Menu
Wybierz markę motocykla
Wybierz pojemność motocykla
Wybierz model motocykla
Wybierz rok produkcji
Motocykle Gilera

Czy obecnie bardziej opłaca się produkcja motocykli czy skuterów? Oczywiście nie da się jednoznacznie tego rozstrzygnąć, dlatego trzeba odpowiedzieć na to pytanie w inny, nieco wymijający sposób: najważniejsze, aby każdy producent jednośladów wiedział, w czym chce się specjalizować. Marką, która na pewno wie, czego chce, jest Gilera. Jest to jeszcze jeden włoski producent reprezentujący wszystko to, co w motoryzacji może kojarzyć się z Włochami.

Wygląd zewnętrzny liczy się tutaj bardzo. I dlatego właśnie Gilera dokłada wszelkich starań, aby styl ten oddawał prawdziwą pasję, ale też znajomość włoskiego smaku. I tak też jest: każdy model ekspresywnie uwydatnia włoską fantazję widoczną w produkcji pojazdów wszelkiej maści. Jednakże tutaj wszystko przybiera dodatkowo nowoczesnego charakteru.

W praktyce wygląda to tak, że modele skuterów marki Gilera mają smukłe i wyrafinowane kształty, ale jednocześnie wykończenia są bardzo nowoczesne, nierzadko wzmocnione i prezentujące moc. W efekcie otrzymujemy efektowne połączenie, czyniące z maszyn marki absolutnie wyjątkowe pojazdy.

Jako przykład podać można Gilera Fuoco 500CC. Jest to model elegancki, utrzymany we włoskim stylu, ale jednocześnie jego konstrukcja jest bardzo wzmocniona i przez to sprawia wrażenie masywnej. Konstrukcja wsparta jest odważną, przebojową kolorystyką. Rezultat jest bardzo dobry, bo całość prezentuje się niezwykle korzystnie.

Przykładów można by podać znacznie więcej, ale nie o konkretne przykłady chodzi, a o spojrzenie na styl maszyn marki Gilera. Styl ten ma za zadanie podkreślać, że jest to firma włoska i posiada włoską duszę, ale jednocześnie też eksponować szybkość i moc. Jednoślady marki są bowiem bardzo szybkie i mogą z powodzeniem spełniać wymogi wszystkich tych, którzy uwielbiają motocykle i skutery sportowe.

Marka Gilera jest wyjątkowa z dwóch powodów. Po pierwsze odważnie łączy styl włoski z nowoczesnością, a po drugie osiąga bardzo dobre wyniki, jeśli chodzi o spisywanie się jej modeli na drodze. I przez to jest uwielbiana we Włoszech i daleko poza nimi.

Oponeo na świecie
Belgique
(français)
België
(nederlands)
Česká republika
Deutschland
Éire
España
France
Italia
Magyarország
Nederland
Österreich
Slovenská republika
Türkiye
United Kingdom
USA