certyfikowany sprzedawca

Michelin Primacy 4+

Miniatura 1
Miniatura 2
Miniatura 3
certyfikowany sprzedawca
Model dostępny
w wielu rozmiarach
Od 412 szt.
Wybierz rozmiar opony
Sprawdź cenę
Szukaj wg auta Sprawdź cenę

Dostawa od 24h

14 dnina zwrot

Dostawa GRATIS

Możliwość montażu w serwisie

Zakupyna raty

5,7

1061 opinii

Testy opony

Zobacz wyniki
Parametry opony
Typ:
Osobowe
Sezon:
Gwarancja:
5 lat od daty zakupu
 • Opis produktu
 • Opinie
 • Oferta
 • Raty
 • Gwarancja
 • Certyfikat
Opis produktu
Opis produktu

Michelin primacy 4+

LatoMichelin Primacy 4+

Opona Michelin Primacy 4+
Ruszaj w drogę z michelin primacy 4+ i ciesz się większym bezpieczeństwem przez cały czas[1], jednocześnie chroniąc siebie i swoich pasażerów od pierwszego do ostatniego kilometra[5].
 • Dla większego, długotrwałego bezpieczeństwa wybierz letnią oponę MICHELIN
 • W czołówce pod względem hamowania na mokrej nawierzchni przu zużyciu bieżnika do minimalnej dopuszczalnej głębokości [1]
 • Panowanie nad pojazdem przy aquaplaningu na najwyższym poziomie[2][3]
 • Znakomita trwałość bieżnika[4]
 • Stworzona z wykorzystaniem technologii MICHELIN EverGrip
Cudzysłów

Jakość potwierdzona przez kierowców

 • Opona bardzo przyjemna w użytkowaniu, cicha, bardzo dobrze się trzyma drogi, nie jest wrażliwa na koleiny. Miękka, ale nie piszczy w upały. Stabilna i cicha przy każdej prędkości od toczenia się do prędkości autostradowych. W sytuacji nagłego hamowania trzyma znakomicie, mam wrażenie, że mój dość ciężki samochód hamuje dużo lepiej niż na poprzednich oponach. Odporna na aquaplaning. Gdy na drodze szybkiego ruchu miałem niespodziewane spotkanie z kałużą na lewym pasie za zakrętem, opony bezproblemowo poradziły sobie z wyrzuceniem wody. Utrzymały przyczepność, nie było aquaplanigu. Jedyna niedogodność: gdy są nowe intensywnie pachną świeżą gumą. Nie testowałem na śniegu i lodzie, ale to opona letnia. Ogólnie jestem zadowolony. Nie mówię, że nie ma lepszych, ale chyba najlepsze opony na jakich kiedykolwiek jeździłem. Ocena końcowa - banan na gębie :)

  Psycho

 • Do zakupu opon Michelin przekonały mnie wcześniej opony zimowe, które zakupiłem wraz z samochodem. Obecnie mam zimówki innej wiodącej firmy, ale już nie jestem z nich tak zadowolony. W ubiegłym roku w połowie sezonu postanowiłem zmienić opony letnie i znane mi uczucie pewności jazdy, praktycznie w każdych warunkach, powróciło. Opony ciche, oszczędne i dobrze trzymające się drogi. Jeśli zaś chodzi o trwałość, niewiele mogę w obecnej chwili napisać, bo to dopiero 6000 km. przebiegu.

  Piotruś Pan

 • Opony jak zwykle Michelin i zamawiane z oponeo są świetne, nie szukam nawet alternatyw. Super jazda w każdych warunkach. Wybierając je mam pewność, że to "pewniak", bo są bezpieczne, ekonomiczne, ciche i co bardzo ważne - są trwałe. Opinię popieram kilkunastoma kompletami i setkami tysięcy kilometrów zrobionych przeze mnie i moją rodzinę.

  Marcin

 • Zakupiłem Michelin Primacy 4+ w związku z opiniami użytkowników. Bezpieczeństwo moje oraz moich pasażerów, jak i pieszych, jest najważniejsze. Po wprowadzeniu pierwszeństwa dla pieszego przy pasach nie miałem problemu z wyhamowaniem nawet przy większej prędkości, na śliskiej nawierzchni nie ma problemu z kontrolą trakcji. Opony warte swojej ceny. Jeździłem na konkurencyjnych oponach w podobnej cenie i jednak Michelin przez lata swoich doświadczeń wie, jak zadbać o kierowców i ich pojazdy. Polecam.

  Mati

Wyższy poziom bezpieczeństwa na każdym kilometrze Ciesz się wyższym poziomem bezpieczeństwa na każdym kilometrze [1].

Wybierz oponę MICHELIN PRIMACY 4+ zapewniającą najwyższą skuteczność hamowania na mokrej nawierzchni przy zużyciu bieżnika do minimalnej dopuszczalnej głębokości[1] oraz kontrolę przy aquaplaningu[2][3]. Jedną z technologii MICHELIN EverGrip jest najnowsza generacja mieszanki gumowej z samoregenerującym się bieżnikiem, która niezmiennie zapewnia bezpieczeństwo do całkowitego zużycia opony[1].

Wewnętrzny spokój przez cały czas Wewnętrzny spokój przez cały czas[4].

Ciesz się wysoką trwałością[4] opony MICHELIN PRIMACY 4+, z którą będziesz czuć się pewnie i bezpiecznie przez cały czas[1]. Technologia MaxTouch Construction optymalizuje obszar kontaktu opony z drogą dla bardziej równomiernego rozkładu sił podczas hamowania, przyspieszania i na zakrętach dla przedłużenia trwałości opony.

