certyfikowany sprzedawca

Michelin Primacy 4+

Miniatura 1
Miniatura 2
Miniatura 3
certyfikowany sprzedawca
Model dostępny
w wielu rozmiarach
Od 431 szt.
Wybierz rozmiar opony
Sprawdź cenę
Szukaj wg auta Sprawdź cenę

Dostawa od 24h

14 dnina zwrot

Transport GRATIS

Możliwość montażu w serwisie

Zakupyna raty

5,8

257 opinii

Parametry opony
Typ:
Osobowe
Sezon:
Gwarancja:
5 lat od daty zakupu
 • Opis produktu
 • Opinie
 • Oferta
 • Raty
 • Gwarancja
 • Certyfikat
Opis produktu
Opis produktu

Michelin primacy 4+

LatoMichelin Primacy 4+

Opona Michelin Primacy 4+
Ruszaj w drogę z michelin primacy 4+ i ciesz się większym bezpieczeństwem przez cały czas[1], jednocześnie chroniąc siebie i swoich pasażerów od pierwszego do ostatniego kilometra[5].
 • Dla większego, długotrwałego bezpieczeństwa wybierz letnią oponę MICHELIN
 • W czołówce pod względem hamowania na mokrej nawierzchni przu zużyciu bieżnika do minimalnej dopuszczalnej głębokości [1]
 • Panowanie nad pojazdem przy aquaplaningu na najwyższym poziomie[2][3]
 • Znakomita trwałość bieżnika[4]
 • Stworzona z wykorzystaniem technologii MICHELIN EverGrip
Cudzysłów

Jakość potwierdzona przez kierowców

 • Opony bardzo ciche, dobrze trzymają się nawierzchni. Rewelacyjnie zachowują się podczas deszczu. Nawet przy obfitych opadach, bardzo dobrze odprowadzają wodę.

  Rafał

 • Rewelacyjnie się sprawują zarówno podczas jazdy w mieście, jak i na trasie. Największą zaletą jest niewątpliwie to, że są to opony bardzo ciche, co w przypadku samochodów typu SUV nie przysparza dodatkowych hałasów. W dodatku bardzo dobrze się prezentują, a dla kobiety to również ważne.

  Aleksandra Fojt

 • To mój drugi, taki sam komplet opon zakupiony na obecny sezon letni. Te opony sprawdziły się w stu procentach w jeździe podczas ulewy jak i na suchej nawierzchni. Droga hamowania też jest super. Po prostu opony Michelin są najlepsze. Samochód prowadzi się znakomicie i bezstresowo, bez względu na warunki jakie mogą wystąpić w czasie naszej podróży.

  Michał

 • Już drugi raz z rzędu kupiłem opony Michelin -powiem tak, rewelacja! Ciche, nawet przy prędkości 180 km/h, pewnie się czuję na nich prowadząc auto. Polecam.

  Mirosław M.

Wyższy poziom bezpieczeństwa na każdym kilometrze Ciesz się wyższym poziomem bezpieczeństwa na każdym kilometrze [1].

Wybierz oponę MICHELIN PRIMACY 4+ zapewniającą najwyższą skuteczność hamowania na mokrej nawierzchni przy zużyciu bieżnika do minimalnej dopuszczalnej głębokości[1] oraz kontrolę przy aquaplaningu[2][3]. Jedną z technologii MICHELIN EverGrip jest najnowsza generacja mieszanki gumowej z samoregenerującym się bieżnikiem, która niezmiennie zapewnia bezpieczeństwo do całkowitego zużycia opony[1].

Wewnętrzny spokój przez cały czas Wewnętrzny spokój przez cały czas[4].

Ciesz się wysoką trwałością[4] opony MICHELIN PRIMACY 4+, z którą będziesz czuć się pewnie i bezpiecznie przez cały czas[1]. Technologia MaxTouch Construction optymalizuje obszar kontaktu opony z drogą dla bardziej równomiernego rozkładu sił podczas hamowania, przyspieszania i na zakrętach dla przedłużenia trwałości opony.

Wewnętrzny spokój przez cały czas

Sprawdź letnią oponę MICHELIN PRIMACY 4+ i chroń siebie i swoich pasażerów od pierwszego do ostatniego kilometra[5]. Ambicją Michelin jest zapewnianie bezpieczeństwa przez cały okres eksploatacji opon. Dlatego opona oferuje znakomite hamowanie na mokrej nawierzchni przy zużyciu bieżnika do minimalnej dopuszczalnej głębokości[1], najlepszą kontrolę przy aquaplaningu[2][3] i znakomitą trwałość[4]. Ta letnia opona została opracowana z użyciem technologii MICHELIN EverGrip dzięki czemu, wybierając ją, wybierasz dużą trwałość, która pozwoli Ci cieszyć się każdą podróżą.

Zaprojektowana dla użytkowników sedanów, 4x4, SUV-ów i samochodów elektrycznych poszukujących trwałej i bezpiecznej opony o doskonałych osiągach w zakresie hamowania na mokrej nawierzchni.
 • Technologie MICHELIN EverGrip
 • MaxTouch Construction
 • samoregenerująca się mieszanka gumowa bieżnika
OPONY MICHELIN – STWORZONE, BY ZAPEWNIAĆ DŁUGOTRWAŁE OSIĄGI

Cenisz osiągi i bezpieczeństwo – dlatego Michelin dba o trwałość tych cech. Michelin zapewnia wyjątkową trwałość oferowanych opon oraz wysokie osiągi niezależnie od warunków na drodze. Użytkownicy doceniają pełny potencjał tej opony dzięki wysokim osiągom przez cały okres jej eksploatacji.

