certyfikowany sprzedawca

Michelin CrossClimate 2

Miniatura 1
Miniatura 2
Miniatura 3
certyfikowany sprzedawca
Model dostępny
w wielu rozmiarach
Od 383 szt.
Wybierz rozmiar opony
Sprawdź cenę
Szukaj wg auta Sprawdź cenę

Dostawa od 24h

14 dnina zwrot

Transport GRATIS

Możliwość montażu w serwisie

Zakupyna raty

5,6

592 opinie

Testy opony

Zobacz wyniki
Parametry opony
Typ:
Osobowe
Sezon:
Gwarancja:
5 lat od daty zakupu
Kup komplet opon Michelin i odbierz bon paliwowy!
Kup opony Michelin
i odbierz kartę przedpłaconą!
Kup komplet opon Michelin i odbierz bon paliwowy!

ZASADY:

Krok 1 Kup komplet (4 szt.) całorocznych lub zimowych opon marki MICHELIN w okresie kampanii.

Krok 2 Odbierz kartę paliwową do wykorzystania na stacjach benzynowych!*

Wartość nagrody uzależniona jest od rozmiaru zakupionego kompletu opon Michelin:

Kup komplet opon Michelin i odbierz bon paliwowy!

Zapoznaj się ze szczegółami promocji dostępnymi w regulaminie.

Opony biorące udział w promocji oznaczone są poniżej w zakładce oferta
 • Opis produktu
 • Opinie
 • Oferta
 • Raty
 • Gwarancja
 • Certyfikat
Opis produktu
Opis produktu
NOWOŚĆ MICHELIN CROSSCLIMATE 2
ekspert w kategorii opon całorocznych[1].

Michelin Crossclimate 2

MICHELIN CROSSCLIMATE 2

Opona Michelin Crossclimate 2
Doświadczaj bezpieczeństwa przez cały rok w każdych warunkach pogodowych i najlepszych, długotrwałych osiągów na śniegu[2][3] z MICHELIN CROSSCLIMATE 2, ekspertem w kategorii opon całorocznych[1].

Ciesz się długotrwałą mobilnością przy każdej pogodzie dzięki MICHELIN CROSSCLIMATE 2, ekspertowi w katagorii opon całorocznych[1]. Dzięki wysokim osiągom w zakresie hamowania i przyczepności na śniegu[2][3], najlepszym osiągom hamowania na suchej nawierzchni[5] i znakomitym osiągom na mokrej nawierzchni i śniegu przy dopuszczalnym poziomie zużycia[2][3][4] opona zapewnia większe bezpieczeństwo i oszczędność paliwa w porównaniu do swojej bestsellerowej poprzedniczki[1][9] . Koniec z sezonową zmianą opon. Czuj się pewnie, nie daj się zaskoczyć warunkom atmosferycznym i oszczędzaj czas z tą oponą całoroczną.

 • Ekspert w kategorii opon całorocznych[1]: bezpieczna jazda na każdej drodze i przy każdej pogodzie
 • Najlepsza w zakresie hamowania i trakcji na śniegu[2][3]
 • Nr 1 w zakresie osiągów na mokrej i zaśnieżonej nawierzchni przy dopuszczalnym poziomie zużycia[2][3][4]
 • Lider w zakresie hamowania na suchej drodze[5]
 • Trwały bieżnik[6]
 • Mniejsze zużycie paliwa[7]
Długotrwałe bezpieczeńtwo niezależnie od pogody Ciesz się długotrwałym bezpieczeństwem niezależnie od pogody.

Bądź mobilny przez cały rok dzięki MICHELIN CROSSCLIMATE 2, całorocznej oponie zaprojektowanej z myślą o długotrwałym bezpieczeństwie. Czołowa pozycja w swojej kategorii w zakresie hamowania na mokrej nawierzchni oraz hamowania i trakcji na śniegu w testach opon o dopuszczalnym poziomie zużycia[2][3][4]. Opona posiada technologię P-edge, zwiększającą przyczepność na śniegu. Z kolei technologia MaxTouch Construction maksymalizuje obszar kontaktu opony z podłożem, równomiernie rozkładając na nim siły występujące podczas przyspieszania, hamowania i pokonywania zakrętów, dla większej trwałości opony.

Niższe zużycie paliwa Korzystaj z niższego zużycia paliwa[7].

Zyskaj większą efektywność paliwową[7] porównywalną ze standardami opon letnich klasy premium[8] dzięki oponie całorocznej MICHELIN CROSSCLIMATE 2 o oporze toczenia o 10% niższym od oporu toczenia bestsellerowej poprzedniczki[7][9]. Boki Cool Running maksymalizują efektywność paliwową lub zasięg akumulatora pojazdu elektrycznego poprzez pochłanianie mniejszej energii podczas uginania.

Oszczędzaj czas i pieniądze na sezonowej zmianie opon Oszczędzaj czas i pieniądze na sezonowej zmianie opon.

Zainwestuj w MICHELIN CROSSCLIMATE 2, oponę, która zapewnia wysokie osiągi przez cały rok. Bez konieczności sezonowej zmiany opon, ta opona z certyfikatem zimowym (3PMSF*) zapewnia najlepsze osiągi w zakresie hamowania i trakcji na śniegu[2][3] i zajmuje czołowe pozycje w testach hamowania na suchej[5] i mokrej[4] nawierzchni. Termoadaptacyjna mieszanka bieżnika przystosowuje się do temperatury nawierzchni, a fazowanie V-Ramp klocków bieżnika maksymalizuje kontakt opony z podłożem, zapewniając możliwie najlepsze hamowanie na suchej nawierzchni. Ząbki na krawędziach klocków bieżnika poprawiają trakcję na śniegu, a rowki w kształcie litery V odprowadzają wodę, zapewniając znakomite hamowanie na mokrej nawierzchni.

* 3PMSF: 3 szczyty górskie i płatek śniegu

Zaprojektowana dla ceniących sobie bezpieczeństwo kierowców kompaktowych i średnich SUV-ów, kompaktowych i elektrycznych samochodów osobowych, sedanów i sportowych sedanów.
 • Rzeźba bieżnika w kształcie litery V
 • Mieszanka termoadaptacyjna
 • Fazowanie V-Ramp
 • Ząbki na krawędziach klocków
 • Krawędzie P-edge
 • MaxTouch Construction
 • Boki Cool Running
 • Lamele LEV
OPONY MICHELIN, STWORZONE, BY ZAPEWNIĆ DŁUGOTRWAŁE OSIĄGI

Ponieważ osiągi i bezpieczeństwo są dla Ciebie ważne, Michelin dba, aby trwały jak najdłużej. Michelin gwarantuje wyjątkową trwałość swoich opon oraz długotrwałe osiągi w każdych warunkach. Klienci mogą wykorzystać cały potencjał opon i cieszyć się najwyższymi osiągami do zużycia bieżnika do dopuszczalnego poziomu.

Prezentacja opony
Wspieramy Cię innowacjami. Już od 130 lat
WSPIERAMY CIĘ INNOWACJAMI.
JUŻ OD 130 LAT

Począwszy od roku 1889 Michelin nieprzerwanie przedstawia światu kolejne innowacje, które powstają, by czynić mobilność ludzi i towarów bezpieczniejszą, bardziej wydajną i przyjazną środowisku. Francuski koncern jest nie tylko producentem opon uznawanych często za produkty referencyjne, ale cieszy się także nieposzlakowaną reputacją w świecie sportów motorowych, w branży turystycznej i gastronomicznej. Michelin jest jedną z wiodących światowych marek, która za swój cel przyjęła dawanie wszystkim lepszej drogi do postępu. To fundament misji Michelin.

Zaangażowanie w zrównoważony rozwój
Michelin podejmuje działania mające na celu ograniczenie wpływu działalności koncernu na środowisko naturalne

Michelin nieustannie podnosi osiągi swoich opon w zakresie efektywności paliwowej. Celem Michelin jest nie tylko zmniejszenie wpływu opon na zużycie paliwa, ale także zwiększenie autonomii pojazdów elektrycznych. Redukcja emisji CO2 związanej ze stosowaniem produktów koncernu jest integralną częścią jego strategii rozwoju. Ale jest nią także dążenie do ograniczenia liczby produkowanych opon poprzez przedłużenie ich trwałości przy utrzymaniu osiągów.

W wielu krajach Michelin angażuje się w działania związane ze zbiórką opon trafiających następnie do recyklingu. Poszukiwanie efektywnych i innowacyjnych sposobów odzysku surowców z zużytych opon to również obszar, w który Michelin inwestuje w swoich ośrodkach badawczo-rozwojowych. Materiały pozyskiwane z zużytych opon MICHELIN są moga byc ponownie wykorzystywane do produkcji nowych opon, mas bitumicznych bądź stanowią paliwo w kotłowniach i zakładach.