Wewnętrzny spokój przez cały czas

Sprawdź letnią oponę MICHELIN PRIMACY 4+ i chroń siebie i swoich pasażerów od pierwszego do ostatniego kilometra[5]. Ambicją Michelin jest zapewnianie bezpieczeństwa przez cały okres eksploatacji opon. Dlatego opona oferuje znakomite hamowanie na mokrej nawierzchni przy zużyciu bieżnika do minimalnej dopuszczalnej głębokości[1], najlepszą kontrolę przy aquaplaningu[2][3] i znakomitą trwałość[4]. Ta letnia opona została opracowana z użyciem technologii MICHELIN EverGrip dzięki czemu, wybierając ją, wybierasz dużą trwałość, która pozwoli Ci cieszyć się każdą podróżą.

Zaprojektowana dla użytkowników sedanów, 4x4, SUV-ów i samochodów elektrycznych poszukujących trwałej i bezpiecznej opony o doskonałych osiągach w zakresie hamowania na mokrej nawierzchni.
 • Technologie MICHELIN EverGrip
 • MaxTouch Construction
 • samoregenerująca się mieszanka gumowa bieżnika
OPONY MICHELIN – STWORZONE, BY ZAPEWNIAĆ DŁUGOTRWAŁE OSIĄGI

Cenisz osiągi i bezpieczeństwo – dlatego Michelin dba o trwałość tych cech. Michelin zapewnia wyjątkową trwałość oferowanych opon oraz wysokie osiągi niezależnie od warunków na drodze. Użytkownicy doceniają pełny potencjał tej opony dzięki wysokim osiągom przez cały okres jej eksploatacji.

Wspieramy Cię innowacjami. Już od 130 lat
WSPIERAMY CIĘ INNOWACJAMI.
JUŻ OD 130 LAT

Począwszy od roku 1889 Michelin nieprzerwanie przedstawia światu kolejne innowacje, które powstają, by czynić mobilność ludzi i towarów bezpieczniejszą, bardziej wydajną i przyjazną środowisku. Francuski koncern jest nie tylko producentem opon uznawanych często za produkty referencyjne, ale cieszy się także nieposzlakowaną reputacją w świecie sportów motorowych, w branży turystycznej i gastronomicznej. Michelin jest jedną z wiodących światowych marek, która za swój cel przyjęła dawanie wszystkim lepszej drogi do postępu. To fundament misji Michelin.

Zaangażowanie w zrównoważony rozwój
Michelin podejmuje działania mające na celu ograniczenie wpływu działalności koncernu na środowisko naturalne

Michelin nieustannie podnosi osiągi swoich opon w zakresie efektywności paliwowej. Celem Michelin jest nie tylko zmniejszenie wpływu opon na zużycie paliwa, ale także zwiększenie autonomii pojazdów elektrycznych. Redukcja emisji CO2 związanej ze stosowaniem produktów koncernu jest integralną częścią jego strategii rozwoju. Ale jest nią także dążenie do ograniczenia liczby produkowanych opon poprzez przedłużenie ich trwałości przy utrzymaniu osiągów.

W wielu krajach Michelin angażuje się w działania związane ze zbiórką opon trafiających następnie do recyklingu. Poszukiwanie efektywnych i innowacyjnych sposobów odzysku surowców z zużytych opon to również obszar, w który Michelin inwestuje w swoich ośrodkach badawczo-rozwojowych. Materiały pozyskiwane z zużytych opon MICHELIN są moga byc ponownie wykorzystywane do produkcji nowych opon, mas bitumicznych bądź stanowią paliwo w kotłowniach i zakładach.

(1) Wyniki przeprowadzonych przez TÜV SÜV Product Service na zlecenie Michelin (czerwiec 2021) testów hamowania na mokrej nawierzchni od 80 km/h do 20 km/h opon nowych i o dopuszczalnym zużyciu w rozmiarze 205/55 R16 91V zamontowanych w VW Golf 8 („dopuszczalne zużycie” oznacza opony z bieżnikiem startym maszynowo do głębokości wskaźnika zużycia bieżnika zgodnie z regulaminem nr 30 EKG ONZ (ECE R30r03f)). Porównanie opon MICHELIN Primacy 4+ (nowa: 22,8 m - zużycie: 31,5 m) z BRIDGESTONE TuranzaT005 (nowa: 22,6 m - zużycie: 36,4 m), CONTINENTAL PremiumContact 6 (nowa: 23,1 m - zużycie: 35,3 m), GOODYEAR EfficientGrip Performance 2 (nowa: 23,8 m - zużycie: 35,5 m). Wyniki mogą się różnić w zależności od warunków drogowych i atmosferycznych.

(2) Wyniki zewnętrznych testów przeprowadzonych przez TÜV SÜD Product Service na zlecenie Michelin (czerwiec 2021) na oponach w rozmiarze 205/55 R16 91V zamontowanych w VW Golf 8 2.0l TDI. Grubość warstwy wody: 8 mm. Porównanie opon MICHELIN Primacy 4+ (100%) z BRIDGESTONE TuranzaT005 (87,6%), CONTINENTAL PremiumContact 6 (81,2%), GOODYEAR EfficientGrip Performance 2 (94%). Wyniki mogą się różnić w zależności od warunków drogowych i atmosferycznych.