Wspieramy Cię innowacjami. Już od 130 lat
WSPIERAMY CIĘ INNOWACJAMI.
JUŻ OD 130 LAT

Począwszy od roku 1889 Michelin nieprzerwanie przedstawia światu kolejne innowacje, które powstają, by czynić mobilność ludzi i towarów bezpieczniejszą, bardziej wydajną i przyjazną środowisku. Francuski koncern jest nie tylko producentem opon uznawanych często za produkty referencyjne, ale cieszy się także nieposzlakowaną reputacją w świecie sportów motorowych, w branży turystycznej i gastronomicznej. Michelin jest jedną z wiodących światowych marek, która za swój cel przyjęła dawanie wszystkim lepszej drogi do postępu. To fundament misji Michelin.

Zaangażowanie w zrównoważony rozwój
Michelin podejmuje działania mające na celu ograniczenie wpływu działalności koncernu na środowisko naturalne

Michelin nieustannie podnosi osiągi swoich opon w zakresie efektywności paliwowej. Celem Michelin jest nie tylko zmniejszenie wpływu opon na zużycie paliwa, ale także zwiększenie autonomii pojazdów elektrycznych. Redukcja emisji CO2 związanej ze stosowaniem produktów koncernu jest integralną częścią jego strategii rozwoju. Ale jest nią także dążenie do ograniczenia liczby produkowanych opon poprzez przedłużenie ich trwałości przy utrzymaniu osiągów.

W wielu krajach Michelin angażuje się w działania związane ze zbiórką opon trafiających następnie do recyklingu. Poszukiwanie efektywnych i innowacyjnych sposobów odzysku surowców z zużytych opon to również obszar, w który Michelin inwestuje w swoich ośrodkach badawczo-rozwojowych. Materiały pozyskiwane z zużytych opon MICHELIN są moga byc ponownie wykorzystywane do produkcji nowych opon, mas bitumicznych bądź stanowią paliwo w kotłowniach i zakładach.

(1) Wyniki przeprowadzonych przez TÜV SÜV Product Service na zlecenie Michelin (czerwiec 2021) testów hamowania na mokrej nawierzchni od 80 km/h do 20 km/h opon nowych i o dopuszczalnym zużyciu w rozmiarze 205/55 R16 91V zamontowanych w VW Golf 8 („dopuszczalne zużycie” oznacza opony z bieżnikiem startym maszynowo do głębokości wskaźnika zużycia bieżnika zgodnie z regulaminem nr 30 EKG ONZ (ECE R30r03f)). Porównanie opon MICHELIN Primacy 4+ (nowa: 22,8 m - zużycie: 31,5 m) z BRIDGESTONE TuranzaT005 (nowa: 22,6 m - zużycie: 36,4 m), CONTINENTAL PremiumContact 6 (nowa: 23,1 m - zużycie: 35,3 m), GOODYEAR EfficientGrip Performance 2 (nowa: 23,8 m - zużycie: 35,5 m). Wyniki mogą się różnić w zależności od warunków drogowych i atmosferycznych.

(2) Wyniki zewnętrznych testów przeprowadzonych przez TÜV SÜD Product Service na zlecenie Michelin (czerwiec 2021) na oponach w rozmiarze 205/55 R16 91V zamontowanych w VW Golf 8 2.0l TDI. Grubość warstwy wody: 8 mm. Porównanie opon MICHELIN Primacy 4+ (100%) z BRIDGESTONE TuranzaT005 (87,6%), CONTINENTAL PremiumContact 6 (81,2%), GOODYEAR EfficientGrip Performance 2 (94%). Wyniki mogą się różnić w zależności od warunków drogowych i atmosferycznych.

(3) Wyniki zewnętrznych testów przeprowadzonych przez TÜV SÜD Product Service na zlecenie Michelin (czerwiec 2021) na oponach w rozmiarze 205/55 R16 91V zamontowanych w VW Golf 7 1.5 TSI. Grubość warstwy wody: 9 mm. Porównanie opon MICHELIN Primacy 4+ (100%) z BRIDGESTONE TuranzaT005 (97,7%), CONTINENTAL PremiumContact 6 (98,4%), GOODYEAR EfficientGrip Performance 2 (97,9%). Wyniki mogą się różnić w zależności od warunków drogowych i atmosferycznych.

(4) Wyniki zewnętrznych testów przeprowadzonych przez DEKRA TEST CENTER na zlecenie Michelin (lipiec 2021), na oponach w rozmiarze 205/55 R16 91V zamontowanych w VW Golf. Porównanie opon MICHELIN Primacy 4+ (wartość referencyjna) z BRIDGESTONE TuranzaT005 (-15 998 km), CONTINENTAL PremiumContact 6 (-5655 km), GOODYEAR EfficientGrip Performance 2 (+2093 km).

(5) „Ostatni kilometr” należy rozumieć jako zużycie do minimaln ej dopuszczalnej głębokości bieżnika (1,6 mm).

