Menu

Dobór opon do samochodu

Rozpocznij wybierając markę

Nie znaleziono auta

Podaj

Konfigurator opon

Skorzystaj z konfiguratora doboru opon, aby wybrać najlepsze opony do Twojego samochodu.

Nie musisz znać rozmiaru opon zamontowanych w Twoim aucie ani szukać homologowanego przez producenta rozmiaru w instrukcji pojazdu czy na klapce wlewu paliwa. Aby wybrać optymalne opony - podaj markę Twojego samochodu, model pojazdu, typ nadwozia, generację auta oraz pojemność jego silnika, a my wskażemy Ci najlepszy rozmiar oraz rozmiary, które możesz stosować zamiennie.

Większość producentów samochodów do jednego modelu auta homologuje kilka rozmiarów felg, a co za tym idzie - także opon. Po wprowadzeniu informacji zobaczysz, jakie zamienniki możesz stosować bezpiecznie, bez ryzyka obniżenia jakości i bezpieczeństwa jazdy.

Po uzupełnieniu danych możesz dokonać wyboru kierując się własnymi upodobaniami – m. in. producentem i ceną. Producenci podzieleni są na 3 klasy – premium, średnią i ekonomiczną, co dodatkowo ułatwia wybór. Suwak cenowy umożliwia natomiast określenie takiego zakresu cen jaki Ci odpowiada, w efekcie czego oferta obejmuje wyłącznie propozycje spełniające Twoje oczekiwania.

Określenie indeksu nośności i prędkości opon sprawia, że otrzymujesz wyselekcjonowane modele, odpowiadające wcześniej wprowadzonym danym.

Dzięki naszemu konfiguratorowi poznasz właściwy dla Twojego auta rozmiar opon, co zagwarantuje Ci wysokie osiągi i bezpieczeństwo na drodze. Nie musisz znać się na oponach, wystarczy, że określisz odpowiednie parametry samochodu, a będziesz miał możliwość wyboru spośród modeli do niego pasujących.

Oponeo na świecie
Belgique
(français)
België
(nederlands)
Česká republika
Deutschland
Éire
España
France
Italia
Magyarország
Nederland
Österreich
Slovenská republika
Türkiye
United Kingdom
USA