Menu
Motocykle Gilera

Czy obecnie bardziej opłaca się produkcja motocykli czy skuterów? Oczywiście nie da się jednoznacznie tego rozstrzygnąć, dlatego trzeba odpowiedzieć na to pytanie w inny, nieco wymijający sposób: najważniejsze, aby każdy producent jednośladów wiedział, w czym chce się specjalizować. Marką, która na pewno wie, czego chce, jest Gilera. Jest to jeszcze jeden włoski producent reprezentujący wszystko to, co w motoryzacji może kojarzyć się z Włochami.

Wygląd zewnętrzny liczy się tutaj bardzo. I dlatego właśnie Gilera dokłada wszelkich starań, aby styl ten oddawał prawdziwą pasję, ale też znajomość włoskiego smaku. I tak też jest: każdy model ekspresywnie uwydatnia włoską fantazję widoczną w produkcji pojazdów wszelkiej maści. Jednakże tutaj wszystko przybiera dodatkowo nowoczesnego charakteru.

W praktyce wygląda to tak, że modele skuterów marki Gilera mają smukłe i wyrafinowane kształty, ale jednocześnie wykończenia są bardzo nowoczesne, nierzadko wzmocnione i prezentujące moc. W efekcie otrzymujemy efektowne połączenie, czyniące z maszyn marki absolutnie wyjątkowe pojazdy.

Jako przykład podać można Gilera Fuoco 500CC. Jest to model elegancki, utrzymany we włoskim stylu, ale jednocześnie jego konstrukcja jest bardzo wzmocniona i przez to sprawia wrażenie masywnej. Konstrukcja wsparta jest odważną, przebojową kolorystyką. Rezultat jest bardzo dobry, bo całość prezentuje się niezwykle korzystnie.

Przykładów można by podać znacznie więcej, ale nie o konkretne przykłady chodzi, a o spojrzenie na styl maszyn marki Gilera. Styl ten ma za zadanie podkreślać, że jest to firma włoska i posiada włoską duszę, ale jednocześnie też eksponować szybkość i moc. Jednoślady marki są bowiem bardzo szybkie i mogą z powodzeniem spełniać wymogi wszystkich tych, którzy uwielbiają motocykle i skutery sportowe.

Marka Gilera jest wyjątkowa z dwóch powodów. Po pierwsze odważnie łączy styl włoski z nowoczesnością, a po drugie osiąga bardzo dobre wyniki, jeśli chodzi o spisywanie się jej modeli na drodze. I przez to jest uwielbiana we Włoszech i daleko poza nimi.