Kopiowanie treści surowo wzbronione. Zobacz konsekwencje prawne
Opinie
Opinie
257 osób wystawiło ocenę
 • 6 176 osób
 • 5 77 osób
 • 4 4 osoby
 • 3 0 osób
 • 2 0 osób
 • 1 0 osób
Ocena łączna: 5,8 257 opinii Opona Rewelacyjna!
 • Sucha nawierzchnia: 5,8
 • Mokra nawierzchnia: 5,7
100% użytkowników poleca tę oponę
100%

Informacje o oponie zbierane są od 322 dni. W tym czasie zebraliśmy 257 opinii.

Nasi klienci przejechali łącznie 3804000 km.

Oponę oceniali kierowcy, którzy najczęściej swój styl jazdy określali jako

umiarkowany.

 • Sławomir Marszałek

  Rozmiar: 205/60 R16

  Ocena: 5,5

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Jeździłem na wielu oponach. Moje ostatnie to były Energy Saver, przejechały blisko 100 tys. km i nadal mogłyby jeździć, ale już drżały przy wysokich prędkościach. Zakupiłem Primacy 4 + żeby przetestować tą opisywaną przyczepność. No i nie zawiodłem się. Trzymają się asfaltu jak wściekłe. Bardzo trudno jest zerwać przyczepność przy ruszaniu na suchym asfalcie. Można zdecydowanie bardziej agresywnie startować bez strachu, że koła zaczną mielić. W zakręty można wchodzić szybciej i pewniej. Trzymają i dają znać, że zbliża się niebezpieczna granica. W mokrych warunkach również świetnie sobie radzą. Naprawdę udane opony i polecam je nawet do samochodów z większą mocą niż mój. Na razie pozostaję przy tym modelu opony. Jest cicha, chętna do dynamicznej jazdy i podnosi komfort bo jest cicha.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Arek

  Rozmiar: 245/45 R18

  Ocena: 6,0

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Pomimo tego, że opon Michelin Primacy 4+ używam dopiero od 3 miesięcy jestem z nich bardzo zadowolony i szczerze mogę je polecić. Jeżdżąc samochodem muszę czuć się pewnie na drodze i takie uczucie dają mi te opony. W warunkach deszczowych nie ma problemu z odprowadzaniem wody nawet przy większych prędkościach, co przy poprzednich oponach pozostawiało wiele do życzenia przez co bałem się tym samochodem jeździć w deszczu. Na suchej nawierzchni jazda na tych oponach to sama przyjemność. Auto świetnie się trzyma drogi, choć testu łosia na nich nie wykonywałem :). Jest to mój drugi samochód na oponach Michelin i z pewnością przy tej marce pozostanę. Choć po zakupie kieszeń trochę zabolała, to po pierwszej jeździe śmiało można stwierdzić, że płaci się za jakość.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Psycho

  Rozmiar: 215/65 R16

  Ocena: 6,0

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Opona bardzo przyjemna w użytkowaniu, cicha, bardzo dobrze się trzyma drogi, nie jest wrażliwa na koleiny. Miękka, ale nie piszczy w upały. Stabilna i cicha przy każdej prędkości od toczenia się do prędkości autostradowych. W sytuacji nagłego hamowania trzyma znakomicie, mam wrażenie, że mój dość ciężki samochód hamuje dużo lepiej niż na poprzednich oponach. Odporna na aquaplaning. Gdy na drodze szybkiego ruchu miałem niespodziewane spotkanie z kałużą na lewym pasie za zakrętem, opony bezproblemowo poradziły sobie z wyrzuceniem wody. Utrzymały przyczepność, nie było aquaplanigu. Jedyna niedogodność: gdy są nowe intensywnie pachną świeżą gumą. Nie testowałem na śniegu i lodzie, ale to opona letnia. Ogólnie jestem zadowolony. Nie mówię, że nie ma lepszych, ale chyba najlepsze opony na jakich kiedykolwiek jeździłem. Ocena końcowa - banan na gębie :)

  Czy opinia jest pomocna?

 • Marcin

  Rozmiar: 225/45 R18

  Ocena: 6,0

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Bardzo długo szukałem odpowiednich opon. Z racji dużych przebiegów jakie robię, ważnym kryterium była żywotność opon. Według wielu opinii i recenzji, właśnie te opony wiodą w tym temacie prym. Podczas pierwszej jazdy poczułem ogromną różnice. Mimo przejścia z r16 na r17 nie odczułem żadnych minusów - wręcz przeciwnie - odniosłem wrażenie, że jazda stała się bardziej kulturalna, cichsza. Podczas dynamicznej jazdy mam wrażenie, że mogę sobie pozwolić na więcej ;) Moje wcześniejsze opony to wielosezonowe Yokohama. Na ten moment bardzo polecam!

  Czy opinia jest pomocna?

