certyfikowany sprzedawca

Michelin CrossClimate 2

Miniatura 1
Miniatura 2
Miniatura 3
certyfikowany sprzedawca
Model dostępny
w wielu rozmiarach
Od 365 szt.
Wybierz rozmiar opony
Sprawdź cenę
Szukaj wg auta Sprawdź cenę

Dostawa od 24h

14 dnina zwrot

Dostawa GRATIS

Możliwość montażu w serwisie

Zakupyna raty

4,7

4805 opinii

Testy opony

Zobacz wyniki
Parametry opony
Typ:
Osobowe
Sezon:
Gwarancja:
5 lat od daty zakupu
Kup opony Michelin i otrzymaj kod na paliwo oraz skorzystaj z rat 10 x 0%

Promocja Michelin

Kup opony Michelin - otrzymaj kod na paliwo oraz skorzystaj z Rat 10 x 0%

Kup opony Michelin i otrzymaj kod na paliwo oraz skorzystaj z rat 10 x 0%

Zasady:

Kup komplet (4 szt.) całorocznych lub letnich opon marki Michelin w okresie kampanii.

Otrzymaj kod QR do wykorzystania na paliwo na stacjach benzynowych*.

Wartość nagrody uzależniona jest od rozmiaru zakupionego kompletu opon Michelin:

Odbierz kod na paliwo o wartości 60 zł

Opony w rozmiarze 16” i 17”

Odbierz kod na paliwo o wartości 120 zł

Opony w rozmiarze 18” i większe

Zapoznaj się ze szczegółami promocji dostępnymi w regulaminie.

Opony biorące udział w promocji oznaczone są poniżej w zakładce oferta
 • Opis produktu
 • Opinie
 • Oferta
 • Raty
 • Gwarancja
 • Certyfikat
Opis produktu
Opis produktu

Michelin CrossClimate 2

Testy opony Michelin CrossClimate 2:

Test

Rozmiar

Nota

Miejsce

2024
Auto Bild Sportcars 225/40 R18 wzorowa 2

Test

Rozmiar

Nota

Miejsce

2023
Auto Bild 235/55 R17 wzorowa 1

Test

Rozmiar

Nota

Miejsce

2022
ACE/ARBÖ/GTÜ 205/55 R17 szczególnie polecana 1
Auto Bild 195/55 R16 zadowalająca -

Test

Rozmiar

Nota

Miejsce

2021
Auto Bild Allrad 215/65 R17 dobra 2
Auto Bild 225/50 R17 zadowalająca -
Skala not: najwyższa najniższa
NOWOŚĆ MICHELIN CROSSCLIMATE 2
ekspert w kategorii opon całorocznych[1].

Michelin Crossclimate 2

MICHELIN CROSSCLIMATE 2

Opona Michelin Crossclimate 2
Doświadczaj bezpieczeństwa przez cały rok w każdych warunkach pogodowych i najlepszych, długotrwałych osiągów na śniegu[2][3] z MICHELIN CROSSCLIMATE 2, ekspertem w kategorii opon całorocznych[1].

Ciesz się długotrwałą mobilnością przy każdej pogodzie dzięki MICHELIN CROSSCLIMATE 2, ekspertowi w katagorii opon całorocznych[1]. Dzięki wysokim osiągom w zakresie hamowania i przyczepności na śniegu[2][3], najlepszym osiągom hamowania na suchej nawierzchni[5] i znakomitym osiągom na mokrej nawierzchni i śniegu przy dopuszczalnym poziomie zużycia[2][3][4] opona zapewnia większe bezpieczeństwo i oszczędność paliwa w porównaniu do swojej bestsellerowej poprzedniczki[1][9] . Koniec z sezonową zmianą opon. Czuj się pewnie, nie daj się zaskoczyć warunkom atmosferycznym i oszczędzaj czas z tą oponą całoroczną.

 • Ekspert w kategorii opon całorocznych[1]: bezpieczna jazda na każdej drodze i przy każdej pogodzie
 • Najlepsza w zakresie hamowania i trakcji na śniegu[2][3]
 • Nr 1 w zakresie osiągów na mokrej i zaśnieżonej nawierzchni przy dopuszczalnym poziomie zużycia[2][3][4]
 • Lider w zakresie hamowania na suchej drodze[5]
 • Trwały bieżnik[6]
 • Mniejsze zużycie paliwa[7]
Długotrwałe bezpieczeńtwo niezależnie od pogody Ciesz się długotrwałym bezpieczeństwem niezależnie od pogody.

Bądź mobilny przez cały rok dzięki MICHELIN CROSSCLIMATE 2, całorocznej oponie zaprojektowanej z myślą o długotrwałym bezpieczeństwie. Czołowa pozycja w swojej kategorii w zakresie hamowania na mokrej nawierzchni oraz hamowania i trakcji na śniegu w testach opon o dopuszczalnym poziomie zużycia[2][3][4]. Opona posiada technologię P-edge, zwiększającą przyczepność na śniegu. Z kolei technologia MaxTouch Construction maksymalizuje obszar kontaktu opony z podłożem, równomiernie rozkładając na nim siły występujące podczas przyspieszania, hamowania i pokonywania zakrętów, dla większej trwałości opony.

Niższe zużycie paliwa Korzystaj z niższego zużycia paliwa[7].

Zyskaj większą efektywność paliwową[7] porównywalną ze standardami opon letnich klasy premium[8] dzięki oponie całorocznej MICHELIN CROSSCLIMATE 2 o oporze toczenia o 10% niższym od oporu toczenia bestsellerowej poprzedniczki[7][9]. Boki Cool Running maksymalizują efektywność paliwową lub zasięg akumulatora pojazdu elektrycznego poprzez pochłanianie mniejszej energii podczas uginania.

Oszczędzaj czas i pieniądze na sezonowej zmianie opon Oszczędzaj czas i pieniądze na sezonowej zmianie opon.

Zainwestuj w MICHELIN CROSSCLIMATE 2, oponę, która zapewnia wysokie osiągi przez cały rok. Bez konieczności sezonowej zmiany opon, ta opona z certyfikatem zimowym (3PMSF*) zapewnia najlepsze osiągi w zakresie hamowania i trakcji na śniegu[2][3] i zajmuje czołowe pozycje w testach hamowania na suchej[5] i mokrej[4] nawierzchni. Termoadaptacyjna mieszanka bieżnika przystosowuje się do temperatury nawierzchni, a fazowanie V-Ramp klocków bieżnika maksymalizuje kontakt opony z podłożem, zapewniając możliwie najlepsze hamowanie na suchej nawierzchni. Ząbki na krawędziach klocków bieżnika poprawiają trakcję na śniegu, a rowki w kształcie litery V odprowadzają wodę, zapewniając znakomite hamowanie na mokrej nawierzchni.

* 3PMSF: 3 szczyty górskie i płatek śniegu

Zaprojektowana dla ceniących sobie bezpieczeństwo kierowców kompaktowych i średnich SUV-ów, kompaktowych i elektrycznych samochodów osobowych, sedanów i sportowych sedanów.
 • Rzeźba bieżnika w kształcie litery V
 • Mieszanka termoadaptacyjna
 • Fazowanie V-Ramp
 • Ząbki na krawędziach klocków
 • Krawędzie P-edge
 • MaxTouch Construction
 • Boki Cool Running
 • Lamele LEV
OPONY MICHELIN, STWORZONE, BY ZAPEWNIĆ DŁUGOTRWAŁE OSIĄGI

Ponieważ osiągi i bezpieczeństwo są dla Ciebie ważne, Michelin dba, aby trwały jak najdłużej. Michelin gwarantuje wyjątkową trwałość swoich opon oraz długotrwałe osiągi w każdych warunkach. Klienci mogą wykorzystać cały potencjał opon i cieszyć się najwyższymi osiągami do zużycia bieżnika do dopuszczalnego poziomu.

Prezentacja opony
Wspieramy Cię innowacjami. Już od 130 lat
WSPIERAMY CIĘ INNOWACJAMI.
JUŻ OD 130 LAT

Począwszy od roku 1889 Michelin nieprzerwanie przedstawia światu kolejne innowacje, które powstają, by czynić mobilność ludzi i towarów bezpieczniejszą, bardziej wydajną i przyjazną środowisku. Francuski koncern jest nie tylko producentem opon uznawanych często za produkty referencyjne, ale cieszy się także nieposzlakowaną reputacją w świecie sportów motorowych, w branży turystycznej i gastronomicznej. Michelin jest jedną z wiodących światowych marek, która za swój cel przyjęła dawanie wszystkim lepszej drogi do postępu. To fundament misji Michelin.

Zaangażowanie w zrównoważony rozwój
Michelin podejmuje działania mające na celu ograniczenie wpływu działalności koncernu na środowisko naturalne

Michelin nieustannie podnosi osiągi swoich opon w zakresie efektywności paliwowej. Celem Michelin jest nie tylko zmniejszenie wpływu opon na zużycie paliwa, ale także zwiększenie autonomii pojazdów elektrycznych. Redukcja emisji CO2 związanej ze stosowaniem produktów koncernu jest integralną częścią jego strategii rozwoju. Ale jest nią także dążenie do ograniczenia liczby produkowanych opon poprzez przedłużenie ich trwałości przy utrzymaniu osiągów.

W wielu krajach Michelin angażuje się w działania związane ze zbiórką opon trafiających następnie do recyklingu. Poszukiwanie efektywnych i innowacyjnych sposobów odzysku surowców z zużytych opon to również obszar, w który Michelin inwestuje w swoich ośrodkach badawczo-rozwojowych. Materiały pozyskiwane z zużytych opon MICHELIN są moga byc ponownie wykorzystywane do produkcji nowych opon, mas bitumicznych bądź stanowią paliwo w kotłowniach i zakładach.

(1) Równowaga osiągów potwierdzonych w testach przeprowadzonych w 2020 i 2021 r. w zakresie hamowania na suchej nawierzchni, hamowania na mokrej nawierzchni opon nowych i na pewnym poziomie zużycia, hamowania na śniegu opon nowych i na pewnym poziomie zużycia, trakcji na śniegu opon nowych i na pewnym poziomie zużycia, oporu toczenia, trwałości - patrz szczegółowe informacji o testach w notach prawnych 2, 3, 4, 5, 6, 7 - w 9 testach MICHELIN CrossClimate 2 zajęła 6 czołowych miejsc.

(2) Wyniki przeprowadzonych przez TÜV SÜV Product Service na zlecenie Michelin (luty 2021) testów hamowania na śniegu od 30 km/h do 10 km/h opon nowych i z bieżnikiem startym maszynowo do głębokości 2 mm w rozmiarze 205/55 R16 94V XL zamontowanych w VW Golf 7. Testowane opony MICHELIN CrossClimate2 (nowa: 100% - zużycie: 100%), MICHELIN CrossClimate + (nowa: 95% - zużycie: 88,1%), BRIDGESTONE Weather Control A005 EVO (nowa: 92,4% - zużycie: 70,9%), CONTINENTAL AllSeasonContact (nowa: 99,5% - zużycie: 96,4%), GOODYEAR Vector 4Seasons Gen-3 (nowa: 97,6% - zużycie: 94,1%), PIRELLI Cinturato All Season Plus (nowa: 81,9% - zużycie: 77,0%).

