Menu
Motocykle Honda

Marka Honda jest jednym z najbardziej znanych producentów w branży motoryzacyjnej. Dotyczy to zarówno gałęzi samochodowej, jak i motocyklowej. Wśród firm dostarczających na rynek motocykle japoński potentat jest w absolutnej czołówce pod każdym względem.

Motocykle marki Honda znane są przede wszystkim z innowacyjnych rozwiązań technicznych. Producent ten inwestuje znaczne środki na nowe badania, wprowadzanie przełomowych technologii itp. Dzięki takiemu podejściu jednoślady Hondy wyróżniają się znakomitymi osiągami silników, zaawansowaniem technologicznym, a także, co szczególnie cieszy wielu fanów motocykli, pięknem zewnętrznym. Innowacyjny styl firmy dotyczy bowiem także prezencji wizualnej.

Biorąc pod uwagę powyższe, nie dziwi fakt, że Honda przede wszystkim specjalizuje się w motocyklach sportowych. Wśród flagowych modeli znaleźć można głównie ścigacze, sprintery, a także tzw. off-roady, tzn. jednoślady przystosowane do jazdy poza drogami utwardzonymi, w tym po terenach górzystych. Każdy z wymienionych rodzajów motocykli charakteryzuje się nieco innymi właściwościami, zaczynając od wyglądu zewnętrznego, przez nowinki techniczne, na maksymalnej rozwijanej prędkości kończąc. Jednym słowem – każdy fan sportowych motocykli znajdzie tutaj coś dla siebie. Ale wszystkie te modele sportowe mają także jedną cechę wspólną, mianowicie wszystkie produkowane są z najwyższą starannością i w celu wniesienia czegoś nowego do przemysłu motoryzacyjnego. Praktycznie każdy model Hondy wprowadza na rynek swój innowacyjny pierwiastek.

Nie można nie zauważyć, że oferta Hondy w zakresie motocykli nie sprowadza się tylko do maszyn sportowych, choć, jak zaznaczono, to właśnie ten obszar jest dla marki najistotniejszy. Honda posiada także modele o klasycznym wyglądzie, nawiązujące do stylu lat 70-tych i 80-tych, a także skutery. Wszechstronność jest jeszcze jednym atutem japońskiego giganta motoryzacyjnego.

Hondy można nie kochać, można nie popierać jej stylu produkcji motocykli. Jedno jest jednak pewne: właśnie ze względu na ten styl, obok Hondy nie można przejść obojętnie.

Oponeo na świecie
Belgique
(français)
België
(nederlands)
Česká republika
Deutschland
Éire
España
France
Italia
Magyarország
Nederland
Österreich
Slovenská republika
United Kingdom