Opony
całoroczne 18 cali

Wybierz nowe opony całoroczne 18" i zapomnij o sezonowej wymianie.

Najpopularniejsze rozmiary opon całorocznych 18 cali

Chętnie wybierane modele 18-calowych opon całorocznych

Bridgestone Weather Control A005
5,6

598 opinii

Od 358 szt.
Imperial All Season Driver
5,2

5086 opinii

Od 169 szt.
Michelin CrossClimate+
5,6

1388 opinii

Od 339 szt.

Do jakich samochodów opony całoroczne 18 cali?

Modele całoroczne coraz wyraźniej zaznaczają swoją pozycję na rynku motoryzacyjnym. Kierowcy decydujący się na to rozwiązanie cenią sobie zrównoważone osiągi letnie i zimowe, jak i brak konieczności sezonowej wymiany. Coraz chętniej sięgają po nie także właściciele większych samochodów osobowych. Opony wielosezonowe 18"" spotkać możemy w takich autach, jak: BMW serii 3, Mazda 6, Suzuki Grand Vitara, Volvo XC90, Hyundai Santa Fe czy Opel Antara.

Rosnące z każdym rokiem zainteresowanie segmentami SUV i crossover wpływa także na popularność większych rozmiarów ogumienia. Największą pewność gwarantują zawsze rozmiary homologowane przez producenta auta. Możliwe jest jednak zastosowanie zamienników opon, ale i tu powinniśmy kierować się zaleceniami z tabliczki informacyjnej wewnątrz samochodu lub skorzystać z wygodnego kalkulatora zamienników opon.

Jakie opony wielosezonowe 18" wybrać?

Modele całoroczne na stałe zagościły w ofertach najlepszych producentów opon na świecie. Dostępnych jest wiele różnych opcji zależnie od naszych potrzeb oraz budżetu. Opony z najwyższej klasy premium produkowane są w oparciu o nowinki technologicznie. Mają świetną jakość wykonania, ich cena jest jednak wyższa niż w przypadku modeli klasy średniej, używających nieco starszych rozwiązań. Klasa ekonomiczna to rozwiązanie najbardziej budżetowe, przeznaczone dla kierowców podróżujących w sezonie zimowym głównie po drogach regularnie odśnieżanych oraz pokonujących rocznie mniejsze dystanse. Jeżeli zamierzasz wyjechać w góry, koniecznie zaopatrz się w łańcuchy na koła 18 cali, dające większe poczucie bezpieczeństwa.

Szybka wymiana opon? Z nami to proste

Zamów opony przez telefon lub Internet. Zrób to samodzielnie lub z pomocą naszego eksperta.

Wybierz adres dostawy lub najbliższy serwis montażu. Do wyboru masz 1150 warsztatów w całym kraju.

Odbierz opony od kuriera lub zamontuj w wybranym serwisie w dogodnym dla Ciebie terminie.