Menu

Najciekawsze informacje z branży

Zapoznaj się z najświeższymi informacjami z branży oponiarskiej. Śledź nowinki technologiczne, nagrody, najnowsze osiągnięcia producentów, ciekawostki oraz zmiany. Bądź zawsze na bieżąco.

Opony ciężarowe - jak dobrać je prawidłowo?

13 czerwca 2019

Czy wiesz jak dobrać opony ciężarowa do miejsca użytkowania, typu pokonywanych tras czy osi pojazdu? Jeśli nie, to w tym artykule znajdziesz niezbędne wskazówki. 

Czytaj więcej

Ranking miast przyjaznych kierowcom

W którym mieście prowadzenie auta to czysta przyjemność? Sprawdziliśmy, które miasto jest najbardziej przyjazne kierowcom, a wyniki naszych analiz przedstawiamy w postaci rankingu.

Czytaj więcej

Strefa płatnego parkowania - Kraków z atrakcyjnymi abonamentami

Coroczny ranking miast przyjaznych kierowcom to świetna okazja, żeby przyjrzeć się swojej miejscowości z nieco innej perspektywy. Zobacz, jak na tle pozostałych metropolii wypadł Kraków. Poznaj jego mocne strony oraz słabości, i sprawdź co zmieniło się względem poprzedniego zestawienia.

Czytaj więcej

Kolizje drogowe w Szczecinie rzadziej niż w innych miastach

Ranking miast przyjaznych kierowcom – Szczecin na podium, spośród dużych miast lepszy był tylko Lublin!

Czytaj więcej

Korki w Warszawie - sprawdziliśmy średnią prędkość jazdy

Niskie opłaty parkingowe a może niskie koszty eksploracyjne samochodu – w czym Warszawa wyróżniania się z pośród innych miast? Podczas przygotowywania rankingu miast przyjaznych kierowcom znaleźliśmy odpowiedzi na to i inne pytania.

Czytaj więcej

Opony do samochodów elektrycznych

Samochody elektryczne na tyle różnią się od tradycyjnych aut, że warto wyposażyć je w specjalnie zaprojektowane, dedykowane im opony. Dowiedz się czym wyróżnia się ogumienie stworzone z myślą o "elektrykach".

Czytaj więcej
Oponeo na świecie
Belgique
(français)
België
(nederlands)
Česká republika
Deutschland
Éire
España
France
Italia
Magyarország
Nederland
Österreich
Slovenská republika
Türkiye
United Kingdom
USA