certyfikowany sprzedawca

Michelin CrossClimate 2

Miniatura 1
Miniatura 2
Miniatura 3
certyfikowany sprzedawca
Model dostępny
w wielu rozmiarach
Od 424 szt.
Wybierz rozmiar opony
Sprawdź cenę
Szukaj wg auta Sprawdź cenę

Dostawa od 24h

14 dnina zwrot

Transport GRATIS

Możliwość montażu w serwisie

Zakupyna raty

5,6

833 opinie

Testy opony

Zobacz wyniki
Parametry opony
Typ:
Osobowe
Sezon:
Gwarancja:
5 lat od daty zakupu
Kup komplet opon Michelin i odbierz bon paliwowy!
Kup opony Michelin
i odbierz kartę przedpłaconą!
Kup komplet opon Michelin i odbierz bon paliwowy!

ZASADY:

Krok 1 Kup komplet (4 szt.) całorocznych lub zimowych opon marki MICHELIN w okresie kampanii.

Krok 2 Odbierz kartę paliwową do wykorzystania na stacjach benzynowych!*

Wartość nagrody uzależniona jest od rozmiaru zakupionego kompletu opon Michelin:

Kup komplet opon Michelin i odbierz bon paliwowy!

Zapoznaj się ze szczegółami promocji dostępnymi w regulaminie.

Opony biorące udział w promocji oznaczone są poniżej w zakładce oferta
 • Opis produktu
 • Opinie
 • Oferta
 • Raty
 • Gwarancja
 • Certyfikat
Opis produktu
Opis produktu
NOWOŚĆ MICHELIN CROSSCLIMATE 2
ekspert w kategorii opon całorocznych[1].

Michelin Crossclimate 2

MICHELIN CROSSCLIMATE 2

Opona Michelin Crossclimate 2
Doświadczaj bezpieczeństwa przez cały rok w każdych warunkach pogodowych i najlepszych, długotrwałych osiągów na śniegu[2][3] z MICHELIN CROSSCLIMATE 2, ekspertem w kategorii opon całorocznych[1].

Ciesz się długotrwałą mobilnością przy każdej pogodzie dzięki MICHELIN CROSSCLIMATE 2, ekspertowi w katagorii opon całorocznych[1]. Dzięki wysokim osiągom w zakresie hamowania i przyczepności na śniegu[2][3], najlepszym osiągom hamowania na suchej nawierzchni[5] i znakomitym osiągom na mokrej nawierzchni i śniegu przy dopuszczalnym poziomie zużycia[2][3][4] opona zapewnia większe bezpieczeństwo i oszczędność paliwa w porównaniu do swojej bestsellerowej poprzedniczki[1][9] . Koniec z sezonową zmianą opon. Czuj się pewnie, nie daj się zaskoczyć warunkom atmosferycznym i oszczędzaj czas z tą oponą całoroczną.

 • Ekspert w kategorii opon całorocznych[1]: bezpieczna jazda na każdej drodze i przy każdej pogodzie
 • Najlepsza w zakresie hamowania i trakcji na śniegu[2][3]
 • Nr 1 w zakresie osiągów na mokrej i zaśnieżonej nawierzchni przy dopuszczalnym poziomie zużycia[2][3][4]
 • Lider w zakresie hamowania na suchej drodze[5]
 • Trwały bieżnik[6]
 • Mniejsze zużycie paliwa[7]
Długotrwałe bezpieczeńtwo niezależnie od pogody Ciesz się długotrwałym bezpieczeństwem niezależnie od pogody.

Bądź mobilny przez cały rok dzięki MICHELIN CROSSCLIMATE 2, całorocznej oponie zaprojektowanej z myślą o długotrwałym bezpieczeństwie. Czołowa pozycja w swojej kategorii w zakresie hamowania na mokrej nawierzchni oraz hamowania i trakcji na śniegu w testach opon o dopuszczalnym poziomie zużycia[2][3][4]. Opona posiada technologię P-edge, zwiększającą przyczepność na śniegu. Z kolei technologia MaxTouch Construction maksymalizuje obszar kontaktu opony z podłożem, równomiernie rozkładając na nim siły występujące podczas przyspieszania, hamowania i pokonywania zakrętów, dla większej trwałości opony.

Niższe zużycie paliwa Korzystaj z niższego zużycia paliwa[7].

Zyskaj większą efektywność paliwową[7] porównywalną ze standardami opon letnich klasy premium[8] dzięki oponie całorocznej MICHELIN CROSSCLIMATE 2 o oporze toczenia o 10% niższym od oporu toczenia bestsellerowej poprzedniczki[7][9]. Boki Cool Running maksymalizują efektywność paliwową lub zasięg akumulatora pojazdu elektrycznego poprzez pochłanianie mniejszej energii podczas uginania.

Oszczędzaj czas i pieniądze na sezonowej zmianie opon Oszczędzaj czas i pieniądze na sezonowej zmianie opon.

Zainwestuj w MICHELIN CROSSCLIMATE 2, oponę, która zapewnia wysokie osiągi przez cały rok. Bez konieczności sezonowej zmiany opon, ta opona z certyfikatem zimowym (3PMSF*) zapewnia najlepsze osiągi w zakresie hamowania i trakcji na śniegu[2][3] i zajmuje czołowe pozycje w testach hamowania na suchej[5] i mokrej[4] nawierzchni. Termoadaptacyjna mieszanka bieżnika przystosowuje się do temperatury nawierzchni, a fazowanie V-Ramp klocków bieżnika maksymalizuje kontakt opony z podłożem, zapewniając możliwie najlepsze hamowanie na suchej nawierzchni. Ząbki na krawędziach klocków bieżnika poprawiają trakcję na śniegu, a rowki w kształcie litery V odprowadzają wodę, zapewniając znakomite hamowanie na mokrej nawierzchni.

* 3PMSF: 3 szczyty górskie i płatek śniegu

Zaprojektowana dla ceniących sobie bezpieczeństwo kierowców kompaktowych i średnich SUV-ów, kompaktowych i elektrycznych samochodów osobowych, sedanów i sportowych sedanów.
 • Rzeźba bieżnika w kształcie litery V
 • Mieszanka termoadaptacyjna
 • Fazowanie V-Ramp
 • Ząbki na krawędziach klocków
 • Krawędzie P-edge
 • MaxTouch Construction
 • Boki Cool Running
 • Lamele LEV
OPONY MICHELIN, STWORZONE, BY ZAPEWNIĆ DŁUGOTRWAŁE OSIĄGI

Ponieważ osiągi i bezpieczeństwo są dla Ciebie ważne, Michelin dba, aby trwały jak najdłużej. Michelin gwarantuje wyjątkową trwałość swoich opon oraz długotrwałe osiągi w każdych warunkach. Klienci mogą wykorzystać cały potencjał opon i cieszyć się najwyższymi osiągami do zużycia bieżnika do dopuszczalnego poziomu.

Prezentacja opony
Wspieramy Cię innowacjami. Już od 130 lat
WSPIERAMY CIĘ INNOWACJAMI.
JUŻ OD 130 LAT

Począwszy od roku 1889 Michelin nieprzerwanie przedstawia światu kolejne innowacje, które powstają, by czynić mobilność ludzi i towarów bezpieczniejszą, bardziej wydajną i przyjazną środowisku. Francuski koncern jest nie tylko producentem opon uznawanych często za produkty referencyjne, ale cieszy się także nieposzlakowaną reputacją w świecie sportów motorowych, w branży turystycznej i gastronomicznej. Michelin jest jedną z wiodących światowych marek, która za swój cel przyjęła dawanie wszystkim lepszej drogi do postępu. To fundament misji Michelin.

Zaangażowanie w zrównoważony rozwój
Michelin podejmuje działania mające na celu ograniczenie wpływu działalności koncernu na środowisko naturalne

Michelin nieustannie podnosi osiągi swoich opon w zakresie efektywności paliwowej. Celem Michelin jest nie tylko zmniejszenie wpływu opon na zużycie paliwa, ale także zwiększenie autonomii pojazdów elektrycznych. Redukcja emisji CO2 związanej ze stosowaniem produktów koncernu jest integralną częścią jego strategii rozwoju. Ale jest nią także dążenie do ograniczenia liczby produkowanych opon poprzez przedłużenie ich trwałości przy utrzymaniu osiągów.

W wielu krajach Michelin angażuje się w działania związane ze zbiórką opon trafiających następnie do recyklingu. Poszukiwanie efektywnych i innowacyjnych sposobów odzysku surowców z zużytych opon to również obszar, w który Michelin inwestuje w swoich ośrodkach badawczo-rozwojowych. Materiały pozyskiwane z zużytych opon MICHELIN są moga byc ponownie wykorzystywane do produkcji nowych opon, mas bitumicznych bądź stanowią paliwo w kotłowniach i zakładach.

(1) Równowaga osiągów potwierdzonych w testach przeprowadzonych w 2020 i 2021 r. w zakresie hamowania na suchej nawierzchni, hamowania na mokrej nawierzchni opon nowych i na pewnym poziomie zużycia, hamowania na śniegu opon nowych i na pewnym poziomie zużycia, trakcji na śniegu opon nowych i na pewnym poziomie zużycia, oporu toczenia, trwałości - patrz szczegółowe informacji o testach w notach prawnych 2, 3, 4, 5, 6, 7 - w 9 testach MICHELIN CrossClimate 2 zajęła 6 czołowych miejsc.