(3) Wyniki przeprowadzonych przez TÜV SÜV Product Service na zlecenie Michelin (luty 2021) testów trakcji na śniegu opon nowych i z bieżnikiem startym maszynowo do głębokości 2 mm (zużycie) w rozmiarze 205/55 R16 94V XL zamontowanych w VW Golf 7. Testowane opony: MICHELIN CrossClimate2 (nowa: 100% - zużycie: 100%), MICHELIN CrossClimate + (nowa: 95,1% - zużycie: 87,5%), BRIDGESTONE Weather Control A005 EVO (nowa: 84,6% - zużycie: 65,2%), CONTINENTAL AllSeasonContact (nowa: 95,6% - zużycie: 91,9%), GOODYEAR Vector 4Seasons Gen-3 (nowa: 94,6% - zużycie: 90,6%), PIRELLI Cinturato All Season Plus (nowa: 72,0% - zużycie: 54,2%).

(4) Wyniki przeprowadzonych przez TÜV SÜV Product Service na zlecenie Michelin (październik 2020-kwiecień 2021) testów hamowania na mokrej nawierzchni od 80 km/h do 20 km/h opon nowych i o dopuszczalnym poziomie zużycia („dopuszczalny poziom zużycia” oznacza opony z bieżnikiem startym maszynowo do głębokości wskaźnika zużycia bieżnika zgodnie z regulaminem nr 30 EKG ONZ (ECE R30r03f)) w rozmiarze 205/55 R16 94V XL zamontowanych w VW Golf 7. Testowane opony: MICHELIN CrossClimate2 (nowa: 100% - zużycie: 100%), MICHELIN CrossClimate + (nowa: 98,2% - zużycie: 101,1%), BRIDGESTONE Weather Control A005 EVO (nowa: 103,2% - zużycie: 99,5%), CONTINENTAL AllSeasonContact (nowa: 94,9% - zużycie: 96,1%), GOODYEAR Vector 4Seasons Gen-3 (nowa: 95% - zużycie: 93,5%), PIRELLI Cinturato All Season Plus (nowa: 96,7% - zużycie: 89%).

(5) Wyniki przeprowadzonych przez TÜV SÜD Product Service na zlecenie Michelin (luty 2021) od 100 km/h do 0 km/h opon w rozmiarze 205/55 R16 94V XL zamontowanych w VW Golf 7. Testowane opony: MICHELIN CrossClimate 2 (100%), MICHELIN CrossClimate + (96,2%), BRIDGESTONE Weather Control A005 EVO (98,1%), CONTINENTAL AllSeasonContact (92,4%), GOODYEAR Vector 4Seasons Gen-3 (89,9%), PIRELLI Cinturato All Season Plus (89,4%).​​

(6) Wyniki przeprowadzonych przez TÜV SÜV Product Service na zlecenie Michelin (grudzień 2020) testów trwałości opon w rozmiarze 205/55 R16 94V XL zamontowanych w VW Golf 7. Testowane opony: MICHELIN CrossClimate2 (100%), CONTINENTAL AllSeasonContact (100,8%), GOODYEAR Vector 4Seasons Gen-3 (108,4%), BRIDGESTONE Weather Control A005 EVO (69,7%), PIRELLI Cinturato All Season Plus (96,9%). Test trwałości przeprowadzony w warunkach przeciętnego rzeczywistego użytkowania (D50) na dystansie 14460 km z ekstrapolacją wyników do zużycia bieżnika do 1,6 mm.

(7) Testy oporu toczenia przeprowadzone na maszynie przez Applus Idiada na zlecenie Michelin (sierpień 2020). Porównanie opon MICHELIN CrossClimate2 (7,30 kg/t) i MICHELIN CrossClimate + (8,20 kg/t) w rozmiarze 205/55 R16 94V XL. Ekoodpowiedzialna jazda zależy w głównej mierze od stylu prowadzenia, pojazdu i ciśnienia w oponach.

(8) Opona MICHELIN CrossClimate 2 posiada klasę B oporu toczenia z europejskich etykiet (na skali A-B-C-E). Jest to porównywalne ze standardem dla opon letnich premium, ponieważ większość z nich posiada klasy B lub wyższą, według Product Tracking – Średni rynek opon letnich Premium w Europie – 2021.

(9) Źródło: Panel Sell Out GFK całorocznych opon osobowych (wszystkich kategorii) - Okres: 01.2020-12.2020. Obszar: Francja, Niemcy, Wielka Brytania, Włochy, Hiszpania.

Kopiowanie treści surowo wzbronione.

Zobacz konsekwencje prawne
Opinie
Opinie

Michelin CrossClimate 2

4,7 Średnia ważona poszczególnych osiągów
 • 4,8/5 Sucha nawierzchnia
 • 4,5/5 Śnieg i błoto pośniegowe
 • 4,7/5 Mokra nawierzchnia
99%
99% klientów poleca tę oponę
4805 ocen
 • 5
  3700
 • 4
  1058
 • 3
  42
 • 2
  3
 • 1
  2
Więcej statystyk Mniej statystyk

Zbieramy informacje o tej oponie od
984 dni

W tym czasie zebraliśmy aż
4805 opinii

Nasi klienci przejechali na tej oponie 62068000 km

Dominujący styl jazdy

umiarkowany

 • Wyniki : 4805 z 4805 opinii

  215/55 R18

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Po zużyciu 2 kompletów GY 4season do nowego samochodu postanowiłem spróbować Michelin - i jestem bardzo zadowolony. Ciężko porównać je do GY, bo teraz to inne auto i inne rozmiary, ale po kilku tysiącach kilometrów nie mam żadnych zastrzeżeń. Opony są na pewno BARDZO ciche, jadą stabilnie, nie było problemu w głębokim śniegu, błocie czy zmrożonej drodze - jeżdżę dosyć spokojnie, auto z AWD. Aquaplaning na 5+. Jadąc autostradą z zalegającym cienkim błocie pośniegowym - przy zmianie pasa auto trzymało tor jazdy, nie rzucało nim - chociaż prędkość była 70, bo więcej się nie dało. Największym plusem, oprócz oczywistych oszczędności $ związanych z zakupem, posiadaniem i wymianą 2 kompletów, jest fakt, że opona jest zawsze gotowa na każde warunki, zwłaszcza w okresach przejściowych, gdy w nocy potrafi chwycić mróz, a za dnia jest np. +20. Jeżeli by się okazało, że dla kogoś te opony się źle spisują np. zimą w śniegu, to moim zdaniem nadal lepszym rozwiązaniem jest komplet całoroczne+zimowe niż letnie+zimowe. Oczywiście to zależy gdzie jeździmy, czym, jak i ile, ale dla przeciętnego kierowcy takie opony są świetnym rozwiązaniem. Nie wiem, jak to zrobili, ale działają! Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  5000 - 10000km
  Styl jazdy:
  spokojny
  Samochód:
  Mazda CX-30 SUV I 2.0 e-SKYACTIV-X AWD (137kW) (187KM)

  Ocena łączna:

  4,5

  Sucha nawierzchnia 5/5

  Mokra nawierzchnia 4/5

  Śnieg i błoto pośniegowe 4/5

  Czy opinia jest pomocna?

  11 6

  Ads

  rok temu
 • 235/45 R18

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Przejechałem prawie 7 tys. km. Używam rozmiaru R18 o profilu 235/45. W porównaniu do letnich Goodyear Asymetric F1 te Micheliny są miększe. Komfort jazdy też jest większy. Auto nie sprawia wrażenia, jakby jechało po szynach tak, jak ma to miejsce na typowych oponach letnich. Zadziwiająco mocno trzymają się drogi. Mimo wrażenia, że auto jest na krawędzi przyczepności, jej zapas jest w rzeczywistości duży. Nic przy tym nie piszczy. Na lekko mokrej czy nawet bardzo mokrej nawierzchni, nie dochodzi do ślizgania się opon. Wrażenie dla mnie jest takie samo jak na suchej nawierzchni. Droga hamowania też taka sama, mimo że jeżdżę jak wariat. Na razie jeździłem na nich wiosną i latem. Narciarzem nie jestem, więc raczej nie boję się problemów na śniegu. Na sezon letni bardzo je polecam. Sądzę, że na zimę też będą ok. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  10000 - 15000km
  Styl jazdy:
  spokojny
  Samochód:
  Ford S-Max Van I 2.0 (146KM)

  Ocena łączna:

  4,7

  Sucha nawierzchnia 4/5

  Mokra nawierzchnia 5/5

  Śnieg i błoto pośniegowe /5

  Czy opinia jest pomocna?

  7 4

  Grzegorz

  pół roku temu
 • 215/60 R16

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Opony z tej serii kupiłem drugi raz. W połączeniu ze stałym napędem na 4, w ruchu miejskim i mieszanym, sprawdzają się bardzo dobrze przez cały rok. Są ciche, odpowiednio twarde, by nie bujać, a jednocześnie nie za sztywne, by bać się nierówności. Sprawdzają się zarówno na suchym, jak i na deszczu. Bardzo uniwersalne - na tyle, żeby jeździć i nie myśleć o tym, że są i co robią. Nieco gorzej jest jedynie ze świeżym śniegiem w dużych ilościach. Trzeba brać poprawkę na to, że nie są to jednak opony zimowe pełną gębą, a jedynie bardzo porządne, ale jednak wielosezonowe z indeksem zimowym - i tak je traktować - a do zakrętów i hamowania podchodzić z wyczuciem. Jeśli u kogoś zima lubi być większa i nie ma 4x4, zimówek raczej nie uniknie, ale na zimę (pod)miejską nadają się jak najbardziej; Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  10000 - 15000km
  Styl jazdy:
  umiarkowany
  Samochód:
  Subaru Forester SUV II 2.0 (116kW) (158KM)

  Ocena łączna:

  5,0

  Sucha nawierzchnia 5/5

  Mokra nawierzchnia 5/5

  Śnieg i błoto pośniegowe 3/5

  Czy opinia jest pomocna?

  0 0

  Mateusz

  pół roku temu
 • 195/55 R15

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Opony Michelin CrossClimate bardzo dobrze sprawdzają się na nawierzchni pokrytej śniegiem i błotem pośniegowym. Trzymanie na zakrętach jest bardzo dobre, ruszanie i hamowanie nie sprawia problemów (o ile manewry wykonuje się zgodnie ze sztuką, a nie gwałtownie). Opony są również bardzo dobre na suchej nawierzchni, choć są głośniejsze od opon typowo letnich (w których bieżnik jest delikatniejszy). Michelin CrossClimate nieco gorzej spisują się na śliskiej, mokrej nawierzchni. Tu ocena jest "zaledwie" dobra. Opony typowo letnie, które miałem poprzednio, spisywały się lepiej (potwierdzone podczas wizyty w stacji kontroli pojazdów). Ogólnie polecam. Jest to bardzo dobra alternatywa wobec dwóch kompletów opon (letnich i zimowych), zarówno pod względem funkcjonalnym, jak i ekonomicznym. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  10000 - 15000km
  Styl jazdy:
  umiarkowany
  Samochód:
  brak informacji o pojeździe

  Ocena łączna:

  4,4

  Sucha nawierzchnia 5/5

  Mokra nawierzchnia 4/5

  Śnieg i błoto pośniegowe 5/5

  Czy opinia jest pomocna?