 • Wojciech G

  Rozmiar: 205/55 R16

  Ocena: 6,0

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Od 2004 r jeżdżę na oponach Michelin, różnych. Teraz na Michelin Primacy +, opona jest cichsza niż się spodziewałem. Jest miękka i komfortowa. Hamowania na mokrym i na suchym nie mogę ocenić, bo nie miałem okazji, aby być zmuszonym do gwałtownego hamowania. Przed zakupem czytałem testy tych opon, testy robili specjaliści mam zaufanie do opon i wyników testów, a to ma też wpływ na poczucie komfortu psychicznego. Ważnym elementem jest to, że opony Michelin które kupiłem są wyprodukowane w Polsce.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Marek

  Rozmiar: 205/55 R16

  Ocena: 6,0

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Decydowanie polecam opony! Zdecydowanie polecam opony! W samochodzie podczas dłuższych podróży w aucie cisza. W mieście na nierównościach nadal cisza. Naprawdę mała rewolucja w oponach, a mam samochód ładnych kilka lat i to jest mój najlepszy wybór. W szczególności, że auto generalnie nie jest dobrze wyciszone, a po założeniu opon, o Panie jak nie ten samochód - idealnie wreszcie można muzyki posłuchać. Ze szczerym sumieniem polecam każdemu, kto ceni sobie te cechy.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Bartłomiej

  Rozmiar: 205/55 R16

  Ocena: 6,0

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Bardzo dobre opony. Miękkie, ale trzymają się drogi jak powinny, zarówno na deszczu, jak i na suchym asfalcie. Bardzo ciche, pomimo swojego rozmiaru. Zapewniają duże poczucie bezpieczeństwa podczas jazdy, na co właśnie liczyłem decydując się na zakup. Poprzednio miałem primacy 4, z uwagi na co ponownie zdecydowałem się na ich zakup i nie żałuję. Gorąco polecam.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Michał

  Rozmiar: 205/55 R16

  Ocena: 6,0

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  To mój drugi, taki sam komplet opon zakupiony na obecny sezon letni. Te opony sprawdziły się w stu procentach w jeździe podczas ulewy jak i na suchej nawierzchni. Droga hamowania też jest super. Po prostu opony Michelin są najlepsze. Samochód prowadzi się znakomicie i bezstresowo, bez względu na warunki jakie mogą wystąpić w czasie naszej podróży.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Wojtek

  Rozmiar: 225/45 R17

  Ocena: 6,0

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Można polecić, opona jest cicha i dobrze trzyma się drogi. Wady to po pierwsze niski bieżnik. Nowa opona ma 7 mm, kiedy Dunlop ma 9 mm i ogromne zużycie paliwa przez pierwsze 500 km po założeniu opony. Trzeba się liczyć z wzrostem o około litr na 100 km. Po dotarciu wszystko wraca do normy, ale przy innych oponach takiego zjawiska nie widziałem.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Sławomir Mróz

  Rozmiar: 205/55 R16

  Ocena: 6,0

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Bardzo dobre opony. Jeździłem na tej samej marki w zimowych i są naprawdę super. Dlatego zdecydowałem o zakupie letnich. Są po prostu super niezawodne, nie chcę już innych opon jak Michelin. Na mokrej nawierzchni trzymają się tak samo jak na suchej. Polecam z całego serca opony letnie. Tylko Michelin Primacy 4+.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Piotr

  Rozmiar: 235/45 R18

  Ocena: 6,0

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Świetne opony. Bardzo dobrze trzymają, nawet na mokrej nawierzchni i przy niższych temperaturach. Rzadko zrywają przyczepność mimo 190 KM na przedniej osi. Do tego są ciche, nawet na betonowych nawierzchniach nie generują natarczywego dźwięku. Dają też wystarczająco dużo informacji zwrotnej do kierowcy.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Aleksandra Fojt

  Rozmiar: 205/60 R16

  Ocena: 6,0

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Rewelacyjnie się sprawują zarówno podczas jazdy w mieście, jak i na trasie. Największą zaletą jest niewątpliwie to, że są to opony bardzo ciche, co w przypadku samochodów typu SUV nie przysparza dodatkowych hałasów. W dodatku bardzo dobrze się prezentują, a dla kobiety to również ważne.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Mateusz

  Rozmiar: 225/55 R17

  Ocena: 6,0

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Jeżeli ktoś szuka opon, które go nie zaskoczą w żadnej sytuacji, to te opony są dla niego. Auto trzyma się drogi, jakby było do niej przyklejone, niezależnie od warunków pogodowych. W końcu czuje się pewnie w aucie, gdy pada deszcz. Polecam każdemu te opony dla swojego auta.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Michał

  Rozmiar: 225/45 R17

  Ocena: 5,5

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Zmieniłem ze stokowych Hankooków. Po przejechaniu 1,5 tys. km mogę powiedzieć, że: - opony są zdecydowanie cichsze, - bardzo dobrze kleją ( nie zrywa trakcji jak na hankookach), - wyglądają lepiej. Generalnie polecam, i na pewno kolejny zakup do będzie Michelin.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Bartek

  Rozmiar: 205/55 R16

  Ocena: 5,5

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Opony są przede wszystkim bardzo ciche. Komfort jazdy przy 140 km/h na autostradzie się znacznie polepszył. Kilka razy hamowanie z 140 km/h do 30 km/h - bardzo mocno kleją się podłoża. W zakrętach nie są to Pilot Sporty, ale spokojnie do normalnej jazdy wystarczają.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Atarb

  Rozmiar: 215/55 R17

  Ocena: 6,0

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Opony bardzo dobrze spisują się zarówno na suchym jak i mokrym. Są ciche i dobrze tłumią nierówności, jednocześnie "czuć" drogę. Nie przechylają się w zakrętach jak na wysokość 55. Auto to bardzo mocny SUV ze stałym 4x4. Polecam do tego typu aut.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Scantom