(1) Równowaga osiągów potwierdzonych w testach przeprowadzonych w 2020 i 2021 r. w zakresie hamowania na suchej nawierzchni, hamowania na mokrej nawierzchni opon nowych i na pewnym poziomie zużycia, hamowania na śniegu opon nowych i na pewnym poziomie zużycia, trakcji na śniegu opon nowych i na pewnym poziomie zużycia, oporu toczenia, trwałości - patrz szczegółowe informacji o testach w notach prawnych 2, 3, 4, 5, 6, 7 - w 9 testach MICHELIN CrossClimate 2 zajęła 6 czołowych miejsc.

(2) Wyniki przeprowadzonych przez TÜV SÜV Product Service na zlecenie Michelin (luty 2021) testów hamowania na śniegu od 30 km/h do 10 km/h opon nowych i z bieżnikiem startym maszynowo do głębokości 2 mm w rozmiarze 205/55 R16 94V XL zamontowanych w VW Golf 7. Testowane opony MICHELIN CrossClimate2 (nowa: 100% - zużycie: 100%), MICHELIN CrossClimate + (nowa: 95% - zużycie: 88,1%), BRIDGESTONE Weather Control A005 EVO (nowa: 92,4% - zużycie: 70,9%), CONTINENTAL AllSeasonContact (nowa: 99,5% - zużycie: 96,4%), GOODYEAR Vector 4Seasons Gen-3 (nowa: 97,6% - zużycie: 94,1%), PIRELLI Cinturato All Season Plus (nowa: 81,9% - zużycie: 77,0%).

(3) Wyniki przeprowadzonych przez TÜV SÜV Product Service na zlecenie Michelin (luty 2021) testów trakcji na śniegu opon nowych i z bieżnikiem startym maszynowo do głębokości 2 mm (zużycie) w rozmiarze 205/55 R16 94V XL zamontowanych w VW Golf 7. Testowane opony: MICHELIN CrossClimate2 (nowa: 100% - zużycie: 100%), MICHELIN CrossClimate + (nowa: 95,1% - zużycie: 87,5%), BRIDGESTONE Weather Control A005 EVO (nowa: 84,6% - zużycie: 65,2%), CONTINENTAL AllSeasonContact (nowa: 95,6% - zużycie: 91,9%), GOODYEAR Vector 4Seasons Gen-3 (nowa: 94,6% - zużycie: 90,6%), PIRELLI Cinturato All Season Plus (nowa: 72,0% - zużycie: 54,2%).

(4) Wyniki przeprowadzonych przez TÜV SÜV Product Service na zlecenie Michelin (październik 2020-kwiecień 2021) testów hamowania na mokrej nawierzchni od 80 km/h do 20 km/h opon nowych i o dopuszczalnym poziomie zużycia („dopuszczalny poziom zużycia” oznacza opony z bieżnikiem startym maszynowo do głębokości wskaźnika zużycia bieżnika zgodnie z regulaminem nr 30 EKG ONZ (ECE R30r03f)) w rozmiarze 205/55 R16 94V XL zamontowanych w VW Golf 7. Testowane opony: MICHELIN CrossClimate2 (nowa: 100% - zużycie: 100%), MICHELIN CrossClimate + (nowa: 98,2% - zużycie: 101,1%), BRIDGESTONE Weather Control A005 EVO (nowa: 103,2% - zużycie: 99,5%), CONTINENTAL AllSeasonContact (nowa: 94,9% - zużycie: 96,1%), GOODYEAR Vector 4Seasons Gen-3 (nowa: 95% - zużycie: 93,5%), PIRELLI Cinturato All Season Plus (nowa: 96,7% - zużycie: 89%).

(5) Wyniki przeprowadzonych przez TÜV SÜD Product Service na zlecenie Michelin (luty 2021) od 100 km/h do 0 km/h opon w rozmiarze 205/55 R16 94V XL zamontowanych w VW Golf 7. Testowane opony: MICHELIN CrossClimate 2 (100%), MICHELIN CrossClimate + (96,2%), BRIDGESTONE Weather Control A005 EVO (98,1%), CONTINENTAL AllSeasonContact (92,4%), GOODYEAR Vector 4Seasons Gen-3 (89,9%), PIRELLI Cinturato All Season Plus (89,4%).​​

(6) Wyniki przeprowadzonych przez TÜV SÜV Product Service na zlecenie Michelin (grudzień 2020) testów trwałości opon w rozmiarze 205/55 R16 94V XL zamontowanych w VW Golf 7. Testowane opony: MICHELIN CrossClimate2 (100%), CONTINENTAL AllSeasonContact (100,8%), GOODYEAR Vector 4Seasons Gen-3 (108,4%), BRIDGESTONE Weather Control A005 EVO (69,7%), PIRELLI Cinturato All Season Plus (96,9%). Test trwałości przeprowadzony w warunkach przeciętnego rzeczywistego użytkowania (D50) na dystansie 14460 km z ekstrapolacją wyników do zużycia bieżnika do 1,6 mm.

(7) Testy oporu toczenia przeprowadzone na maszynie przez Applus Idiada na zlecenie Michelin (sierpień 2020). Porównanie opon MICHELIN CrossClimate2 (7,30 kg/t) i MICHELIN CrossClimate + (8,20 kg/t) w rozmiarze 205/55 R16 94V XL. Ekoodpowiedzialna jazda zależy w głównej mierze od stylu prowadzenia, pojazdu i ciśnienia w oponach.

(8) Opona MICHELIN CrossClimate 2 posiada klasę B oporu toczenia z europejskich etykiet (na skali A-B-C-E). Jest to porównywalne ze standardem dla opon letnich premium, ponieważ większość z nich posiada klasy B lub wyższą, według Product Tracking – Średni rynek opon letnich Premium w Europie – 2021.

(9) Źródło: Panel Sell Out GFK całorocznych opon osobowych (wszystkich kategorii) - Okres: 01.2020-12.2020. Obszar: Francja, Niemcy, Wielka Brytania, Włochy, Hiszpania.

Kopiowanie treści surowo wzbronione. Zobacz konsekwencje prawne
Opinie
Opinie
592 osoby wystawiły ocenę
 • 6 356 osób
 • 5 218 osób
 • 4 17 osób
 • 3 0 osób
 • 2 0 osób
 • 1 1 osoba
Ocena łączna: 5,6 592 opinie Opona Rewelacyjna!
 • Sucha nawierzchnia: 5,7
 • Mokra nawierzchnia: 5,6
 • Śnieg i błoto pośniegowe: 5,3
99% użytkowników poleca tę oponę
99%

Informacje o oponie zbierane są od 356 dni. W tym czasie zebraliśmy 592 opinie.

Nasi klienci przejechali łącznie 7749000 km.

Oponę oceniali kierowcy, którzy najczęściej swój styl jazdy określali jako

umiarkowany.

 • Olga

  Rozmiar: 205/55 R16

  Ocena: 6,0

  Wiarygodna opinia Potwierdzona zakupem

  Długo zastanawiałam się nad zakupem opon całosezonowych. Męczyło mnie zmienianie opon co chwila, dźwiganie ich na drugim komplecie felg i to, że zajmują tyle miejsca. Kiedyś musiałam wozić je do dziadka, bo on miał miejsce na strychu. Naczytałam się wiele opinii na temat pierwszej generacji i kupiłam w ciemno bez ani jednej opinii w internecie crossclimate 2. Przejechałam już na nich jakieś 5-6 tysięcy kilometrów i jestem z nich bardzo zadowolona. W sumie nie widzę różnicy między zimowymi a całorocznymi. Polecam również wszystkim moim znajomym, żeby również zmienili dotychczasowe opony na całosezonowe. Nie byłam jeszcze w górach z naprawdę dużą ilością śniegu, ale na ekstremalne warunki mam łańcuchy w bagażniku :)

  Czy opinia jest pomocna?

 • Mateusz

  Rozmiar: 235/55 R18

  Ocena: 6,0

  Wiarygodna opinia Potwierdzona zakupem

  Byłem trochę sceptycznie nastawiony do opon tzw. wielosezonowych. Dużo opinii w internecie jest negatywnych o wielosezonówkach, bo jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego. Jakiś czas temu kupiłem do mojego suva oponki Crossclimate 2. Jestem niesamowicie zadowolony, czy ciepło czy śnieg na drodze opona trzyma niesamowicie, dodam że mieszkam w Beskidach i tego śnieg bywa sporo. Przy dodatnich temperaturach na autostradzie opona jest totalnie niesłyszalna. Podsumowując przesiadłem się z opon randomowych na Michelin Crossclimate 2 i to jest niebo a ziemia. Z ręką na sercu mogę polecić każdemu te niesamowite opony. I przełamujcie stereotypy, bo jak widać, jeżeli coś jest do wszystkiego to też może być dobre :).

  Czy opinia jest pomocna?

