Opony samochodowe
  • Szukaj opon wg rozmiaru
  • Szukaj opon wg auta

Opony 15 cali

  • Wg rozmiaru
  • Wg auta
Opony samochodowe

A

B

C

D

E

F

G

H

I

J

K

L

M

N

O

P

R

S

T

V

W

Zastosuj

Zastosuj

Zastosuj

Zastosuj

Zastosuj

Cena za szt. od - do

-
Pomoc
Więcej filtrów Mniej filtrów
Szukaj opon
Szukaj opon
Opony samochodowe

Polecane modele opon letnich 15 cali

Firemax FM601
4,3

7417 opinii

Od 129 szt.
Hankook Kinergy Eco 2 K435
4,5

503 opinie

Od 213 szt.
Nokian Tyres Wetproof
4,6

1505 opinii

Od 335 szt.
Opony samochodowe

Polecane modele opon zimowych 15 cali

Kleber Krisalp HP3
4,6

2334 opinie

Od 244 szt.
Dębica Frigo 2
4,2

7115 opinii

Od 187 szt.
Yokohama BluEarth-Winter V906
4,6

1256 opinii

Od 259 szt.
Opony samochodowe

Polecane modele opon całorocznych 15 cali

Kleber Quadraxer 3
4,6

971 opinii

Od 258 szt.
Dębica Navigator 3
4,5

2154 opinie

Od 206 szt.
Nokian Tyres Seasonproof
4,6

1065 opinii

Od 319 szt.

Opony 15 cali – jak wybrać te najlepsze?

Stojąc przed wyborem opon 15 cali, kierowcy muszą przeanalizować kilka istotnych aspektów, aby móc zdecydować się na komplet w stu procentach spełniający ich oczekiwania i gwarantujący maksymalne bezpieczeństwo podróżujących autem osób. Przed podjęciem ostatecznej decyzji zakupowej warto przejrzeć opinie innych użytkowników oraz sprawdzić sezonowe testy, przeprowadzane przez uznane organizacje, zajmujące się ruchem drogowym. Dobrym źródłem informacji są także etykiety ogumienia. Dobierając opony R15 do felgi lub do auta, polecamy zapoznać się z dwoma narzędziami dostępnymi na stronie Oponeo.pl: Dobór opon do felgi oraz Dobór felgi do opony. DTo specjalnie skonstruowane kalkulatory, które pomogą wyłonić najlepiej spasowane opony 15. Nowe ogumienie będzie mogło dzięki nim zostać perfekcyjnie dopasowane do posiadanego samochodu.

Opony 15″ sprawdzonych marek

Opona 15 cali współgra doskonale z szeroką gamą aut osobowych. W zależności od m.in. rocznika czy wersji wyposażenia, znajduje się na fabrycznym wyposażeniu Fiata Pandy, Toyoty Yaris, Volvo V70, czy Hyundaia i30. Kierowcy wymienionych pojazdów, jak również innych modeli, do których montuje się opony R15, z pewnością znajdą w sklepie Oponeo.pl komplet najlepiej spełniający ich oczekiwania. Posiadamy różnorodny wybór – od ogumienia letniego i zimowego po całoroczne w trzech segmentach cenowych. Aby zagwarantować jak najlepsze właściwości jezdne, a co za tym idzie komfortowo i przede wszystkim bezpiecznie poruszać się na nowych oponach 15 cali, warto mieć na uwadze prawidłowy poziom ciśnienia. Jeżeli nie dysponujesz wiedzą, jakie powinny być jego maksymalne i minimalne wartości w posiadanym aucie, skorzystaj z tabeli, znajdującej się na naszej stronie.

Czy mogę zamówić opony z opcją montażu?

Nie stój w kolejkach u wulkanizatora i już podczas zakupów w sklepie Oponeo umów się na wymianę opon samochodowych w wybranym przez siebie warsztacie. Za darmo dostarczymy zamówienie do jednego z ponad tysiąca serwisów partnerskich, a Ty będziesz mógł cieszyć się nowymi oponami nawet następnego dnia.

  • Dostawa do wybranego serwisu GRATIS
  • 1044 warsztatów w całym kraju
  • Rezerwacja dnia i godziny - nawet jutro!
Dowiedz się więcej