(2) Wyniki przeprowadzonych przez TÜV SÜV Product Service na zlecenie Michelin (luty 2021) testów hamowania na śniegu od 30 km/h do 10 km/h opon nowych i z bieżnikiem startym maszynowo do głębokości 2 mm w rozmiarze 205/55 R16 94V XL zamontowanych w VW Golf 7. Testowane opony MICHELIN CrossClimate2 (nowa: 100% - zużycie: 100%), MICHELIN CrossClimate + (nowa: 95% - zużycie: 88,1%), BRIDGESTONE Weather Control A005 EVO (nowa: 92,4% - zużycie: 70,9%), CONTINENTAL AllSeasonContact (nowa: 99,5% - zużycie: 96,4%), GOODYEAR Vector 4Seasons Gen-3 (nowa: 97,6% - zużycie: 94,1%), PIRELLI Cinturato All Season Plus (nowa: 81,9% - zużycie: 77,0%).

(3) Wyniki przeprowadzonych przez TÜV SÜV Product Service na zlecenie Michelin (luty 2021) testów trakcji na śniegu opon nowych i z bieżnikiem startym maszynowo do głębokości 2 mm (zużycie) w rozmiarze 205/55 R16 94V XL zamontowanych w VW Golf 7. Testowane opony: MICHELIN CrossClimate2 (nowa: 100% - zużycie: 100%), MICHELIN CrossClimate + (nowa: 95,1% - zużycie: 87,5%), BRIDGESTONE Weather Control A005 EVO (nowa: 84,6% - zużycie: 65,2%), CONTINENTAL AllSeasonContact (nowa: 95,6% - zużycie: 91,9%), GOODYEAR Vector 4Seasons Gen-3 (nowa: 94,6% - zużycie: 90,6%), PIRELLI Cinturato All Season Plus (nowa: 72,0% - zużycie: 54,2%).

(4) Wyniki przeprowadzonych przez TÜV SÜV Product Service na zlecenie Michelin (październik 2020-kwiecień 2021) testów hamowania na mokrej nawierzchni od 80 km/h do 20 km/h opon nowych i o dopuszczalnym poziomie zużycia („dopuszczalny poziom zużycia” oznacza opony z bieżnikiem startym maszynowo do głębokości wskaźnika zużycia bieżnika zgodnie z regulaminem nr 30 EKG ONZ (ECE R30r03f)) w rozmiarze 205/55 R16 94V XL zamontowanych w VW Golf 7. Testowane opony: MICHELIN CrossClimate2 (nowa: 100% - zużycie: 100%), MICHELIN CrossClimate + (nowa: 98,2% - zużycie: 101,1%), BRIDGESTONE Weather Control A005 EVO (nowa: 103,2% - zużycie: 99,5%), CONTINENTAL AllSeasonContact (nowa: 94,9% - zużycie: 96,1%), GOODYEAR Vector 4Seasons Gen-3 (nowa: 95% - zużycie: 93,5%), PIRELLI Cinturato All Season Plus (nowa: 96,7% - zużycie: 89%).

(5) Wyniki przeprowadzonych przez TÜV SÜD Product Service na zlecenie Michelin (luty 2021) od 100 km/h do 0 km/h opon w rozmiarze 205/55 R16 94V XL zamontowanych w VW Golf 7. Testowane opony: MICHELIN CrossClimate 2 (100%), MICHELIN CrossClimate + (96,2%), BRIDGESTONE Weather Control A005 EVO (98,1%), CONTINENTAL AllSeasonContact (92,4%), GOODYEAR Vector 4Seasons Gen-3 (89,9%), PIRELLI Cinturato All Season Plus (89,4%).​​

(6) Wyniki przeprowadzonych przez TÜV SÜV Product Service na zlecenie Michelin (grudzień 2020) testów trwałości opon w rozmiarze 205/55 R16 94V XL zamontowanych w VW Golf 7. Testowane opony: MICHELIN CrossClimate2 (100%), CONTINENTAL AllSeasonContact (100,8%), GOODYEAR Vector 4Seasons Gen-3 (108,4%), BRIDGESTONE Weather Control A005 EVO (69,7%), PIRELLI Cinturato All Season Plus (96,9%). Test trwałości przeprowadzony w warunkach przeciętnego rzeczywistego użytkowania (D50) na dystansie 14460 km z ekstrapolacją wyników do zużycia bieżnika do 1,6 mm.

(7) Testy oporu toczenia przeprowadzone na maszynie przez Applus Idiada na zlecenie Michelin (sierpień 2020). Porównanie opon MICHELIN CrossClimate2 (7,30 kg/t) i MICHELIN CrossClimate + (8,20 kg/t) w rozmiarze 205/55 R16 94V XL. Ekoodpowiedzialna jazda zależy w głównej mierze od stylu prowadzenia, pojazdu i ciśnienia w oponach.

(8) Opona MICHELIN CrossClimate 2 posiada klasę B oporu toczenia z europejskich etykiet (na skali A-B-C-E). Jest to porównywalne ze standardem dla opon letnich premium, ponieważ większość z nich posiada klasy B lub wyższą, według Product Tracking – Średni rynek opon letnich Premium w Europie – 2021.

(9) Źródło: Panel Sell Out GFK całorocznych opon osobowych (wszystkich kategorii) - Okres: 01.2020-12.2020. Obszar: Francja, Niemcy, Wielka Brytania, Włochy, Hiszpania.

Kopiowanie treści surowo wzbronione. Zobacz konsekwencje prawne
Opinie
Opinie
833 osoby wystawiły ocenę
 • 6 496 osób
 • 5 312 osób
 • 4 24 osoby
 • 3 0 osób
 • 2 0 osób
 • 1 1 osoba
Ocena łączna: 5,6 833 opinie Opona Rewelacyjna!
 • Sucha nawierzchnia: 5,7
 • Mokra nawierzchnia: 5,6
 • Śnieg i błoto pośniegowe: 5,4
99% użytkowników poleca tę oponę
99%

Informacje o oponie zbierane są od 487 dni. W tym czasie zebraliśmy 833 opinie.

Nasi klienci przejechali łącznie 10844000 km.

Oponę oceniali kierowcy, którzy najczęściej swój styl jazdy określali jako

umiarkowany.

 • Marek

  Rozmiar: 205/55 R17

  Ocena: 5,4

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Kupiłem komplet do Renault Captur, ale jeszcze nie założyłem. Opinia dotyczy kompletu crossclimate, które miałem w poprzednim samochodzie. Już samo to, że kupiłem je ponownie powinno świadczyć o zaletach tych opon, pomimo że do tanich nie należą. Ogólnie ujmując latem mam opony letnie, a zimą zimowe bez wymiany opon. Zima przy sypkim śniegu na bocznych drogach nie było problemu z jazdą. Dodam, że w miarę upływu kilometrów i czasu użytkowania trakcja zimą się troszkę pogarszała, ale to były opony 1 generacji, w tej podobno usprawniono lamelki odpowiedzialne za jazdę zimą. Jest to trzeci komplet opon, które używam. Pierwszy kupiłem zaraz po wprowadzeniu do sprzedaży. Nie muszę się martwić, czy zima zacznie się w październiku czy w grudniu, a skończy w marcu czy maju.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Olga

  Rozmiar: 205/55 R16

  Ocena: 6,0

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Długo zastanawiałam się nad zakupem opon całosezonowych. Męczyło mnie zmienianie opon co chwila, dźwiganie ich na drugim komplecie felg i to, że zajmują tyle miejsca. Kiedyś musiałam wozić je do dziadka, bo on miał miejsce na strychu. Naczytałam się wiele opinii na temat pierwszej generacji i kupiłam w ciemno bez ani jednej opinii w internecie crossclimate 2. Przejechałam już na nich jakieś 5-6 tysięcy kilometrów i jestem z nich bardzo zadowolona. W sumie nie widzę różnicy między zimowymi a całorocznymi. Polecam również wszystkim moim znajomym, żeby również zmienili dotychczasowe opony na całosezonowe. Nie byłam jeszcze w górach z naprawdę dużą ilością śniegu, ale na ekstremalne warunki mam łańcuchy w bagażniku :)

  Czy opinia jest pomocna?

 • Mateusz

  Rozmiar: 235/55 R18

  Ocena: 6,0

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Byłem trochę sceptycznie nastawiony do opon tzw. wielosezonowych. Dużo opinii w internecie jest negatywnych o wielosezonówkach, bo jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego. Jakiś czas temu kupiłem do mojego suva oponki Crossclimate 2. Jestem niesamowicie zadowolony, czy ciepło czy śnieg na drodze opona trzyma niesamowicie, dodam że mieszkam w Beskidach i tego śnieg bywa sporo. Przy dodatnich temperaturach na autostradzie opona jest totalnie niesłyszalna. Podsumowując przesiadłem się z opon randomowych na Michelin Crossclimate 2 i to jest niebo a ziemia. Z ręką na sercu mogę polecić każdemu te niesamowite opony. I przełamujcie stereotypy, bo jak widać, jeżeli coś jest do wszystkiego to też może być dobre :).