 • Artur Wilmański

  Rozmiar: 195/65 R15

  Ocena: 6,0

  Wiarygodna opinia Potwierdzona zakupem

  Po wymianie opon (poprzednie Michelin CrossClimate, pięć lat użytkowania) zaobserwowałem znaczne obniżenie hałasu podczas jazdy. Samochód, w moim odczuciu, lżej rusza (przy mniejszych obrotach silnika i krótszym czasie zwalniania sprzęgła). Opony, przy prędkości dopuszczalnej w mieście, dobrze sobie radzą nawet z ostrymi zakrętami - nie zaobserwowałem poślizgu zwiększającego promień skrętu. Producent obiecywał niższe zużycie paliwa. Tego nie mogę potwierdzić, jednak może to wynikać z warunków jazdy w zakorkowanym mieście. Ponieważ nie muszę dwa razy w roku wymieniać opon ani ponosić kosztów przechowywania, opony wielosezonowe i tak przyczyniają się do oszczędności.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Marcin Woźniak

  Rozmiar: 225/45 R17

  Ocena: 6,0

  Wiarygodna opinia Potwierdzona zakupem

  Opony jak zdają egzamin, nie mam właściwie żadnych zastrzeżeń co do samych opon. Miałem okazje jeździć na nich właściwie w każdych warunkach bo i znalazł się śnieg w górach i deszcz i ostatnio nawet ładne bardzo ciepłe dni. W każdym z tych warunków opony dały sobie radę bez najmniejszych problemów, jak dla mnie są ciche choć wiadomo to kwestia subiektywna, prowadzenie w zakrętach dosyć pewne. Największe zastrzeżenia mam niestety do Polskich dróg i przyczepności asfaltu, bo mimo stosunkowo niedużej mocy auta są problemy z trakcją, ale to nie z winy opony a asfaltu. Mogę z czystym sumieniem polecić te opony, uważam że jak na nasze warunki to strzał w 10.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Art

  Rozmiar: 235/55 R19

  Ocena: 6,0

  Wiarygodna opinia Potwierdzona zakupem

  Opony spisują się bardzo dobrze na suchej nawierzchni - ESP nie ma sposobności, aby zainterweniować przy ruszaniu (co zdarza się przy niskich temperaturach na oponach letnich, w moim przypadku Dunlop). Na deszczu - zachowuje trakcję, nie zauważyłem niczego niepokojącego. Ale to amatorowi trudno akurat ocenić w sytuacjach normalnych, pozostaje wierzyć, że odprowadzanie wody, odporność na aquaplanning jest rzeczywiście dobra. Sytuacja awaryjna musiałby się zdarzyć - wówczas tak na prawdę można ocenić, czy opona uratowała nas, czy wręcz zaszkodziła. Albo zrobić test obiektywny. Śnieg - bardzo dobrze, dużo lepiej niż poprzednie zimowe (po 2 zimach).

  Czy opinia jest pomocna?

 • Piotr

  Rozmiar: 235/60 R18

  Ocena: 6,0

  Wiarygodna opinia Potwierdzona zakupem

  Witam pierwszy raz zdecydowałem się na oponę całoroczną wybór padł na Michelin CrossClimate 2 235/60 R18. Jestem bardzo mile zaskoczony ponieważ wcześniej jeździłem zawsze na oponach letnich w sezonie letnim i zimowych w sezonie zimowym. Obecnie po zamontowaniu opony całorocznej zauważyłem że bardzo dobrze samochód się spisuje na suchej nawierzchni jak również bardzo dobrze na śniegu i błocie pośniegowym . Miałem mozliwośc już testować te opony na terenie Beskidu żywieckiego gdzie jeździmy na narty i opony bardzo bobrze się spisywały .. Oby tak dalej zobaczę jak długo będzie ta opona miała taka super przyczepność. Obecnie mogę polecić

  Czy opinia jest pomocna?

 • Adrian

  Rozmiar: 195/55 R16

  Ocena: 5,6

  Wiarygodna opinia Potwierdzona zakupem

  To moje kolejne opony letnie z homologacją zimową. Poprzednio miałem Bridgestone Weather Control A005 EVO. Jestem znowu bardzo pozytywnie zaskoczony. Na suchym troszkę pływają. Miałem kiedyś podobne wrażenie na letnich nowych Barum Bravuris, czy na Bridgestone A005 ale po kilku tygodniach się dotarły. Na tych Michelin mam wrażenie, że szybciej zanikł ten efekt.Generalnie na wszystkich nowych oponach, jakie kupiłem, miałem takie odczucia. Przerobiłem w mojej historii cztery nowe komplety opon od różnych producentów. Zawsze po jakimś czasie ten efekt znikał. Na mokrym jest na prawdę dobrze. Praw fizyki nie pokonają, ale w mojej opinii o niebo lepsze od poprzednich używanych przeze mnie Goodyear Vector 4seasons g2. Podobnie hałas z Michelin jest wyraźnie ciszej. Goodyear pod koniec eksploatacji (bieżnik około 1,8mm) bardzo głośno pracowały. Na śniegu nie testowałem jeszcze. Myślę, że jak ktoś eksploatuje opony w górzystym terenie to lepiej kupić typowe zimówki na zimę, ale przy nizinnym terenie to będą wystarczające. No i jak już kupować opony wielosezonowe, czy tak jak te letnie z homologacją na zimę to radzę szukać tylko opon z wyższej półki takie jak te. Miałem kiedyś wielosezonówki tanie, nie pamiętam dokładnie Dębica albo Fulda i były dużo, dużo gorsze na mokrym asfalcie, a takie warunki zimą czy latem są częste. Na suchym asfalcie wszystkie opony jakoś sobie radzą, lepiej lub gorzej, ale na mokrym to już niewiele tanich opon sobie radzi. Jak szukałem nowych opon to bardzo mocno zastanawiałem się między Bridgestone Weather Control A005 EVO a Michelin CrossClimate 2. To bardzo trudny wybór. Michelin’y to dość nowe opony i nie ma jeszcze zbyt wiele wiarygodnych informacji o nich. Bieżniki między nimi się różnią co wpływa na kilka aspektów, ale to nie miejsce na porównywanie opon. Ogólnie na tych Michelin przy wchodzeniu w ciasny zakręt na suchym zaczynają trochę „płynąć” To moim zdaniem efekt kompromisu dotyczącego składu, rodzaju bieżnika i twardości mieszanki. Na innych typowo letnich asymetrycznych oponach ten efekt jest o wiele mniejszy, ale musimy sobie uświadomić, że to opony całoroczne, które są kompromisem. Nigdy nie będą latem tak dobre jak dobrej jakości opony letnie, a zimą zimowe. O sportowym zacięciu tych opon nawet nie można myśleć. Jednak to bardzo dobre opony dla większości kierowców. Na mokrym rewelacja. Hałas moim zdaniem troszkę lepiej o Bridgestone A005. Nigdzie nie mogłem znaleźć informacji o głębokości nowego bieżnika przed zakupem: tutaj podaję moje nowe opony tuż przy znaczniku miały od 5,96-6,00 mm.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Damian

  Rozmiar: 205/50 R17

  Ocena: 6,0

  Wiarygodna opinia Potwierdzona zakupem

  Polecam gorąco. Ciche, przyczepne na każdej nawierzchni, znikome zużycie po przejechanych 10000 tys. kilometrów. Na wstępie dodam, że niestety zdarza mi się należeć do grupy typowego Seby z BMW - czyli dynamiczny start spod świateł, zakręty pokonywane z delikatnie wyższą (oczywiście bezpieczną ) prędkością, aby poczuć przeciążenie, hamowanie z dużych prędkości na autostradzie, żeby z niej zjechać. Ogólnie Michelin Cross Climate 2 nie mają ze mną lekko i nie zawiodły mnie ani razu, no może raz, gdy było mokro i chciałem zarzucić tyłem, ale Michelin mi na to nie pozwolił, po prostu za dobrze trzyma! Początkowo podchodziłem do tego zakupu BARDZO sceptycznie, bo przecież jak coś jest do wszystkiego, to równie dobrze może być do d.. Z tymi oponami jest zupełnie inaczej, trzymają pojazd na drodze w każdych warunkach, nawet obniżyło się moje spalanie o 1 litr na 100km (tutaj akurat może robić robotę wymiana opon z 235 na 205, ale strzelam, że Michelin też macał w tym palce). Jeżeli zastanawiasz się nad zakupem opon zimowych czy letnich, albo z góry wiesz, że chcesz całoroczne - wybierz Michelin Cross Climate 2 PS. Nikt mi za tą opinie nie zapłacił ;)

  Czy opinia jest pomocna?

