Menu
Motocykle MBK

Marka MBK to producent motocykli z powodzeniem korzystający z osiągnięć i dorobku współczesnej motoryzacji, potrafiący wydobyć z niej to co najlepsze. Właśnie dlatego, pomimo silnej konkurencji, francuska firma cieszy się powodzeniem. Umiejętność wykorzystywania osiągnięć branży i jednocześnie wpisywania się w potrzeby współczesnego klienta to bardzo ważna kwestia. Przykład marki MBK potwierdza to bez dwóch zdań. Aby nie być gołosłownym, warto scharakteryzować styl francuskiego konstruktora. Otóż jest to marka specjalizująca się w filigranowych skuterach i motocyklach, których cel to ułatwienie życia mieszkańcom aglomeracji, borykających się każdego dnia z korkami ulicznymi i zatłoczonymi parkingami. W tym względzie MBK korzysta z dorobku Yamahy, do której obecnie należy: japoński producent specjalizuje się w modelach sportowych, ale gałąź skuterów i motocykli miejskich zyskuje tam na znaczeniu. W przypadku francuskiego konstruktora kolejność priorytetów jest odwrotna. I jest to taktyka opłacalna, przynosząca profity.

Ale styl MBK oczywiście nie kończy się na specjalizacji w małych i lekkich jednośladach. Równie ważne jest skupienie na osiągach, w tym takich, które pomagają w poruszaniu się po mieście. Chodzi tutaj przede wszystkim o poziom spalania paliwa i emisji spalin, a także sprawne przyspieszanie i zwinną zmianę pasa ruchu. Wszystko to charakteryzuje modele francuskiego konstruktora.

Korzystając z dorobku Yamahy w zakresie nowoczesnych technologii, MBK wypuszcza na rynek maszyny bardzo zaawansowane pod tym względem. Pozwala to na doskonałe połączenie wszystkich tych cech, których klienci poszukują najbardziej. Oprócz opisanych wyżej aspektów pasujących do ruchu wielkomiejskiego mamy do czynienia z modelami bardzo wysokiej klasy.

Wszystko to nie oznacza, że MBK nie stara się być marką kreatywną. Wprowadzanie do produkcji własnych osiągnięć i nowatorskich pomysłów sprawia, że marka zyskuje szacunek w branży. A szacunek jest tutaj niezmiernie potrzebny.