Opony
całoroczne 17 cali

Kup opony całoroczne 17” i poruszaj się bezpiecznie niezależnie od pogody przez cały rok.

Najpopularniejsze rozmiary opon całorocznych 17 cali

Chętnie wybierane modele 17-calowych opon całorocznych

Nokian Tyres WeatherProof
5,4

1711 opinii

Od 246 szt.
Imperial Ecodriver 4S
5,0

424 opinie

Od 288 szt.
Nexen N'Blue 4 Season
5,2

1250 opinii

Od 194 szt.

Wybierz opony wielosezonowe 17”

Opony wielosezonowe 17” są bardzo często wybierane przez kierowców, ponieważ pasują nie tylko do samochodów osobowych, ale również większych aut typu SUV. Dzięki ich popularności są dostępne w każdym przedziale cenowym, od klasy premium po ekonomiczną. Opony całoroczne zamiast sezonowych to wygoda i pewność prowadzenia w każdych warunkach, niezależnie od pogody i pory roku. Decydując się na takie rozwiązanie oszczędzasz czas, ponieważ nie musisz jeździć do punktu serwisowego dwa razy w roku.

W zależności od generacji modele z taką wielkością felgi można spotkać w autach takich, jak: Honda Civic, Peugeot 207, Opel Meriva, Volvo V70, Opel Vectra C, Ford Mondeo czy Subaru Impreza.

Znajdź swoje opony

Rozmiar opony składa się z 3 wielkości: szerokości, wysokości boku oraz średnicy felgi. Wszystkie te parametry są ze sobą odpowiednio skorelowane. Oprócz rozmiaru opony określonego przez producenta kierowca ma możliwość dopasowania rozmiaru ze względu na swoje preferencje. Nowy rozmiar musi jednak zachować odpowiednie odchylenie procentowe – pomiędzy 1,5 % a 2%. Najłatwiej sprawdzić czy rozmiar pasuje na już posiadaną felgę korzystając z prostego kalkulatora zamienników opon.

Szybka wymiana opon? Z nami to proste

Zamów opony przez telefon lub Internet. Zrób to samodzielnie lub z pomocą naszego eksperta.

Wybierz adres dostawy lub najbliższy serwis montażu. Do wyboru masz 1172 warsztaty w całym kraju.

Odbierz opony od kuriera lub zamontuj w wybranym serwisie w dogodnym dla Ciebie terminie.