  Czy opinia jest pomocna?

 • Maciej EM.

  Rozmiar: 225/45 R17

  Ocena: 6,0

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Opony są bardzo dobrym kompromisem, latem są troszkę głośniejsze od Primacy4 na jakich do tej pory jeździłem, zimą cichsze od Blizzak LM005, więc jesień i wiosna to optymalny okres pod te gumy. Jeżeli chodzi o przyczepność to jest bardzo dobrze, zimą na oblodzonym i ubitym śniegu jest porównywalnie do średniej jakości zimówek, to na pewno nie będzie top, jednak sam komfort i spokój ducha w warunkach, gdzie w połowie grudnia jest -15C, a w sylwestra +18C to jest to bardzo dobrze technologicznie i jakościowo wykonana opona. Poza tym przy 22/45/17 ma delikatny rant chroniący felgę, ma sztywne ścianki boczne i wizualnie jest chyba najładniejszą wielosezonówką, a jak mam na niej jeździć te 4-5 lat to wiadomo :)

  Czy opinia jest pomocna?

 • Mateusz

  Rozmiar: 205/55 R16

  Ocena: 5,4

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Byłem sceptycznie nastawiony do wielosezonu, jednak ze względu nie nieznaczne przebiegi, jakie rocznie pokonuję, nie było większego sensu kupować oddzielnych kompletów letnich i zimowych opon. Nie miałem żadnych obaw o warunki letnie dla opon wielosezonowych, jednak martwiła mnie trochę i zima i nasi zaspani drogowcy :) Jednak w ostatnią śnieżycę wyskoczyła mi trochę dłuższa trasa i szczerze mówiąc bardzo pozytywnie się zaskoczyłem jak te opony 'kleją' na śniegu. W moim odczuciu niewiele ustępują typowo zimowym oponom marek premium (na których dotychczas jeździłem). Ze swojej strony mogę bardzo polecić opony wielosezonowe Michelin CrossClimate 2 - szczególnie sceptykom :)

  Czy opinia jest pomocna?

 • Artur Wilmański

  Rozmiar: 195/65 R15

  Ocena: 6,0

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Po wymianie opon (poprzednie Michelin CrossClimate, pięć lat użytkowania) zaobserwowałem znaczne obniżenie hałasu podczas jazdy. Samochód, w moim odczuciu, lżej rusza (przy mniejszych obrotach silnika i krótszym czasie zwalniania sprzęgła). Opony, przy prędkości dopuszczalnej w mieście, dobrze sobie radzą nawet z ostrymi zakrętami - nie zaobserwowałem poślizgu zwiększającego promień skrętu. Producent obiecywał niższe zużycie paliwa. Tego nie mogę potwierdzić, jednak może to wynikać z warunków jazdy w zakorkowanym mieście. Ponieważ nie muszę dwa razy w roku wymieniać opon ani ponosić kosztów przechowywania, opony wielosezonowe i tak przyczyniają się do oszczędności.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Marcin Woźniak

  Rozmiar: 225/45 R17

  Ocena: 6,0

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Opony jak zdają egzamin, nie mam właściwie żadnych zastrzeżeń co do samych opon. Miałem okazje jeździć na nich właściwie w każdych warunkach bo i znalazł się śnieg w górach i deszcz i ostatnio nawet ładne bardzo ciepłe dni. W każdym z tych warunków opony dały sobie radę bez najmniejszych problemów, jak dla mnie są ciche choć wiadomo to kwestia subiektywna, prowadzenie w zakrętach dosyć pewne. Największe zastrzeżenia mam niestety do Polskich dróg i przyczepności asfaltu, bo mimo stosunkowo niedużej mocy auta są problemy z trakcją, ale to nie z winy opony a asfaltu. Mogę z czystym sumieniem polecić te opony, uważam że jak na nasze warunki to strzał w 10.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Art

  Rozmiar: 235/55 R19

  Ocena: 6,0

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Opony spisują się bardzo dobrze na suchej nawierzchni - ESP nie ma sposobności, aby zainterweniować przy ruszaniu (co zdarza się przy niskich temperaturach na oponach letnich, w moim przypadku Dunlop). Na deszczu - zachowuje trakcję, nie zauważyłem niczego niepokojącego. Ale to amatorowi trudno akurat ocenić w sytuacjach normalnych, pozostaje wierzyć, że odprowadzanie wody, odporność na aquaplanning jest rzeczywiście dobra. Sytuacja awaryjna musiałby się zdarzyć - wówczas tak na prawdę można ocenić, czy opona uratowała nas, czy wręcz zaszkodziła. Albo zrobić test obiektywny. Śnieg - bardzo dobrze, dużo lepiej niż poprzednie zimowe (po 2 zimach).

  Czy opinia jest pomocna?

 • Sławek Zarzeczny

  Rozmiar: 205/55 R16

  Ocena: 6,0

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Nie miałem okazji jeszcze przetestować jej za bardzo na śniegu, bo go po prostu nie było. To co spadło to niewiele i jadąc po tej niewielkiej ilości śniegu opona zachowywała się dobrze. Nie zrywała przyczepności zbyt wcześnie i dość dobrze zachowywała się w zakrętach. Mam w busie zimowe imperiale 2 letnie i na tych imperialach jeździło się zdecydowanie gorzej- nie były tak przyczepne jak Michelin. Co do jazdy na suchej nawierzchni, nie ma się co czepiać. Hałas znośny trzymanie też dobre więc mogę je polecić, jeśli ktoś nie chce wymieniać opon 2 razy w roku (zimowe, letnie). Za te pieniądze (ja kupiłem za około 1600 zł) sądzę, że warto.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Piotr

  Rozmiar: 235/60 R18

  Ocena: 6,0

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Witam pierwszy raz zdecydowałem się na oponę całoroczną wybór padł na Michelin CrossClimate 2 235/60 R18. Jestem bardzo mile zaskoczony ponieważ wcześniej jeździłem zawsze na oponach letnich w sezonie letnim i zimowych w sezonie zimowym. Obecnie po zamontowaniu opony całorocznej zauważyłem że bardzo dobrze samochód się spisuje na suchej nawierzchni jak również bardzo dobrze na śniegu i błocie pośniegowym . Miałem mozliwośc już testować te opony na terenie Beskidu żywieckiego gdzie jeździmy na narty i opony bardzo bobrze się spisywały .. Oby tak dalej zobaczę jak długo będzie ta opona miała taka super przyczepność. Obecnie mogę polecić

  Czy opinia jest pomocna?

 • Suchy

  Rozmiar: 245/40 R18

  Ocena: 6,0

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Jak na opony wielosezonowe jest gites. Auto ciężkie, ale nie ma problemów z pokonywaniem rond równie dynamicznie, co na oponach letnich. Dedykowane opony premium na pewno spisują się lepiej, ale do podróżowania po Polsce te są wystarczające. Przy hamowaniu awaryjnym liczy się każdy centymetr, jednak przy zachowawczej jeździe tych sytuacji jest marginalna ilość lub wcale. Zawsze zapominałem zmienić opony w porę, więc trochę kilometrów pokonywałem na nieodpowiednim ogumieniu co jest bardziej niebezpieczne, a teraz mam z tym spokój. Nie jestem jednak w stanie ocenić jeszcze szybkości zużycia bieżnika. Liczę, że będzie lepiej niż w CC+.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Bogumił

  Rozmiar: 215/55 R17

  Ocena: 5,0

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Długo się zastanawiałem nad wyborem. Mając do wyboru opony zimowe, a w następstwie letnie czy opony wielosezonowe. Wybór trochę ze względów ekonomicznych padł na wielosezonowe i jestem mile zaskoczony tą oponą. Miałem już okazję pojeździć i na suchym i na mokrym, a teraz także i na śniegu. Opony bardzo ciche. Na mokrym i suchym asfalcie zachowanie bardzo pozytywne, ale na śniegu przeszło moje oczekiwania - rewelacja. Wiem co mówię, gdyż mam zimowe Michelin Alpin 6 w drugim podobnym wielkościowo samochodzie. Wielosezonówka lepiej sobie radzi niż zimowa. Trudno doprowadzić przy niej do zadziałania ASR. Rewelacja. Gorąco polecam.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Elżbieta

  Rozmiar: 225/50 R17

  Ocena: 5,4

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Nie są to moje pierwsze opony Michelin i myślę że nie ostatnie:). Z poprzednich byłam zadowolona i myślę, że z tych również. Jeżdże na nich 3 m-ce i sprawują się dobrze, a zaliczyłam już wszystkie warunki atmosferyczne. Na mokrej i śliskiej nawierzchni należy jednak przestrzegać zasad prędkości, gdyż mogą być kłopoty z przyczepnością. Myślę, że przy innych oponach również, jeżeli zlekceważymy warunki na drodze. Michelin to moja ulubiona marka opon i bardzo ją polecam. Dobre opony z górnej półki,a Oponeo mogłoby do tych cen jakieś dobre rabaciki serwować:). Dziękuję i pozdrawiam Oponeo i klientów tego serwisu. Wesołych Świąt.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Anastasiia

