Menu

Opony do motocykli Triumph

Triumph – logo marki

Wybierz model motocykla Triumph, aby znaleźć pasujące opony.

Motocykle Triumph

Jaka jest najstarsza marka motocyklowa świata? Czy to Harley Davidson? A może Yamaha lub Kawasaki? Nie. Jak wiele innych wynalazków, również motocykle narodziły się w Wielkiej Brytanii. A najstarszą marką je produkującą jest Triumph.

Oczywiście miano najstarszego producenta jednośladów z silnikiem zobowiązuje. Nie można nie dać klientom tego, czego w takiej marce przede wszystkim poszukują: to jest klasycznego piękna. I właśnie dlatego oferta marki Triumph to przede wszystkim klasyka.

Biorąc pod uwagę pierwszą z brzegu linię motocykli Adventure, nie można nie dostrzec, że budowa nadwozia, zdobienia, a nawet sposób montażu części oddaje charakter stylu wiodącego w firmie: a więc odwołania do osiągnięć minionych epok, w tym do osiągnięć własnych sprzed lat. Poszczególne modele, będąc dostosowanymi do jazdy w mieście oraz poza nim, przede wszystkim przyciągają oko tradycyjnym podejściem. Jeszcze bardziej klasyczne są modele z linii Classics oraz Cruisers. Tutaj konstruktorzy marki Triumph całkowicie zatracili się w czerpaniu ze stylów poprzednich epok. Efekty są bardzo dobre: klasyczne piękno, wsparte przez nowinki techniczne i udogodnienia wprowadzone do przemysłu motorowego w ostatnich latach to coś, czego nie można nie zauważyć. I coś, czego nie sposób nie pokochać.

Nawet linia Roadsters zawiera wiele odwołań do lat minionych i stylów popularnych dawniej. Klasyka aż bije po oczach, choć przecież modele tej serii są przede wszystkim stworzone do długich wojaży. Ale długie wojaże nie oznaczają, że nie można rozkoszować się klasycznym pięknem. Jedynie linia Supersports to wyłącznie nowoczesność. Tutaj nawet taki element jak opony zostały wyposażone w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne.

Nie od dziś wiadomo, że Brytyjczycy lubują się w klasyce. W motoryzacji widać to szczególnie. Samochody oraz motocykle brytyjskie emanują tradycją oraz wyrafinowanym pięknem znanym z czasów minionych. W przypadku marki Triumph prezentuje się to wyjątkowo dobrze.