Pracuj w Oponeo

Konfigurator felg

Skorzystaj z konfiguratora felg, aby wybrać najlepsze felgi do twojego samochodu

Dobierz felgi do swojego auta

Dobór felg stalowych lub aluminiowych do samochodu nie jest taki łatwy, jak w przypadku opon. Dlaczego tak się dzieje? Felgi mają więcej parametrów, które dla osób niezorientowanych w temacie mogą być niezrozumiałe. Zaliczają się do nich rozmiar, rozstaw, odsadzenie ET czy otwór centrujący. Bez ich znajomości właściwy dobór felg do samochodu jest niemożliwy. Korzystając z usług OPONEO nie musisz być znawcą felg. Od tego jesteśmy my. Wystarczy, że wybierzesz wzór - z resztą pomogą Ci nasi eksperci i wyjątkowe narzędzie, jakim jest ten konfigurator. Dzięki niemu od wizualizacji felg aluminiowych na swoim samochodzie dzieli Cię tylko kilka kroków!

Konfigurator doboru felg stalowych lub aluminiowych do samochodu jest bardzo prosty w obsłudze. Z listy wybierz markę, model, typ nadwozia, generację (lata produkcji) i pojemność silnika swojego samochodu. Nasz system błyskawicznie przedstawi Ci ofertę felg pasujących do Twojego pojazdu. Z poziomu oferty możesz także porównać różne modele i zdecydować się na odpowiadający Twoim wymaganiom. Ogromny wybór sprawia, że z pewnością znajdziesz tu felgi dla siebie.

Zakup felg stalowych lub aluminiowych na OPONEO jest równie prosty, co ich dobór. Dla Twojej wygody proces ten został maksymalnie uproszczony. Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji oraz szybką i darmową dostawę. Niektóre z zakupionych felg możemy dostarczyć prosto do serwisu, w którym zostaną zamontowane. W naszej ofercie znajdziesz tylko oryginalne felgi, które są oferowane przez renomowanych producentów oraz posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty i homologacje.

Przymierzalnia felg aluminiowych

Jeśli nie wiesz na jaki model się zdecydować, z pomocą przyjdzie Ci nasza przymierzalnia felg. Dzięki niej sprawdzisz czy wybrany produkt spełnia Twoje oczekiwania wizualne i wybierzesz najlepszy produkt dla siebie.

Jesteśmy liderem rynku, dlatego możemy zaoferować Ci najlepsze warunki zakupów. Wyszukaj model swojego samochodu, wybierz produkt, przymierz felgi na swoim samochodzie i dokonaj najlepszego wyboru! Dobór felg do samochodu nigdy nie był tak prosty! Życzymy udanych zakupów!