  Rozmiar: 235/45 R17

  Ocena: 6,0

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  To jest moje pierwsze doświadczenie z oponami wielosezonowymi i byłam krytycznie nastawiona, ale teraz spokojnie mogę stwierdzić, że polecam. Cudownie radzą sobie na każdej nawierzchni, autko trzyma się drogi. Obaw, że coś pójdzie nie tak pod czas manewru nie mam, bo moje Michelin CrossClimat 2 są rewelacyjne. Te opony nawet lepiej się zachowują na drodze w cieplą pogodę niż moje poprzednie letnie, co mnie bardzo zdziwiło. Moje auto ma okna bezramowe i indeks hałasu był jednym z ważnych czynników podczas wyboru opon, bo jednak chce się jeździć z maksymalnym komfortem. I do tego fajnie wyglądają na mojej perełce.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Adrian

  Rozmiar: 195/55 R16

  Ocena: 5,6

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  To moje kolejne opony letnie z homologacją zimową. Poprzednio miałem Bridgestone Weather Control A005 EVO. Jestem znowu bardzo pozytywnie zaskoczony. Na suchym troszkę pływają. Miałem kiedyś podobne wrażenie na letnich nowych Barum Bravuris, czy na Bridgestone A005 ale po kilku tygodniach się dotarły. Na tych Michelin mam wrażenie, że szybciej zanikł ten efekt.Generalnie na wszystkich nowych oponach, jakie kupiłem, miałem takie odczucia. Przerobiłem w mojej historii cztery nowe komplety opon od różnych producentów. Zawsze po jakimś czasie ten efekt znikał. Na mokrym jest na prawdę dobrze. Praw fizyki nie pokonają, ale w mojej opinii o niebo lepsze od poprzednich używanych przeze mnie Goodyear Vector 4seasons g2. Podobnie hałas z Michelin jest wyraźnie ciszej. Goodyear pod koniec eksploatacji (bieżnik około 1,8mm) bardzo głośno pracowały. Na śniegu nie testowałem jeszcze. Myślę, że jak ktoś eksploatuje opony w górzystym terenie to lepiej kupić typowe zimówki na zimę, ale przy nizinnym terenie to będą wystarczające. No i jak już kupować opony wielosezonowe, czy tak jak te letnie z homologacją na zimę to radzę szukać tylko opon z wyższej półki takie jak te. Miałem kiedyś wielosezonówki tanie, nie pamiętam dokładnie Dębica albo Fulda i były dużo, dużo gorsze na mokrym asfalcie, a takie warunki zimą czy latem są częste. Na suchym asfalcie wszystkie opony jakoś sobie radzą, lepiej lub gorzej, ale na mokrym to już niewiele tanich opon sobie radzi. Jak szukałem nowych opon to bardzo mocno zastanawiałem się między Bridgestone Weather Control A005 EVO a Michelin CrossClimate 2. To bardzo trudny wybór. Michelin’y to dość nowe opony i nie ma jeszcze zbyt wiele wiarygodnych informacji o nich. Bieżniki między nimi się różnią co wpływa na kilka aspektów, ale to nie miejsce na porównywanie opon. Ogólnie na tych Michelin przy wchodzeniu w ciasny zakręt na suchym zaczynają trochę „płynąć” To moim zdaniem efekt kompromisu dotyczącego składu, rodzaju bieżnika i twardości mieszanki. Na innych typowo letnich asymetrycznych oponach ten efekt jest o wiele mniejszy, ale musimy sobie uświadomić, że to opony całoroczne, które są kompromisem. Nigdy nie będą latem tak dobre jak dobrej jakości opony letnie, a zimą zimowe. O sportowym zacięciu tych opon nawet nie można myśleć. Jednak to bardzo dobre opony dla większości kierowców. Na mokrym rewelacja. Hałas moim zdaniem troszkę lepiej o Bridgestone A005. Nigdzie nie mogłem znaleźć informacji o głębokości nowego bieżnika przed zakupem: tutaj podaję moje nowe opony tuż przy znaczniku miały od 5,96-6,00 mm.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Damian

  Rozmiar: 205/50 R17

  Ocena: 6,0

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Polecam gorąco. Ciche, przyczepne na każdej nawierzchni, znikome zużycie po przejechanych 10000 tys. kilometrów. Na wstępie dodam, że niestety zdarza mi się należeć do grupy typowego Seby z BMW - czyli dynamiczny start spod świateł, zakręty pokonywane z delikatnie wyższą (oczywiście bezpieczną ) prędkością, aby poczuć przeciążenie, hamowanie z dużych prędkości na autostradzie, żeby z niej zjechać. Ogólnie Michelin Cross Climate 2 nie mają ze mną lekko i nie zawiodły mnie ani razu, no może raz, gdy było mokro i chciałem zarzucić tyłem, ale Michelin mi na to nie pozwolił, po prostu za dobrze trzyma! Początkowo podchodziłem do tego zakupu BARDZO sceptycznie, bo przecież jak coś jest do wszystkiego, to równie dobrze może być do d.. Z tymi oponami jest zupełnie inaczej, trzymają pojazd na drodze w każdych warunkach, nawet obniżyło się moje spalanie o 1 litr na 100km (tutaj akurat może robić robotę wymiana opon z 235 na 205, ale strzelam, że Michelin też macał w tym palce). Jeżeli zastanawiasz się nad zakupem opon zimowych czy letnich, albo z góry wiesz, że chcesz całoroczne - wybierz Michelin Cross Climate 2 PS. Nikt mi za tą opinie nie zapłacił ;)

  Czy opinia jest pomocna?

 • KrzysiekS

  Rozmiar: 195/65 R15

  Ocena: 6,0

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Obawiałem się tego zakupu, ale niepotrzebnie. To moje pierwsze opony wielosezonowe i mogę napisać, że był to najlepszy zakup w tym roku. Micheliny kupiłem w listopadzie, dzięki temu mogłem przetestować je w ciepłych temperaturach jesiennych, w deszczu, następnie w opadach śniegu, błocie pośniegowym, na nawierzchni oblodzonej za mocno zaśnieżonej, na mocnych podjazdach. Co mogę powiedzieć? Nawierzchnia sucha i mokra: bez zaskoczeń. Śnieg i lód: REWELACJA. Opony trzymają jak na kleju. Zero problemów. Tam gdzie miałem problemy z poruszaniem się na starych zimówkach, teraz jechałem jakby śniegu w ogóle nie było. Przyczepność 100%. Osoby, które piszą, że wielosezony nie dają takiej przyczepności jak zimówki, nie używały CC2. Jak spadły pierwsze śniegi w grudniu i samochody jechały 30 km na h lub wolniej jak jechałem pewnie 50-60 km. Hamowanie również rewelacyjne. Ani razu nie wpadłem w poślizg, co zdarzyło mi się na poprzednich zimówkach. Jednym słowem: nigdy więcej opon sezonowych. CC2 są genialne.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Dariusz

  Rozmiar: 195/55 R16

  Ocena: 6,0

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Na oponach tych przejechałem już kilka tysięcy kilometrów. Opony oceniam rewelacyjnie. Są ciche. Nie zauważyłem żadnej różnicy w trakcji tych opon, w stosunku do letnich lub zimowych opon Michelin, na których jeździłem wcześniej, a miałem już okazję jeździć na tych oponach podczas przymrozków, jak również podczas temperatur zbliżonych do 20 st. C. Hamowanie i przyśpieszanie jest bardzo pewne, tak na suchej, jak i mokrej nawierzchni i nie powoduje żadnych niepokojących sytuacji. Opony pewnie zachowują się również przy jeździe z prędkościami autostradowymi. Uważam, że opony te, w obecnych czasach, gdy zima rzadko przypomina zimę, a przymrozki zdarzają się nawet w połowie maja, są wartą rozważenia alternatywą dla opon letnich i zimowych. Z wieloletniego doświadczenia z oponami Michelin wiem, że opony te są trwałe i mam nadzieję, że tak będzie również w tym wypadku. Jestem bardzo zadowolony z zakupu i polecam te opony. Warto zapłacić za jakość.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Tomko

  Rozmiar: 255/40 R19

  Ocena: 4,0

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  W październiku kupiłem opony, na początku byłem zadowolony, nawet dawały sobie rade w górach przy dużym śniegu (mam napęd 4x4). Jak zrobiło się ciepło to już niestety nie byłem z nich tak zadowolony. Pierwsza moja przygoda, delikatna dziura w asfalcie w którą wjechałem i niestety od razu przebiło tak oponę, że nadawała się do wyrzucenia. Myślę sobie no trudno, zdarza się i zamówiłem na oponeo nową sztukę. Ostatnio znowu nieprzyjemny incydent, mianowicie podchodząc do samochodu zobaczyłem, że jest "kapeć", no to podpompowałem ją i podjechałem do wulkanizatora znajdującego się ode mnie 100 m (na szczęście nie schodziło od razu powietrze). Przyczyna - mały wkręt rozmiarów 4,0 x 20 w oponie i rant opony cały poszarpany - kolejna opona do wyrzucenia w przeciągu kilku miesięcy. Opony do najtańszych nie należą i żeby mały wkręt się w nie wbijał? Dzwoniąc do oponeo odrzucili przez telefon moją reklamację.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Arkadiusz

  Rozmiar: 205/55 R16

  Ocena: 5,4

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Opony kupione juz drugi raz. Miałem w 1854 konnym Golfie GTD i nawet jadąc 170 km/h w 30 stopniowym upale niemiecką autostrada ta opona daje radę. A auto ma ok 400 Nm momentu obrotowego. Nie ściera się, nie jest za miękka, nie piszczy. Na śniegu mało używałem, bo zim nie było, bardziej na śliskiej nawierzchni. Owszem przy rozmiarze 18 cali i profilu 45 szybko zjeżdżają sie boki, ale w przeciwieństwie do Bridgestone Potenza 01, które były fabryczne nie wyząbkowuje sie, jak Bridgestone które po przebiegu 40 tys km huczały. Kupiłem drugi raz Crossclimaty 2 z poprawioną trakcją na śniegu do Golfa Sportsvana w rozmiarze 205/55 R 16. Kiedy nie jezdzisz zima codziennie autostrada z duza prędkością to taka opona idealnie pasuje. Gdy auto bedzie miało 250-300 koni, to trzeba uważać, bo przy sporej ilości niutonometrów wielosezonówka moze się ścierac szybciej (ale to każda).

