Menu

Artykuły o oponach

Największa w Polsce baza wiedzy o oponach i szeroko pojętej motoryzacji. Porady dotyczące zakupów i użytkowania opon, ich testy, różnego rodzaju ciekawostki i aktualności. Zapraszamy!

Ranking miast przyjaznych kierowcom

W którym mieście prowadzenie auta to czysta przyjemność? Sprawdziliśmy, które miasto jest najbardziej przyjazne kierowcom, a wyniki naszych analiz przedstawiamy w postaci rankingu.

Czytaj więcej

Ranking miast przyjaznych kierowcom - Kraków z awansem

Coroczny ranking miast przyjaznych kierowcom to świetna okazja, żeby przyjrzeć się swojej miejscowości z nieco innej perspektywy. Zobacz, jak na tle pozostałych metropolii wypadł Kraków. Poznaj jego mocne strony oraz słabości, i sprawdź co zmieniło się względem poprzedniego zestawienia.

Czytaj więcej

Ranking miast przyjaznych kierowcom – Szczecin na podium

Ranking miast przyjaznych kierowcom – Szczecin na podium, spośród dużych miast lepszy był tylko Lublin!

Czytaj więcej

Ranking miast przyjaznych kierowcom – Warszawa pod lupą

Niskie opłaty parkingowe a może niskie koszty eksploracyjne samochodu – w czym Warszawa wyróżniania się z pośród innych miast? Podczas przygotowywania rankingu miast przyjaznych kierowcom znaleźliśmy odpowiedzi na to i inne pytania.

Czytaj więcej

Opony do samochodów elektrycznych

Samochody elektryczne na tyle różnią się od tradycyjnych aut, że warto wyposażyć je w specjalnie zaprojektowane, dedykowane im opony. Dowiedz się czym wyróżnia się ogumienie stworzone z myślą o "elektrykach".

Czytaj więcej

2 Runda Oponeo Mistrzostwa Polski w Rallycross 2019

29 kwietnia 2019

Kolejna runda dostarczyła nam niesamowitych emocji i jeśli tak będzie wyglądał cały sezon, to można się spodziewać jeszcze wielu niesamowitych wyścigów.

Czytaj więcej