  1 0

  Arek

  3 miesiące temu
 • 275/45 R20

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Miałem dużo obaw związanych z przejściem na opony wielosezonowe. Nie musiałem jeszcze robić tej wymiany - bo miałem nowe z salonu opony letnie innej dobrej marki, które w lecie sprawdzały sie rewelacyjnie. Jednak nadchodziła zima - zgodnie z przewidywaniami łagodna, ale mimo wszystko opady różnego rodzaju, temperatury poniżej zera. Opona sprawdza się rewelacyjnie w każdych warunkach, trakcja, przyczepność, komfort - wszystko jest jak najbardziej ok. Nie zawiodły nawet w trudnych warunkach, a mój codzienny dojazd do domu to ok. 300 m drogi szutrowej, terenu, gdzie włączam napęd 4x4 - w zestawie z tymi oponami mogę mu spokojnie zaufać. Martwiłem się bardziej o to, co będzie w lecie, jednak nawet przy wysokich temperaturach opona zachowuje swoje właściwości. Bardzo dobry kompromis. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  powyżej 15000km
  Styl jazdy:
  umiarkowany
  Samochód:
  Volvo XC90 SUV II FL 2.0 D5 AWD (173kW) AWD

  Ocena łączna:

  4,2

  Sucha nawierzchnia 4/5

  Mokra nawierzchnia 4/5

  Śnieg i błoto pośniegowe 5/5

  Czy opinia jest pomocna?

  9 8

  Kuba

  rok temu
 • 205/55 R17

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Kupiłem komplet do Renault Captur, ale jeszcze nie założyłem. Opinia dotyczy kompletu crossclimate, które miałem w poprzednim samochodzie. Już samo to, że kupiłem je ponownie powinno świadczyć o zaletach tych opon, pomimo że do tanich nie należą. Ogólnie ujmując latem mam opony letnie, a zimą zimowe bez wymiany opon. Zima przy sypkim śniegu na bocznych drogach nie było problemu z jazdą. Dodam, że w miarę upływu kilometrów i czasu użytkowania trakcja zimą się troszkę pogarszała, ale to były opony 1 generacji, w tej podobno usprawniono lamelki odpowiedzialne za jazdę zimą. Jest to trzeci komplet opon, które używam. Pierwszy kupiłem zaraz po wprowadzeniu do sprzedaży. Nie muszę się martwić, czy zima zacznie się w październiku czy w grudniu, a skończy w marcu czy maju. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  5000 - 10000km
  Styl jazdy:
  spokojny
  Samochód:
  VW Caddy Dostawczy III 1.6 TDI (55kW)

  Ocena łączna:

  4,5

  Sucha nawierzchnia 5/5

  Mokra nawierzchnia 4/5

  Śnieg i błoto pośniegowe 4/5

  Czy opinia jest pomocna?

  28 12

  Marek

  rok temu
 • 255/35 R18

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Opony Michelin CrossClimate 2 to bez wątpienia doskonały wybór do użytku w samochodzie BMW E91. Te opony łączą w sobie zalety opon letnich i zimowych, co sprawia, że są niezwykle wszechstronne i doskonale sprawdzają się w różnych warunkach pogodowych. To, co wyróżnia Michelin CrossClimate 2, to ich zdolność do radzenia sobie z zimowymi warunkami. Nawet na oblodzonych czy oblodzonych nawierzchniach utrzymują stabilność i kontrolę nad samochodem. To oznacza, że nie musisz się martwić o bezpieczeństwo jazdy w trudniejszych zimowych warunkach. Podsumowując, jeśli poszukujesz opon, które będą doskonale sprawdzały się w różnych warunkach pogodowych, a jednocześnie zapewnią bezpieczeństwo i komfort jazdy w twoim BMW E91, to Michelin CrossClimate 2 są godne polecenia. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  2000 - 5000km
  Styl jazdy:
  umiarkowany
  Samochód:
  BMW Seria 3 Touring E91 Touring 320i (150KM)

  Ocena łączna:

  5,0

  Sucha nawierzchnia 5/5

  Mokra nawierzchnia 5/5

  Śnieg i błoto pośniegowe 5/5

  Czy opinia jest pomocna?

  0 0

  DieQuick

  pół roku temu
 • 235/45 R18

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Te opony całoroczne mnie totalnie pozytywnie zaskoczyły. One przy aktualnych opadach śniegu radzą sobie lepiej jak pełnowartościowe zimówki. Poprzednio miałem Nokiany WR D4 i wydaję mi się, że te radzą sobie lepiej (Nokiany miałem na Audi A3, wiec może trochę różnica z powodu innego auta) W każdym razie, jeśli chodzi o suchą nawierzchnie bardzo dobrze kleją. Zobaczymy, jak po większej ilości km. Na ten moment zrobiłem około 5 tys. To moje pierwsze prywatne opony całoroczne. Podkreślam długo się zastanawiałem lecz postanowiłem, że jeśli kupię najlepsze całoroczne i będą złe, to już nigdy ich nie kupię. Teraz jestem przekonany, że już nie wrócę do normalnych sezonowych opon, nie ma sensu. Teraz żyjemy w takich czasach, że człowiek nie wie na jakich jeździć. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  10000 - 15000km
  Styl jazdy:
  umiarkowany
  Samochód:
  Ford Mondeo Kombi V FL 2.0 EcoBlue (110kW) (150KM)

  Ocena łączna:

  4,5

  Sucha nawierzchnia 5/5

  Mokra nawierzchnia 4/5

  Śnieg i błoto pośniegowe 5/5

  Czy opinia jest pomocna?

  1 0

  Arkadiusz

  pół roku temu
 • 205/55 R16

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Samochod zarówno latem, jesienią i zimą na suchej, jak i mokrej nawierzchni na oponach Michelin CrossClimate 2 trzyma się drogi, jak przyklejony do asfaltu. Do tego opony są bardzo ciche. Zimą na zaśnieżonej drodze przy błocie śniegowym oraz na świeżym śniegu lekko przy ruszaniu się ślizgają, ale jak złapią przyczepność, to dobrze kopią i auto na tych oponach dobrze sobie radzi. Są to moje pierwsze opony całoroczne i następne też będą całoroczne i będą to ponownie opony Michelin. Po przejechaniu 7000 km na oponach prawie nie widać zużycia. Polecam te opony każdemu - teraz już nie muszę stać w kolejce do zmiany opon. Hamowanie zarówno na mokrej, jak i suchej nawierzchni auto staje w miejscu. Hamowanie na śniegu porównywalne do opon zimowych średniej klasy. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  powyżej 15000km
  Styl jazdy:
  umiarkowany
  Samochód:
  VW Golf Hatchback VII FL 1.6 TDI BlueMotion Technology (85kW) (1

  Ocena łączna:

  5,0

  Sucha nawierzchnia 5/5

  Mokra nawierzchnia 5/5

  Śnieg i błoto pośniegowe 4/5

  Czy opinia jest pomocna?

  5 6

  Grzegorz Zoła

  pół roku temu
 • 205/55 R17

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Ludzie o oponach całorocznych mówią, że jak coś jest do wszystkiego, to jest to niczego. Ja jednak wbrew tej opinii postanowiłem zainwestować w CC2 i nie żałuję tej decyzji. Poradziły sobie podczas niedzielnej śnieżycy, kiedy służby drogowe nie ruszyły jeszcze do akcji. Na suchej nawierzchni również dobrze "kleją", próba dynamicznego ruszenie z miejsca nie kończy się piskiem, jak zdarzało się ja zimówkach. W końcu spokój, zamiast straty masy czasu w kolejkach u wulkanizatora, wywalania coraz to większych kwot co pół roku na zdejmowanie opon i zakładanie innych (nie mam garażu na przechowywanie 2. kompletu kół). Podsumowując, opony całoroczne tak, ale tylko te markowe. I odnosząc się do częstego zarzutu, że całoroczne są głośne, to te konkretne nie są. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  5000 - 10000km
  Styl jazdy:
  dynamiczny
  Samochód:
  Skoda Kamiq SUV I 1.5 TSI (110kW) (150KM)

  Ocena łączna:

  5,0

  Sucha nawierzchnia 5/5

  Mokra nawierzchnia 5/5

  Śnieg i błoto pośniegowe 4/5

  Czy opinia jest pomocna?

  1 0

  Rupercik85

  3 miesiące temu
 • 205/55 R16

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Opony eksploatowane od ~pół roku, przejechane na nich ~6500 km. Zużycie paliwa jeszcze nie sprawdzane a przecież wiadomo, że żadne auto nie jeździ na powietrzu😉 Bardzo zauważalny jest fakt, że opony są bardzo ciche. Samochód w każdych warunkach dobrze trzyma się drogi. Gwałtowne hamowanie skuteczne, auto staje w miejscu, nie zauważyłam wydłużenia drogi czy to w deszczu, czy błocie pośniegowym. Zimą po opadach śniegu w mieście bez niespodzianek. W sumie nie widzę różnicy między zimowymi a całorocznymi. To był bardzo dobry zakup. Jestem zadowolona z opon i polecam je wszystkim kierowcom, którzy jeżdżą „normalnie” (bez jakiś manewrów szpanerstwa i dużych prędkości), robią nieduży roczny przebieg. Moje następne opony też będą całoroczne. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  10000 - 15000km
  Styl jazdy:
  umiarkowany
  Samochód:
  Toyota Auris Hatchback II FL 1.6 D-4D (82kW) (111KM)

  Ocena łączna:

  5,0

  Sucha nawierzchnia 5/5

  Mokra nawierzchnia 5/5

  Śnieg i błoto pośniegowe 5/5

  Czy opinia jest pomocna?

  4 1

  Gosia

  3 miesiące temu
 • 205/55 R16

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Eksploatowane od pół roku. Latem zauważalnie cichsze od letnich opon Ventus Prime III Hancock. Również zużycie paliwa w trasie nieznacznie mniejsze. Zimą krótki okres eksploatacji po intensywnych opadach śniegu głównie w mieście bez niespodzianek. Dobra trakcja i trzymanie boczne w łuku. Gwałtowne hamowanie przed przejściem dla pieszych na błocie pośniegowym skuteczne, nie zauważam wydłużenia drogi hamowania w stosunku do zimowych Nokian Snowproof. Przy ruszaniu pod górę na błocie pośniegowym, nieznacznie zrywa przyczepność, może nieco słabiej się trzyma niż nowa - powtarzam nowa! -zimówka od Nokiana. Uważam że to strzał w 10, jeśli chodzi o wybór opon, dla kierowcy jeżdżącego "normalnie", bez ekstremalnych prędkości i manewrów. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  poniżej 2000km
  Styl jazdy:
  umiarkowany
  Samochód:
  Renault Megane Grandtour III 1.6 16V 110 (81kW) (110KM)

  Ocena łączna:

  5,0

  Sucha nawierzchnia 5/5

  Mokra nawierzchnia 5/5

  Śnieg i błoto pośniegowe 4/5

  Czy opinia jest pomocna?