  Rozmiar: 215/55 R16

  Ocena: 6,0

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Opony na suchej nawierzchni dobrze trzymają się drogi. Mokry asfalt również nie robi na nich większego wrażenia. Hałas w normie. Polecam każdemu, choć koszt zakupu mógłby być niższy. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że są warte zakupu.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Tomek

  Rozmiar: 235/55 R18

  Ocena: 5,5

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Opony na suchej nawierzchni bardzo ciche, nawet przy większej prędkości. Bardzo dobrze zachowują się w deszczu. Zjawisko aquaplaningu nie występuje. Na temat zużycia się nie wypowiem, gdyż przejechałem na nich dopiero 1,5 tyś. km.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Wiktor

  Rozmiar: 215/55 R17

  Ocena: 5,5

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Opony zachowują się w sposób bardzo poprawny i przewidywalny zarówno na mokrej jak i suchej nawierzchni. Należy mieć świadomość, że nie są to opony sportowe. Doskonale spisują się w normalnym użytkowaniu. Produkt godny polecenia.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Marcin

  Rozmiar: 225/55 R17

  Ocena: 5,0

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Opony, które występowały fabrycznie w tym aucie to Primacy 3. Przyszedł czas na wymianę i zdecydowałem się na kolejny model tych opon, ponieważ z poprzednich byłem zadowolony. Jednak trzeba było wymienić, ponieważ to Quatro.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Michał

  Rozmiar: 215/60 R16

  Ocena: 6,0

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Bardzo wszechstronna opona o rewelacyjnych parametrach na mokro oraz na sucho. Szczególnie cenie sobie w nich komfort - opony fenomenalnie tłumią nierówności. Są bardzo ciche, niezależnie od prędkości i nawierzchni.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Filip

  Rozmiar: 235/55 R17

  Ocena: 6,0

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Bardzo dobra opona. Przy Multivanie, a co za tym idzie dużym obciążeniu na przedniej osi, i mokrej nawierzchni nie ma jakiegokolwiek problemu z przeniesieniem napędu i wysokiego momentu. Naprawdę warta swojej ceny.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Paweł

  Rozmiar: 235/45 R18

  Ocena: 5,5

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Opona wykracza poza założone oczekiwania. Niesamowicie niski poziom hałasu i świetna praca przy stosunkowo niskim profilu zaskakują. Gdybym wiedział, że będzie taki komfort, to poszedłbym w koła 19". Polecam.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Piotr

  Rozmiar: 215/65 R17

  Ocena: 6,0

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Witam wszystkich zainteresowanych opiniami opon Michelin primacy 4+. Krótko i na temat, rewelacyjnie się prowadzi auto i na suchej i mokrej drodze. Jeden mały minus opony nie są specjalnie ciche.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Mariusz Sarna

  Rozmiar: 235/45 R17

  Ocena: 5,0

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Michelle tak jak napisane tak jest, wszystkie parametry zgodne z opisem. Jak wszyscy wiedzą Mercedes jest ciężkim autem, a oponki raz że bardzo ładnie wyglądają, a dwa że się sprawują. Polecam.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Zibidriver1

  Rozmiar: 215/65 R16

  Ocena: 5,6

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Po przejechaniu 2000 km mogę z czystym sumieniem polecić opony Michelin Primacy 4+. Są ciche, bardzo dobrze spisują się na suchej nawierzchni, natomiast na mokrej nawierzchni - jeszcze lepiej:)

  Czy opinia jest pomocna?

 • Robert

  Rozmiar: 225/55 R18

  Ocena: 6,0

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Rewelacyjne opony! Samochód prowadzi się zdecydowanie lepiej i pewniej niż na poprzednich również marki premium. Sprawdzają się w każdych warunkach atmosferycznych, są bardzo ciche. Polecam!

  Czy opinia jest pomocna?

 • Paweł Bednarek

  Rozmiar: 225/45 R18

  Ocena: 6,0

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Po przebiegu 10 tys. km na tych oponach mogę już powiedzieć/napisać, że opona zasługuje na poważną pochwałę i polecenie innym kierowcom, którzy lubią tak troszkę bardziej dynamiczną jazdę.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Wojtek

  Rozmiar: 225/45 R17

  Ocena: 6,0

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Bardzo dobre opony. Wysoki komfort podróżowania oraz pewność prowadzenia na suchej i mokrej nawierzchni. Niestety nie mogę nic powiedzieć na temat trwałości. Ogólnie bardzo polecam.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Rafał

  Rozmiar: 215/50 R17

  Ocena: 6,0

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Opony sprawują się świetnie. Ciche, bardzo dobrze trzymają się nawierzchni na mokrym jak i suchym. Na poprzednich Michelin przejeździłem prawie 10 lat, sprawdzona jakość i marka.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Szymon Zenker

  Rozmiar: 235/55 R17

  Ocena: 6,0

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Opony rewelacyjnie - kupuję ten model od kilku lat. Sprawdzają się w każdych warunkach. Mocny plus za to, że są ciche. Przesiadka z innych opon na Michalin robi wrażenie :)

  Czy opinia jest pomocna?

