Menu

Wszystko o motorsporcie

Twój przewodnik po świecie motorsportu. Najnowsze informacje, ciekawostki technologiczne oraz relacje z imprez. Wszystko, co powinieneś wiedzieć o sporcie motorowym w Polsce.

6. runda OPONEO Mistrzostwa Polski w Rallycross

18 września 2018

Szóstą rundę tegorocznych mistrzostw Polski w rallycrossie śmiało można określić mianem zawodów pod napięciem. Było ono równie wysokie, jak stawka, o którą toczyła się gra.

Czytaj więcej

OPONEO MPRC 2018 - Podsumowanie 5. rundy

03 września 2018

Wielkie powroty, przełamania passy i walka bok w bok - podsumowanie 5. rundy OPONEO MPRC 2018

Czytaj więcej

4. runda OPONEO Mistrzostw Polski Rallycross – Vilkyciai, Litwa, 28/29.07.2018

30 lipca 2018

Niezapomniane emocje z toru Vilkyciai na Litwie. Przeczytaj i zobacz fotorelację z 4. rundy OPONEO Mistrzostw Polski Rallycross, która odbyła się łącznie z litewskimi zawodami LASF.

Czytaj więcej

III runda OPONEO Mistrzostwa Polski w Rallycross

25 czerwca 2018

Już drugi raz w tym sezonie Autodrom w Słomczynie stał się polem do popisów najlepszych kierowców startujących w OPONEO Mistrzostwach Polski w Rallycross. Pogoda w ten weekend nie rozpieszczała ani uczniów, którzy w piątek świętowali wakacje, ani zawodników czekających na 3 już rundę mistrzostw.

Czytaj więcej

Motorsport ponownie zawitał do Torunia! II runda Oponeo Mistrzostw Polski Rallycross

Najlepsi kierowcy, szybkie samochody i sportowa rywalizacja na najwyższym poziomie. Po kilku miesiącach przerwy Oponeo Mistrzostwa Polski Rallycross ponownie zawitały na toruński tor.

Czytaj więcej

Sportowe emocje czas start! I runda Oponeo Mistrzostwa Polski w Rallycross 2018

10 kwietnia 2018

Nowy sezon Oponeo Mistrzostwa Polski Rallycross rozpoczęty. Zawodnicy przystąpili do rywalizacji na torze Autodrom Słomczyn 7 kwietnia 2018 i zapewnili nam emocje na najwyższym poziomie. Przeczytaj relację z tego niesamowitego wydarzenia.

Czytaj więcej