(3) Wyniki zewnętrznych testów przeprowadzonych przez TÜV SÜD Product Service na zlecenie Michelin (czerwiec 2021) na oponach w rozmiarze 205/55 R16 91V zamontowanych w VW Golf 7 1.5 TSI. Grubość warstwy wody: 9 mm. Porównanie opon MICHELIN Primacy 4+ (100%) z BRIDGESTONE TuranzaT005 (97,7%), CONTINENTAL PremiumContact 6 (98,4%), GOODYEAR EfficientGrip Performance 2 (97,9%). Wyniki mogą się różnić w zależności od warunków drogowych i atmosferycznych.

(4) Wyniki zewnętrznych testów przeprowadzonych przez DEKRA TEST CENTER na zlecenie Michelin (lipiec 2021), na oponach w rozmiarze 205/55 R16 91V zamontowanych w VW Golf. Porównanie opon MICHELIN Primacy 4+ (wartość referencyjna) z BRIDGESTONE TuranzaT005 (-15 998 km), CONTINENTAL PremiumContact 6 (-5655 km), GOODYEAR EfficientGrip Performance 2 (+2093 km).

(5) „Ostatni kilometr” należy rozumieć jako zużycie do minimaln ej dopuszczalnej głębokości bieżnika (1,6 mm).

Kopiowanie treści surowo wzbronione. Zobacz konsekwencje prawne
Opinie
Opinie

Michelin Primacy 4+

5,7 Średnia ważona poszczególnych osiągów
 • 5,8/6 Sucha nawierzchnia
 • 5,7/6 Mokra nawierzchnia
99%
99% klientów poleca tę oponę
1061 ocen
 • 6
  725
 • 5
  312
 • 4
  22
 • 3
  1
 • 2
  0
 • 1
  1
Więcej statystyk Mniej statystyk

Zbieramy informacje o tej oponie od
630 dni

W tym czasie zebraliśmy aż
1061 opinii

Nasi klienci przejechali na tej oponie 15341000 km

Dominujący styl jazdy

umiarkowany

 • Wyniki : 1061 z 1061 opinii

  205/60 R16

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Jeździłem na wielu oponach. Moje ostatnie to były Energy Saver, przejechały blisko 100 tys. km i nadal mogłyby jeździć, ale już drżały przy wysokich prędkościach. Zakupiłem Primacy 4 + żeby przetestować tą opisywaną przyczepność. No i nie zawiodłem się. Trzymają się asfaltu jak wściekłe. Bardzo trudno jest zerwać przyczepność przy ruszaniu na suchym asfalcie. Można zdecydowanie bardziej agresywnie startować bez strachu, że koła zaczną mielić. W zakręty można wchodzić szybciej i pewniej. Trzymają i dają znać, że zbliża się niebezpieczna granica. W mokrych warunkach również świetnie sobie radzą. Naprawdę udane opony i polecam je nawet do samochodów z większą mocą niż mój. Na razie pozostaję przy tym modelu opony. Jest cicha, chętna do dynamicznej jazdy i podnosi komfort bo jest cicha. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  powyżej 15000km
  Styl jazdy:
  dynamiczny
  Samochód:
  Opel Astra Sedan J 1.4 (74kW) (5/105)

  Ocena łączna:

  5,5

  Sucha nawierzchnia 6/6

  Mokra nawierzchnia 5/6

  Czy opinia jest pomocna?

  18 9

  Sławomir Marszałek

  Ponad rok temu
 • 205/55 R16

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Komplet opon Michelin Primacy 4+ zakupiłem w marcu 2023 roku. Od tamtego czasu przejechałem na nich około 5 tys. kilometrów w różnych warunkach. Szukając opon letnich, sam sugerowałem się opiniami innych kierowców, bardzo przychylne opinie dotyczące tego modelu skłoniły mnie właśnie do ich wyboru. Opony zachowują bardzo dobrą przyczepność zarówno na suchej, jak i mokrej nawierzchni. Zakręty pokonuje się bardzo pewnie, do tego są dosyć ciche. Po przejechanych przeze mnie dotychczas kilometrach nie zauważyłem dotąd jakiegokolwiek zużycia. Podsumowując, jeśli ktoś szuka dobrych opon, warto wybrać model Michelin Primacy 4+, mając na uwadze, że odpowiednie ogumienie zwiększa nasze bezpieczeństwo na drodze w różnych warunkach, dlatego nie można na tym oszczędzać. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  10000 - 15000km
  Styl jazdy:
  umiarkowany
  Samochód:
  Honda Civic Hatchback VIII 1.4 (73kW) (100KM)

  Ocena łączna:

  6,0

  Sucha nawierzchnia 6/6

  Mokra nawierzchnia 6/6

  Czy opinia jest pomocna?

  2 0

  Maciej

  152 dni temu
 • 245/45 R18

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Pomimo tego, że opon Michelin Primacy 4+ używam dopiero od 3 miesięcy jestem z nich bardzo zadowolony i szczerze mogę je polecić. Jeżdżąc samochodem muszę czuć się pewnie na drodze i takie uczucie dają mi te opony. W warunkach deszczowych nie ma problemu z odprowadzaniem wody nawet przy większych prędkościach, co przy poprzednich oponach pozostawiało wiele do życzenia przez co bałem się tym samochodem jeździć w deszczu. Na suchej nawierzchni jazda na tych oponach to sama przyjemność. Auto świetnie się trzyma drogi, choć testu łosia na nich nie wykonywałem :). Jest to mój drugi samochód na oponach Michelin i z pewnością przy tej marce pozostanę. Choć po zakupie kieszeń trochę zabolała, to po pierwszej jeździe śmiało można stwierdzić, że płaci się za jakość. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  powyżej 15000km
  Styl jazdy:
  umiarkowany
  Samochód:
  Opel Insignia 4/5 drzwi I FL 2.0 CDTI (120kW)

  Ocena łączna:

  6,0

  Sucha nawierzchnia 6/6

  Mokra nawierzchnia 6/6

  Czy opinia jest pomocna?