 • Ryszard Oraczewski

  Rozmiar: 205/55 R16

  Ocena: 6,0

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Opony świetnie sprawują się zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni. Dużo jeżdżę i jest to już mój drugi komplet tych opon. Gorąco polecam wszystkim niezdecydowanym.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Grzegorz Mazur

  Rozmiar: 235/55 R17

  Ocena: 6,0

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Super opony. Bardzo dobrze zachowują się zarówno na nawierzchniach suchych jak i mokrych. Bardzo dobrze prowadzi się auto. Opony godne polecenia. Bardzo dobry zakup.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Marcin

  Rozmiar: 225/45 R17

  Ocena: 6,0

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Opony do spokojnej jazdy są super, przy dynamiczniejszej jeździe w zakrętach nie czuć "pływania". Hamowanie również rewelacyjne, po zmianie czułem większą siłę.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Roman Trepczyk

  Rozmiar: 205/55 R16

  Ocena: 6,0

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Posiadam opony Michelin primacy 4+ 205/55 r16 i nie zamienię ich na inne. Mam 2 komplety zimowe i letnie i jestem bardzo zadowolony z ich użytkowania. Polecam.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Rafał

  Rozmiar: 245/45 R18

  Ocena: 6,0

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Opony bardzo ciche, dobrze trzymają się nawierzchni. Rewelacyjnie zachowują się podczas deszczu. Nawet przy obfitych opadach, bardzo dobrze odprowadzają wodę.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Dawid

  Rozmiar: 225/45 R17

  Ocena: 6,0

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Opony ciche i bardzo dobrze trzymające się na mokrej nawierzchni. A co do twardości, to jak to bywa z Michelin są miękkie.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Krzywy

  Rozmiar: 205/55 R16

  Ocena: 6,0

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Polecam ten model opon, przede wszystkim posiadają znakomite trzymanie na mokrej nawierzchni. Po zamontowaniu opon w samochodzie zrobiło się również ciszej.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Mirosław M.

  Rozmiar: 225/50 R17

  Ocena: 6,0

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Już drugi raz z rzędu kupiłem opony Michelin -powiem tak, rewelacja! Ciche, nawet przy prędkości 180 km/h, pewnie się czuję na nich prowadząc auto. Polecam.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Jerzy

  Rozmiar: 215/60 R16

  Ocena: 5,0

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Mam mieszane uczucia, wkręta złapałem już po tygodniu jazdy. To rzadkość przebić fabrycznie nową oponę, z tak wysokim bieżnikiem, ponad 30 lat jeżdżę.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Jakub Jasek

  Rozmiar: 225/45 R17

  Ocena: 6,0

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Opony bardzo dobrze trzymają się drogi oraz pozwalają bezpiecznie docierać do określonych miejsc, w które chcielibyśmy sie wybrać Serdecznie Polecam!

  Czy opinia jest pomocna?

 • Michał

  Rozmiar: 215/60 R16

  Ocena: 5,5

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Bez zastrzeżeń: pewnie się prowadzi, żadnych drgań (niezależnie od prędkości), akceptowalny poziom hałasu, stabilne zachowanie na mokrej nawierzchni.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Marek Kruk

  Rozmiar: 215/60 R16

  Ocena: 6,0

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Opony rewelacyjne! Postawiłem na jakość, a nie cenę i jestem zadowolony. Samochód znakomicie trzyma się drogi i to bez względu na pogodę. Polecam!

  Czy opinia jest pomocna?

 • Artur Horn

  Rozmiar: 215/60 R16

  Ocena: 6,0

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  JAK ZWYKLE OPONY MICHELIN SPRAWDZAJĄ SIĘ WZOROWO, KRÓTKA DROGA HAMOWANIA, BARDZO DOBRA PRZYCZEPNOŚĆ I TO, CO JEST DLA MNIE WAŻNE - OPONY SĄ CICHE!

  Czy opinia jest pomocna?

 • Rajmund

  Rozmiar: 235/55 R17

  Ocena: 5,5

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Opony zachowują się świetnie zarówno w suchych, jaki i w mokrych warunkach. Opony cichutkie również przy wysokich prędkościach. Godne polecenia.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Dariusz

  Rozmiar: 225/55 R17

  Ocena: 6,0

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Opony są ciche, użytkuję od około miesiąca. Dotychczas więcej poruszałem się na suchej nawierzchni, ale nie mam zastrzeżeń ani uwag, polecam.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Łukasz

  Rozmiar: 225/40 R18

  Ocena: 4,5

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Bardzo dobrze sprawdzają się na suchym, dobrze na mokrym. Niestety dobra przyczepność owocuje szybkim zużywaniem bieżnika, więc coś za coś.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Darek

  Rozmiar: 205/55 R16

  Ocena: 5,0

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Cicha, komfortowa. Po prostu "czuć" tą jakość. Może nie jest tania, ale to marka premium więc w raz z ceną w parze idzie jakość. Polecam.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Jurek

  Rozmiar: 225/45 R17

  Ocena: 5,5

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Opony super. Nie myślałem, że tak bardzo może zmniejszyć się hałas opon w samochodzie. Oczywiście poprawiła się jakość podróżowania.

  Czy opinia jest pomocna?

 • Bartosz

  Rozmiar: 215/55 R17

  Ocena: 6,0

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Zdecydowanie polecam opony. Bardzo dobrze trzymają się drogi. Przy hamowaniu praktycznie niemożliwe jest wprowadzenie ich w poślizg.

  Czy opinia jest pomocna?