 • Dariusz

  Rozmiar: 195/55 R16

  Ocena: 6,0

  Wiarygodna opinia Potwierdzona zakupem

  Na oponach tych przejechałem już kilka tysięcy kilometrów. Opony oceniam rewelacyjnie. Są ciche. Nie zauważyłem żadnej różnicy w trakcji tych opon, w stosunku do letnich lub zimowych opon Michelin, na których jeździłem wcześniej, a miałem już okazję jeździć na tych oponach podczas przymrozków, jak również podczas temperatur zbliżonych do 20 st. C. Hamowanie i przyśpieszanie jest bardzo pewne, tak na suchej, jak i mokrej nawierzchni i nie powoduje żadnych niepokojących sytuacji. Opony pewnie zachowują się również przy jeździe z prędkościami autostradowymi. Uważam, że opony te, w obecnych czasach, gdy zima rzadko przypomina zimę, a przymrozki zdarzają się nawet w połowie maja, są wartą rozważenia alternatywą dla opon letnich i zimowych. Z wieloletniego doświadczenia z oponami Michelin wiem, że opony te są trwałe i mam nadzieję, że tak będzie również w tym wypadku. Jestem bardzo zadowolony z zakupu i polecam te opony. Warto zapłacić za jakość.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Tomko

  Rozmiar: 255/40 R19

  Ocena: 4,0

  Wiarygodna opinia Potwierdzona zakupem

  W październiku kupiłem opony, na początku byłem zadowolony, nawet dawały sobie rade w górach przy dużym śniegu (mam napęd 4x4). Jak zrobiło się ciepło to już niestety nie byłem z nich tak zadowolony. Pierwsza moja przygoda, delikatna dziura w asfalcie w którą wjechałem i niestety od razu przebiło tak oponę, że nadawała się do wyrzucenia. Myślę sobie no trudno, zdarza się i zamówiłem na oponeo nową sztukę. Ostatnio znowu nieprzyjemny incydent, mianowicie podchodząc do samochodu zobaczyłem, że jest "kapeć", no to podpompowałem ją i podjechałem do wulkanizatora znajdującego się ode mnie 100 m (na szczęście nie schodziło od razu powietrze). Przyczyna - mały wkręt rozmiarów 4,0 x 20 w oponie i rant opony cały poszarpany - kolejna opona do wyrzucenia w przeciągu kilku miesięcy. Opony do najtańszych nie należą i żeby mały wkręt się w nie wbijał? Dzwoniąc do oponeo odrzucili przez telefon moją reklamację.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Kamil

  Rozmiar: 205/55 R17

  Ocena: 6,0

  Wiarygodna opinia Potwierdzona zakupem

  Jestem bardzo zadowolony z opon Michelin. Sprawdziły się rewelacyjnie na śniegu, lodzie, w trudnych górskich warunkach. Jednocześnie spełniają swoją funkcję na mokrych i suchych ulicach w mieście. Są ciche, bardzo dobrze trzymają się drogi. Po założeniu tych opon odczułem ogromną różnicę w prowadzeniu samochodu. Dodatkowym atutem jest wielosezonowość, czyli nie potrzeba stać w kolejkach i wydawać pieniędzy u wulkanizatora po sezonie zmiany opon letnie/zimowe. Polecam te opony, polecam też markę, która po raz kolejny udowadnia najwyższą jakość i komfort użytkowania.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Tomasz W.

  Rozmiar: 245/45 R18

  Ocena: 6,0

  Wiarygodna opinia Potwierdzona zakupem

  Opony przetestowane w każdych warunkach, i na suchej jezdni, w ulewie i w warunkach zimowych w polskich górach. Wszędzie jazda bez zastrzeżeń, opony w pełni spełniają moje oczekiwania. Żałuje tylko że tak długo czekałem z decyzją zakupu opon wielosezonowych. Ocena mega plus, wystarczy tylko trochę zainwestować w porządne markowe opony z odpowiedniej półki i pozostaje się cieszyć użytkowaniem i brakiem potrzeby 2 x w roku wizyty w u wulkanizatora. Żegnaj uciążliwa zasado odwiecznych wymian opon z letnich na zimowe. Gorąco polecam niezdecydowanym i pozdrawiam.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Lech

  Rozmiar: 205/55 R16

  Ocena: 5,0

  Wiarygodna opinia Potwierdzona zakupem

  Opony oceniam jako bardzo dobre i to na tle wszystkich opon również w porównaniu z oponami sezonowymi tzn. ocena 5. Gdyby porównywać z oponami tylko całorocznymi oceniłbym jeszcze wyżej jako świetne tzn. na 6. Sprawdziłem już we wszystkich warunkach pogodowych od lata po zimę (również śnieg i błoto pośniegowe oraz zlodowacenia) i we wszystkich warunkach nie ustępują oponom sezonowym dobrych marek. Oceniam jako bardzo dobre ponieważ w ekstremalnych warunkach zapewne dedykowane opony sezonowe marek premium będą jeszcze lepsze. Warte zdecydowanie swojej ceny!

  Czy opinia jest pomocna?

 • Tomek

  Rozmiar: 245/40 R18

  Ocena: 5,6

  Wiarygodna opinia Potwierdzona zakupem

  Na mokrym świetna, na błocie pośniegowym i lekkim śniegu nie odstaje od zimowych Nokianów, jedynie na suchym jest mała różnica względem letnich Continentali. Nie można mieć wszystkiego. Super, że ich głośność nie odstaje od deklaracji producenta, naprawdę, do zimówek nie ma co porównywać, komfort akustyczny jak na letnich przez cały rok. Jak już miałbym się czegoś czepiać, to mogłyby być nieco sztywniejsze, bo wyczucie drogi na kierownicy jest minimalnie gorsze niż to do którego przyzwyczaiły mnie obie wyżej wspomniane opony. Kupiłbym jeszcze raz.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Wojciech

  Rozmiar: 215/50 R17

  Ocena: 6,0

  Wiarygodna opinia Potwierdzona zakupem

  Opony pod względem praktycznym nie różnią się prawie niczym od fabrycznie montowanych opon letnich Michelin Primacy 4: tak samo dobrze trzymają się drogi zarówno na mokrej jak i na suchej nawierzchni a spalanie jest na tym samym niskim poziomie ~5,7L/100km. Jedyną zmianą na minus jest to, że opony CrossClimate 2 są jakby minimalnie głośniejsze, ale i tak w dalszym ciągu jest bardzo dobrze. Polecam, przed zakupem przejrzałem wiele testów i we wszystkich CrossClimate 2 zwycięża także chyba ciężko byłoby znaleźć lepsze opony całoroczne :)

  Czy opinia jest pomocna?

 • JG

  Rozmiar: 245/45 R18

  Ocena: 5,0

  Wiarygodna opinia Potwierdzona zakupem

  Opony CrossClimate 2 spisują się doskonale. Jest to obecnie najlepszy wybór dla wszystkich, którzy rocznie pokonują ok. 10-15 tys. km. Szczególnie dobrze sprawdzają się wiosną, kiedy rano mamy temperatury bliskie zera, a popołudniu, w słońcu nieraz nawet ok. 30. Teoretycznie rano należałoby mieć założone opony zimowe i w ciągu dnia zmieniać je na letnie: a oczywiste jest, że nie jest to przecież możliwe. Zima jeszcze przede mną, ale opierając się na opiniach innych użytkowników, jestem pewien, że dadzą sobie radę ze śniegiem i błotem.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Dr inż. Marcin Jan Potoczny

  Rozmiar: 225/45 R17

  Ocena: 6,0

  Wiarygodna opinia Potwierdzona zakupem

  Opony świetnie się sprawdzają w każdych warunkach pogodowych. Nie jeździłem zbyt dużo w mocno śnieżnym, górskim klimacie, ale dla codziennego użytkowania i zimą i latem są naprawdę bardzo dobre. Porównując je z wcześniej użytkowanymi CrossClimate pierwszej generacji, wyraźnie widać poprawę trakcji w zimie. O oszczędnościach związanych z brakiem konieczności zmian opon z letnich na zimowe i odwrotnie wspominać nie trzeba. Zastanawiająca jest tylko kwestia, jakie będzie ich zużycie i trakcja, po kilku latach użytkowania.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Paweł

  Rozmiar: 205/55 R17

  Ocena: 6,0

  Wiarygodna opinia Potwierdzona zakupem

  Bardzo dobre opony. Po zmianie z fabrycznych letnich nie zauważyłem praktycznie zmiany (ani w spalaniu ani w głośności ani w trakcji). Obawiałem się trochę zimy i warunków zimowych i jest oczywiście gorzej niż na typowych zimówkach, choć nie jest to znaczna różnica. Na lodzie jest różnica już znaczniejsza... ale wtedy na wszystkim jest ślisko :D Do tej pory miałem różne wielosezonówki w innych samochodach (Vredestein, Continental), ale te są zdecydowanie nalepsze. Zwykle na minus była głośność i/lub spalanie.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Kamil Ch.

  Rozmiar: 225/40 R18

  Ocena: 4,6

  Wiarygodna opinia Potwierdzona zakupem

  Opony są bardzo fajnym rozwiązaniem jeśli chodzi o uniwersalność użytkowania. Udało mi się przetestować je w dość krótkim czasie, we wszystkich warunkach pogodowych. Od -12 stopni w zimę w Polsce, poprzez śnieg, błoto pośniegowe i ulewny deszcz, do +30 stopni na południu Hiszpanii (3500 km). Dobrze sprawują się we wszystkich warunkach, moim zdaniem parametry opony są zbliżone do opon sezonowych. Jedyny minus to troszkę głośna praca słyszalna w pojeździe, ale uważam, że jest to mała wada w porównaniu do zalet.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Krzysztof J.