  0 1

  Arek

  Ponad rok temu
 • 215/60 R16

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Długo zastanawiałem się nad zakupem odpowiednich opon - jaką klasę, markę wybrać oraz jaki budżet przeznaczyć. Z uwagi na to, że na co dzień jeżdżę z roczną córką, ostatecznie zdecydowałem się na klasę premium. Przy wyborze opon kierowałem się przede wszystkim bezpieczeństwem oraz niskim poziomem emisji hałasu. Dzięki pomocy sklepu Oponeo.pl wybór padł na Michelin Primacy 4+(zakupu dokonałem w atrakcyjnej cenie). Po przejechaniu kilku tysięcy kilometrów szczerze przyznaję, że był to strzał w dziesiątkę! Opony są bardzo ciche, dobrze zachowują się zarówno na suchej, jak i również na mokrej nawierzchni, a do tego świetnie reagują na nagłe hamowanie. Zakup uważam za bardzo udany - wiem, że bezpiecznie podróżuję z rodziną. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  powyżej 15000km
  Styl jazdy:
  umiarkowany
  Samochód:
  VW Passat Sedan B8 1.8 TSI (132kW) (180KM)

  Ocena łączna:

  5,5

  Sucha nawierzchnia 6/6

  Mokra nawierzchnia 5/6

  Czy opinia jest pomocna?

  0 1

  Michał G

  217 dni temu
 • 225/40 R18

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Zmieniłem stare opony ze względu na spękania gumy, bo bieżnik byl jeszcze w porządku. Kolega polecił mi właśnie Michelin, gdyż używa od wielu lat i nigdy nie miał takiej sytuacji ze starzeniem się opony. Myślałem, że większej różnicy poza żywotnością nie odczuje. Jak bardzo się myliłem. Samochód otrzymał nowe życie. Tam, gdzie wcześniej auto traciło już przyczepność, teraz jedzie jak po szynach. Na mokrej nawierzchni nie zdarza mi się już zerwać przyczepności, ruszając spod świateł, gdzie przed zmianą opon (również marki premium) koła buksowały. Mogę z czystym sumieniem polecić opony Michelin Primacy 4+ każdemu co chce poczuć różnice podczas codziennej jazdy, zarówno jeżeli chodzi o komfort, jak i bezpieczeństwo. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  5000 - 10000km
  Styl jazdy:
  dynamiczny
  Samochód:
  Honda Accord Sedan VIII 2.4 (148kW)

  Ocena łączna:

  6,0

  Sucha nawierzchnia 6/6

  Mokra nawierzchnia 6/6

  Czy opinia jest pomocna?

  0 0

  Arkadio

  Ponad rok temu
 • 225/45 R17

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Opony toczą się dziwnie, mimo że są wywarzone. Zbieżność zrobiona, a auto jest ściągane w czasie jazdy, czego nie było na starych oponach Dunlop Sport Maxx RT. Auto to skoda octawia z 2017 roku, która ma 150 koni i przebieg 50 tysięcy km. W zakrętach opony również dziwnie się zachowują. Nie ma tej pewności trzymania toru jazdy. Trzeba go korygować. Nie są też wielce ciche, jak zachwalali to ludzie na forach. Jedyny plus to jazda w czasie deszczu-tu faktycznie jest dobrze. Na chwilę obecną biję się z myślami, czy ich nie sprzedać. W to miejsce kupiłbym opony Pirelli. W fordzie focusie byłem bardzo zadowolony z opon Michelin Energy Saver Plus, a tutaj to ledwo przyznałem ocenę dostateczną. Koło opon premium to one nawet nie leżały. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Nie polecam tej opony

  Przejechany dystans:
  5000 - 10000km
  Styl jazdy:
  umiarkowany
  Samochód:
  Skoda Octavia Hatchback III FL 1.4 TSI (110kW) (150KM)

  Ocena łączna:

  3,6

  Sucha nawierzchnia 3/6

  Mokra nawierzchnia 4/6

  Czy opinia jest pomocna?

  4 1

  Marcin Kusyk

  132 dni temu
 • 205/55 R16

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Po wymianie opon z Continentala na Michelin zdecydowanie poprawił się komfort jazdy. Wydaje się jakby jazda była bardziej miękka i zdecydowanie cichsza. Jestem jedynym użytkownikiem auta i jestem bardzo zadowolona ze zmiany i jako kobieta potrafiłam tę zmianę odczuć :). Jak dla mnie to najlepsze opony . Ze 100 proc pewnością jak przyjdzie czas wymiany opon na zimowe to również wybiorę opony Michelin. Cena warta jest tego komfortu i bezpieczeństwa. Zdecydowanie polecam. O tego jeszcze usluga warsztatowa przez oponeo i czlowiek w pelni zadowolony. Nie dziwga i wszystko ma na czas. Szkoda czasu na szukanie innych wariantów zakupu i kombinowanie. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  powyżej 15000km
  Styl jazdy:
  umiarkowany
  Samochód:
  Skoda Octavia Hatchback II 1.6 TDI (77kW) (105KM)

  Ocena łączna:

  6,0

  Sucha nawierzchnia 6/6

  Mokra nawierzchnia 6/6

  Czy opinia jest pomocna?

