Dobór opon do motocykla jeszcze nigdy nie był tak prosty. Nie musisz znać rozmiaru aktualnie użytkowanych opon, ani szukać go w instrukcji dołączonej do pojazdu. Aby skorzystać z naszego konfiguratora i znaleźć optymalny rozmiar opon wystarczy podać markę motocykla, model oraz pojemność silnika. Po wprowadzeniu tych danych zobaczysz jaki rozmiar opon powinien być zamontowany na przedniej, a jaki na tylnej osi jednośladu. Dodatkowo będziesz miał możliwość zawężenia poszukiwań do wybranej ceny, producenta, sezonu i indeksów. Dzięki temu dobór rozmiaru opon do motocykla będzie bardzo prosty, a Ty będziesz mógł skupić się na cechach poszczególnych modeli oraz porównaniu ich między sobą.

Nieważne czy poszukujesz opon do motocykla turystycznego, choppera, oldtimera czy do jazdy na torze. Dzięki konfiguratorowi będziesz mógł wybierać spośród modeli najlepiej dopasowanych do właściwości Twojego motocykla. Prawidłowo dobrane opony powinny oferować maksymalne parametry – sprawnie odprowadzać wodę, chronić przed aquaplaningiem i gwarantować przyczepność bez względu na pogodę. Bardzo ważna jest również ich trwałość oraz odporność na uszkodzenia. To jaki model wybierzesz zależy tylko od Twoich preferencji, stylu prowadzenia i potrzeb.

Nasz konfigurator pozwoli dobrać Ci właściwy rozmiar opon do Twojego motocykla. W rezultacie będziesz mógł korzystać z najwyższych osiągów, bezpieczeństwa i optymalnego komfortu podczas jazdy.