Menu

Artykuły o oponach

Największa w Polsce baza wiedzy o oponach i szeroko pojętej motoryzacji. Porady dotyczące zakupów i użytkowania opon, ich testy, różnego rodzaju ciekawostki i aktualności. Zapraszamy!

Pasja, zaangażowanie, determinacja – poznaj rallycrossową drużynę Oponeo

03 lipca 2019

Prezentujemy sylwetki siedmiu kierowców startujących w zespole Oponeo na Mistrzostwach Polski Rallycross w sezonie 2019.

Czytaj więcej

Zmiany w przepisach, czyli nowe obowiązkowe technologie w europejskich autach

28 czerwca 2019

Szykuje się prawdziwa rewolucja w przepisach dotyczących obowiązkowego wyposażenia samochodów. Zmiany mogą wejść w życie szybciej, niż wielu kierowcom się wydaje.

Czytaj więcej

Motorsportowy weekend w Toruniu – 4. runda Oponeo MPRC

24 czerwca 2019

22 i 23 czerwca stały pod znakiem 4. rundy Oponeo Mistrzostw Polski Rallycross. Jedna z najliczniej obsadzonych serii nad Wisłą jest już na półmetku sezonu, więc walka nabiera jeszcze większego tempa z każdym wyjazdem na tor. W Oponeo MPRC nie chodzi jednak tylko o czysty sport, ponieważ organizatorzy dokładają wszelkich starań, aby każdy kibic, bawił się na torze jak najlepiej.

Czytaj więcej

Ile kosztuje wymiana opon? Sprawdź ceny [2019]

19 czerwca 2019

Zastanawiasz się, ile powinna kosztować wymiana opon? Sprawdziliśmy, jak ceny za tę usługę kształtują się w największych polskich miastach.

Czytaj więcej

Wakacyjny poradnik samochodowy

14 czerwca 2019

Masz problem z przygotowaniem samochodu na swoją wymarzoną wycieczkę? Wybierasz się w dłuższą podróż autem po raz pierwszy? Przedstawiamy krótki przewodnik po przygotowaniach do wakacyjnego wyjazdu.

Czytaj więcej

Opony ciężarowe - jak dobrać je prawidłowo?

13 czerwca 2019

Czy wiesz jak dobrać opony ciężarowa do miejsca użytkowania, typu pokonywanych tras czy osi pojazdu? Jeśli nie, to w tym artykule znajdziesz niezbędne wskazówki. 

Czytaj więcej
Oponeo na świecie
Belgique
(français)
België
(nederlands)
Česká republika
Deutschland
Éire
España
France
Italia
Magyarország
Nederland
Österreich
Slovenská republika
Türkiye
United Kingdom
USA