  0 0

  Ewa

  6 dni temu
 • 205/55 R16

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Witam. Trochę czasu minęło od zakupu opon Michelin Primacy 4+. Chciałem przetestować opony przez dłuższy czas, żeby móc napisać rzeczywistą opinię o tym produkcie i teraz mogę potwierdzić z całą stanowczością jest zgodna z opisem. Jak dla mnie sprawdza się znakomicie, a przede wszystkim ciche i na tym najbardziej mi zależało. Warte swojej ceny. Posiadam opony zimowe Michelin, które używam już 6 sezon i to mnie przekonało do nabycia opon letnich. W tym roku znów kupię zimówki Michelin. Są idealne, chociaż te stare są jeszcze całkiem całkiem, ale ze względu na wiek trzeba jednak zmienić. Polecam wszystkim. Pozdrawiam. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  10000 - 15000km
  Styl jazdy:
  umiarkowany
  Samochód:
  brak informacji o pojeździe

  Ocena łączna:

  6,0

  Sucha nawierzchnia 6/6

  Mokra nawierzchnia 6/6

  Czy opinia jest pomocna?

  0 0

  Jan

  113 dni temu
 • 215/65 R16

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Opona bardzo przyjemna w użytkowaniu, cicha, bardzo dobrze się trzyma drogi, nie jest wrażliwa na koleiny. Miękka, ale nie piszczy w upały. Stabilna i cicha przy każdej prędkości od toczenia się do prędkości autostradowych. W sytuacji nagłego hamowania trzyma znakomicie, mam wrażenie, że mój dość ciężki samochód hamuje dużo lepiej niż na poprzednich oponach. Odporna na aquaplaning. Gdy na drodze szybkiego ruchu miałem niespodziewane spotkanie z kałużą na lewym pasie za zakrętem, opony bezproblemowo poradziły sobie z wyrzuceniem wody. Utrzymały przyczepność, nie było aquaplanigu. Jedyna niedogodność: gdy są nowe intensywnie pachną świeżą gumą. Nie testowałem na śniegu i lodzie, ale to opona letnia. Ogólnie jestem zadowolony. Nie mówię, że nie ma lepszych, ale chyba najlepsze opony na jakich kiedykolwiek jeździłem. Ocena końcowa - banan na gębie :) Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  2000 - 5000km
  Styl jazdy:
  umiarkowany
  Samochód:
  brak informacji o pojeździe

  Ocena łączna:

  6,0

  Sucha nawierzchnia 6/6

  Mokra nawierzchnia 6/6

  Czy opinia jest pomocna?

  2 2

  Psycho

  Ponad rok temu
 • 225/45 R17

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Na oponach Michelin Primacy 4+ przejechałem do tej pory ok 2 tys. km. Połowa z tego została zrobiona w trasie, natomiast reszta to ruch miejski. Opony bardzo dobrze trzymają się nawierzchni, zarówno suchej, jak i mokrej, a w zakrętach auto zachowuje zadany tor jazdy. Potwierdzam to co pisał jeden z użytkowników na temat obserwowanego początkowo zwiększonego zużycia paliwa - u mnie również ono wystąpiło. Niemniej jednak po pokonaniu jakiś kilkuset km wszystko wróciło do normy i na tą chwilę auto spala mniej niż na poprzednio użytkowanych oponach. Generalnie polecam. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  5000 - 10000km
  Styl jazdy:
  umiarkowany
  Samochód:
  Honda Civic Hatchback IX 1.8 i-VTEC (104kW)

  Ocena łączna:

  6,0

  Sucha nawierzchnia 6/6

  Mokra nawierzchnia 6/6

  Czy opinia jest pomocna?

  2 3

  Czarek

  Ponad rok temu
 • 225/45 R17

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Odczuwalna lepsza przyczepność i komfort jazdy w porównaniu do wymienionej poprzedniej 3-4 letniej opony. Przednie opony w Mini zużywają się znacznie szybciej od tylnich. Uślizg opony w ostrzejszych zakrętach bezpiecznie i odpowiednio wcześnie informuje kierowcę o kończonej się przyczepności poprzez charakterystyczne piszczenie. Przy mokrej nawierzchni opona dość szybko boksuje się z asfaltem. Myślę, że w dużej mierze jest to związane z charakterystyką i napędem pojazdu. Ogólnie to dobre ogumienie z dobrą przyczepnością i dobrymi parametrami hałasu, które polecam. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  10000 - 15000km
  Styl jazdy:
  spokojny
  Samochód:
  Mini Clubman Hatchback F54 1.5 (100kW) (136KM)

  Ocena łączna:

  4,5

  Sucha nawierzchnia 5/6

  Mokra nawierzchnia 4/6

  Czy opinia jest pomocna?