  Czy opinia jest pomocna?

 • Adam Larysz

  Rozmiar: 215/55 R17

  Ocena: 6,0

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Są to moje pierwsze całoroczne opony. Miałem pewne obawy zakładając je do 200 konnego samochodu, którym robie 40 tys rocznie, ale szybko okazało się, że niesłusznie. Miałem już okazję sprawdzić je w upale, deszczu i śniegu - w każdych warunkach po prostu rewelacja. Samochód praktycznie cały czas jest przyklejony do drogi, na śniegu radzą sobie nawet lepiej od opon zimowych ze średniej półki! Na oponach zrobiłem już 15 tys. km i nie widać żadnych śladów zużycia. Opony tak bardzo mnie uwiodły, że parę miesięcy później kupiłem kolejny komplet do samochodu narzeczonej :) POLECAM każdemu!

  Czy opinia jest pomocna?

 • Mariusz

  Rozmiar: 205/60 R16

  Ocena: 6,0

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Najlepsze opony jakie miałem. Zachowują się jak letnie, kiedy nie ma śniegu, a na śniegu jak zimowe. Zachowują właściwości przez całą głębokość bieżnika. Wystarczają na bardzo długo. Trzeba tylko pamiętać, żeby je bardzo dobrze napompować (trochę więcej a nie trochę mniej niż zalecane ciśnienie), bo są mniej sztywne niż letnie opony i przy mniejszej ilości powietrza auto bardziej się kołysze (ale wpływa to raczej na wrażenia z jazdy a nie na przyczepność czy bezpieczeństwo). Mam już drugi zestaw. Bardzo wygodne, zachowują się świetnie i nie muszę zmieniać na zimę i na lato.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Kamil

  Rozmiar: 205/55 R17

  Ocena: 6,0

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Jestem bardzo zadowolony z opon Michelin. Sprawdziły się rewelacyjnie na śniegu, lodzie, w trudnych górskich warunkach. Jednocześnie spełniają swoją funkcję na mokrych i suchych ulicach w mieście. Są ciche, bardzo dobrze trzymają się drogi. Po założeniu tych opon odczułem ogromną różnicę w prowadzeniu samochodu. Dodatkowym atutem jest wielosezonowość, czyli nie potrzeba stać w kolejkach i wydawać pieniędzy u wulkanizatora po sezonie zmiany opon letnie/zimowe. Polecam te opony, polecam też markę, która po raz kolejny udowadnia najwyższą jakość i komfort użytkowania.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Anna Z

  Rozmiar: 205/55 R16

  Ocena: 6,0

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Nowy samochód - nowe opony. Kupując nową Toyotę, wiedziałam, że skuszę się na opony wielosezonowe Michelin. Doskonale sprawdzały się na wszystkich moich wcześniejszych samochodach i idealnie dopasowały się do nowego auta! Nie mogę chwalić więcej! Uważam, że opony wielosezonowe Michelin to jest najlepsze rozwiązanie - zakładasz i masz spokój. Te opony bezbłędnie się zachowują i w suchą pogodę, i w lekkim śnieżku i na oblodzonej powierzchni. Za ten niedługi okres prawdziwej polskiej zimy udało mi się w pełni skorzystać z tych fantastycznych opon. Serdecznie polecam!

  Czy opinia jest pomocna?

 • Tomasz W.

  Rozmiar: 245/45 R18

  Ocena: 6,0

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Opony przetestowane w każdych warunkach, i na suchej jezdni, w ulewie i w warunkach zimowych w polskich górach. Wszędzie jazda bez zastrzeżeń, opony w pełni spełniają moje oczekiwania. Żałuje tylko że tak długo czekałem z decyzją zakupu opon wielosezonowych. Ocena mega plus, wystarczy tylko trochę zainwestować w porządne markowe opony z odpowiedniej półki i pozostaje się cieszyć użytkowaniem i brakiem potrzeby 2 x w roku wizyty w u wulkanizatora. Żegnaj uciążliwa zasado odwiecznych wymian opon z letnich na zimowe. Gorąco polecam niezdecydowanym i pozdrawiam.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Lech

  Rozmiar: 205/55 R16

  Ocena: 5,0

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Opony oceniam jako bardzo dobre i to na tle wszystkich opon również w porównaniu z oponami sezonowymi tzn. ocena 5. Gdyby porównywać z oponami tylko całorocznymi oceniłbym jeszcze wyżej jako świetne tzn. na 6. Sprawdziłem już we wszystkich warunkach pogodowych od lata po zimę (również śnieg i błoto pośniegowe oraz zlodowacenia) i we wszystkich warunkach nie ustępują oponom sezonowym dobrych marek. Oceniam jako bardzo dobre ponieważ w ekstremalnych warunkach zapewne dedykowane opony sezonowe marek premium będą jeszcze lepsze. Warte zdecydowanie swojej ceny!

  Czy opinia jest pomocna?

 • Tomek

  Rozmiar: 245/40 R18

  Ocena: 5,6

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Na mokrym świetna, na błocie pośniegowym i lekkim śniegu nie odstaje od zimowych Nokianów, jedynie na suchym jest mała różnica względem letnich Continentali. Nie można mieć wszystkiego. Super, że ich głośność nie odstaje od deklaracji producenta, naprawdę, do zimówek nie ma co porównywać, komfort akustyczny jak na letnich przez cały rok. Jak już miałbym się czegoś czepiać, to mogłyby być nieco sztywniejsze, bo wyczucie drogi na kierownicy jest minimalnie gorsze niż to do którego przyzwyczaiły mnie obie wyżej wspomniane opony. Kupiłbym jeszcze raz.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Leszek

  Rozmiar: 225/55 R17

  Ocena: 6,0

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Te opony są po prostu niesamowite. Nie wiem jak oni to zrobili, ale w lato zachowują się jak normalne letnie opony, nie ma uczucia ciężkości i jakiegoś dziwnego oporu jak np. Goodyear 4seasons. Za to w zimie przyczepność jest naprawdę znakomita, w kopnym śniegu jadę jak ratrak. Przerobiłem dużo wielosezonowych opon, ale te są jako jedyne w pełni wielosezonowe. Ważne jeszcze jest to, że się nie zużywają mocniej od normalnej opony. W moich poprzednich Goodyearach 4seasons po 2 latach jazdy lamelki były tak dojechane, że mogłem odrywać z nich gumę.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Wojciech

  Rozmiar: 215/50 R17

  Ocena: 6,0

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Opony pod względem praktycznym nie różnią się prawie niczym od fabrycznie montowanych opon letnich Michelin Primacy 4: tak samo dobrze trzymają się drogi zarówno na mokrej jak i na suchej nawierzchni a spalanie jest na tym samym niskim poziomie ~5,7L/100km. Jedyną zmianą na minus jest to, że opony CrossClimate 2 są jakby minimalnie głośniejsze, ale i tak w dalszym ciągu jest bardzo dobrze. Polecam, przed zakupem przejrzałem wiele testów i we wszystkich CrossClimate 2 zwycięża także chyba ciężko byłoby znaleźć lepsze opony całoroczne :)

  Czy opinia jest pomocna?

 • JG

  Rozmiar: 245/45 R18

  Ocena: 5,0

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Opony CrossClimate 2 spisują się doskonale. Jest to obecnie najlepszy wybór dla wszystkich, którzy rocznie pokonują ok. 10-15 tys. km. Szczególnie dobrze sprawdzają się wiosną, kiedy rano mamy temperatury bliskie zera, a popołudniu, w słońcu nieraz nawet ok. 30. Teoretycznie rano należałoby mieć założone opony zimowe i w ciągu dnia zmieniać je na letnie: a oczywiste jest, że nie jest to przecież możliwe. Zima jeszcze przede mną, ale opierając się na opiniach innych użytkowników, jestem pewien, że dadzą sobie radę ze śniegiem i błotem.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Bogdan Z.

