Opony samochodowe
  • Szukaj opon wg rozmiaru
  • Szukaj opon wg auta

Opony letnie 15 cali

  • Wg rozmiaru
  • Wg auta
Opony samochodowe

A

B

C

D

E

F

G

H

I

J

K

L

M

N

O

P

R

S

T

V

W

Zastosuj

Zastosuj

Zastosuj

Zastosuj

Zastosuj

Cena za szt. od - do

-
Pomoc
Więcej filtrów Mniej filtrów
Szukaj opon
Szukaj opon

Chętnie wybierane modele 15-calowych opon letnich

Firemax FM601
4,3

7450 opinii

Od 121 szt.
Hankook Kinergy Eco 2 K435
4,5

503 opinie

Od 204 szt.
Nokian Tyres Wetproof
4,6

1505 opinii

Od 335 szt.

Popularne opony letnie 15″

Opony 15 cali znajdowały się na wyposażeniu wielu klas pojazdów. Jeszcze kilkadziesiąt lat wstecz poruszały się na nich samochody osobowe z najwyższej półki jak Porsche 944 czy luksusowe Audi. Dziś auta należące do segmentu B i C stały się głównymi grupami docelowymi owej wielkości ogumienia. W zależności od generacji występuje ono w popularnych modelach pojazdów: VW Golf, Hyundai i10, Opel Astra, Fiat Panda, oraz Toyota Yaris. To właśnie właściciele tych samochodów sięgną po nowe opony letnie 15″. Podczas wszelakich podróży w najcieplejszych miesiącach w roku będą one bezproblemowo toczyć się zarówno po suchych, jak i mokrych nawierzchniach.

Istotne jest, aby przed zakupem dokonać weryfikacji rozmiaru ogumienia dedykowanego do posiadanego auta. Choć dopuszczalne są zamienniki, to ich dobór również podlega ścisłym ograniczeniom – procentowe odchylenie wymiarów musi mieścić się między -2% a 1,5%. Alternatywny rozmiar opon 15 cali warto zweryfikować w kalkulatorze dostępnym na stronie Oponeo.

Opony 15″ – letnie modele odpowiadające wymaganiom kierowców

W każdym z trzech segmentów cenowych znajdują się godne uwagi letnie opony 15 cali, co potwierdzają wybory klientów Oponeo. Kierowcy, którzy mają na względzie dobre osiągi i niewygórowany budżet, chętnie sięgają po model marki Firemax – FM601. Propozycja Kinergy Eco 2 K435 od Hankook’a usatysfakcjonuje zwolenników balansu pomiędzy atrakcyjną ceną a doskonałą jakością. Kupujący na Oponeo opony letnie 15″ z segmentu premium wybierają najczęściej zaawansowany technologicznie model Nokian Tyres Wetproof.

Czy mogę zamówić opony z opcją montażu?

Nie stój w kolejkach u wulkanizatora i już podczas zakupów w sklepie Oponeo umów się na wymianę opon samochodowych w wybranym przez siebie warsztacie. Za darmo dostarczymy zamówienie do jednego z ponad tysiąca serwisów partnerskich, a Ty będziesz mógł cieszyć się nowymi oponami nawet następnego dnia.

  • Dostawa do wybranego serwisu GRATIS
  • 1055 warsztatów w całym kraju
  • Rezerwacja dnia i godziny - nawet jutro!
Dowiedz się więcej