Opony samochodowe
  • Szukaj opon wg rozmiaru
  • Szukaj opon wg auta

Opony całoroczne 17 cali

  • Wg rozmiaru
  • Wg auta
Opony samochodowe

C

D

E

F

G

H

I

K

L

M

N

O

P

R

S

T

V

W

Zastosuj

Zastosuj

Zastosuj

Zastosuj

Zastosuj

Cena za szt. od - do

-
Pomoc
Więcej filtrów Mniej filtrów
Szukaj opon
Szukaj opon

Chętnie wybierane modele 17-calowych opon całorocznych

Imperial All Season Driver
BRAK ZDJĘCIA
4,4

8133 opinie

Od 136 szt.
Michelin CrossClimate 2
BRAK ZDJĘCIA
4,7

4880 opinii

Od 367 szt.
Bridgestone Weather Control A005 EVO
BRAK ZDJĘCIA
4,6

1300 opinii

Od 335 szt.

Wybierz opony wielosezonowe 17”

Opony wielosezonowe 17” są bardzo często wybierane przez kierowców, ponieważ pasują nie tylko do samochodów osobowych, ale również większych aut typu SUV. Ich popularność pozwala na zakup modeli tej wielkości w każdym przedziale cenowym, od klasy premium po ekonomiczną. Opony całoroczne zamiast sezonowych to wygoda i pewność prowadzenia w każdych warunkach, niezależnie od pogody i pory roku. Decydując się na takie rozwiązanie oszczędzasz czas, ponieważ rzadziej odwiedzasz serwisy wulkanizacyjne. Kiedy wyjedziesz na górskie, ośnieżone i oblodzone drogi, zabierz ze sobą łańcuchy na koła 17 cali, aby uniknąć poślizgów i zyskać lepszą trakcję.

W zależności od generacji ogumienie17-calowe można spotkać w autach takich, jak: Honda Civic, Peugeot 207, Opel Meriva, Volvo V70, Opel Vectra C, Ford Mondeo czy Subaru Impreza.

Znajdź swoje opony

Rozmiar opony składa się z 3 wielkości: szerokości, wysokości boku oraz średnicy. Wszystkie te parametry są ze sobą odpowiednio skorelowane. Oprócz rozmiaru opony określonego przez producenta kierowca ma możliwość dopasowania rozmiaru ze względu na swoje preferencje. Nowy rozmiar musi jednak zachować odpowiednie odchylenie procentowe – pomiędzy +1,5 % a -2%. Najłatwiej sprawdzić czy rozmiar pasuje na już posiadaną felgę korzystając z prostego kalkulatora zamienników opon.

Czy mogę zamówić opony z opcją montażu?

Nie stój w kolejkach u wulkanizatora i już podczas zakupów w sklepie Oponeo umów się na wymianę opon samochodowych w wybranym przez siebie warsztacie. Za darmo dostarczymy zamówienie do jednego z ponad tysiąca serwisów partnerskich, a Ty będziesz mógł cieszyć się nowymi oponami nawet następnego dnia.

  • Dostawa do wybranego serwisu GRATIS
  • 1041 warsztatów w całym kraju
  • Rezerwacja dnia i godziny - nawet jutro!
Dowiedz się więcej