  Rozmiar: 225/40 R18

  Ocena: 5,4

  Wiarygodna opinia Potwierdzona zakupem

  Opony kupiłem do nowego Ceeda GT po przeczytaniu i obejrzeniu recenzji z rynku amerykańskiego. Opony sprawują się świetnie. Na suchym przyczepność jest świetna, na mokrym koła nie buksują, aquaplaningu nie zauważyłem, przyczepność znakomita, jak na takie warunki. Na śniegu, co miałem okazję ostatnio sprawdzić, opony sprawują się równie dobrze, co na mokrym. Śnieg nie zalega w lamelach. Jedynym minusem jest hałas - po 3-4 tys km co prawda trochę zmalał, ale nadal są głośniejsze od letnich Pilot Sport 4s.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Arek

  Rozmiar: 225/45 R18

  Ocena: 5,0

  Wiarygodna opinia Potwierdzona zakupem

  Polecam opony. Przesiadłem się z letnich Bridgestone Turanza i w temperaturze około 10 stopni pracują lepiej, niż tamte. W okolicy zera również jestem bardzo zadowolony z przyczepności - tutaj już nie mam porównania, ale zakładam, że różnica byłaby jeszcze większa na plus. Na warunki zimowe jeszcze przyjdzie czas. Czytałem dużo testów i wynikało z nich, że Crossclimate 2 to najlepsze opony wielosezonowe, jakie do tej pory wyprodukowano, więc jak ktoś nie ma uprzedzeń do tego typu opon, to tylko brać.

  Czy opinia jest pomocna?

 • PuchatyMis

  Rozmiar: 205/60 R16

  Ocena: 6,0

  Wiarygodna opinia Potwierdzona zakupem

  Opony zdecydowanie na plus. Miałem okazje przetestować je już w deszczu i na suchej nawierzchni. W porównaniu z moimi poprzednimi i leciwymi, oraz sezonowymi oponami - oceniam te bardzo wysoko. Zaraz po założeniu jest dużo ciszej podczas jazdy, przyczepność w opisanych warunkach jest dużo lepsza. Dodatkowo samo tłumienie nierówności na drogach jest zdecydowanie lepsze. Uważam ze warto dopłacić (dla mnie było to przejście na opony klasy wyżej) do tych opon. Jestem bardzo zadowolony.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Pablo

  Rozmiar: 225/55 R16

  Ocena: 6,0

  Wiarygodna opinia Potwierdzona zakupem

  Dzień dobry. Proszę Państwa w skrócie aby nie marnować Państwa czasu opona jest genialna. Perfekcyjna jakościowo i trakcyjnie. Nadaje się do każdego stylu jazdy, komfortowo płynie po drodze nie tracąc przy tym przyczepności. Jest słyszalna dla wrażliwego ucha w przedziale 50-70 km/h po czym cichnie i zapewnia odpowiednie warunki do wygodnej podróży przy prędkościach autostradowych.To jest już mój 4 ty komplet Crossclimate, choć pierwszy cross 2. Bardzo gorąco polecam.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Dawid

  Rozmiar: 205/55 R16

  Ocena: 5,0

  Wiarygodna opinia Potwierdzona zakupem

  To jest już moje trzecie podejście do opon wielosezonowych. Niestety poprzednich opon z klasy premium oraz budżetowej nie wspominam dobrze. Z tą oponą jest inaczej. Posiada ona bardzo dobre własności jezdne. Jestem zadowolony z przyczepności, zarówno w śniegowe, deszczowe jak i cieplejsze dni. I jeśli - jak podaje producent - własności jezdne będą utrzymywały się na kolejne sezony, to zdecydowanie będzie to moja ulubiona opona, która zakupię do wszystkich samochodów.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Michał

  Rozmiar: 225/45 R18

  Ocena: 5,4

  Wiarygodna opinia Potwierdzona zakupem

  Moje pierwsze wielosezonowe opony, długo temat wertowałem, wybór padł na Michelin. Korzystam z opon trzeci miesiąc, miałem okazję jeździć nimi w zakresie temperatur -2 do +25 i muszę przyznać, że jestem w pełni zadowolony. Szczególnie w marcu, gdzie temperatura mocno skakała doceniłem fakt, że opony dobrze pracują w szerokim zakresie. Znajomi, którzy zbyt wcześnie zmienili na letnie miewali problemy, a ja z pełnym spokojem w każdą pogodę jechałem.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Paweł

  Rozmiar: 225/55 R17

  Ocena: 6,0

  Wiarygodna opinia Potwierdzona zakupem

  Na oponach przejechałem na razie 6000 km, ale za to w bardzo różnych warunkach. Przede wszystkim opony bardzo ciche i komfortowe. Dzięki niskim oporom toczenia spalanie się obniżyło. Najniższe uzyskane na spokojnej trasie to 4.0 / 100km. Co najważniejsze na śniegu i błocie pośniegowym trzymają jak dobre zimówki. Nie mam do czego się przyczepić. Pamiętajcie tylko, żeby co 15 000 km zamienić je między osiami w celu równomiernego zużycia. Polecam!

  Czy opinia jest pomocna?

 • Kuba W.

  Rozmiar: 225/45 R18

  Ocena: 5,0

  Wiarygodna opinia Potwierdzona zakupem

  Wiedziałem czego się spodziewać, bo wcześniej jezdziłem na crossclimate +, na których przejechałem 50kkm. Jest widoczna poprawa jeśli chodzi o te nowe, ale to może być efekt tego, że poprzednie już swoje przejechały. Tak czy inaczej jak dla mnie, czyli osobnika jezdżącego głównie po autostradzie lub mieście, ok 15kkm rocznie te opony to idealny kompromis, wygoda i oszczędność wynikająca z braku konieczności wymiany opon dwa razy w roku.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Zbigniew

  Rozmiar: 205/55 R16

  Ocena: 6,0

  Wiarygodna opinia Potwierdzona zakupem

  Mam te opony pierwszy rok, ale zdążyły pojeździć na suchym, mokrym i zaśnieżonym asfalcie. Generalnie jest ok, są ciche i dobrze trzymają się drogi jeśli jest sucha lub mokra, ale jeśli chodzi o śnieg to miałem do czynienia z oponami, które lepiej się zachowywały (również all seasons). Auto często musiało starać się "pomóc" w niektórych przypadkach, jednak nie uważam, żeby od razu skreślać je z tego powodu. Ostatecznie 5. Reszta na 6.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Mariusz

  Rozmiar: 225/60 R17

  Ocena: 5,0

  Wiarygodna opinia Potwierdzona zakupem

  Opony posiadam trzy tygodnie. Rozmiar jaki posiadam to 225/60 R 17 założone do nowego auta Kia Sportage. Jak do tej pory sprawują się bardzo dobrze. Miałem okazję jeździć po mokrej nawierzchni nie zauważyłem różnicy przy przyczepności niż na wcześniejszych oponach letnich również z klasy premium. W warunkach zimowych niestety nie miałem okazji jeszcze jeździć. Co do głośności opon jest dobrze nie są głośne. Jak na ten moment polecam.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Dawid

  Rozmiar: 235/40 R19

  Ocena: 6,0

  Wiarygodna opinia Potwierdzona zakupem

  Zmieniłem letnie Michelin Pilot Sport na te całoroczne CrossClimate 2 i jestem bardzo zadowolony. W samochodzie 500 KM nie odczuwam większych różnic na suchej i mokrej nawierzchni, a jeżdżę dość dynamicznie. Uważam również, że są porównywalnej głośności co te letnie. Na pewno cichsze niż całoroczne Vredestein Quatrac PRO, które miałem przez moment. Nie jestem ekspertem od oceniania opon, ale naprawdę nie mam się do czego przyczepić.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Dariusz M

  Rozmiar: 225/50 R17

  Ocena: 6,0

  Wiarygodna opinia Potwierdzona zakupem

  Niesamowite opony. Latem lepsze niż większość letnich, a zimą niż większość zimowych z którymi miałem styczność. Po 15000+ km nadal wyglądają super, więc powinny starczyć na długo. Miałem poprzednią generację wcześniej i starczyły na bardzo długo w porównaniu do innych opon, więc tym razem pewnie będzie podobnie. Gorąco polecam każdemu. Moje następne opony to z pewnością będzie ten sam model (lub nowsza generacja jeśli już wyjdzie).

  Czy opinia jest pomocna?

 • Sebastian

  Rozmiar: 225/45 R17

  Ocena: 5,0

  Wiarygodna opinia Potwierdzona zakupem

  Bardzo dobre, komfortowe opony. Jak najbardziej wystarczające do jazdy zgodnej z przepisami. Na zakrętach mniej pewne niż np. Michelin Primacy 4, ale to czuć naprawdę dopiero w zakresie granicznych prędkości. Dlatego spokojnie rezygnuję z letnich na rzecz Crossclimatów. Zima niestety nie dała szans na sprawdzenie ich na śniegu, ale z poprzednich aut i poprzednich generacji tej opony wiem, że dają sobie świetnie radę w mieście.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Oskar

  Rozmiar: 195/65 R15

  Ocena: 5,0

  Wiarygodna opinia Potwierdzona zakupem

  Zakupiłem CrossClimate 2 do swojego samochodu Renault Megane 2 po bardzo dobrych wrażeniach z CrossClimate+, które miałem w poprzednim samochodzie. Opony spełniają moje potrzeby użytkowania w Gdańsku i województwie pomorskim. Po śniegu jadą umiarkowanie pewnie, po suchym bez zastrzeżeń, po mokrym również. Czuję, że znalazłem idealny kompromis - uważam też, że "dwójki" trzymają na śniegu lepiej niż "plusy". Polecam!