  29 16

  Jarosław Światłowski

  rok temu
 • 215/55 R17

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Zanim kupiłem te opony, to miałem mieszane uczucia, co do całorocznych. Po wymianie opon doznałem bardzo miłego i pozytywnego zaskoczenia. Po przejechaniu od ich założenia ok. 4 tys. km zdążyłem je przetestować i wypadły bardzo dobrze na każdej nawierzchni, czy mokrej, czy suchej. W grudniu był 1-dniowy atak zimy i miałem okazję pojeździć na nich po śniegu i miałem takie wrażenie, jakbym jeździł na zwykłych zimówkach. Co do jazdy i dźwięku wydawanego przez opony to nie widzę, żeby one hałasowały tak bardzo jak to niektórzy się upierają. Na przyszły raz jak będę opony wymieniał to po raz kolejny na takie same, bo po przetestowaniu ich nabrałem do nich zaufania no i cena atrakcyjna. Polecam wszystkim. Polecam tę oponę Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  5000 - 10000km
  Styl jazdy:
  spokojny
  Samochód:
  VW T-Roc Crossover I 1.5 TSI (110kW) (150KM)

  Ocena łączna:

  4,2

  Sucha nawierzchnia 4/5

  Mokra nawierzchnia 4/5

  Śnieg i błoto pośniegowe 4/5

  Czy opinia jest pomocna?

  0 0

  kristofix1

  pół roku temu
 • 205/55 R16

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Długo zastanawiałam się nad zakupem opon całosezonowych. Męczyło mnie zmienianie opon co chwila, dźwiganie ich na drugim komplecie felg i to, że zajmują tyle miejsca. Kiedyś musiałam wozić je do dziadka, bo on miał miejsce na strychu. Naczytałam się wiele opinii na temat pierwszej generacji i kupiłam w ciemno bez ani jednej opinii w internecie crossclimate 2. Przejechałam już na nich jakieś 5-6 tysięcy kilometrów i jestem z nich bardzo zadowolona. W sumie nie widzę różnicy między zimowymi a całorocznymi. Polecam również wszystkim moim znajomym, żeby również zmienili dotychczasowe opony na całosezonowe. Nie byłam jeszcze w górach z naprawdę dużą ilością śniegu, ale na ekstremalne warunki mam łańcuchy w bagażniku :) Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  10000 - 15000km
  Styl jazdy:
  dynamiczny
  Samochód:
  brak informacji o pojeździe

  Ocena łączna:

  5,0

  Sucha nawierzchnia 5/5

  Mokra nawierzchnia 5/5

  Śnieg i błoto pośniegowe 5/5

  Czy opinia jest pomocna?

  60 12

  Olga

  2 lata temu
 • 205/60 R16

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Do tej pory stosowałem średniej klasy, opony letnie i zimowe. Pierwszy raz zakupiłem opony wielosezonowe, klasy premium. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony ich właściwościami trakcyjnymi. W porównaniu do wcześniejszych moich opon: Na mokrej nawierzchni nie zdarzyło się, żeby koło straciło przyczepność i spowodowało zadziałanie ABS-u. Przy wjechaniu w kałużę przy większej prędkości nie doprowadziło do aquaplaningu. Jazda po 15-centymetrowej pokrywie śnieżnej nie sprawia żadnego problemu. Po ubitym śniegu z ruszaniem ze świateł pod górkę również nie stwarza problemu. Tocząc się po suchym asfalcie, są ciche. Podsumowując, choć się trochę obawiałem opon wielosezonowych, to zakup ich okazał się strzałem w 10! Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  5000 - 10000km
  Styl jazdy:
  dynamiczny
  Samochód:
  Hyundai KONA SUV I 1.6 T-GDI (130kW) (177KM)

  Ocena łączna:

  5,0

  Sucha nawierzchnia 5/5

  Mokra nawierzchnia 5/5

  Śnieg i błoto pośniegowe 5/5

  Czy opinia jest pomocna?

  2 0

  ToFiK

  pół roku temu
 • 235/55 R18

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Byłem trochę sceptycznie nastawiony do opon tzw. wielosezonowych. Dużo opinii w internecie jest negatywnych o wielosezonówkach, bo jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego. Jakiś czas temu kupiłem do mojego suva oponki Crossclimate 2. Jestem niesamowicie zadowolony, czy ciepło czy śnieg na drodze opona trzyma niesamowicie, dodam że mieszkam w Beskidach i tego śnieg bywa sporo. Przy dodatnich temperaturach na autostradzie opona jest totalnie niesłyszalna. Podsumowując przesiadłem się z opon randomowych na Michelin Crossclimate 2 i to jest niebo a ziemia. Z ręką na sercu mogę polecić każdemu te niesamowite opony. I przełamujcie stereotypy, bo jak widać, jeżeli coś jest do wszystkiego to też może być dobre :). Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  5000 - 10000km
  Styl jazdy:
  umiarkowany
  Samochód:
  Toyota RAV4 SUV III 2.2 D-4D/D-CAT (100kW)

  Ocena łączna:

  5,0

  Sucha nawierzchnia 5/5

  Mokra nawierzchnia 5/5

  Śnieg i błoto pośniegowe 5/5

  Czy opinia jest pomocna?

  42 9

  Mateusz

  2 lata temu
 • 225/45 R17

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Opony są bardzo dobrym kompromisem, latem są troszkę głośniejsze od Primacy4 na jakich do tej pory jeździłem, zimą cichsze od Blizzak LM005, więc jesień i wiosna to optymalny okres pod te gumy. Jeżeli chodzi o przyczepność to jest bardzo dobrze, zimą na oblodzonym i ubitym śniegu jest porównywalnie do średniej jakości zimówek, to na pewno nie będzie top, jednak sam komfort i spokój ducha w warunkach, gdzie w połowie grudnia jest -15C, a w sylwestra +18C to jest to bardzo dobrze technologicznie i jakościowo wykonana opona. Poza tym przy 22/45/17 ma delikatny rant chroniący felgę, ma sztywne ścianki boczne i wizualnie jest chyba najładniejszą wielosezonówką, a jak mam na niej jeździć te 4-5 lat to wiadomo :) Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  10000 - 15000km
  Styl jazdy:
  dynamiczny
  Samochód:
  VW Golf Hatchback VIII 1.5 TSI (110kW) (150KM)

  Ocena łączna:

  5,0

  Sucha nawierzchnia 5/5

  Mokra nawierzchnia 5/5

  Śnieg i błoto pośniegowe 4/5

  Czy opinia jest pomocna?

  22 1

  Maciej EM.

  rok temu
 • 215/40 R18

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Z oponami całorocznymi jest jak z sernikiem z rodzynkami - albo się je bardzo lubi, albo się ich nie cierpi. Na oponach całorocznych jeżdżę od prawie 20 lat - i do tej pory spełniały one moje oczekiwania. Z pewnością przyczynił się do tego fakt, że poruszam się po mieście w centralnej Polsce (więc nie muszę mierzyć się z zaspami, śnieżycami). Tak czy inaczej, moje obecne opony całoroczne Michelin są najlepszymi, na których jeździłam do tej pory. Mają bardzo dobrą przyczepność i znacznie podwyższają komfort jazdy (zaobserwowałam to po zmianie z domyślnych opon letnich od producenta auta na obecne, całoroczne). Michelin naprawdę nie zawodzi. Zamierzam zakupić kolejne opony Crossclimate, gdy obecne się zużyją. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  10000 - 15000km
  Styl jazdy:
  umiarkowany
  Samochód:
  Toyota Yaris Hatchback IV 1.6 GR Turbo (192kW) (261KM)

  Ocena łączna:

  4,5

  Sucha nawierzchnia 5/5

  Mokra nawierzchnia 4/5

  Śnieg i błoto pośniegowe 4/5

  Czy opinia jest pomocna?

  0 0

  Katarzyna

  pół roku temu
 • 225/45 R17

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Zanim kupiłem te opony, to miałem mieszane uczucia, co do całorocznych. Po wymianie opon doznałem bardzo miłego i pozytywnego zaskoczenia. Po przejechaniu od ich założenia ok. 4 tys. km zdążyłem je przetestować i wypadły bardzo dobrze na każdej nawierzchni, czy mokrej, czy suchej. W grudniu był 1-dniowy atak zimy i miałem okazję pojeździć na nich po śniegu i miałem takie wrażenie, jakbym jeździł na zwykłych zimówkach. Co do jazdy i dźwięku wydawanego przez opony to nie widzę, żeby one hałasowały tak bardzo jak to niektórzy się upierają. Na przyszły raz jak będę opony wymieniał to po raz kolejny na takie same, bo po przetestowaniu ich nabrałem do nich zaufania no i cena atrakcyjna. Polecam wszystkim. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  10000 - 15000km
  Styl jazdy:
  umiarkowany
  Samochód:
  Honda Accord Sedan VII 2.4 (191KM)

  Ocena łączna:

  5,0

  Sucha nawierzchnia 5/5

  Mokra nawierzchnia 5/5

  Śnieg i błoto pośniegowe 5/5

  Czy opinia jest pomocna?

  9 2

  Kamcio

  rok temu
 • 235/55 R17

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Opony Michelin CrossClimate 2 w rozmiarze 235/55 R17 okazały się doskonałym wyborem dla naszego Forda Galaxy. Ich wszechstronne właściwości sprawiły, że czuliśmy się pewnie i bezpiecznie podczas jazdy, zarówno na suchych, mokrych, jak i zimowych drogach. Opony te zapewniają doskonałą przyczepność i stabilność, co było szczególnie istotne podczas podróży z rodziną. Dodatkowo, ich wytrzymała konstrukcja gwarantuje długą żywotność, co sprawia, że są one ekonomicznym wyborem. Wrażenia z jazdy na oponach Michelin CrossClimate 2 są bardzo pozytywne, dlatego zdecydowanie polecamy je wszystkim właścicielom Forda Galaxy poszukującym wysokiej jakości opon, które sprostają różnorodnym warunkom drogowym. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  10000 - 15000km
  Styl jazdy:
  umiarkowany
  Samochód:
  Ford Galaxy Van III 2.0 TDCi (132kW) (179KM)

  Ocena łączna:

  5,0

  Sucha nawierzchnia 5/5

  Mokra nawierzchnia 5/5

  Śnieg i błoto pośniegowe 5/5

  Czy opinia jest pomocna?

  0 0

  Paulina

  4 miesiące temu
 • 205/55 R16

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Długo zastanawiałem się nad zmianą opon na całoroczne i wybór w moim przypadku okazał się być bardzo trafionym. Zimą i w trudnych warunkach jeżdżę mniej, więc ta ocena może być niemiarodajna. Ale było bardzo dobrze. Prowadzenie pewne na mokrym śniegu i błocie pośniegowym. Na nawierzchni z lodem nie jeździłem. Okres jesienny, wiosenny i letni - rewelacja. Prowadzenie pojazdu pewne. Opona znakomicie trzyma się drogi, jest cicha. Latem przy wysokich temperaturach nie wykazuje nadmiernego zmiękczenia. Spalanie wychodzi na tych oponach niższe o 0,7 l/100 km. Generalnie jestem bardzo zadowolony z zakupu i polecam te opony szczególnie dla kierowców o małym przebiegu rocznym i jeżdżącym spokojnie. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  5000 - 10000km
  Styl jazdy:
  spokojny
  Samochód:
  Volvo V40 Hatchback II D2 (84kW)

  Ocena łączna:

  4,5

  Sucha nawierzchnia 5/5

  Mokra nawierzchnia 4/5

  Śnieg i błoto pośniegowe 3/5

  Czy opinia jest pomocna?

