Menu

Opony do motocykli KTM

KTM – logo marki

Wybierz model motocykla KTM, aby znaleźć pasujące opony.

Motocykle KTM

Czy koncentracja na produkcji motocykli przy jednoczesnym nastawieniu na dostarczanie nowych, oryginalnych części do własnych maszyn to opłacalna taktyka? Na podstawie osiągnięć marki KTM można stwierdzić, że jak najbardziej tak. Dlaczego? Aby odpowiedzieć na to pytanie, trzeba przeanalizować losy marki na przestrzeni ostatnich lat.

Produkcja wysokiej klasy motocykli to pierwszy aspekt charakteryzujący firmę KTM. O jakości modeli marki niech świadczy fakt, że regularnie zajmują one wysokie miejsca w rajdzie Dakar. Biorąc pod uwagę, jak wymagający jest to rajd, należy stwierdzić, że czołowe miejsca zasługują tutaj na duży szacunek. I z całą pewnością podnoszą prestiż marki na świecie. Jeśli natomiast chodzi o części motocyklowe, marka KTM dokłada wszelkich starań, aby były one stale dostępne dla wszystkich posiadaczy jej maszyn. Dostępność to nie tylko możliwość kupienia. To także fachowe doradztwo. To również serwis i staranie, aby każdy klient był szczerze zadowolony z poziomu usług. Taka taktyka przyniosła austriackiej marce kolejny sukces w postaci znaczącego wzrostu sprzedaży, w tym szczególnie modeli sportowych, w których się specjalizuje. Oto osiągnięcia firmy, które świadczą o tym, że wspomniana wyżej strategia naprawdę się opłaca.

Jeśli idzie o konkretne modele, przede wszystkim na uwagę zasługują dwie linie. Są to Enduro oraz Supersport. Pierwsza to maszyny przede wszystkim stworzone do jazdy poza terenem zabudowanym, gdzie nie ma utwardzonych dróg. Sprawdzają się idealnie wszędzie tam, gdzie nie wjedzie standardowy motocykl miejski. To właśnie ta linia oferuje modele biorące z sukcesami udział w rajdzie Dakar. Natomiast linia Supersport to oczywiście najwyższej jakości ścigacze. Ich osiągi, nie ustępujące w niczym flagowym modelom najpopularniejszych producentów, potwierdzają po raz kolejny, że KTM produkuje motocykle z prawdziwą pasją, która jest w tym przemyśle niezbędna.

Wszystko powyższe skłania miliony ludzi na całym świecie do zainteresowania się modelami marki KTM. W zamian otrzymują doskonałą jakość, którą mogą cieszyć się latami.