Opony samochodowe
  • Szukaj opon wg rozmiaru
  • Szukaj opon wg auta

Opony 14 cali

  • Wg rozmiaru
  • Wg auta
Opony samochodowe

C

D

F

G

H

I

K

L

M

N

O

P

R

S

T

V

W

Zastosuj

Zastosuj

Zastosuj

Zastosuj

Zastosuj

Cena za szt. od - do

-
Pomoc
Więcej filtrów Mniej filtrów
Szukaj opon
Szukaj opon
Opony samochodowe

Polecane modele opon letnich 14 cali

Firemax FM601
4,3

7394 opinie

Od 147 szt.
Kleber Dynaxer HP4
4,6

785 opinii

Od 162 szt.
Nokian Tyres Wetproof
4,6

1503 opinie

Od 271 szt.
Opony samochodowe

Polecane modele opon zimowych 14 cali

Dębica Frigo 2
4,2

6883 opinie

Od 186 szt.
Kleber Krisalp HP3
4,5

2074 opinie

Od 234 szt.
Imperial Snowdragon HP
4,3

3892 opinie

Od 165 szt.
Opony samochodowe

Polecane modele opon całorocznych 14 cali

Imperial All Season Driver
4,4

7366 opinii

Od 135 szt.
Dębica Navigator 3
4,5

1917 opinii

Od 209 szt.
Nokian Tyres Seasonproof
4,6

1043 opinie

Od 344 szt.

Dla kogo są przeznaczone opony 14 cali?

Po nowe opony 14 cali sięga wielu kierowców, poruszających się autami miejskimi, o kompaktowych wymiarach, a także mających przyczepki i przyczepy kempingowe. Ogumienie w tym rozmiarze pasuje do bardzo popularnych gam samochodów, takich jak chociażby Volkswagen Golf, Ford Focus, Skoda Octavia czy Honda Civic. Fakt ciągłego udoskonalania istniejących już modeli aut, sprawia, że opony 14″ mogą być montowane wyłącznie w wybranych generacjach i rocznikach pojazdu. Zweryfikowania kompatybilności ogumienia z posiadanym samochodem można dokonać za pośrednictwem kalkulatora doboru opon do auta, dostępnego na stronie Oponeo.pl.

Opony 14 cali dostosowane do potrzeb

Każda opona 14 cali została przystosowana do użytkowania w określonych warunkach. Do dyspozycji kierowców są modele dedykowane do eksploatacji w miesiącach letnich i zimowych, a także takie, które oferują doskonałe osiągi przez wszystkie 12 miesięcy. Na Oponeo.pl znajduje się szeroki przekrój produktów, kwalifikowanych do różnych segmentów cenowych – począwszy od klasy budżetowej, po średnią i kończąc na najwyższej, czyli premium. Dobierzesz także opony R14 do przyczepy kempingowej. Szeroki wybór sprawia, że modele można jeszcze lepiej dopasować do samochodu, stylu jego prowadzenia, indywidualnych preferencji, a także dysponowanego budżetu. Tym kierowcom, którym zależy na zmianie parametrów jazdy, polecamy zapoznanie się z kalkulatorem zamienników. To praktyczne narzędzie, dzięki któremu dowiesz się, jakie inne, alternatywne rozmiary pasują do posiadanego przez Ciebie auta, co pozwoli wykluczyć prawdopodobieństwo zakupu nieodpowiedniego ogumienia.

Czy mogę zamówić opony z opcją montażu?

Nie stój w kolejkach u wulkanizatora i już podczas zakupów w sklepie Oponeo umów się na wymianę opon samochodowych w wybranym przez siebie warsztacie. Za darmo dostarczymy zamówienie do jednego z ponad tysiąca serwisów partnerskich, a Ty będziesz mógł cieszyć się nowymi oponami nawet następnego dnia.

  • Dostawa do wybranego serwisu GRATIS
  • 1101 warsztatów w całym kraju
  • Rezerwacja dnia i godziny - nawet jutro!
Dowiedz się więcej