Oferta
Oferta
Ceny i rozmiary Michelin Primacy 4+

Zastosuj

Zastosuj

Dostępne rozmiary i warianty
16" 9 dostępnych rozmiarów
 • Nazwa opony:
 • Rok produkcji:
 • Dostawa:
 • Cena za szt:
 • Ilość:
Rok produkcji: 2022

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 021

619 zł
Kup

Dostawa 5-6 dni roboczych

Cena katalogowa 1 009

565 zł
Kup

Dostawa 2-3 dni robocze

Cena katalogowa 930

583 zł
Kup

Dostawa 5-6 dni roboczych

Cena katalogowa 1 097

614 zł
Kup

Dostawa 5-6 dni roboczych

Cena katalogowa 935

653 zł
Kup

Dostawa 2-3 dni robocze

Cena katalogowa 1 095

719 zł
Kup

Dostawa 4-5 dni roboczych

Cena katalogowa 1 302

923 zł
Kup
Rok produkcji: 2022

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 723

432 zł
Kup
Rok produkcji: 2022

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 742

442 zł
Kup
Rok produkcji: 2023

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 715

449 zł
Kup
Rok produkcji: 2022

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 835

509 zł
Kup
Rok produkcji: 2022

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 840

517 zł
Kup
Rok produkcji: 2022

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 029

647 zł
Kup
Rok produkcji: 2022

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 062

664 zł
Kup
Rok produkcji: 2022

Doręczymy w poniedziałek!

689 zł
Kup

Ostatnia 1 szt. Następne od 0 zł/szt.

Dostawa 2-3 dni robocze

Cena katalogowa 962

623 zł
Kup
Rok produkcji: 2022

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 188

689 zł
Kup
Rok produkcji: 2022

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 205

690 zł
Kup
Rok produkcji: 2022

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 236

691 zł
Kup
Rok produkcji: 2022

Doręczymy w poniedziałek!

699 zł
Kup

Ostatnie 2 szt. Następne od 0 zł/szt.

Rok produkcji: 2022

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 154

721 zł
Kup
Rok produkcji: 2022

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 232

743 zł
Kup
Rok produkcji: 2023

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 200

752 zł
Kup
Rok produkcji: 2022

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 076

659 zł
Kup
Rok produkcji: 2022

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 063

664 zł
Kup
Rok produkcji: 2022

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 212

777 zł
Kup
Rok produkcji: 2022

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 301

819 zł
Kup

Dostawa 8 dni roboczych

Cena katalogowa 1 042

753 zł
Kup
Zobacz więcej
17" 20 dostępnych rozmiarów
 • Nazwa opony:
 • Rok produkcji:
 • Dostawa:
 • Cena za szt:
 • Ilość:

Dostawa 6-7 dni roboczych

Cena katalogowa 1 088

587 zł
Kup

Dostawa 5-6 dni roboczych

Cena katalogowa 1 004

637 zł
Kup
Rok produkcji: 2022

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 008

651 zł
Kup

Dostawa 5-6 dni roboczych

Cena katalogowa 1 008

591 zł
Kup

Dostawa 4-5 dni roboczych

Cena katalogowa 1 013

598 zł
Kup

Dostawa 5-6 dni roboczych

Cena katalogowa 1 024

676 zł
Kup
Rok produkcji: 2022

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 034

649 zł
Kup

Dostawa 4-5 dni roboczych

Cena katalogowa 985

713 zł
Kup

Dostawa 8 dni roboczych

Cena katalogowa 1 041

845 zł
Kup
Rok produkcji: 2022

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 920

553 zł
Kup

Dostawa 5-6 dni roboczych

Cena katalogowa 923

557 zł
Kup

Dostawa 5-6 dni roboczych

Cena katalogowa 928

558 zł
Kup
Rok produkcji: 2022

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 063

671 zł
Kup

Dostawa 5-6 dni roboczych

Cena katalogowa 1 057

693 zł
Kup
Rok produkcji: 2022

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 135

703 zł
Kup
Rok produkcji: 2022

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 132

706 zł
Kup
Rok produkcji: 2022

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 154

724 zł
Kup
Rok produkcji: 2022

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 033

669 zł
Kup

Dostawa 5-6 dni roboczych

Cena katalogowa 1 027

669 zł
Kup
Rok produkcji: 2022

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 974

619 zł
Kup
Rok produkcji: 2022

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 128

709 zł
Kup
Rok produkcji: 2022

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 760

476 zł
Kup
Rok produkcji: 2022

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 782

511 zł
Kup

Dostawa 5-6 dni roboczych

Cena katalogowa 766

476 zł
Kup

Dostawa 2-3 dni robocze

Cena katalogowa 758

480 zł
Kup

Dostawa 5-6 dni roboczych

Cena katalogowa 799

496 zł
Kup
Rok produkcji: 2022

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 061

674 zł
Kup
Rok produkcji: 2022

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 071

676 zł
Kup

Dostawa 5-6 dni roboczych

Cena katalogowa 1 038

646 zł
Kup

Dostawa 5-6 dni roboczych

Cena katalogowa 1 055

647 zł
Kup

Dostawa 5-6 dni roboczych

Cena katalogowa 1 044

648 zł
Kup

Dostawa 2-3 dni robocze

Cena katalogowa 1 076

662 zł
Kup
Rok produkcji: 2022

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 034

681 zł
Kup
Rok produkcji: 2023

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 146

733 zł
Kup

Dostawa 5-6 dni roboczych

Cena katalogowa 1 145

710 zł
Kup

Dostawa 5-6 dni roboczych

Cena katalogowa 1 109

713 zł
Kup

Dostawa 5-6 dni roboczych

Cena katalogowa 1 256

746 zł
Kup
Rok produkcji: 2022

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 033

689 zł
Kup
Rok produkcji: 2022

Dostawa 5-6 dni roboczych

549 zł
Kup

Ostatnia 1 szt. Następne od 561 zł/szt.