  Czy opinia jest pomocna?

 • Jan S

  Rozmiar: 205/55 R16

  Ocena: 5,0

  Wiarygodna opinia Potwierdzona zakupem

  Opony najlepsze na jazdę po mieście i na trasę na prędkości dozwolone prawem drogowym. Nawet w terenie dają radę - patrz foto. Pierwszą wersję CrossClimat używałem 6 lat i przejechalem 70 000 km. Pierwsze 4 sezony na bardzo wysokiej jakości użytkowania. Ostatnie 2 już degradacja następowała, ale nie powodowało to problemów z jazdą. Bardzo dobre opony dla osób nie wykraczających poza ograniczenia drogowe. Polecam.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Stefan Jan

  Rozmiar: 235/45 R17

  Ocena: 5,4

  Wiarygodna opinia Potwierdzona zakupem

  Póki co jestem bardzo zadowolony. Opony jeszcze nie były użytkowane w warunkach zimowych. Na mokrym zachowują się dużo lepiej, niż moje dotychczasowe opony całoroczne - również markowe. Na suchym i w czasie jazdy autostradowej bez uwag. Kolejna zaleta to relatywnie niska hałaśliwość - znów w porównaniu do poprzednich opon zauważalna różnica na plus. Czekam na śnieg i błoto, żeby sprawdzić CC2 i w tych warunkach.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Mariusz

  Rozmiar: 205/55 R16

  Ocena: 5,0

  Wiarygodna opinia Potwierdzona zakupem

  Opony godne polecenia. Różnice w prowadzeniu w stosunku do opon sezonowych nie odczuwalne. Może na torze przy jeździe na limicie przyczepności, ale w codziennej jeździe nawet dynamicznej zupełnie nie wyczuwam różnicy. Zimą podjazd pod górkę gdzie zimówki nie radziły sobie czasami, również nie było problemu. Naprawdę gorąco polecam bo nie trzeba mieć 2 kompletów felg czy jeździć na przekładki po "zimie".

  Czy opinia jest pomocna?

 • Szalo

  Rozmiar: 245/45 R18

  Ocena: 5,0

  Wiarygodna opinia Potwierdzona zakupem

  Opony są bardzo dobre, bardzo pewnie na śniegu i na mokrym. Mam wrażenie. że przy wyższych temperaturach dopiero można odczuć, iż nie jest tak lekka i cicha jak letnia. Ale jak mam płacić 2 x rocznie po 200 zł za wymianę opon i tarabanić się z tymi gumami w lewo i w prawo, a później jeszcze denerwować się, że wszystko brudne albo lekko drapnięte, to nawet się nie zastanawiałbym drugi raz ani chwili!

  Czy opinia jest pomocna?

 • Michael Zajek

  Rozmiar: 235/45 R18

  Ocena: 6,0

  Wiarygodna opinia Potwierdzona zakupem

  Jeździłem już na całorocznych oponach firmy vredestein i było ok. Dopiero po przesiadce na Micheliny poczułem różnicę. Są o wiele cichsze, co ciekawe, jeździ się bardziej komfortowo niż na letnich i ich zachowanie na mokrej nawierzchni również jest o wiele lepsze. Każdemu, kto się waha, polecam dołożyć trochę kasy i kupić te opony. Ja nie żałuję. Jeździ się komfortowo i pewnie w trudnych warunkach.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Max

  Rozmiar: 245/45 R18

  Ocena: 6,0

  Wiarygodna opinia Potwierdzona zakupem

  Opony super, czy sucha czy mokra nawierzchnia trzymają się rewelacyjnie. Można to zauważyć na krętych drogach, samochód prowadzi się bardzo pewnie, wchodząc w zakręt z większą prędkością na innych oponach, włączała się kontrola trakcji. Na tych oponach tak się nie dzieje, a auto jest pewne w prowadzeniu. W deszczu podczas ulewy bardzo dobrze się trzymają. A co najważniejsze oponki są ciche.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Rafał

  Rozmiar: 235/55 R19

  Ocena: 5,4

  Wiarygodna opinia Potwierdzona zakupem

  Na razie sprawdzona w warunkach zimowych na różnych nawierzchniach. W końcu spadł śnieg - będąc na feriach w górach nie miałem żadnego problemu w warunkach zimowych. Powiem szczerze, że nie zauważam wielkiej różnicy pomiędzy tą oponą a zimową (ostatnio użytkowałem takową marki premium). Może tylko w szybszych zakrętach szybciej traci trakcję. Stosunkowo cicha. Zdecydowanie godna polecenia!

  Czy opinia jest pomocna?

 • Tomasz Libuszowski

  Rozmiar: 205/55 R16

  Ocena: 6,0

  Wiarygodna opinia Potwierdzona zakupem

  Sądze, że to był najlepszy możliwy wybór. Robię długie trasy jak i krótkie, opony dają radę w każdych warunkach. Mimo silnika 3.6 i 300 koni nie ma problemów z ruszaniem, hamowanie bezproblemowe. W sytuacji awaryjnej, gdy musiałem hamować ma śniegu, dały radę co aż mnie zdziwiło biorąc pod uwagę 2 tonowe auto. Gorąco polecam, zaraz po mnie mój tata też kupił i jest mega zadowolony.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Tomarz

  Rozmiar: 235/45 R19

  Ocena: 6,0

  Wiarygodna opinia Potwierdzona zakupem

  Uniwersalki kupiłem chyba głównie z lenistwa, ale jak przyhamowałem na lodzie to się przyjemnie zaskoczyłem. Poza drobnym ślizgiem, samochód na tych oponach zatrzymał się wzorowo. Jeśli chodzi o warunki letnie, również nie mam zastrzeżeń. I na mokrym i na suchym jeździ się bardzo dobrze. Opony na autostradzie są do 120/ 140 km/h (zależnie od pogody temperatury itp.) są cichutkie.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Paweł G.

  Rozmiar: 215/60 R16

  Ocena: 5,0

  Wiarygodna opinia Potwierdzona zakupem

  Bardzo dobre opony - trochę droższe niż inne wielosezonowe, ale warto dopłacić. Świetnie się trzymają w każdych warunkach. Odpada koszt wymiany opon 2 x w roku co w końcowym rozliczeniu opłaca się bardziej niż dwa komplety opon. Nie mówiąc o czasie potrzebnym na wymianę oraz o miejscu na trzymanie opon. To moje pierwsze wielosezonówki, ale już wiem, że do zwykłych opon nie wrócę.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Krystian

  Rozmiar: 225/45 R17

  Ocena: 5,6

  Wiarygodna opinia Potwierdzona zakupem

  Super opona na polskie warunki. Mokra nawierzchnia i błoto poślizgowe to najlepsze warunki dla tej opony (większość pogody w Polsce). Na śniegu też sobie radzi całkiem nieźle (jak średniej klasy zimówki). Na suchym trochę piszczy i czuć kontrolowane uślizgi w ostrych (szybkich) zakrętach. Na Polskie warunki, gdzie nie ma ani w pełni lata ani ostrych śniegów jest idealna.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Artur Dziubak

  Rozmiar: 225/45 R17

  Ocena: 6,0

  Wiarygodna opinia Potwierdzona zakupem

  Opona jest na prawdę cicha, wczesniejsze również markowe opony nie mają z nią szans na mokrej nawierzchni. Świetnie radzi sobie również na błocie poślizgowym, powiem rewelacja, nie wrócę już do opon letnich i zimowych, bo te wielosezonówki są doskonałe, lepsze od moich zimówek, opony są miękkie, mają miękki profil to chyba zawdzięcza, że są takie ciche, szczerze polecam.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Marcin

  Rozmiar: 185/55 R16

  Ocena: 6,0

  Wiarygodna opinia Potwierdzona zakupem

  Są to kolejne opony wielosezonowe, na kolejnym samochodzie i już wiem, że innych nie kupię. Doskonale nadają się do jazdy przez cały rok, pozbyłem się problemu przechowywania, wymiany opon dwa razy w roku. Ponadto, często jest tak, że rano temperatura jest w okolicy zera, a po południu przekracza 10 stopni, dlatego też takie opony mają uzasadnienie w naszym klimacie.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Artur

  Rozmiar: 215/45 R16

  Ocena: 5,6

  Wiarygodna opinia Potwierdzona zakupem

  Witam, zakupiłem opony marki Michelin CrossClimate 2 215/45 R16 i jestem bardzo zadowolony. Nigdy wcześniej nie miałem okazji jeździć na oponach całorocznych, a tu jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Jazda na suchej czy mokrej drodze jest bardzo dobra, przyczepność rewelacyjna a przy tym są bardzo ciche. Polecam zakup tych opon, bo jest naprawdę warto! Artur

  Czy opinia jest pomocna?