  Rozmiar: 235/60 R18

  Ocena: 6,0

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Opony zamontowałem w sierpniu i do wczoraj mogłem się wypowiadać tylko o ich sprawowaniu w warunkach letnich. Wczoraj, korzystając z nareszcie zimowej aury (śnieg, błoto pośniegowe, mokry asfalt i temp. -5 stopni) postanowiłem sprawdzić trafność wyboru. Moja opinia jest następującą - nie odczułem żadnej różnicy między jazdą w warunkach letnich, a jazdą w warunkach zimowych. Opony spisują się doskonale. Potwierdzam niniejszym chwalebne opinie firmy i użytkowników o tych oponach, którymi sugerując się dokonałem tego zakupu.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Maciej W

  Rozmiar: 235/45 R18

  Ocena: 6,0

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Fantastyczne opony; wcześniej założyłem je do służbowego Mondeo 2,0 bi-turbo 210 KM i przejeździłem na nich 60 tys. km; tak mi się spodobały, że przerzuciłem wszystkie Fordy w rodzinie na CrossClimat czyli finalnie 3 auta; sprawdziłem we wszystkich warunkach: od Chorwacji +40 °C do lokalnych polskich przymrozków -15 °C; testowałem na wszystkich rodzajach śniegu: ubitym, sypkim, mokrym. Konkluzja: - bardzo ciche, - bardzo elastyczne (co przekłada się na komfort jazdy i doskonałą przyczepność), - rewelacyjnie trwałe.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Dr inż. Marcin Jan Potoczny

  Rozmiar: 225/45 R17

  Ocena: 6,0

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Opony świetnie się sprawdzają w każdych warunkach pogodowych. Nie jeździłem zbyt dużo w mocno śnieżnym, górskim klimacie, ale dla codziennego użytkowania i zimą i latem są naprawdę bardzo dobre. Porównując je z wcześniej użytkowanymi CrossClimate pierwszej generacji, wyraźnie widać poprawę trakcji w zimie. O oszczędnościach związanych z brakiem konieczności zmian opon z letnich na zimowe i odwrotnie wspominać nie trzeba. Zastanawiająca jest tylko kwestia, jakie będzie ich zużycie i trakcja, po kilku latach użytkowania.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Kamil Ch.

  Rozmiar: 225/40 R18

  Ocena: 4,6

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Opony są bardzo fajnym rozwiązaniem jeśli chodzi o uniwersalność użytkowania. Udało mi się przetestować je w dość krótkim czasie, we wszystkich warunkach pogodowych. Od -12 stopni w zimę w Polsce, poprzez śnieg, błoto pośniegowe i ulewny deszcz, do +30 stopni na południu Hiszpanii (3500 km). Dobrze sprawują się we wszystkich warunkach, moim zdaniem parametry opony są zbliżone do opon sezonowych. Jedyny minus to troszkę głośna praca słyszalna w pojeździe, ale uważam, że jest to mała wada w porównaniu do zalet.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Paweł

  Rozmiar: 205/55 R17

  Ocena: 6,0

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Bardzo dobre opony. Po zmianie z fabrycznych letnich nie zauważyłem praktycznie zmiany (ani w spalaniu ani w głośności ani w trakcji). Obawiałem się trochę zimy i warunków zimowych i jest oczywiście gorzej niż na typowych zimówkach, choć nie jest to znaczna różnica. Na lodzie jest różnica już znaczniejsza... ale wtedy na wszystkim jest ślisko :D Do tej pory miałem różne wielosezonówki w innych samochodach (Vredestein, Continental), ale te są zdecydowanie nalepsze. Zwykle na minus była głośność i/lub spalanie.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Krzysztof J.

  Rozmiar: 225/40 R18

  Ocena: 5,4

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Opony kupiłem do nowego Ceeda GT po przeczytaniu i obejrzeniu recenzji z rynku amerykańskiego. Opony sprawują się świetnie. Na suchym przyczepność jest świetna, na mokrym koła nie buksują, aquaplaningu nie zauważyłem, przyczepność znakomita, jak na takie warunki. Na śniegu, co miałem okazję ostatnio sprawdzić, opony sprawują się równie dobrze, co na mokrym. Śnieg nie zalega w lamelach. Jedynym minusem jest hałas - po 3-4 tys km co prawda trochę zmalał, ale nadal są głośniejsze od letnich Pilot Sport 4s.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Filip

  Rozmiar: 225/45 R17

  Ocena: 5,0

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Byłem sceptyczny do opon całorocznych, ale postanowiłem je sprawdzić. Póki co w warunkach jesiennych było super, przy szybszej jeździe na mokrych zakrętach gubi przyczepność szybciej niż letnia, ale i tak dzieje się to w momencie, jak przesadzimy z prędkością i skrętem kół. Po śniegu jeździło się super, Pewnie się prowadzi i nie dała po sobie poznać, że nie jest zimowa. Nie jest to jednak opona do super dynamicznej jazdy, raczej do umiarkowanej, ale to jest to czego oczekiwałem od tego typu opon.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Arek

  Rozmiar: 225/45 R18

  Ocena: 5,0

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Polecam opony. Przesiadłem się z letnich Bridgestone Turanza i w temperaturze około 10 stopni pracują lepiej, niż tamte. W okolicy zera również jestem bardzo zadowolony z przyczepności - tutaj już nie mam porównania, ale zakładam, że różnica byłaby jeszcze większa na plus. Na warunki zimowe jeszcze przyjdzie czas. Czytałem dużo testów i wynikało z nich, że Crossclimate 2 to najlepsze opony wielosezonowe, jakie do tej pory wyprodukowano, więc jak ktoś nie ma uprzedzeń do tego typu opon, to tylko brać.

  Czy opinia jest pomocna?

 • PuchatyMis

  Rozmiar: 205/60 R16

  Ocena: 6,0

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Opony zdecydowanie na plus. Miałem okazje przetestować je już w deszczu i na suchej nawierzchni. W porównaniu z moimi poprzednimi i leciwymi, oraz sezonowymi oponami - oceniam te bardzo wysoko. Zaraz po założeniu jest dużo ciszej podczas jazdy, przyczepność w opisanych warunkach jest dużo lepsza. Dodatkowo samo tłumienie nierówności na drogach jest zdecydowanie lepsze. Uważam ze warto dopłacić (dla mnie było to przejście na opony klasy wyżej) do tych opon. Jestem bardzo zadowolony.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Pablo

  Rozmiar: 225/55 R16

  Ocena: 6,0

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Dzień dobry. Proszę Państwa w skrócie aby nie marnować Państwa czasu opona jest genialna. Perfekcyjna jakościowo i trakcyjnie. Nadaje się do każdego stylu jazdy, komfortowo płynie po drodze nie tracąc przy tym przyczepności. Jest słyszalna dla wrażliwego ucha w przedziale 50-70 km/h po czym cichnie i zapewnia odpowiednie warunki do wygodnej podróży przy prędkościach autostradowych.To jest już mój 4 ty komplet Crossclimate, choć pierwszy cross 2. Bardzo gorąco polecam.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Dawid

  Rozmiar: 205/55 R16

  Ocena: 5,0

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  To jest już moje trzecie podejście do opon wielosezonowych. Niestety poprzednich opon z klasy premium oraz budżetowej nie wspominam dobrze. Z tą oponą jest inaczej. Posiada ona bardzo dobre własności jezdne. Jestem zadowolony z przyczepności, zarówno w śniegowe, deszczowe jak i cieplejsze dni. I jeśli - jak podaje producent - własności jezdne będą utrzymywały się na kolejne sezony, to zdecydowanie będzie to moja ulubiona opona, która zakupię do wszystkich samochodów.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Szymon

  Rozmiar: 235/40 R18

  Ocena: 5,4

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Opony bardzo dobrze odprowadzają wodę, nie ma zjawiska aquaplaningu. Na suchym rewelacyjne. Na śniegu nie ustępują oponom zimowym. Po 5 tys. km nie ma żadnych oznak zużycia. Dają radeęw aucie tylnonapędowym 200KM. Na pewno następny komplet to będzie również wielosezonowy Michelin. Nie trzeba zmieniać opon co sezon, a sprawdzają się w każdych warunkach, nie widzę potrzeby kupowania opon letnich i zimowych osobno. Jestem bardzo zadowolony z tych opon. Polecam!

  Czy opinia jest pomocna?

 • Michał

  Rozmiar: 225/45 R18

  Ocena: 5,4

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Moje pierwsze wielosezonowe opony, długo temat wertowałem, wybór padł na Michelin. Korzystam z opon trzeci miesiąc, miałem okazję jeździć nimi w zakresie temperatur -2 do +25 i muszę przyznać, że jestem w pełni zadowolony. Szczególnie w marcu, gdzie temperatura mocno skakała doceniłem fakt, że opony dobrze pracują w szerokim zakresie. Znajomi, którzy zbyt wcześnie zmienili na letnie miewali problemy, a ja z pełnym spokojem w każdą pogodę jechałem.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Paweł

  Rozmiar: 225/55 R17

  Ocena: 6,0

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Na oponach przejechałem na razie 6000 km, ale za to w bardzo różnych warunkach. Przede wszystkim opony bardzo ciche i komfortowe. Dzięki niskim oporom toczenia spalanie się obniżyło. Najniższe uzyskane na spokojnej trasie to 4.0 / 100km. Co najważniejsze na śniegu i błocie pośniegowym trzymają jak dobre zimówki. Nie mam do czego się przyczepić. Pamiętajcie tylko, żeby co 15 000 km zamienić je między osiami w celu równomiernego zużycia. Polecam!