  7 11

  Nico54

  rok temu
 • 225/50 R17

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Opony sprawują się lepiej na śniegu niż moje zimowe Nexeny, szczególnie w kwestii hamowania po ośnieżonej nawierzchni. Samochód prowadzi się pewnie w większości warunków. Odpada nam konieczność zmiany opon do sezon i koszt z tym związany (warto wyważyć co jakiś czas). Dodatkowo w okresach przejściowych zawsze mamy opony gotowe do trasy i nie trzeba się przejmować. Jedyna sytuacja, w której nie czułem się pewnie, to jadąc szybko na drodze szybkiego ruchu gdzie poprzedniej nocy był bardzo duży opad śniegu i było dużo śniegu, koleiny śnieżne. Zmieniając pasy czułem że auto pływało i włączał się ESP. Do normalnej jazdy myślę, że fajne opony. Do ekstremalnej jazdy myślę, że nie. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  10000 - 15000km
  Styl jazdy:
  umiarkowany
  Samochód:
  Peugeot 3008 SUV I FL 2.0 HDi (110kW) (150KM)

  Ocena łączna:

  4,2

  Sucha nawierzchnia 4/5

  Mokra nawierzchnia 4/5

  Śnieg i błoto pośniegowe 3/5

  Czy opinia jest pomocna?

  4 2

  Dawid

  rok temu
 • 225/45 R17

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Opony bardzo dobre, na suchej nawierzchni w ciepłe i chłodne dni spisują się super. Na mokrej w podobnych temperaturach również dobrze trzymają się drogi i prawidłowo hamują. Z kolei przy minusowych temp. i na śniegu sprawują się świetnie, nie ma problemu z wyjechaniem z zaśnieżonego parkingu, bardzo dobrze odrzucają śnieg spod kół. Bezproblemowo i bez obaw można jeździć po zaśnieżonych drogach (oczywiście zdrowy rozsądek trzeba zachować). Szybko łapią przyczepność z błota pośniegowego na czystą nawierzchnię. Jestem bardzo zadowolony z tych opon. Przejechałem póki co kilkaset kilometrów w cyklu mieszanym i śmiało polecam każdemu, kto szuka dobrej opony do bezpiecznej jeździe. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  10000 - 15000km
  Styl jazdy:
  umiarkowany
  Samochód:
  Skoda Superb Kombi II 2.0 TDI (103kW) (140KM)

  Ocena łączna:

  4,2

  Sucha nawierzchnia 4/5

  Mokra nawierzchnia 4/5

  Śnieg i błoto pośniegowe 5/5

  Czy opinia jest pomocna?

  0 0

  Artur

  pół roku temu
 • 205/55 R16

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Byłem sceptycznie nastawiony do wielosezonu, jednak ze względu nie nieznaczne przebiegi, jakie rocznie pokonuję, nie było większego sensu kupować oddzielnych kompletów letnich i zimowych opon. Nie miałem żadnych obaw o warunki letnie dla opon wielosezonowych, jednak martwiła mnie trochę i zima i nasi zaspani drogowcy :) Jednak w ostatnią śnieżycę wyskoczyła mi trochę dłuższa trasa i szczerze mówiąc bardzo pozytywnie się zaskoczyłem jak te opony 'kleją' na śniegu. W moim odczuciu niewiele ustępują typowo zimowym oponom marek premium (na których dotychczas jeździłem). Ze swojej strony mogę bardzo polecić opony wielosezonowe Michelin CrossClimate 2 - szczególnie sceptykom :) Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  10000 - 15000km
  Styl jazdy:
  dynamiczny
  Samochód:
  VW Passat Variant B6 2.0 TDI 4motion (170KM)

  Ocena łączna:

  4,5

  Sucha nawierzchnia 5/5

  Mokra nawierzchnia 4/5

  Śnieg i błoto pośniegowe 5/5

  Czy opinia jest pomocna?

  18 8

  Mateusz

  rok temu
 • 225/50 R17

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Pierwsze moje opony wielosezonowe firmy Michelin, w które mimo ceny naprawdę warto zainwestować. Na pierwszym miejscu stawiam bezpieczeństwo i komfort jazdy. Opony są bardzo ciche, praktycznie w ogóle ich nie słuchać, nawet przy większych prędkościach. Na suchej nawierzchni są po prostu rewelacyjne, idealnie trzymają się drogi nawet podczas pokonywanie ostrych zakrętów. Na mokrej również wszystko bez zarzutu. Podczas gwałtownego hamowania auto jest pod kontrola w 100%. Aura pozwoliła sprawdzić też w większym śniegu i tu bardzo miłe zaskoczenie. Zero poślizgów czy mielenia kół nawet przy ruszaniu pod górkę. Ogólnie nie zastanawiać się tylko kupować, bo naprawdę warto! Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  powyżej 15000km
  Styl jazdy:
  umiarkowany
  Samochód:
  Opel Insignia Sports Tourer I 2.0 CDTI (118kW) (161KM)

  Ocena łączna:

  5,0

  Sucha nawierzchnia 5/5

  Mokra nawierzchnia 5/5

  Śnieg i błoto pośniegowe 5/5

  Czy opinia jest pomocna?

  3 0

  Kinga

  rok temu
 • 195/65 R15

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Po wymianie opon (poprzednie Michelin CrossClimate, pięć lat użytkowania) zaobserwowałem znaczne obniżenie hałasu podczas jazdy. Samochód, w moim odczuciu, lżej rusza (przy mniejszych obrotach silnika i krótszym czasie zwalniania sprzęgła). Opony, przy prędkości dopuszczalnej w mieście, dobrze sobie radzą nawet z ostrymi zakrętami - nie zaobserwowałem poślizgu zwiększającego promień skrętu. Producent obiecywał niższe zużycie paliwa. Tego nie mogę potwierdzić, jednak może to wynikać z warunków jazdy w zakorkowanym mieście. Ponieważ nie muszę dwa razy w roku wymieniać opon ani ponosić kosztów przechowywania, opony wielosezonowe i tak przyczyniają się do oszczędności. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  5000 - 10000km
  Styl jazdy:
  umiarkowany
  Samochód:
  Kia Venga Hatchback I 1.4 CRDi (66kW)

  Ocena łączna:

  5,0

  Sucha nawierzchnia 5/5

  Mokra nawierzchnia 5/5

  Śnieg i błoto pośniegowe /5

  Czy opinia jest pomocna?

  44 7

  Artur Wilmański

  2 lata temu
 • 225/50 R17

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Najlepsze opony na rynku, miałem je w Passacie B6 i mam je teraz w S-Maxie. Jestem kierowcą zawodowym a osobówkami jeżdżę bardzo dynamicznie czyli w łukach, zakrętach, rondach rzadko zwalniam. A opony są przyklejone do drogi w ujemnych temperaturach na mokrych nawierzchniach a gdy spadnie śnieg można bez problemu dostać mandat na przekroczenie dozwolonej prędkości w terenie zabudowanym ponieważ te opony każdy wóz przeciągną wóz przez śnieg jak czołg. Wyjazd w góry bez żadnych problemów, na autostradzie w w mróz, we mgłę lewy pas i idzie jak po szynach wóz więc te opony są warte każdych pieniędzy a gdyby wszyscy na nich jeździli to na drogach byłoby bezpieczniej. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  10000 - 15000km
  Styl jazdy:
  dynamiczny
  Samochód:
  Ford S-Max Van I 2.0 TDCi (131KM)

  Ocena łączna:

  5,0

  Sucha nawierzchnia 5/5

  Mokra nawierzchnia 5/5

  Śnieg i błoto pośniegowe 5/5

  Czy opinia jest pomocna?

  0 0

  Billy

  pół roku temu
 • 195/65 R15

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Długo z mężem zastanawialiśmy jakie opony wybrać. Wcześniej nie mieliśmy opon wielosezonowych. Lubimy dużo podróżować, dlatego zależało nam na oponach, które nas nie zawiodą. Do tego doszło bezpieczeństwo, które chcieliśmy zapewnić naszym dzieciom. Po długich poszukiwaniach, czytaniu opinii, porównywaniu i oglądaniu testów wybór padł na Michelin CrossClimate 2 (195/65 R15) i jesteśmy bardzo zadowoleni. Z plusów można wymienić dobrą przyczepność zimą i brak szumu latem co pozwala spokojnie spać dzieciom podczas wyjazdów. Dla osób, które cenią sobie bezpieczeństwo, komfort jazdy i wygodę (nie trzeba pamiętać o wymianie opon) mogę jak najbardziej polecić ten model. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  2000 - 5000km
  Styl jazdy:
  umiarkowany
  Samochód:
  Peugeot 307 SW I 1.6 HDI (80kW)

  Ocena łączna:

  5,0

  Sucha nawierzchnia 5/5

  Mokra nawierzchnia 5/5

  Śnieg i błoto pośniegowe 5/5

  Czy opinia jest pomocna?

  21 0

  Fieczaa

  rok temu
 • 205/60 R16

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Na oponach jeżdżę od 12 października 2023. Opony godne polecenia, sucha oraz mokra nawierzchnia bez zarzutu nawet nie myślę, że coś złego może się wydarzyć. Pozytywnie zaskoczyły mnie 3 grudnia, bardzo duże opady śniegu, silny wiatr, temperatura -3; pilny wyjazd Białystok - Białowieża godz. 0,15 śmiało bez stresu jechałem 80 km/h, od Hajnówki na drodze 15 cm i miejscami 20 cm śniegu tu prędkość 60 km/h, bez problemu auta poruszało się do przodu w koleinach opony wgryzały się w śnieg. Powrót na przymarzniętej nawierzchni 60 km/h, ale bezpiecznie i pewnie. Są super, latem niestety ze względu na bieżnik będą przypominały zimówki to taki mały i chyba jedyny minus. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  powyżej 15000km
  Styl jazdy:
  umiarkowany
  Samochód:
  Toyota Avensis Wagon III 1.8 (108kW) (147KM)

  Ocena łączna:

  4,2

  Sucha nawierzchnia 4/5

  Mokra nawierzchnia 4/5

  Śnieg i błoto pośniegowe 5/5

  Czy opinia jest pomocna?

  1 0

  Piotr

  pół roku temu
 • 235/55 R18

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Cześć. Opony wielosezonowe Cross Cimate 2 kupiłem, bo w przeciągu 2 lat zamierzam zmienić moje auto na inne i nie chciałem generować dodatkowych kosztów. Przejechałem na nich ok. 10 tys.km w różnych warunkach i jestem bardzo zadowolony. Na suchym i mokrym sprawdzają się bardzo dobrze. Nie odczułem różnicy w porównaniu do letnich. Obawiałem się śniegu. Na początku ferii pojechaliśmy z rodziną do Zakopanego, gdzie spadło dużo śniegu. Na początku jeździłem bardzo ostrożnie, bo nie wiedziałem, jak będą się zachowywały w takich warunkach, ale jak bez problemów podjeżdżałem pod górę w bocznych nieodśnieżonych uliczkach to byłem w szoku. Bardzo polecam te opony. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  powyżej 15000km
  Styl jazdy:
  umiarkowany
  Samochód:
  brak informacji o pojeździe

  Ocena łączna:

  5,0

  Sucha nawierzchnia 5/5

  Mokra nawierzchnia 5/5

  Śnieg i błoto pośniegowe 5/5

  Czy opinia jest pomocna?

