Opony
całoroczne 17 cali

Kup opony całoroczne 17” i poruszaj się bezpiecznie niezależnie od pogody przez cały rok.

Najpopularniejsze rozmiary opon całorocznych 17 cali

Chętnie wybierane modele 17-calowych opon całorocznych

Imperial All Season Driver
5,2

5417 opinii

Od 172 szt.
Michelin CrossClimate 2
5,6

833 opinie

Od 424 szt.
Bridgestone Weather Control A005 EVO
5,5

617 opinii

Od 359 szt.

Wybierz opony wielosezonowe 17”

Opony wielosezonowe 17” są bardzo często wybierane przez kierowców, ponieważ pasują nie tylko do samochodów osobowych, ale również większych aut typu SUV. Ich popularność pozwala na zakup modeli tej wielkości w każdym przedziale cenowym, od klasy premium po ekonomiczną. Opony całoroczne zamiast sezonowych to wygoda i pewność prowadzenia w każdych warunkach, niezależnie od pogody i pory roku. Decydując się na takie rozwiązanie oszczędzasz czas, ponieważ rzadziej odwiedzasz serwisy wulkanizacyjne. Kiedy wyjedziesz na górskie, ośnieżone i oblodzone drogi, zabierz ze sobą łańcuchy na koła 17 cali, aby uniknąć poślizgów i zyskać lepszą trakcję.

W zależności od generacji ogumienie 17-calowe można spotkać w autach takich, jak: Honda Civic, Peugeot 207, Opel Meriva, Volvo V70, Opel Vectra C, Ford Mondeo czy Subaru Impreza.

Znajdź swoje opony

Rozmiar opony składa się z 3 wielkości: szerokości, wysokości boku oraz średnicy. Wszystkie te parametry są ze sobą odpowiednio skorelowane. Oprócz rozmiaru opony określonego przez producenta kierowca ma możliwość dopasowania rozmiaru ze względu na swoje preferencje. Nowy rozmiar musi jednak zachować odpowiednie odchylenie procentowe – pomiędzy +1,5 % a -2%. Najłatwiej sprawdzić czy rozmiar pasuje na już posiadaną felgę korzystając z prostego kalkulatora zamienników opon.

Szybka wymiana opon? Z nami to proste

Zamów opony przez telefon lub Internet. Zrób to samodzielnie lub z pomocą naszego eksperta.

Wybierz adres dostawy lub najbliższy serwis montażu. Do wyboru masz 1152 warsztaty w całym kraju.

Odbierz opony od kuriera lub zamontuj w wybranym serwisie w dogodnym dla Ciebie terminie.