Pracuj w Oponeo

Felgi do Cadillac

Wybierz parametry swojego Cadillac i dobierz odpowiednie felgi

Cadillac

Wybierz rok produkcji

Wybierz generację

Cadillac

Cadillac – historia amerykańskiej marki

Cadillac, prestiżowa marka należąca do amerykańskiego koncernu General Motors, jest synonimem prestiżu oraz innowacji w branży motoryzacyjnej. Od czasu swojego powstania ponad 100 lat temu, Cadillac ustanowił wiele standardów rynkowych w dziedzinie technologii, komfortu czy designu, oferując pojazdy będące uosobieniem amerykańskiego luksusu i elegancji.

Atrakcyjne i trwałe felgi do samochodów firmy Cadillac

W naszej ofercie felg do Cadillaca znajdują się wyłącznie wyselekcjonowane modele, które wyróżniają się trwałością, wytrzymałością oraz niezawodnością. Są one dostępne w wielu atrakcyjnych wzorach i barwach, w tym jasne i ciemne warianty kolorystyczne. Wszystkie rodzaje felg do Cadillaca łączy piękna stylistyka z wysoką jakością.

Perfekcyjnie dopasowane felg do aut marki Cadillac – szczegółowe parametry

Proponujemy różne felgi do Cadillaca, idealnie dopasowane do wymogów tego producenta samochodowego. Obejmuje to odpowiednią średnicę, szerokość, offset i pozostałe parametry. Oferowane felgi do Cadillaca to pewny wybór, który gwarantuje prostotę montażu.

Jaka jest średnica felg w Cadillac?

Średnica felgi do Cadillaca wpływa na komfort jazdy – większe koła zwracają na siebie uwagę, mniejsze natomiast są niezwykle wygodne, gdyż niwelują odczuwanie nierówności podczas pokonywania nierówności. Felgi do Cadillaca powinny mieć średnicę od 15" do 24", zależnie od auta, jego rocznika czy wersji silnikowej.

Jaki jest rozstaw śrub w felgach Cadillac?

Parametr rozstawu śrub informuje o, kolejno, liczbie śrub oraz odległości pomiędzy nimi. Felgi do Cadillaca, zależnie od modelu auta i jego rocznika, powinny mieć rozstaw: 5x110/ 5x115 / 5x120 / 6x139,7.

Jaka jest szerokość felg Cadillac?

Szerokość felgi do Cadillaca odpowiada za odległość pomiędzy wewnętrznym a zewnętrznym rantem. Parametr ten musi być zgodny z wytycznymi producenta. Zależnie od modelu auta zawiera się w zakresie od 6,5" do 12".

Jakie jest ET felgi w Cadillac?

Odsadzenie felgi, znane jako ET, definiuje odległość między płaszczyzną montażową a środkiem felgi. W felgach do Cadillaca wynosi -44-61.