  3 4

  Dariusz z Gdańska

  rok temu
 • 225/45 R17

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Opony jak zdają egzamin, nie mam właściwie żadnych zastrzeżeń co do samych opon. Miałem okazje jeździć na nich właściwie w każdych warunkach bo i znalazł się śnieg w górach i deszcz i ostatnio nawet ładne bardzo ciepłe dni. W każdym z tych warunków opony dały sobie radę bez najmniejszych problemów, jak dla mnie są ciche choć wiadomo to kwestia subiektywna, prowadzenie w zakrętach dosyć pewne. Największe zastrzeżenia mam niestety do Polskich dróg i przyczepności asfaltu, bo mimo stosunkowo niedużej mocy auta są problemy z trakcją, ale to nie z winy opony a asfaltu. Mogę z czystym sumieniem polecić te opony, uważam że jak na nasze warunki to strzał w 10. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  5000 - 10000km
  Styl jazdy:
  dynamiczny
  Samochód:
  VW Jetta Sedan VI 1.4 TSI (90kW)

  Ocena łączna:

  5,0

  Sucha nawierzchnia 5/5

  Mokra nawierzchnia 5/5

  Śnieg i błoto pośniegowe 5/5

  Czy opinia jest pomocna?

  21 11

  Marcin Woźniak

  2 lata temu
 • 245/45 R18

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Jestem bardzo zaskoczony właściwościami tej opony. Dotychczas byłem przeciwnikiem opon całorocznych. Prowadzę firmę transportową od 12 lat i mam spore doświadczenie w tej kwestii. Do auta dostawczego przy częstym kontakcie ze śniegiem raczej nadal wybrałbym oponę zimową na zimę a letnią na lato, ale do osobowego uważam, że jest to super rozwiązanie. Opon używam w Norwegii i dotychczas mogę się wypowiedzieć jedynie o właściwościach jezdny w zimę w śniegu, deszczu lub na suchej nawierzchni. Jest rewelacja i jestem mega zaskoczony. Jestem bardzo ciekawy żywotności opony i tego, jak się będą sprawowały w lato. Nie są to też głośne opony. Gorąco polecam. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  10000 - 15000km
  Styl jazdy:
  umiarkowany
  Samochód:
  Mercedes Vito Van W639 Van 115 CDI (150KM)

  Ocena łączna:

  5,0

  Sucha nawierzchnia 5/5

  Mokra nawierzchnia 5/5

  Śnieg i błoto pośniegowe 5/5

  Czy opinia jest pomocna?

  7 0

  Mariusz

  rok temu
 • 235/55 R19

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Opony spisują się bardzo dobrze na suchej nawierzchni - ESP nie ma sposobności, aby zainterweniować przy ruszaniu (co zdarza się przy niskich temperaturach na oponach letnich, w moim przypadku Dunlop). Na deszczu - zachowuje trakcję, nie zauważyłem niczego niepokojącego. Ale to amatorowi trudno akurat ocenić w sytuacjach normalnych, pozostaje wierzyć, że odprowadzanie wody, odporność na aquaplanning jest rzeczywiście dobra. Sytuacja awaryjna musiałby się zdarzyć - wówczas tak na prawdę można ocenić, czy opona uratowała nas, czy wręcz zaszkodziła. Albo zrobić test obiektywny. Śnieg - bardzo dobrze, dużo lepiej niż poprzednie zimowe (po 2 zimach). Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  10000 - 15000km
  Styl jazdy:
  umiarkowany
  Samochód:
  Renault Espace Crossover V 1.6 dCi 160 (118kW)

  Ocena łączna:

  5,0

  Sucha nawierzchnia 5/5

  Mokra nawierzchnia 5/5

  Śnieg i błoto pośniegowe 4/5

  Czy opinia jest pomocna?

  17 1

  Art

  2 lata temu
 • 205/55 R16

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Opony posiadam od około 2 miesięcy, przebieg coś koło 1500 km więc coś już można powiedzieć. W poprzednim moim modelu Toyota Corolla miałem dwa komplety opon letnie i zimowe. W tym zdecydowałem się na opony wielosezonowe wybór padł na CrossClimate 2 i jestem bardzo zadowolony na suchej i mokrej nawierzchni nie ma różnicy w stosunku co do opon letnich. Od kilku dni naprawdę sporo pada dziś wyprawa do klienta na mało uczęszczane drogi bialutko, a auto na tych oponach prowadzi się bardzo pewnie i przewidywalnie. Nie widzę różnicy w stosunku do opon zimowych, więc po co dwa komplety jak kupić wielosezonowe, na których nie ma różnicy. Polecam. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  10000 - 15000km
  Styl jazdy:
  umiarkowany
  Samochód:
  Toyota Corolla Sedan XII 1.5 VVT-i (92kW) (125KM)

  Ocena łączna:

  5,0

  Sucha nawierzchnia 5/5

  Mokra nawierzchnia 5/5

  Śnieg i błoto pośniegowe 5/5

  Czy opinia jest pomocna?

  0 0

  Paweł Goniarski

  pół roku temu
 • 205/55 R16

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Nie miałem okazji jeszcze przetestować jej za bardzo na śniegu, bo go po prostu nie było. To co spadło to niewiele i jadąc po tej niewielkiej ilości śniegu opona zachowywała się dobrze. Nie zrywała przyczepności zbyt wcześnie i dość dobrze zachowywała się w zakrętach. Mam w busie zimowe imperiale 2 letnie i na tych imperialach jeździło się zdecydowanie gorzej- nie były tak przyczepne jak Michelin. Co do jazdy na suchej nawierzchni, nie ma się co czepiać. Hałas znośny trzymanie też dobre więc mogę je polecić, jeśli ktoś nie chce wymieniać opon 2 razy w roku (zimowe, letnie). Za te pieniądze (ja kupiłem za około 1600 zł) sądzę, że warto. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  5000 - 10000km
  Styl jazdy:
  dynamiczny
  Samochód:
  Fiat Scudo Van II 2.0 D Multijet (120KM)

  Ocena łączna:

  5,0

  Sucha nawierzchnia 5/5

  Mokra nawierzchnia 5/5

  Śnieg i błoto pośniegowe 5/5

  Czy opinia jest pomocna?

  5 14

  Sławek Zarzeczny

  rok temu
 • 245/40 R18

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Jak na opony wielosezonowe jest gites. Auto ciężkie, ale nie ma problemów z pokonywaniem rond równie dynamicznie, co na oponach letnich. Dedykowane opony premium na pewno spisują się lepiej, ale do podróżowania po Polsce te są wystarczające. Przy hamowaniu awaryjnym liczy się każdy centymetr, jednak przy zachowawczej jeździe tych sytuacji jest marginalna ilość lub wcale. Zawsze zapominałem zmienić opony w porę, więc trochę kilometrów pokonywałem na nieodpowiednim ogumieniu co jest bardziej niebezpieczne, a teraz mam z tym spokój. Nie jestem jednak w stanie ocenić jeszcze szybkości zużycia bieżnika. Liczę, że będzie lepiej niż w CC+. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  powyżej 15000km
  Styl jazdy:
  dynamiczny
  Samochód:
  Volvo S80 Sedan II 4.4 AWD (232kW) (316KM)

  Ocena łączna:

  5,0

  Sucha nawierzchnia 5/5

  Mokra nawierzchnia 5/5

  Śnieg i błoto pośniegowe 5/5

  Czy opinia jest pomocna?

  3 1

  Suchy

  rok temu
 • 235/60 R18

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Witam pierwszy raz zdecydowałem się na oponę całoroczną wybór padł na Michelin CrossClimate 2 235/60 R18. Jestem bardzo mile zaskoczony ponieważ wcześniej jeździłem zawsze na oponach letnich w sezonie letnim i zimowych w sezonie zimowym. Obecnie po zamontowaniu opony całorocznej zauważyłem że bardzo dobrze samochód się spisuje na suchej nawierzchni jak również bardzo dobrze na śniegu i błocie pośniegowym . Miałem mozliwośc już testować te opony na terenie Beskidu żywieckiego gdzie jeździmy na narty i opony bardzo bobrze się spisywały .. Oby tak dalej zobaczę jak długo będzie ta opona miała taka super przyczepność. Obecnie mogę polecić Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  powyżej 15000km
  Styl jazdy:
  umiarkowany
  Samochód:
  Volvo XC60 SUV I 2.0

  Ocena łączna:

  5,0

  Sucha nawierzchnia 5/5

  Mokra nawierzchnia 5/5

  Śnieg i błoto pośniegowe 4/5

  Czy opinia jest pomocna?

  22 3

  Piotr

  2 lata temu
 • 205/55 R16

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Opony zakupiłem do samochodu żony, którym pokonujemy do 15-20 tys. kilometrów rocznie. Głównie jest to jazda miejska, "wokół" komina. Stwierdziliśmy, że nie ma sensu bawić się w 2 komplety opon, kiedy opony wielosezonowe zbierają dobre oceny. I to był strzał w 10. Michelin prowadzą się super na suchej nawierzchni, bardzo dobrze na mokrej i naprawdę super na głębokim śniegu. Ostatnie opady pokazały, że w trudnych warunkach radzą sobie lepiej niż niejeden zimówki, które miałem do tej pory. Czasami lepiej zainwestować w opny wielosezonowe premium niż się szarpać. Na pewno nie będzie to ostatni komplet CrossClimat'ów w naszej rodzinie. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  10000 - 15000km
  Styl jazdy:
  dynamiczny
  Samochód:
  Honda Civic Sedan VIII 1.8 (140KM)

  Ocena łączna:

  5,0

  Sucha nawierzchnia 5/5

  Mokra nawierzchnia 5/5

  Śnieg i błoto pośniegowe 5/5

  Czy opinia jest pomocna?

  0 0

  Krzysztof

  pół roku temu
 • 235/50 R18

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Opony spełniają oczekiwania opony całorocznej. Sprawdzają się w każdych warunkach. Jazda na suchej i mokrej nawierzchni jest pewna i bezpieczna, zarówno przy dodatnich, jak i ujemnych temperaturach. W warunkach typowo zimowych (śnieg i błoto pośniegowe) są w zupełności wystarczające do normalnego użytkowania. Co ważne są również wyjątkowo ciche, jak na oponę całoroczną oraz wykazują się niewielkim zużyciem bieżnika. Posiadałem również CrossClimate pierwszej generacji i teraz również zakupiłem komplet drugiej generacji do drugiego samochodu, co jednoznacznie pokazuje, jak dobrze ten model spełnia moje oczekiwania. Szczerze polecam. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  10000 - 15000km
  Styl jazdy:
  umiarkowany
  Samochód:
  Audi Q3 SUV I 2.0 TDI quattro (103kW) (140KM)

  Ocena łączna:

  5,0

  Sucha nawierzchnia 5/5

  Mokra nawierzchnia 5/5

  Śnieg i błoto pośniegowe 3/5

  Czy opinia jest pomocna?