  2 0

  Jakub

  105 dni temu
 • 205/55 R16

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Swoje PRIMACY 4+ kupiłem pod koniec października do zmiany na zimówki, zrobiłem około 2 tys. w cyklu mieszanym, więcej po mieście. W porównaniu do poprzedników zdecydowanie cichsze i zauważalny spadek zużycia paliwa. Bardzo dobrze zachowują się zarówno na suchej, jak i na mokrej nawierzchni. Zakręty pokonuje się bez obaw poślizgu. Droga hamowania wyraźnie krótsza w każdych warunkach. Nie sprawdziłem jeszcze jak będą się zużywać, myślę, że będzie ok, zwłaszcza że mają 5.cio letnią gwarancję. Nie żałuję wyboru i zdecydowanie polecam te świetne opony. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  2000 - 5000km
  Styl jazdy:
  umiarkowany
  Samochód:
  brak informacji o pojeździe

  Ocena łączna:

  6,0

  Sucha nawierzchnia 6/6

  Mokra nawierzchnia 6/6

  Czy opinia jest pomocna?

  5 5

  Kast

  317 dni temu
 • 225/45 R18

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Bardzo długo szukałem odpowiednich opon. Z racji dużych przebiegów jakie robię, ważnym kryterium była żywotność opon. Według wielu opinii i recenzji, właśnie te opony wiodą w tym temacie prym. Podczas pierwszej jazdy poczułem ogromną różnice. Mimo przejścia z r16 na r17 nie odczułem żadnych minusów - wręcz przeciwnie - odniosłem wrażenie, że jazda stała się bardziej kulturalna, cichsza. Podczas dynamicznej jazdy mam wrażenie, że mogę sobie pozwolić na więcej ;) Moje wcześniejsze opony to wielosezonowe Yokohama. Na ten moment bardzo polecam! Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  powyżej 15000km
  Styl jazdy:
  umiarkowany
  Samochód:
  Renault Laguna Coupe III 2.0 dCi (110kW)

  Ocena łączna:

  6,0

  Sucha nawierzchnia 6/6

  Mokra nawierzchnia 6/6

  Czy opinia jest pomocna?

  5 1

  Marcin

  Ponad rok temu
 • 205/55 R16

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Michelin Primacy 4+ jest wszechstronną i wydajną oponą letnią, która sprawdzi się w różnych warunkach pogodowych. Jej mocnymi stronami są doskonała przyczepność na mokrej nawierzchni, wysoka odporność na aquaplaning, niski poziom hałasu, wysoki komfort i długa żywotność. Jej słabymi stronami są nieco słabsza przyczepność na suchej nawierzchni, mniejsza ekonomiczność ( wieksze opry toczenia) niż w starszym modelu Primacy 4 i dość wysoka cena. Mimo to, jest to opona godna polecenia dla kierowców, którzy szukają bezpieczeństwa i niezawodności. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  10000 - 15000km
  Styl jazdy:
  spokojny
  Samochód:
  Hyundai i30 Kombi III FL 1.5 (81kW) (110KM)

  Ocena łączna:

  5,6

  Sucha nawierzchnia 5/6

  Mokra nawierzchnia 6/6

  Czy opinia jest pomocna?

  0 0

  seb

  6 dni temu
 • 225/40 R18

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Zakupiłem Michelin Primacy 4+ w związku z opiniami użytkowników. Bezpieczeństwo moje oraz moich pasażerów, jak i pieszych, jest najważniejsze. Po wprowadzeniu pierwszeństwa dla pieszego przy pasach nie miałem problemu z wyhamowaniem nawet przy większej prędkości, na śliskiej nawierzchni nie ma problemu z kontrolą trakcji. Opony warte swojej ceny. Jeździłem na konkurencyjnych oponach w podobnej cenie i jednak Michelin przez lata swoich doświadczeń wie, jak zadbać o kierowców i ich pojazdy. Polecam. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  powyżej 15000km
  Styl jazdy:
  dynamiczny
  Samochód:
  Skoda Octavia Hatchback II 2.0 TDI (125kW) (170KM)

  Ocena łączna:

  5,5

  Sucha nawierzchnia 6/6

  Mokra nawierzchnia 5/6

  Czy opinia jest pomocna?

  0 0

  Mati

  72 dni temu
 • 205/55 R16

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Od 2004 r jeżdżę na oponach Michelin, różnych. Teraz na Michelin Primacy +, opona jest cichsza niż się spodziewałem. Jest miękka i komfortowa. Hamowania na mokrym i na suchym nie mogę ocenić, bo nie miałem okazji, aby być zmuszonym do gwałtownego hamowania. Przed zakupem czytałem testy tych opon, testy robili specjaliści mam zaufanie do opon i wyników testów, a to ma też wpływ na poczucie komfortu psychicznego. Ważnym elementem jest to, że opony Michelin które kupiłem są wyprodukowane w Polsce. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  10000 - 15000km
  Styl jazdy:
  spokojny
  Samochód:
  Renault Laguna Kombi II 2.2 dCi (5/108)

  Ocena łączna:

  6,0

  Sucha nawierzchnia 6/6

  Mokra nawierzchnia 6/6

  Czy opinia jest pomocna?

  15 7

  Wojciech G

  Ponad rok temu
 • 235/50 R18

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Do zakupu opon Michelin przekonały mnie wcześniej opony zimowe, które zakupiłem wraz z samochodem. Obecnie mam zimówki innej wiodącej firmy, ale już nie jestem z nich tak zadowolony. W ubiegłym roku w połowie sezonu postanowiłem zmienić opony letnie i znane mi uczucie pewności jazdy, praktycznie w każdych warunkach, powróciło. Opony ciche, oszczędne i dobrze trzymające się drogi. Jeśli zaś chodzi o trwałość, niewiele mogę w obecnej chwili napisać, bo to dopiero 6000 km. przebiegu. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  powyżej 15000km
  Styl jazdy:
  dynamiczny
  Samochód:
  brak informacji o pojeździe

  Ocena łączna:

  5,0

  Sucha nawierzchnia 5/6

  Mokra nawierzchnia 5/6

  Czy opinia jest pomocna?