 • Władysław

  Rozmiar: 195/60 R16

  Ocena: 5,4

  Wiarygodna opinia Potwierdzona zakupem

  Opony bardzo dodrze trzymają się drogi, małe opory toczenia. Zawsze jeździłem na oponach letnich i zimowych. Tym razem kupiłem opony wielosezonowe. Miałem obawy czy latem nie będą duże opory toczenia. Okazało się, że opony bardzo dobrze się spisują w okresie letnim. Nie zauważyłem zwiększenia zużycia paliwa. Są bardzo ciche i przyjemnie się na nich jeździ.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Daniel

  Rozmiar: 225/40 R18

  Ocena: 5,0

  Wiarygodna opinia Potwierdzona zakupem

  Oponki testuje od niedawna, ale na ten moment naprawdę nie mam się do czego przyczepić. Najbardziej interesuje mnie, jak będą się sprawowały na śniegu i wtedy uzupełnię ocenę. Wcześniej jeździłem na CrossClimate+ i jak na pogody i zimy, jakie ostatnio panują w Polsce, to nie widziałem różnicy w jeździe między standardowymi zimówkami. Jednym słowem polecam.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Piotr

  Rozmiar: 245/45 R18

  Ocena: 6,0

  Wiarygodna opinia Potwierdzona zakupem

  Z opon korzystam od kilku tysięcy kilometrów. Póki co nie miałem żadnego problemu. Na każdej nawierzchni i w każdych warunkach się sprawdza. Nawet na takim styku warunków pogodowych. Czekam na śnieg i testy na oblodzonej nawierzchni. Skądinąd cena tych opon wynosi mniej, niż za dwa komplety opon lato + zima ze średniej półki. Dla mnie to opłacalny wybór.

  Czy opinia jest pomocna?

Oferta
Oferta
Ceny i rozmiary Michelin CrossClimate 2

Zastosuj

Zastosuj

Dostępne rozmiary i warianty
15" 7 dostępnych rozmiarów
 • Nazwa opony:
 • Rok produkcji:
 • Dostawa:
 • Cena za szt:
 • Ilość:
Rok produkcji: 2022

Doręczymy już jutro!

438 zł

Wcześniej720 zł

Kup
Rok produkcji: 2022

Doręczymy już jutro!

459 zł

Wcześniej714 zł

Kup

Dostawa 2-3 dni robocze

472 zł

Wcześniej701 zł

Kup
Rok produkcji: 2022

Doręczymy już jutro!

386 zł

Wcześniej663 zł

Kup

Dostawa 3-4 dni robocze

394 zł

Wcześniej604 zł

Kup
Rok produkcji: 2022

Doręczymy już jutro!

561 zł

Wcześniej948 zł

Kup
Rok produkcji: 2022

Doręczymy już jutro!

579 zł

Wcześniej948 zł

Kup
Rok produkcji: 2022

Doręczymy już jutro!

439 zł

Wcześniej698 zł

Kup

Dostawa 5-6 dni roboczych

519 zł

Wcześniej685 zł

Kup
Rok produkcji: 2022

Doręczymy już jutro!

383 zł

Wcześniej598 zł

Kup
Rok produkcji: 2022

Doręczymy już jutro!

399 zł

Wcześniej598 zł

Kup
Rok produkcji: 2021

Doręczymy już jutro!

481 zł

Wcześniej818 zł

Kup
Zobacz więcej
16" 18 dostępnych rozmiarów
 • Nazwa opony:
 • Rok produkcji:
 • Dostawa:
 • Cena za szt:
 • Ilość:
Akcja promocyjna
D | B | B 69dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy już jutro!

712 zł

Wcześniej1 113 zł

Kup
Akcja promocyjna
C | B | B 69dB |

Dostawa 6-7 dni roboczych

749 zł

Wcześniej1 153 zł

Kup
Akcja promocyjna
C | B | A 69dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy już jutro!

539 zł

Wcześniej902 zł

Kup
Akcja promocyjna
C | B | A 69dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy już jutro!

739 zł

Wcześniej1 235 zł

Kup
Akcja promocyjna
C | B | A 69dB |
Rok produkcji: 2021

Doręczymy już jutro!

562 zł

Wcześniej977 zł

Kup
Akcja promocyjna
C | B | A 69dB |

Dostawa 7 dni roboczych

608 zł

Wcześniej891 zł

Kup

Dostawa 5-6 dni roboczych

639 zł

Wcześniej977 zł

Kup
Akcja promocyjna
C | B | A 69dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy już jutro!

629 zł

Wcześniej979 zł

Kup

Dostawa 8 dni roboczych

870 zł

Wcześniej1 371 zł

Kup
Akcja promocyjna
D | B | A 69dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy już jutro!

646 zł

Wcześniej1 123 zł

Kup
Akcja promocyjna
C | B | A 69dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy już jutro!

639 zł

Wcześniej1 094 zł

Kup
Akcja promocyjna
C | B | A 69dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy już jutro!

422 zł

Wcześniej680 zł

Kup
Akcja promocyjna
B | B | A 69dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy już jutro!

493 zł

Wcześniej713 zł

Kup

Dostawa 2-3 dni robocze

488 zł

Wcześniej693 zł

Kup

Dostawa 5-6 dni roboczych

500 zł

Wcześniej693 zł

Kup
Akcja promocyjna
B | B | A 69dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy już jutro!

656 zł

Wcześniej1 026 zł

Kup
Akcja promocyjna
B | B | A 69dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy już jutro!

669 zł

Wcześniej1 027 zł

Kup

Dostawa 6-7 dni roboczych

667 zł

Wcześniej914 zł

Kup
Akcja promocyjna
C | B | B 71dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy już jutro!

800 zł

Wcześniej1 258 zł

Kup
Akcja promocyjna
B | B | B 71dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy już jutro!

685 zł

Wcześniej1 098 zł

Kup

Dostawa 5-6 dni roboczych

745 zł

Wcześniej1 077 zł

Kup

Dostawa 5-6 dni roboczych

791 zł

Wcześniej1 101 zł

Kup
Akcja promocyjna
B | B | B 71dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy już jutro!

729 zł

Wcześniej1 195 zł

Kup
Akcja promocyjna
B | B | B 71dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy 03.10.2022

735 zł
Kup

PRZEDSPRZEDAŻ - Doręczymy 03.10.2022

Dostawa 5-6 dni roboczych

786 zł

Wcześniej1 137 zł

Kup
Akcja promocyjna
B | B | B 71dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy już jutro!

607 zł

Wcześniej963 zł

Kup

Dostawa 5-6 dni roboczych

691 zł

Wcześniej950 zł

Kup

Dostawa 7 dni roboczych

946 zł

Wcześniej1 317 zł

Kup
Akcja promocyjna
B | B | B 71dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy już jutro!

750 zł

Wcześniej1 260 zł

Kup

Dostawa 7 dni roboczych

836 zł

Wcześniej1 236 zł

Kup
Akcja promocyjna
B | B | B 71dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy już jutro!

819 zł

Wcześniej1 337 zł

Kup
Zobacz więcej
17" 18 dostępnych rozmiarów
 • Nazwa opony:
 • Rok produkcji:
 • Dostawa:
 • Cena za szt:
 • Ilość:
Akcja promocyjna
C | B | A 69dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy już jutro!

599 zł

Wcześniej989 zł

Kup
Akcja promocyjna
C | B | A 69dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy już jutro!

667 zł

Wcześniej1 094 zł

Kup
Akcja promocyjna
C | B | A 69dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy już jutro!

669 zł

Wcześniej1 092 zł

Kup
Akcja promocyjna
C | B | A 69dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy już jutro!

682 zł

Wcześniej1 116 zł

Kup
Akcja promocyjna
C | B | A 69dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy już jutro!

689 zł

Wcześniej1 143 zł

Kup
Akcja promocyjna
C | B | A 69dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy już jutro!

699 zł

Wcześniej1 116 zł

Kup
Akcja promocyjna
B | B | A 69dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy już jutro!

694 zł

Wcześniej1 105 zł

Kup

Dostawa 2-3 dni robocze

752 zł

Wcześniej1 148 zł

Kup
Akcja promocyjna
C | B | B 71dB |
Rok produkcji: 2021

Doręczymy już jutro!

690 zł

Wcześniej1 128 zł

Kup
Akcja promocyjna
C | B | B 71dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy już jutro!

614 zł

Wcześniej1 002 zł

Kup
Akcja promocyjna
B | B | B 71dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy już jutro!

715 zł

Wcześniej1 142 zł

Kup
Akcja promocyjna
C | B | B 71dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy już jutro!

739 zł

Wcześniej1 202 zł

Kup
Akcja promocyjna
B | B | B 71dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy już jutro!

746 zł

Wcześniej1 217 zł

Kup
Akcja promocyjna
B | B | B 71dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy już jutro!