Rok produkcji: 2022

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 892

581 zł
Kup
Rok produkcji: 2022

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 911

589 zł
Kup
Rok produkcji: 2022

Dostawa 5-6 dni roboczych

695 zł
Kup

Ostatnia 1 szt. Następne od 714 zł/szt.

Rok produkcji: 2022

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 092

711 zł
Kup

Dostawa 5-6 dni roboczych

Cena katalogowa 1 158

661 zł
Kup
Rok produkcji: 2022

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 117

735 zł
Kup
Rok produkcji: 2022

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 213

769 zł
Kup

Dostawa 5-6 dni roboczych

Cena katalogowa 1 219

748 zł
Kup
Rok produkcji: 2022

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 185

759 zł
Kup
Zobacz więcej
18" 14 dostępnych rozmiarów
 • Nazwa opony:
 • Rok produkcji:
 • Dostawa:
 • Cena za szt:
 • Ilość:

Dostawa 5-6 dni roboczych

Cena katalogowa 1 158

676 zł
Kup
Rok produkcji: 2021

Dostawa 5-6 dni roboczych

635 zł
Kup

Ostatnie 2 szt. Następne od 767 zł/szt.

Dostawa 5-6 dni roboczych

Cena katalogowa 1 296

804 zł
Kup

Dostawa 5-6 dni roboczych

Cena katalogowa 1 172

755 zł
Kup
Rok produkcji: 2022

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 815

529 zł
Kup
Rok produkcji: 2022

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 223

743 zł
Kup

Dostawa 5-6 dni roboczych

Cena katalogowa 1 249

708 zł
Kup
Rok produkcji: 2022

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 417

903 zł
Kup
Rok produkcji: 2022

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 267

853 zł
Kup
Rok produkcji: 2022

Dostawa 5-6 dni roboczych

876 zł
Kup

Ostatnia 1 szt. Następne od 890 zł/szt.

Rok produkcji: 2022

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 429

916 zł
Kup
Rok produkcji: 2022

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 273

782 zł
Kup
Rok produkcji: 2022

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 378

855 zł
Kup

Dostawa 8 dni roboczych

Cena katalogowa 1 296

879 zł
Kup
Rok produkcji: 2022

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 035

659 zł
Kup
Rok produkcji: 2022

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 244

779 zł
Kup
Rok produkcji: 2022

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 491

968 zł
Kup
Rok produkcji: 2022

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 196

747 zł
Kup
Zobacz więcej
19" 5 dostępnych rozmiarów
 • Nazwa opony:
 • Rok produkcji:
 • Dostawa:
 • Cena za szt:
 • Ilość:

Dostawa 5-6 dni roboczych

Cena katalogowa 1 282

734 zł
Kup

Dostawa 5-6 dni roboczych

Cena katalogowa 1 191

816 zł
Kup

Dostawa 5-6 dni roboczych

Cena katalogowa 1 546

1 030 zł
Kup

Dostawa 5-6 dni roboczych

Cena katalogowa 1 509

836 zł
Kup

Dostawa 4-5 dni roboczych

Cena katalogowa 1 743

923 zł
Kup
Rok produkcji: 2022

Dostawa 5-6 dni roboczych

759 zł
Kup

Ostatnie 3 szt. Następne od 839 zł/szt.

Zobacz więcej
20" 1 dostępny rozmiar
 • Nazwa opony:
 • Rok produkcji:
 • Dostawa:
 • Cena za szt:
 • Ilość:
Rok produkcji: 2022

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 801

1 145 zł
Kup
* Cena katalogowa – cena wyznaczona przez producenta, przed zastosowaniem rabatów, stanowi kalkulację ceny pomiędzy producentem a dystrybutorem. Nie jest to cena sprzedaży dla konsumenta. Cena katalogowa dostępna tylko dla wybranych produktów.
Raty
Raty
Gwarancja
Gwarancja

Gwarancja na opony Michelin Primacy 4+

Pełna treść gwarancji
 • gwarancja obejmuje użytkowanie opon przez 5 lat od daty zakupu lub do momentu całkowitego zużycia,
 • gwarancja obejmuje wady materiałowe i produkcyjne,
 • jeśli w momencie uznanej reklamacji stopień zużycia opony nie przekracza 20% to opona zostanie wymieniona na nową,
 • w przypadku uznanej reklamacji opony o większym zużyciu, wysokość rekompensaty jest zależna od stopnia zużycia reklamowanej opony.
Certyfikat
Certyfikat

Jesteśmy certyfikowanym sprzedawcą opon marki Michelin

Certyfikat Michelin

Dostawa z montażem

Zobacz jakie to proste
 • Kup

  i wybierz dostawę
  z montażem

 • Zarezerwuj

  termin montażu po złożeniu
  zamówienia

 • Zamontuj

  opony w wybranym
  serwisie!