  0 0

  Piotruś Pan

  319 dni temu
 • 225/40 R18

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Opony Michelin Primacy 4+ to idealny wybór dla osób cenionych sobie dobrą przyczepność w każdych warunkach. Idealnie sprawuje się do jazdy w mieście nawet na śliskiej kostce. Nie ma problemów także na autostradzie. Opony to jeden z najważniejszych elementów samochodu i to on ma kontakt z nawierzchnią. Dzięki serwisowi Oponeo i możliwości wyboru swojego ulubionego serwisu oponowego. Zakup i wymiana opon to czysta przyjemność. Polecam najlepszy sklep Oponeo i opony Michelin. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  poniżej 2000km
  Styl jazdy:
  spokojny
  Samochód:
  Mercedes Klasa A Hatchback W176 Hatchback 160 CDI BlueEFFICIENCY

  Ocena łączna:

  5,5

  Sucha nawierzchnia 6/6

  Mokra nawierzchnia 5/6

  Czy opinia jest pomocna?

  0 0

  Sebastian

  Ponad rok temu
 • 235/45 R17

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Od samego początku nie byłem do końca zadowolony z wyników, bo po zmianie opon na nowe tej marki sytuacja niewiele się poprawiła. Ale po wymianie niektórych elementów samochodu jazda stała się znacznie łatwiejsza. Polecam więc między innymi zrobić czasem generalny przegląd auta, może problem nie tkwi w oponach. W tej chwili przejechałem nie tyle - około 5-7 tysięcy kilometrów. Jestem w pełni zadowolony z opon, myślę, że cena odpowiada jakości. Polecam. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  5000 - 10000km
  Styl jazdy:
  umiarkowany
  Samochód:
  BMW Seria 3 Coupe E46 Coupe 320Ci (110kW) (150KM)

  Ocena łączna:

  5,5

  Sucha nawierzchnia 6/6

  Mokra nawierzchnia 5/6

  Czy opinia jest pomocna?

  0 0

  Danil

  150 dni temu
 • 205/55 R16

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Decydowanie polecam opony! Zdecydowanie polecam opony! W samochodzie podczas dłuższych podróży w aucie cisza. W mieście na nierównościach nadal cisza. Naprawdę mała rewolucja w oponach, a mam samochód ładnych kilka lat i to jest mój najlepszy wybór. W szczególności, że auto generalnie nie jest dobrze wyciszone, a po założeniu opon, o Panie jak nie ten samochód - idealnie wreszcie można muzyki posłuchać. Ze szczerym sumieniem polecam każdemu, kto ceni sobie te cechy. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  poniżej 2000km
  Styl jazdy:
  umiarkowany
  Samochód:
  Skoda Octavia Kombi II 1.9 TDI 4WD (77kW)

  Ocena łączna:

  6,0

  Sucha nawierzchnia 6/6

  Mokra nawierzchnia 6/6

  Czy opinia jest pomocna?

  19 7

  Marek

  Ponad rok temu
 • 225/45 R17

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  W moim niewielkim doświadczeniu z samochodami byłem uczony przez rodzinę że opony nie mają znaczenia więc przed zakupem obecnych Michelin miałem doczynienia z półką eko. Różnice zauważyłem od puerwszych minut jazdy, brak problemy z trakcją podczas jazdy jak i startu, mniejsze stalanie o ok 3 litry na 100 km, zniwelowane do minimum poślizgi na mokrej nawierzchni... Opony rewelacyjne, za rok kupię również komplet zimówek od Michelin Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  5000 - 10000km
  Styl jazdy:
  dynamiczny
  Samochód:
  Honda Civic Hatchback VIII 1.8 (103kW) (140KM)

  Ocena łączna:

  5,5

  Sucha nawierzchnia 6/6

  Mokra nawierzchnia 5/6

  Czy opinia jest pomocna?

  4 7

  Patryk Abramski

  320 dni temu
 • 215/55 R18

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Bardzo dobre trzymają się drogi. Trasa - 50% szybkiego ruchu, 30% międzymiastowe, 20% duże miasto. Dają poczucie bezpieczeństwa. Dodatkowo dobrze wyglądają. Wyciszenie jest całkiem dobre, jedynie gdy nawierzchnia ma dużą granularność (chropowaty asfalt), stają się dość głośne - jednostajny, ale niski dźwięk, który nie przeszkadza w jeździe. W moim aucie przy 140 km/h nie mam problemów z głośnymi odgłosami szumów z nadkoli. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  10000 - 15000km
  Styl jazdy:
  umiarkowany
  Samochód:
  Mazda CX-30 SUV I 2.0 SKYACTIV-X AWD (132kW) (180KM)

  Ocena łączna:

  5,5

  Sucha nawierzchnia 6/6

  Mokra nawierzchnia 5/6

  Czy opinia jest pomocna?

