Menu

Wszystko o motorsporcie

Twój przewodnik po świecie motorsportu. Najnowsze informacje, ciekawostki technologiczne oraz relacje z imprez. Wszystko, co powinieneś wiedzieć o sporcie motorowym w Polsce.

Nowi pretendenci - 3. runda Oponeo MPRC 2019

Do trzeciej rundy rallycrossowych mistrzostw Polski zgłosiło się aż 129 zawodników, ale nie możemy powiedzieć, by którykolwiek z nich całkowicie zdominował rywalizację w swojej klasie. Jak zwykle kibice na Autodromie Słomczyn mieli zapewnione rewelacyjne widowisko.

Czytaj więcej

2 Runda Oponeo Mistrzostwa Polski w Rallycross 2019

29 kwietnia 2019

Kolejna runda dostarczyła nam niesamowitych emocji i jeśli tak będzie wyglądał cały sezon, to można się spodziewać jeszcze wielu niesamowitych wyścigów.

Czytaj więcej

Mocny start w Słomczynie – 1. Runda Oponeo MPRC 2019

08 kwietnia 2019

Kibice i zawodnicy, którzy mieli w pamięci emocje związane poprzednimi dwoma sezonami Oponeo Mistrzostw Polskich Rallycross, z pewnością nie mogli doczekać się powrotu na tor.

Czytaj więcej

Opony sportowe – rodzaje i profile

23 stycznia 2019

Kierowcy sportowi, którzy biorą udział w wielkich wyścigach i na co dzień mają styczność z mocnymi autami, nazywają opony „czarnym złotem”. Skąd bierze się ich nobilitacja w środowisku rajdowców? Wyścigowe opony odgrywają niebagatelną rolę w drodze do zwycięstwa.

Czytaj więcej

6. runda OPONEO Mistrzostwa Polski w Rallycross

18 września 2018

Szóstą rundę tegorocznych mistrzostw Polski w rallycrossie śmiało można określić mianem zawodów pod napięciem. Było ono równie wysokie, jak stawka, o którą toczyła się gra.

Czytaj więcej

OPONEO MPRC 2018 - Podsumowanie 5. rundy

03 września 2018

Wielkie powroty, przełamania passy i walka bok w bok - podsumowanie 5. rundy OPONEO MPRC 2018

Czytaj więcej
Oponeo na świecie
Belgique
(français)
België
(nederlands)
Česká republika
Deutschland
Éire
España
France
Italia
Magyarország
Nederland
Österreich
Slovenská republika
Türkiye
United Kingdom
USA