  Czy opinia jest pomocna?

 • Darek

  Rozmiar: 235/45 R18

  Ocena: 5,0

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Opona godna polecenia. Świetny zamiennik do opon zimowych. Lekko głośniejsza od oryginalnych Michelin Pilot letnich, ale nie przeszkadza mi to. W śniegu i na lodzie dają radę. Zimówki może byłyby troszeczkę lepsze, ale nie na tyle, żeby miało sens co pół roku zmieniać opony. Do tego pamiętajmy, że w Polsce nawet w maju są przymrozki. Nie wiadomo na jakich oponach jeździć w kwietniu/maju/październiku. Całoroczne są tutaj idealnym rozwiązaniem

  Czy opinia jest pomocna?

 • Kuba W.

  Rozmiar: 225/45 R18

  Ocena: 5,0

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Wiedziałem czego się spodziewać, bo wcześniej jezdziłem na crossclimate +, na których przejechałem 50kkm. Jest widoczna poprawa jeśli chodzi o te nowe, ale to może być efekt tego, że poprzednie już swoje przejechały. Tak czy inaczej jak dla mnie, czyli osobnika jezdżącego głównie po autostradzie lub mieście, ok 15kkm rocznie te opony to idealny kompromis, wygoda i oszczędność wynikająca z braku konieczności wymiany opon dwa razy w roku.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Zbigniew

  Rozmiar: 205/55 R16

  Ocena: 6,0

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Mam te opony pierwszy rok, ale zdążyły pojeździć na suchym, mokrym i zaśnieżonym asfalcie. Generalnie jest ok, są ciche i dobrze trzymają się drogi jeśli jest sucha lub mokra, ale jeśli chodzi o śnieg to miałem do czynienia z oponami, które lepiej się zachowywały (również all seasons). Auto często musiało starać się "pomóc" w niektórych przypadkach, jednak nie uważam, żeby od razu skreślać je z tego powodu. Ostatecznie 5. Reszta na 6.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Mariusz

  Rozmiar: 225/60 R17

  Ocena: 5,0

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Opony posiadam trzy tygodnie. Rozmiar jaki posiadam to 225/60 R 17 założone do nowego auta Kia Sportage. Jak do tej pory sprawują się bardzo dobrze. Miałem okazję jeździć po mokrej nawierzchni nie zauważyłem różnicy przy przyczepności niż na wcześniejszych oponach letnich również z klasy premium. W warunkach zimowych niestety nie miałem okazji jeszcze jeździć. Co do głośności opon jest dobrze nie są głośne. Jak na ten moment polecam.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Dawid

  Rozmiar: 235/40 R19

  Ocena: 6,0

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Zmieniłem letnie Michelin Pilot Sport na te całoroczne CrossClimate 2 i jestem bardzo zadowolony. W samochodzie 500 KM nie odczuwam większych różnic na suchej i mokrej nawierzchni, a jeżdżę dość dynamicznie. Uważam również, że są porównywalnej głośności co te letnie. Na pewno cichsze niż całoroczne Vredestein Quatrac PRO, które miałem przez moment. Nie jestem ekspertem od oceniania opon, ale naprawdę nie mam się do czego przyczepić.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Dariusz M

  Rozmiar: 225/50 R17

  Ocena: 6,0

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Niesamowite opony. Latem lepsze niż większość letnich, a zimą niż większość zimowych z którymi miałem styczność. Po 15000+ km nadal wyglądają super, więc powinny starczyć na długo. Miałem poprzednią generację wcześniej i starczyły na bardzo długo w porównaniu do innych opon, więc tym razem pewnie będzie podobnie. Gorąco polecam każdemu. Moje następne opony to z pewnością będzie ten sam model (lub nowsza generacja jeśli już wyjdzie).

  Czy opinia jest pomocna?

Oferta
Oferta
Ceny i rozmiary Michelin CrossClimate 2

Zastosuj

Zastosuj

Dostępne rozmiary i warianty
15" 7 dostępnych rozmiarów
 • Nazwa opony:
 • Rok produkcji:
 • Dostawa:
 • Cena za szt:
 • Ilość:
Rok produkcji: 2022

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 734

459 zł
Kup
Rok produkcji: 2022

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 764

477 zł
Kup

Dostawa 5-6 dni roboczych

Cena katalogowa 756

516 zł
Kup
Rok produkcji: 2022

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 716

424 zł
Kup

Dostawa 4-5 dni roboczych

Cena katalogowa 643

472 zł
Kup
Rok produkcji: 2022

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 016

599 zł
Kup

Dostawa 5-6 dni roboczych

Cena katalogowa 1 016

663 zł
Kup

Dostawa 2-3 dni robocze

Cena katalogowa 742

485 zł
Kup

Dostawa 5-6 dni roboczych

Cena katalogowa 729

502 zł
Kup
Rok produkcji: 2023

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 645

452 zł
Kup

Dostawa 2-3 dni robocze

Cena katalogowa 646

427 zł
Kup

Dostawa 2-3 dni robocze

Cena katalogowa 864

567 zł
Kup
16" 18 dostępnych rozmiarów
 • Nazwa opony:
 • Rok produkcji:
 • Dostawa:
 • Cena za szt:
 • Ilość:
Akcja promocyjna
D | B | B 69dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 168

698 zł
Kup
Akcja promocyjna
C | B | B 69dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 120

699 zł
Kup
Akcja promocyjna
C | B | A 69dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 951

585 zł
Kup

Dostawa 5-6 dni roboczych

Cena katalogowa 1 295

784 zł
Kup
Rok produkcji: 2022

Dostawa 2-3 dni robocze

552 zł
Kup

Ostatnia 1 szt. Następne od 611 zł/szt.

Rok produkcji: 2022

Dostawa 2-3 dni robocze

578 zł
Kup

Ostatnia 1 szt. Następne od 696 zł/szt.

Dostawa 5-6 dni roboczych

Cena katalogowa 1 035

625 zł
Kup
Akcja promocyjna
C | B | A 69dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 038

639 zł
Kup
Rok produkcji: 2021

Dostawa 5-6 dni roboczych

679 zł
Kup

Ostatnie 2 szt. Następne od 792 zł/szt.

Dostawa 5-6 dni roboczych

Cena katalogowa 1 179

656 zł
Kup
Akcja promocyjna
C | B | A 69dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 149

639 zł
Kup
Akcja promocyjna
C | B | A 69dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 728

443 zł
Kup
Akcja promocyjna
B | B | A 69dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 766

529 zł
Kup

Dostawa 2-3 dni robocze

Cena katalogowa 743

470 zł
Kup

Dostawa 2-3 dni robocze

Cena katalogowa 744

486 zł
Kup
Akcja promocyjna
B | B | A 69dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 090

705 zł
Kup

Dostawa 5-6 dni roboczych

Cena katalogowa 967

649 zł
Kup

Dostawa 2-3 dni robocze

Cena katalogowa 1 088

672 zł
Kup
Akcja promocyjna
C | B | B 71dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 322

775 zł
Kup
Akcja promocyjna
B | B | B 71dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 148

709 zł
Kup

Dostawa 5-6 dni roboczych

Cena katalogowa 1 158

690 zł
Kup

Dostawa 5-6 dni roboczych

Cena katalogowa 1 133

722 zł
Kup
Rok produkcji: 2022

Dostawa 5-6 dni roboczych

715 zł
Kup

Ostatnie 2 szt. Następne od 828 zł/szt.

Akcja promocyjna
B | B | B 71dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 260

745 zł
Kup

Dostawa 5-6 dni roboczych

Cena katalogowa 1 201

751 zł
Kup
Akcja promocyjna
B | B | B 71dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 026

607 zł
Kup

Dostawa 2-3 dni robocze

Cena katalogowa 1 002

654 zł
Kup
Rok produkcji: 2022

Dostawa 5-6 dni roboczych

832 zł
Kup

Ostatnie 2 szt. Następne od 860 zł/szt.

Akcja promocyjna
B | B | B 71dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 325

765 zł
Kup

Dostawa 5-6 dni roboczych

Cena katalogowa 1 294

821 zł
Kup
Akcja promocyjna
B | B | B 71dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 387

825 zł
Kup
Zobacz więcej
17" 18 dostępnych rozmiarów
 • Nazwa opony:
 • Rok produkcji:
 • Dostawa:
 • Cena za szt:
 • Ilość:
Rok produkcji: 2022

Dostawa 5-6 dni roboczych

600 zł
Kup

Ostatnia 1 szt. Następne od 641 zł/szt.