  1 0

  Piotr

  rok temu
 • 205/55 R16

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Jeżeli ktoś jeszcze się waha i ma wątpliwości, to być może pomogę mu tą opinią. Długo zastanawiałem się, czy kupić opony letnie i zimowe, czy zainwestować w całoroczne. Ostatecznie zdecydowałem się na opony Michelin CrossClimate 2 -opony całoroczne. Opony są ciche i spisują się bardzo dobrze na mokrej i suchej, rozgrzanej nawierzchni. To już czwarty komplet opon całorocznych firmy Michelin w naszej rodzinie. W innych pojazdach w naszej rodzinie marki Volkswagen oraz marki Chevrolet zimą opony spisują się znakomicie i nigdy nie było problemów z przyczepnością. Jestem bardzo zadowolony z tego zakupu i szczerze polecam te opony. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  10000 - 15000km
  Styl jazdy:
  spokojny
  Samochód:
  Opel Meriva Van II FL 1.4 (74kW) (101KM)

  Ocena łączna:

  5,0

  Sucha nawierzchnia 5/5

  Mokra nawierzchnia 5/5

  Śnieg i błoto pośniegowe 5/5

  Czy opinia jest pomocna?

  4 0

  Artur

  pół roku temu
 • 225/45 R17

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Opony na pewno miękkie, komfortowe dzięki miękkim bokom co dla mnie istotne w dość twardym Golfie na niskim profilu. Przyczepność przy ruszaniu na śniegu lepsze niż Pirelli Cinturato P7, które dotąd miałem. Nie mam porównania do opon tańszych, ale rozważę następnym razem tańsze o 100 zł Kleber, które powinny być wystarczające do spokojnej jazdy a są z tej samej grupy producenckiej. Mają bieżnik podobny do wcześniejszej edycji CrossClimat. Uważam, że do spokojnej miejskiej i przepisowej jazdy lepiej kupować coś pośrodku a częściej zmieniać i mieć ubezpieczone do 3 lat (po miesiącu rozciąłem bok opony a nie miałem ubezpieczenia). Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  10000 - 15000km
  Styl jazdy:
  spokojny
  Samochód:
  VW Golf Variant VII FL 1.4 TSI BlueMotion Technology (110kW) (15

  Ocena łączna:

  5,0

  Sucha nawierzchnia 5/5

  Mokra nawierzchnia 5/5

  Śnieg i błoto pośniegowe 5/5

  Czy opinia jest pomocna?

  0 1

  Romuald

  4 miesiące temu
 • 215/55 R17

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Długo się zastanawiałem nad wyborem. Mając do wyboru opony zimowe, a w następstwie letnie czy opony wielosezonowe. Wybór trochę ze względów ekonomicznych padł na wielosezonowe i jestem mile zaskoczony tą oponą. Miałem już okazję pojeździć i na suchym i na mokrym, a teraz także i na śniegu. Opony bardzo ciche. Na mokrym i suchym asfalcie zachowanie bardzo pozytywne, ale na śniegu przeszło moje oczekiwania - rewelacja. Wiem co mówię, gdyż mam zimowe Michelin Alpin 6 w drugim podobnym wielkościowo samochodzie. Wielosezonówka lepiej sobie radzi niż zimowa. Trudno doprowadzić przy niej do zadziałania ASR. Rewelacja. Gorąco polecam. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  powyżej 15000km
  Styl jazdy:
  dynamiczny
  Samochód:
  Peugeot 508 SW I FL 2.0 BlueHDi (110kW) (150KM)

  Ocena łączna:

  4,2

  Sucha nawierzchnia 4/5

  Mokra nawierzchnia 4/5

  Śnieg i błoto pośniegowe 5/5

  Czy opinia jest pomocna?

  5 4

  Bogumił

  rok temu
 • 225/40 R18

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Borykałem się kwestią zakupu opon całorocznych, bo co jest do wszystkiego jest do niczego. Opony Michelin CrossClimate 2 idealnie spełniły swoja rolę. Ani razu nie miałem złej przygody z zachowaniem opon w różnych warunkach. Są nieco głośniejsze niż opony letnie (Michelin Primacy 4) lub zimówki (Michelin Alpin 6 205/55 R16), które posiadam do swojego auta i to jest jedyny minus. W okresie letnim zmieniłem na opony letnie, ale na czas przejściowej pogody okres jesienno-zimowy i zimowo wiosenny są idealne. W przypadku ciężkiej zimy dysponuję zimówkami, ale w tym roku (2021-2022) nie miałem potrzeby ich używania. Gorąco polecam! Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  2000 - 5000km
  Styl jazdy:
  umiarkowany
  Samochód:
  Mercedes CLA Sedan C117 Sedan 180 CDI (80kW)

  Ocena łączna:

  5,0

  Sucha nawierzchnia 5/5

  Mokra nawierzchnia 5/5

  Śnieg i błoto pośniegowe 4/5

  Czy opinia jest pomocna?

  5 0

  Miroone

  rok temu
 • 225/50 R17

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Nie są to moje pierwsze opony Michelin i myślę że nie ostatnie:). Z poprzednich byłam zadowolona i myślę, że z tych również. Jeżdże na nich 3 m-ce i sprawują się dobrze, a zaliczyłam już wszystkie warunki atmosferyczne. Na mokrej i śliskiej nawierzchni należy jednak przestrzegać zasad prędkości, gdyż mogą być kłopoty z przyczepnością. Myślę, że przy innych oponach również, jeżeli zlekceważymy warunki na drodze. Michelin to moja ulubiona marka opon i bardzo ją polecam. Dobre opony z górnej półki,a Oponeo mogłoby do tych cen jakieś dobre rabaciki serwować:). Dziękuję i pozdrawiam Oponeo i klientów tego serwisu. Wesołych Świąt. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  10000 - 15000km
  Styl jazdy:
  umiarkowany
  Samochód:
  Mercedes Klasa C Sedan W205 FL Sedan 180 (115kW) (157KM)

  Ocena łączna:

  4,5

  Sucha nawierzchnia 5/5

  Mokra nawierzchnia 4/5

  Śnieg i błoto pośniegowe 4/5

  Czy opinia jest pomocna?

  2 0

  Elżbieta

  rok temu
 • 235/45 R17

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  To jest moje pierwsze doświadczenie z oponami wielosezonowymi i byłam krytycznie nastawiona, ale teraz spokojnie mogę stwierdzić, że polecam. Cudownie radzą sobie na każdej nawierzchni, autko trzyma się drogi. Obaw, że coś pójdzie nie tak pod czas manewru nie mam, bo moje Michelin CrossClimat 2 są rewelacyjne. Te opony nawet lepiej się zachowują na drodze w cieplą pogodę niż moje poprzednie letnie, co mnie bardzo zdziwiło. Moje auto ma okna bezramowe i indeks hałasu był jednym z ważnych czynników podczas wyboru opon, bo jednak chce się jeździć z maksymalnym komfortem. I do tego fajnie wyglądają na mojej perełce. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  10000 - 15000km
  Styl jazdy:
  dynamiczny
  Samochód:
  VW CC Sedan I 2.0 TSI (155kW) (211KM)

  Ocena łączna:

  5,0

  Sucha nawierzchnia 5/5

  Mokra nawierzchnia 5/5

  Śnieg i błoto pośniegowe 4/5

  Czy opinia jest pomocna?

  1 0

  Anastasiia

  rok temu
 • 205/55 R16

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Opony sprawiają, że auto świetnie się prowadzi, zarówno na suchej, mokrej, jak i śnieżnej nawierzchni. W kopnym śniegu nie ustępowały zimówkom tego samego producenta. Są ciche, opory toczenia niskie. Wybór tych opon całorocznych z homologacją zimową daje tę zaletę, że jesteśmy przygotowani na przymrozki w maju, jak i nagłe ocieplenie środku zimy bez potrzeby zmiany ogumienia, co jest niewątpliwym plusem w strefie klimatycznej Polski. Dodatkowo oszczędność miejsca, czasu i brak kosztów związanych z wymianą opon / kół również przekonał mnie co do ich wyboru. Polecam i będę montował w pozostałych pojazdach! Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  10000 - 15000km
  Styl jazdy:
  umiarkowany
  Samochód:
  Skoda Superb Sedan I 2.0 (116KM)

  Ocena łączna:

  5,0

  Sucha nawierzchnia 5/5

  Mokra nawierzchnia 5/5

  Śnieg i błoto pośniegowe 5/5

  Czy opinia jest pomocna?

  5 1

  Błażej

  rok temu
 • 215/55 R18

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Opona nadal cicha jak jej pierwsza wersja ( jeździliśmy 2 sezony i auto zostało sprzedane renault grand scenic) , przy normalnej jeździe latem i zimą nie mam do niej żadnych zastrzeżeń, jest bardzo dobra według mnie i latem we wszystkich warunkach i zimą .....używam już kolejny sezon takie opony również w dużych autach renault trafic i fiat ducato i jestem tylko zadowolony z użytkowania....wszelkie właściwości jezdne są bardzo dobre i oczywiście nie muszę ich zmieniać sezonowo ( aczkolwiek raz w roku przekładam je z przodu do tyłu, ale wtedy gdy serwisy opon są puste ) , polecam normalnym użytkownikom :) Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  10000 - 15000km
  Styl jazdy:
  umiarkowany
  Samochód:
  Renault Kadjar Crossover I FL 1.4 Tce 140 (103kW) (140KM)

  Ocena łączna:

  5,0

  Sucha nawierzchnia 5/5

  Mokra nawierzchnia 5/5

  Śnieg i błoto pośniegowe 5/5

  Czy opinia jest pomocna?

  4 0

  Wojtek

  rok temu
 • 205/55 R16

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Lepszych opon (innych firm), jak Michelin CrossClimate 2 raczej jeszcze nie wyprodukowali. Opona miękka i wyśmienicie trzyma się na jezdni w każdych warunkach, a przy mojej dynamicznej jeździe zakręty i łuki na drodze są, jak prosta droga z oponami Michelin CrossClimate 2. Ponadto wytrzymałość opon jest zadowalająca. Ogólnie preferuję i użytkuję również w innych autach tylko Michelin. Ostatni zakup do innego auta, to zimowe Michelinki. Marka Michelin, to jakość I klasa. Polecam z czystym sumieniem, nikt się nie zawiedzie, a jak zakupi raz, to do innych marek nie sięgnie w przyszłości. Pozdrawiam zimowo. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  2000 - 5000km
  Styl jazdy:
  dynamiczny
  Samochód:
  Audi A4 Avant B7 2.0 TDI (103kW) (140KM)

  Ocena łączna:

  5,0

  Sucha nawierzchnia 5/5

  Mokra nawierzchnia 5/5

  Śnieg i błoto pośniegowe 5/5

  Czy opinia jest pomocna?

  0 0

  Irena Nawrot

  pół roku temu
 • 195/65 R15

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Posiadałem już kilka modeli opon całorocznych - od chińskich producentów po doceniane Nokiany. Niestety ani Nokiany, ani dużo tańsze opony się nie sprawdzały. Chcąc ponownie dać szanse tego typu oponom postawiłem na najlepsze wg. wielu specjalistów Micheliny Cross Climate 2. Od dnia zakupu miałem możliwość przetestować je już we wszystkich możliwych sytuacjach. Powiem szczerze, naprawdę było warto! Na suchym zachowuje się, jak letnia, a na śniegu jak prawdziwa opona zimowa. Naprawdę warto dołożyć parę groszy do tych opon, szczerze polecam. Mam tylko nadzieję że posłużą mi trochę dłużej niż jedną zimę. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  10000 - 15000km
  Styl jazdy:
  umiarkowany
  Samochód:
  Renault Kangoo Van II FL 1.5 dCi (66kW) (4/100) (90KM)

  Ocena łączna:

  5,0

  Sucha nawierzchnia 5/5

  Mokra nawierzchnia 5/5

  Śnieg i błoto pośniegowe 5/5

  Czy opinia jest pomocna?