769 zł

Wcześniej1 164 zł

Kup
Akcja promocyjna
C | B | B 71dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy już jutro!

689 zł

Wcześniej1 136 zł

Kup
Akcja promocyjna
B | B | B 71dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy już jutro!

712 zł

Wcześniej1 137 zł

Kup
Akcja promocyjna
B | B | B 71dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy już jutro!

769 zł

Wcześniej1 132 zł

Kup
Akcja promocyjna
C | B | B 71dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy już jutro!

521 zł

Wcześniej807 zł

Kup

Dostawa 2-3 dni robocze

569 zł

Wcześniej865 zł

Kup

Dostawa 2-3 dni robocze

586 zł

Wcześniej865 zł

Kup

Dostawa 7 dni roboczych

588 zł

Wcześniej858 zł

Kup
Akcja promocyjna
B | B | B 71dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy już jutro!

727 zł

Wcześniej1 113 zł

Kup

Dostawa 2-3 dni robocze

754 zł

Wcześniej1 155 zł

Kup

Dostawa 2-3 dni robocze

758 zł

Wcześniej1 155 zł

Kup
Akcja promocyjna
B | B | B 71dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy już jutro!

749 zł

Wcześniej1 220 zł

Kup
Akcja promocyjna
B | B | B 71dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy już jutro!

769 zł

Wcześniej1 220 zł

Kup
Akcja promocyjna
D | B | B 71dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy już jutro!

873 zł

Wcześniej1 337 zł

Kup

Dostawa 5-6 dni roboczych

887 zł

Wcześniej1 220 zł

Kup
Akcja promocyjna
B | B | B 71dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy już jutro!

732 zł

Wcześniej1 171 zł

Kup
Akcja promocyjna
C | B | B 71dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy już jutro!

589 zł

Wcześniej991 zł

Kup

Dostawa 5-6 dni roboczych

674 zł

Wcześniej991 zł

Kup
Akcja promocyjna
B | B | B 71dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy już jutro!

735 zł

Wcześniej1 143 zł

Kup
Akcja promocyjna
B | B | B 71dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy już jutro!

749 zł

Wcześniej1 195 zł

Kup
Akcja promocyjna
C | B | B 71dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy już jutro!

809 zł

Wcześniej1 352 zł

Kup

Dostawa 7 dni roboczych

912 zł

Wcześniej1 352 zł

Kup
Akcja promocyjna
B | B | B 71dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy już jutro!

925 zł

Wcześniej1 266 zł

Kup
Zobacz więcej
18" 16 dostępnych rozmiarów
 • Nazwa opony:
 • Rok produkcji:
 • Dostawa:
 • Cena za szt:
 • Ilość:

Dostawa 2-3 dni robocze

883 zł

Wcześniej1 202 zł

Kup
Akcja promocyjna
C | B | B 71dB |
Rok produkcji: 2021

Doręczymy już jutro!

740 zł

Wcześniej1 162 zł

Kup
Akcja promocyjna
B | B | B 71dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy 03.10.2022

788 zł
Kup

PRZEDSPRZEDAŻ - Doręczymy 03.10.2022

Dostawa 8 dni roboczych

973 zł

Wcześniej1 185 zł

Kup
Akcja promocyjna
C | B | B 71dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy już jutro!

560 zł

Wcześniej873 zł

Kup
Akcja promocyjna
B | B | B 71dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy już jutro!

830 zł

Wcześniej1 310 zł

Kup
Rok produkcji: 2021

Doręczymy już jutro!

889 zł

Wcześniej1 435 zł

Kup
Rok produkcji: 2022

Doręczymy już jutro!

930 zł

Wcześniej1 435 zł

Kup
Akcja promocyjna
C | B | B 71dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy już jutro!

785 zł

Wcześniej1 191 zł

Kup

Dostawa 5-6 dni roboczych

970 zł

Wcześniej1 212 zł

Kup

Dostawa 5-6 dni roboczych

906 zł

Wcześniej1 203 zł

Kup
Akcja promocyjna
C | B | B 71dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy już jutro!

708 zł

Wcześniej1 158 zł

Kup
Akcja promocyjna
C | B | B 71dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy już jutro!

864 zł

Wcześniej1 337 zł

Kup

Dostawa 5-6 dni roboczych

908 zł

Wcześniej1 340 zł

Kup
Akcja promocyjna
B | B | B 71dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy już jutro!

782 zł

Wcześniej1 225 zł

Kup

Dostawa 2-3 dni robocze

852 zł

Wcześniej1 231 zł

Kup
Akcja promocyjna
B | B | B 71dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy już jutro!

762 zł

Wcześniej1 164 zł

Kup
Akcja promocyjna
A | B | B 71dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy już jutro!

767 zł

Wcześniej1 167 zł

Kup

Dostawa 5-6 dni roboczych

965 zł

Wcześniej1 227 zł

Kup
Akcja promocyjna
A | B | B 71dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy już jutro!

739 zł

Wcześniej1 204 zł

Kup
Akcja promocyjna
C | B | B 71dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy już jutro!

743 zł

Wcześniej1 192 zł

Kup

Dostawa 2-3 dni robocze

787 zł

Wcześniej1 192 zł

Kup
Akcja promocyjna
C | B | B 71dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy już jutro!

788 zł

Wcześniej1 355 zł

Kup
Akcja promocyjna
B | B | B 71dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy już jutro!

843 zł

Wcześniej1 316 zł

Kup
Akcja promocyjna
B | B | B 71dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy już jutro!

949 zł

Wcześniej1 472 zł

Kup
Akcja promocyjna
C | B | B 73dB |
Rok produkcji: 2021

Doręczymy już jutro!

1 070 zł

Wcześniej1 829 zł

Kup
Zobacz więcej
19" 13 dostępnych rozmiarów
 • Nazwa opony:
 • Rok produkcji:
 • Dostawa:
 • Cena za szt:
 • Ilość:

Dostawa 2-3 dni robocze

976 zł

Wcześniej1 324 zł

Kup

Dostawa 2-3 dni robocze

880 zł

Wcześniej1 303 zł

Kup

Dostawa 2-3 dni robocze

771 zł

Wcześniej1 284 zł

Kup
Akcja promocyjna
C | B | B 71dB |
Rok produkcji: 2021

Doręczymy już jutro!

913 zł

Wcześniej1 537 zł

Kup

Dostawa 5-6 dni roboczych

1 145 zł

Wcześniej1 459 zł

Kup
Akcja promocyjna
C | B | B 71dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy już jutro!

838 zł

Wcześniej1 370 zł

Kup
Akcja promocyjna
C | B | B 71dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy już jutro!

989 zł

Wcześniej1 812 zł

Kup

Dostawa 7 dni roboczych

1 055 zł

Wcześniej1 633 zł

Kup
Akcja promocyjna
B | B | B 71dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy już jutro!

1 195 zł

Wcześniej1 955 zł

Kup
Akcja promocyjna
A | B | B 71dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy już jutro!

969 zł

Wcześniej1 438 zł

Kup
Akcja promocyjna
A | B | B 71dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy już jutro!

870 zł

Wcześniej1 389 zł

Kup
Akcja promocyjna
C | B | B 71dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy już jutro!

927 zł

Wcześniej1 590 zł

Kup
Akcja promocyjna
B | B | B 71dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy już jutro!

1 129 zł

Wcześniej1 810 zł

Kup
Akcja promocyjna
B | B | B 71dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy już jutro!

1 017 zł

Wcześniej1 687 zł

Kup
Zobacz więcej
20" 4 dostępne rozmiary
 • Nazwa opony:
 • Rok produkcji:
 • Dostawa:
 • Cena za szt:
 • Ilość:
Akcja promocyjna
B | B | A 69dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy już jutro!

639 zł

Wcześniej1 025 zł

Kup

Dostawa 5-6 dni roboczych

1 481 zł

Wcześniej1 836 zł

Kup

Dostawa 5-6 dni roboczych

1 274 zł

Wcześniej1 605 zł

Kup
Akcja promocyjna
A | B | B 71dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy już jutro!

1 272 zł

Wcześniej2 016 zł

Kup
Raty
Raty
Gwarancja
Gwarancja

Gwarancja na opony Michelin CrossClimate 2

Pełna treść gwarancji
 • gwarancja obejmuje użytkowanie opon przez 5 lat od daty zakupu lub do momentu całkowitego zużycia,
 • gwarancja obejmuje wady materiałowe i produkcyjne,
 • jeśli w momencie uznanej reklamacji stopień zużycia opony nie przekracza 20% to opona zostanie wymieniona na nową,
 • w przypadku uznanej reklamacji opony o większym zużyciu, wysokość rekompensaty jest zależna od stopnia zużycia reklamowanej opony.
Certyfikat
Certyfikat

Jesteśmy certyfikowanym sprzedawcą opon marki Michelin

Certyfikat Michelin

Dostawa z montażem

Zobacz jakie to proste
 • Kup

  i wybierz dostawę
  z montażem

 • Zarezerwuj

  termin montażu po złożeniu
  zamówienia

 • Zamontuj

  opony w wybranym
  serwisie!