Wróć do listy tematów

Jakie są formy płatności za zakupy?

Możesz wybrać dogodną metodę płatności za zakupy. Do wyboru masz:

Płatność gotówką

Gotówka przy odbiorze - U pracownika firmy kurierskiej.


Płatność Przelewy24

Szybka płatność online - Przelew elektroniczny - za pośrednictwem PayPro S.A. z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Pastelowej 8, 60-198 Poznań.


Płatność BLIK

Płatność BLIK - Szybka płatność mobilna - za pośrednictwem PayPro S.A. z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Pastelowej 8, 60-198 Poznań.


Płatność kartą

Karta płatnicza online - Visa, Visa Electron, Mastercard, Mastercard Electronic, Maestro - za pośrednictwem SIX Payment Services (Europe) S.A. z siedzibą w Luksemburgu L-5365 Munsbach 10, rue Gabriel Lippmann.


Płatność przelewem tradycyjnym

Przelew tradycyjny (faktura pro forma)


Płatność Google Pay

Płatność Google Pay - Za pośrednictwem usługi rozliczeniowej Google Pay z siedzibą pod adresem Gordon House, Barrow Street, Dublin 4 w Irlandii.


Płatność Paypal

Płatność PayPal - Za pośrednictwem serwisu rozliczeniowego PayPal (Europe) S.à r.l. et Cie, S.C.A. z siedzibą w Luksemburgu, L-2449.


Płatność bonem

Bony - Bony wydawane przez Sprzedawcę na zasadach określonych w szczególności w Regulaminie realizacji bonów, stanowiącym załącznik nr 1 do Regulaminu sklepu lub też w regulaminach akcji promocyjnych organizowanych przez Sprzedawcę.


Płatność na raty Santander

E-raty - Płatność ratalna - realizowana za pośrednictwem Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu / 53-611 Wrocław przy ul. Strzegomskiej 42c.


W przypadku wyboru płatności ratalnej - spółka Oponeo.PL S.A. z siedzibą w Bydgoszczy udostępnia operatorowi dane klienta podane w zamówieniu w zakresie: imię i nazwisko, nr telefonu, adres mailowy. Dane te są następnie przetwarzane przez operatora jako odrębnego administratora. 

W przypadku wyboru danego operatora płatności elektronicznych - spółka Oponeo.PL S.A. z siedzibą w Bydgoszczy udostępnia wybranemu operatorowi dane klienta w zakresie: adres mailowy. Dane te są następnie przetwarzane przez operatora jako odrębnego administratora.

Kontakt z Oponeo

Dziś 8 - 20
  • Piątek 14.06 8 - 20
  • Sobota 15.06 8 - 16
  • Niedziela 16.06 nieczynna
  • Poniedziałek 17.06 8 - 20
  • Wtorek 18.06 8 - 20
  • Środa 19.06 8 - 20
Czat z doradcą
Napisz do nas
52 341 88 00