Menu
Motocykle SYM

SYM to jeszcze jedna tajwańska marka przeprowadzająca zmasowaną ofensywę na rynki europejskie. Czy osiągnie tu sukces? Wydaje się, że wiele zależeć będzie od tego, czy znajdzie swoją własną tożsamość i czy odpowiednio skutecznie zaprezentuje ją potencjalnym klientom. Póki co, jak każda szybko rozwijająca się firma, SYM dokłada wszelkich starań, aby modele maszyn opuszczających fabryki marki były pod każdym względem dopracowane.

Owo „dopracowanie” to trudna sztuka. Wymaga znajomości tematu i precyzji. Nie ulega wątpliwości, że aby tworzyć motocykle doskonałe w każdym calu, trzeba też sporo zainwestować. A zatem jest kilka warunków do spełnienia. Czy firma SYM je spełnia?

Produkując motocykle, skutery oraz czterokołowce (w tym quady), firma SYM wykształca swój własny styl, którym stara się przemawiać do odbiorców. Styl ten bazuje na trzech podstawach. Przede wszystkim jest to kreatywność: niemalże każdy model wyposaża się w rozwiązanie nieco odrębne od poprzednika z serii lub od modeli konkurencji. Czy można ową kreatywność nazwać stylem? Wydaje się, że tak. Ponadto w modelach marki SYM widoczne jest skupienie na maksymalnym wykorzystaniu dostępnej przestrzeni. Wytwarzane pojazdy to przede wszystkim pojazdy niewielkie, a zatem potrzeba wykorzystania dostępnej przestrzeni jest duża. I konstruktorzy marki wywiązują się z tego zadania doskonale. Trzecim charakterystycznym aspektem w produkcji SYM jest cecha, którą można określić jako uzewnętrznienie elegancji. Wszystkie części, które nie stanowią naturalnej ozdoby maszyny, są chowane. Uwypukla się te elementy, które wpływają na podniesienie atrakcyjności modelu.

Mając tak jasno określone cechy charakterystyczne, marka SYM śmiało prowadzi ofensywę. I, wracając do postawionego powyżej pytania, wydaje się, że może ona osiągnąć sukces, bowiem spełnia wszystkie warunki, jakie spełnić trzeba, aby na ten sukces liczyć.

Jedno w przypadku marki SYM jest pewne: będzie zdecydowanie dążyć do celu, jakim jest wejście do światowej czołówki i to bez względu na przeszkody, jakie pojawiają się po drodze.

Oponeo na świecie
Belgique
(français)
België
(nederlands)
Česká republika
Deutschland
Éire
España
France
Italia
Magyarország
Nederland
Österreich
Slovenská republika
United Kingdom