Dostawa 5-6 dni roboczych

Cena katalogowa 1 171

715 zł
Kup

Dostawa 5-6 dni roboczych

Cena katalogowa 1 120

728 zł
Kup
Akcja promocyjna
C | B | A 69dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 162

689 zł
Kup
Akcja promocyjna
C | B | A 69dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 165

695 zł
Kup
Akcja promocyjna
C | B | A 69dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 185

705 zł
Kup
Akcja promocyjna
B | B | A 69dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 136

728 zł
Kup

Dostawa 5-6 dni roboczych

Cena katalogowa 1 134

729 zł
Kup
Akcja promocyjna
C | B | B 71dB |
Rok produkcji: 2021

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 204

635 zł
Kup
Akcja promocyjna
C | B | B 71dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 030

632 zł
Kup
Akcja promocyjna
B | B | B 71dB |
Rok produkcji: 2023

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 221

799 zł
Kup

Dostawa 5-6 dni roboczych

Cena katalogowa 1 230

770 zł
Kup
Akcja promocyjna
B | B | B 71dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 201

759 zł
Kup

Dostawa 5-6 dni roboczych

Cena katalogowa 1 156

777 zł
Kup
Akcja promocyjna
C | B | B 71dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 133

719 zł
Kup
Akcja promocyjna
B | B | B 71dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 171

755 zł
Kup

Dostawa 2-3 dni robocze

Cena katalogowa 1 119

697 zł
Kup
Akcja promocyjna
C | B | B 71dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 870

537 zł
Kup
Rok produkcji: 2022

Dostawa 5-6 dni roboczych

537 zł
Kup

Ostatnie 3 szt. Następne od 560 zł/szt.

Dostawa 5-6 dni roboczych

Cena katalogowa 878

550 zł
Kup

Dostawa 5-6 dni roboczych

Cena katalogowa 882

553 zł
Kup
Akcja promocyjna
B | B | B 71dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 181

759 zł
Kup

Dostawa 5-6 dni roboczych

Cena katalogowa 1 210

717 zł
Kup

Dostawa 2-3 dni robocze

Cena katalogowa 1 208

750 zł
Kup
Akcja promocyjna
B | B | B 71dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 270

765 zł
Kup
Akcja promocyjna
B | B | B 71dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 268

772 zł
Kup

Dostawa 5-6 dni roboczych

Cena katalogowa 1 269

766 zł
Kup
Akcja promocyjna
B | B | B 71dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 237

729 zł
Kup
Rok produkcji: 2021

Dostawa 5-6 dni roboczych

577 zł
Kup

Ostatnia 1 szt. Następne od 626 zł/szt.

Akcja promocyjna
C | B | B 71dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 026

632 zł
Kup
Akcja promocyjna
B | B | B 71dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 251

751 zł
Kup
Akcja promocyjna
B | B | B 71dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 216

752 zł
Kup
Akcja promocyjna
C | B | B 71dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 365

809 zł
Kup

Dostawa 5-6 dni roboczych

Cena katalogowa 1 372

820 zł
Kup
Akcja promocyjna
B | B | B 71dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 322

829 zł
Kup
Zobacz więcej
18" 17 dostępnych rozmiarów
 • Nazwa opony:
 • Rok produkcji:
 • Dostawa:
 • Cena za szt:
 • Ilość:

Dostawa 2-3 dni robocze

Cena katalogowa 1 179

767 zł
Kup
Akcja promocyjna
C | B | B 71dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 165

714 zł
Kup

Dostawa 6-7 dni roboczych

Cena katalogowa 1 359

894 zł
Kup
Akcja promocyjna
B | B | B 71dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 176

775 zł
Kup

Dostawa 5-6 dni roboczych

Cena katalogowa 1 197

807 zł
Kup
Akcja promocyjna
C | B | B 71dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 910

585 zł
Kup
Rok produkcji: 2021

Doręczymy w poniedziałek!

822 zł
Kup

Ostatnia 1 szt. Następne od 0 zł/szt.

Akcja promocyjna
C | B | B 71dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 283

829 zł
Kup
Akcja promocyjna
C | B | B 71dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 265

809 zł
Kup

Dostawa 5-6 dni roboczych

Cena katalogowa 1 197

852 zł
Kup

Dostawa 6-7 dni roboczych

Cena katalogowa 1 243

828 zł
Kup
Akcja promocyjna
C | B | B 71dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 196

706 zł
Kup
Akcja promocyjna
C | B | B 71dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 373

849 zł
Kup

Dostawa 5-6 dni roboczych

Cena katalogowa 1 373

839 zł
Kup
Akcja promocyjna
B | B | B 71dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 261

759 zł
Kup

Dostawa 2-3 dni robocze

Cena katalogowa 1 280

802 zł
Kup
Akcja promocyjna
B | B | B 71dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 206

804 zł
Kup
Akcja promocyjna
A | B | B 71dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 214

816 zł
Kup

Dostawa 5-6 dni roboczych

Cena katalogowa 1 203

824 zł
Kup
Akcja promocyjna
A | B | B 71dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 266

755 zł
Kup
Akcja promocyjna
C | B | B 71dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 227

735 zł
Kup

Dostawa 5-6 dni roboczych

Cena katalogowa 1 229

757 zł
Kup
Akcja promocyjna
B | B | B 71dB |
Rok produkcji: 2021

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 390

781 zł
Kup
Akcja promocyjna
C | B | B 71dB |
Rok produkcji: 2022

Dostawa 5-6 dni roboczych

799 zł
Kup

Ostatnia 1 szt. Następne od 907 zł/szt.

Dostawa 5-6 dni roboczych

Cena katalogowa 1 572

1 141 zł
Kup
Akcja promocyjna
C | B | B 73dB |
Rok produkcji: 2021

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 873

1 059 zł
Kup
Zobacz więcej
19" 14 dostępnych rozmiarów
 • Nazwa opony:
 • Rok produkcji:
 • Dostawa:
 • Cena za szt:
 • Ilość:

Dostawa 2-3 dni robocze

Cena katalogowa 1 306

845 zł
Kup
Akcja promocyjna
B | B | A 69dB |
Rok produkcji: 2021

Dostawa 8 dni roboczych

803 zł
Kup

Ostatnia 1 szt. Następne od 891 zł/szt.

Dostawa 4-5 dni roboczych

Cena katalogowa 1 280

787 zł
Kup

Dostawa 2-3 dni robocze

Cena katalogowa 1 501

975 zł
Kup
Akcja promocyjna
B | B | B 71dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 569

944 zł
Kup
Akcja promocyjna
C | B | B 71dB |
Rok produkcji: 2022

Dostawa 5-6 dni roboczych

875 zł
Kup

Ostatnie 2 szt. Następne od 975 zł/szt.

Dostawa 5-6 dni roboczych

Cena katalogowa 1 674

1 012 zł
Kup

Dostawa 5-6 dni roboczych

Cena katalogowa 1 766

1 027 zł
Kup
Akcja promocyjna
B | B | B 71dB |
Rok produkcji: 2021

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 903

1 179 zł
Kup
Akcja promocyjna
A | B | B 71dB |
Rok produkcji: 2022

Dostawa 5-6 dni roboczych

876 zł
Kup

Ostatnia 1 szt. Następne od 1 053 zł/szt.

Akcja promocyjna
A | B | B 71dB |
Rok produkcji: 2022

Dostawa 2-3 dni robocze

859 zł
Kup

Ostatnia 1 szt. Następne od 902 zł/szt.

Dostawa 5-6 dni roboczych

Cena katalogowa 1 575

1 104 zł
Kup
Akcja promocyjna
B | B | B 71dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 764

1 165 zł
Kup

Dostawa 6-7 dni roboczych

Cena katalogowa 1 597

1 036 zł
Kup
Akcja promocyjna
B | B | B 71dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 645

1 027 zł
Kup
Zobacz więcej
20" 4 dostępne rozmiary
 • Nazwa opony:
 • Rok produkcji:
 • Dostawa:
 • Cena za szt:
 • Ilość:
Akcja promocyjna
B | B | A 69dB |
Rok produkcji: 2022

Dostawa 2-3 dni robocze

626 zł
Kup

Ostatnie 2 szt. Następne od 685 zł/szt.

Dostawa 2-3 dni robocze

2 294 zł
Kup
Akcja promocyjna
B | B | B 71dB |
Rok produkcji: 2022

Dostawa 5-6 dni roboczych

1 241 zł
Kup

Ostatnie 2 szt. Następne od 1 366 zł/szt.

Akcja promocyjna
A | B | B 71dB |
Rok produkcji: 2022

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 2 124

1 255 zł
Kup
Zobacz więcej
* Cena katalogowa – cena wyznaczona przez producenta, przed zastosowaniem rabatów, stanowi kalkulację ceny pomiędzy producentem a dystrybutorem. Nie jest to cena sprzedaży dla konsumenta. Cena katalogowa dostępna tylko dla wybranych produktów.
Raty
Raty
Gwarancja
Gwarancja

Gwarancja na opony Michelin CrossClimate 2

Pełna treść gwarancji
 • gwarancja obejmuje użytkowanie opon przez 5 lat od daty zakupu lub do momentu całkowitego zużycia,
 • gwarancja obejmuje wady materiałowe i produkcyjne,
 • jeśli w momencie uznanej reklamacji stopień zużycia opony nie przekracza 20% to opona zostanie wymieniona na nową,
 • w przypadku uznanej reklamacji opony o większym zużyciu, wysokość rekompensaty jest zależna od stopnia zużycia reklamowanej opony.
Certyfikat
Certyfikat

Jesteśmy certyfikowanym sprzedawcą opon marki Michelin

Certyfikat Michelin

Dostawa z montażem

Zobacz jakie to proste
 • Kup

  i wybierz dostawę
  z montażem

 • Zarezerwuj

  termin montażu po złożeniu
  zamówienia

 • Zamontuj

  opony w wybranym
  serwisie!