  4 3

  Tchaikovsky

  3 miesiące temu
 • 235/55 R18

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Zdecydowanie polecam te całoroczne opony Michelin CrossClimate 2 235/55R18 - właśnie obecna aura na Podkarpaciu była doskonałym testem dla tych opon - najpierw głęboki śnieg - opony wzorowo zachowują się podczas wyjazdów z zaśnieżonych miejsc + dobre trzymanie na zakrętach i najważniejsze - bezpieczeństwo - dobre wrażenie panowania nad samochodem na śliskich nawierzchniach i krótka droga hamowania. Kolejne dni - kolejny sprawdzian - mokry śnieg + błoto pośniegowe - opony bdb spisują się również w tych warunkach. Co najważniejsze - jedna wizyta w serwisie opon i kilka lat spokoju z wymianą opon. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  powyżej 15000km
  Styl jazdy:
  umiarkowany
  Samochód:
  Toyota RAV4 SUV IV FL 2.0 Valvematic (112kW) (153KM)

  Ocena łączna:

  5,0

  Sucha nawierzchnia 5/5

  Mokra nawierzchnia 5/5

  Śnieg i błoto pośniegowe 5/5

  Czy opinia jest pomocna?

  7 0

  Art

  rok temu
Oferta
Oferta
Ceny i rozmiary Michelin CrossClimate 2

Zastosuj

Zastosuj

Dostępne rozmiary i warianty
15" 7 dostępnych rozmiarów
 • Nazwa opony:
 • Rok produkcji:
 • Dostawa:
 • Cena za szt:
 • Ilość:
Rok produkcji: 2024

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 679

458 zł
Kup
Rok produkcji: 2024

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 689

456 zł
Kup
Rok produkcji: 2024

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 696

470 zł
Kup
Rok produkcji: 2024

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 604

396 zł
Kup
Rok produkcji: 2024

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 652

432 zł
Kup
Rok produkcji: 2023

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 891

563 zł
Kup

Dostawa 2-3 dni robocze

Cena katalogowa 891

544 zł
Kup
Rok produkcji: 2024

Doręczymy 27.06.2024

446 zł
Kup

PRZEDSPRZEDAŻ - Doręczymy 27.06.2024

Rok produkcji: 2024

Doręczymy już jutro!

464 zł
Kup

Ostatnie 2 szt. Następne od 0 zł/szt.

Rok produkcji: 2024

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 605

380 zł
Kup
Rok produkcji: 2024

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 603

384 zł
Kup
Rok produkcji: 2023

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 809

533 zł
Kup
Zobacz więcej
16" 18 dostępnych rozmiarów
 • Nazwa opony:
 • Rok produkcji:
 • Dostawa:
 • Cena za szt:
 • Ilość:
Rok produkcji: 2022

Dostawa 2-3 dni robocze

627 zł
Kup

Ostatnie 3 szt. Następne od 645 zł/szt.

Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2023

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 980

629 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 868

549 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2023

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 1 133

729 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 820

552 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 889

572 zł
Kup

Dostawa 2-3 dni robocze

Cena katalogowa 877

526 zł
Kup
Rok produkcji: 2024

Doręczymy już jutro!

615 zł
Kup

Ostatnia 1 szt. Następne od 0 zł/szt.

Rok produkcji: 2022

Dostawa 5-6 dni roboczych

760 zł
Kup

Ostatnia 1 szt. Następne od 843 zł/szt.

Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2023

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 1 093

683 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2022

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 1 065

637 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2023

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 690

446 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2023

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 675

447 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 710

476 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 689

489 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2023

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 892

534 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 924

592 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 943

609 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 1 160

789 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 1 016

675 zł
Kup

Dostawa 2-3 dni robocze

Cena katalogowa 1 022

629 zł
Kup

Dostawa 5-6 dni roboczych

Cena katalogowa 1 026

664 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2023

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 1 061

699 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2023

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 1 079

709 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 1 103

724 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 875

574 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2023

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 909

575 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 1 278

819 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2023

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 1 207

772 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2023

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 1 209

799 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2023

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 1 214

809 zł
Kup
Zobacz więcej
17" 19 dostępnych rozmiarów
 • Nazwa opony:
 • Rok produkcji:
 • Dostawa:
 • Cena za szt:
 • Ilość:
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 956

585 zł
Kup
Rok produkcji: 2023

Doręczymy już jutro!

642 zł
Kup

Ostatnia 1 szt. Następne od 0 zł/szt.

Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 1 009

648 zł
Kup
Rok produkcji: 2023

Doręczymy już jutro!

646 zł
Kup

Ostatnia 1 szt. Następne od 0 zł/szt.

Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 995

654 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 1 010

689 zł
Kup

Dostawa 2-3 dni robocze

Cena katalogowa 954

676 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 968

599 zł
Kup
Rok produkcji: 2024

Doręczymy już jutro!

615 zł
Kup

Ostatnie 2 szt. Następne od 0 zł/szt.

Rok produkcji: 2023

Dostawa 10 dni roboczych

639 zł
Kup

Ostatnie 2 szt. Następne od 725 zł/szt.

Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 1 049

655 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2023

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 927

592 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2023

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 1 050

672 zł
Kup

Dostawa 2-3 dni robocze

Cena katalogowa 1 059

653 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 1 087

682 zł
Kup

Dostawa 10 dni roboczych

Cena katalogowa 1 054

738 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2023

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 968

621 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 993

680 zł
Kup

Dostawa 2-3 dni robocze

Cena katalogowa 972

689 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2023

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 959

599 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 770

499 zł
Kup
Rok produkcji: 2024

Dostawa 1-2 dni robocze

502 zł
Kup

Ostatnia 1 szt. Następne od 504 zł/szt.

Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 777

527 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2023

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 782

529 zł
Kup
Rok produkcji: 2023

Doręczymy już jutro!

682 zł
Kup

Ostatnia 1 szt. Następne od 0 zł/szt.

Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2023

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 1 039

689 zł
Kup
Akcja promocyjna

Doręczymy 28.06.2024

704 zł
Kup

PRZEDSPRZEDAŻ - Doręczymy 28.06.2024

Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 1 093

739 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 1 084

752 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 1 214

782 zł
Kup

Dostawa 2-3 dni robocze

Cena katalogowa 1 090

688 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2023

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 1 093

712 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 897

592 zł
Kup

Dostawa 2-3 dni robocze

Cena katalogowa 905

554 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 1 037

675 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 1 069

715 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 1 210

789 zł
Kup

Dostawa 2-3 dni robocze

Cena katalogowa 1 213

753 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 1 180

765 zł
Kup
Zobacz więcej
18" 21 dostępnych rozmiarów
 • Nazwa opony:
 • Rok produkcji:
 • Dostawa:
 • Cena za szt:
 • Ilość:
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 1 060

645 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 1 180

755 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 985

669 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 1 150

810 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 1 011

644 zł
Kup

Dostawa 2-3 dni robocze

Cena katalogowa 1 026

614 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 812

518 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 1 159

725 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 1 268

877 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 1 066

677 zł
Kup

Dostawa 2-3 dni robocze

Cena katalogowa 1 085

664 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 1 061

717 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 1 048

704 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 1 175

739 zł
Kup

Dostawa 2-3 dni robocze

Cena katalogowa 1 221

752 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 1 091

693 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 1 121

735 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 1 018

649 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 1 026

677 zł
Kup

Dostawa 2-3 dni robocze

Cena katalogowa 1 009

605 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 1 065

689 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 1 192

788 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 1 080

679 zł
Kup

Dostawa 2-3 dni robocze

Cena katalogowa 1 080

648 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 1 215

761 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2023

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 1 240

770 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 1 231

822 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2023

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 1 370

971 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 1 326

894 zł
Kup

Dostawa 4-5 dni roboczych

Cena katalogowa 1 635

1 065 zł
Kup
Zobacz więcej
19" 17 dostępnych rozmiarów
 • Nazwa opony:
 • Rok produkcji:
 • Dostawa:
 • Cena za szt:
 • Ilość:
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2023

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 1 144

748 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 1 090

698 zł
Kup

Dostawa 1-2 dni robocze

Cena katalogowa 1 092

803 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 1 041

659 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 1 385

859 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 1 346

908 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 1 314

824 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 1 348

880 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 1 455

934 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2022

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 1 567

1 031 zł
Kup

Dostawa 2-3 dni robocze

Cena katalogowa 1 246

758 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 1 218

756 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 1 653

1 032 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 1 373

840 zł
Kup
Akcja promocyjna

Doręczymy 27.06.2024

1 017 zł
Kup

PRZEDSPRZEDAŻ - Doręczymy 27.06.2024

Dostawa 8 dni roboczych

Cena katalogowa 1 643

1 311 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 1 455

915 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 1 430

904 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 1 552

969 zł
Kup

Dostawa 2-3 dni robocze

Cena katalogowa 1 647

990 zł
Kup
Zobacz więcej
20" 7 dostępnych rozmiarów
 • Nazwa opony:
 • Rok produkcji:
 • Dostawa:
 • Cena za szt:
 • Ilość:
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 905

602 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2023

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 1 323

842 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 1 679

1 101 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 1 470

969 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 1 803

1 160 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2022

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 1 608

1 090 zł
Kup

Dostawa 2-3 dni robocze

Cena katalogowa 2 162

1 513 zł
Kup
Zobacz więcej
21" 1 dostępny rozmiar
 • Nazwa opony:
 • Rok produkcji:
 • Dostawa:
 • Cena za szt:
 • Ilość:

Dostawa 2-3 dni robocze

Cena katalogowa 2 140

1 497 zł
Kup
Cena katalogowa – cena wyznaczona przez producenta, przed zastosowaniem rabatów, stanowi kalkulację ceny pomiędzy producentem a dystrybutorem. Nie jest to cena sprzedaży dla konsumenta. Cena katalogowa dostępna tylko dla wybranych produktów.
Raty
Raty
Gwarancja
Gwarancja

Gwarancja na opony Michelin CrossClimate 2

Pełna treść gwarancji
 • gwarancja obejmuje użytkowanie opon przez 5 lat od daty zakupu lub do momentu całkowitego zużycia,
 • gwarancja obejmuje wady materiałowe i produkcyjne,
 • jeśli w momencie uznanej reklamacji stopień zużycia opony nie przekracza 20% to opona zostanie wymieniona na nową,
 • w przypadku uznanej reklamacji opony o większym zużyciu, wysokość rekompensaty jest zależna od stopnia zużycia reklamowanej opony.
Certyfikat
Certyfikat

Jesteśmy certyfikowanym sprzedawcą opon marki Michelin

Certyfikat Michelin

Dostawa z montażem

 • 1
  Kup opony i wybierz dostawę
  z montażem
 • 2
  Zarezerwuj terminmontażu po złożeniu
  zamówienia
 • 3
  Zamontuj oponyw wybranym serwisie! Do wyboru aż 1049 serwisów!