  0 0

  Tomasz

  112 dni temu
 • 205/55 R16

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Polecam tę opony. Mimo iż cena dość wysoka to rekompensuje to pewnością prowadzenia w każdych warunkach. Nie uświadczyliśmy żadnych negatywnych skutków w zachowaniu auta nawet na chłodnej mokrej nawierzchni, a jeździmy dość dynamicznie. Droga hamowania także pozytywnie zaskakuje, często nie wymagając załączenia systemów bezpieczeństwa w aucie. To samo przy dynamicznym ruszaniu. Opony kleją niesamowicie. Pozdrawiam. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  powyżej 15000km
  Styl jazdy:
  dynamiczny
  Samochód:
  Seat Leon Hatchback III 1.0 TSI (85kW) (116KM)

  Ocena łączna:

  6,0

  Sucha nawierzchnia 6/6

  Mokra nawierzchnia 6/6

  Czy opinia jest pomocna?

  0 0

  Artur

  65 dni temu
 • 225/45 R17

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Bardzo, ale to bardzo cieszę się z zakupionych letnich opon. Trzymają się drogi rewelacyjnie, a jeżdżę bardzo dużo zarówno trasą szybkiego ruchu jak i w dużym mieście, gdzie jest kilka rodzajów nawierzchni (bruk, kostka, asfalt i droga szutrowa).Zarówno po deszczu jak i przy słonecznej pogodzie, opony zachowują się niezawodnie. Polecam niezdecydowanym - kierowca z długoletnim doświadczeniem. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  powyżej 15000km
  Styl jazdy:
  umiarkowany
  Samochód:
  Honda Civic Hatchback VIII 1.8 (103kW) (140KM)

  Ocena łączna:

  6,0

  Sucha nawierzchnia 6/6

  Mokra nawierzchnia 6/6

  Czy opinia jest pomocna?

  1 0

  M.Garcz

  81 dni temu
 • 205/55 R16

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Opony kupiliśmy wiosną i jeździliśmy latem-jesienią na tych oponach do Hiszpanii i z powrotem, testowaliśmy opony zarówno w ulewnym deszczu na autostradzie, jak i w ekstremalnych upałach. Jesteśmy bardzo zadowoleni z opon, zarówno w mieście jak i na trasie, samochód trzyma się drogi idealnie, nie hałasuje. Trudno powiedzieć o odporności na zużycie, teraz opony wyglądają całkiem normalnie. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  5000 - 10000km
  Styl jazdy:
  umiarkowany
  Samochód:
  Peugeot 308 Hatchback I 1.6 (103kW) (140KM)

  Ocena łączna:

  5,0

  Sucha nawierzchnia 5/6

  Mokra nawierzchnia 5/6

  Czy opinia jest pomocna?

  3 0

  Anna

  320 dni temu
 • 215/60 R17

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Opony bardzo dobrze kleją się drogi. Nie piszczą na zakrętach nawet jak wchodzę w nie z ciut większą prędkością niż powinienem i nie ma żadnego uślizgu. Kontrola nad autem w każdych warunkach Mam porównanie z innymi, tańszymi oponami, ale również z wyższej półki i Michelin Primacy 4+ bije je na głowę. Miałem Primacy 3, teraz mam Primcy 4+ i pewnie za parę lat kupię kolejną generację. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  10000 - 15000km
  Styl jazdy:
  umiarkowany
  Samochód:
  Jeep Renegade SUV I 1.4 (103kW)

  Ocena łączna:

  6,0

  Sucha nawierzchnia 6/6

  Mokra nawierzchnia 6/6

  Czy opinia jest pomocna?

  0 0

  Jan Kowalski

  Ponad rok temu
 • 235/55 R18

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Zawsze do wszystkich moich samochodów kupujemy opony Michelin, Z ostatnio zakupionych Primacy 4+ jestem zadowolony. Nie do końca przetestowałem je na mokrej nawierzchn,i bo jak do tej pory, nie było okazji. Polecam tę serię jak i inne od Michelina. Polecam także OPONEO, nie dość, że duży wybor to i zawsze można porozmawiac z doradcami. Dlatego MCHELIN i Primacy 4+, no i OPONEO ! Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  powyżej 15000km
  Styl jazdy:
  umiarkowany
  Samochód:
  Toyota RAV4 SUV V 2.5 Hybrid (131kW) (179KM)

  Ocena łączna:

  5,5

  Sucha nawierzchnia 6/6

  Mokra nawierzchnia 5/6

  Czy opinia jest pomocna?

  0 0

  Zenek Pawlak

  163 dni temu
 • 225/45 R17

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Opony świetnie sobie radzą na mokrej, jak i na suchej nawierzchni. Konstrukcja bieżnika pozwala na szybkie odprowadzenie wody i przy silnych opadach oraz zalegającej na drodze wodzie nie ma obaw przed utratą przyczepności. Zużycie opon postępuje bardzo powoli co jest w zasadzie domeną marki. Warto zapłacić więcej, bo rzeczywiście opony służą dłużej niż od innych producentów. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  powyżej 15000km
  Styl jazdy:
  dynamiczny
  Samochód:
  Skoda Octavia Hatchback III FL 1.6 TDI (85kW) (116KM)

  Ocena łączna:

  6,0

  Sucha nawierzchnia 6/6

  Mokra nawierzchnia 6/6

  Czy opinia jest pomocna?

  0 0

  Marcin D

  4 dni temu
 • 205/55 R16

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Wcześniej jeździłem na Hankookach Prime4, z których byłem bardzo zadowolony, ale tutaj komfort jazdy wskakuje poziom wyżej. Opony bardzo ciche, zapewniają pewne prowadzenie przy dynamicznej jeździe, po przejechaniu 8 tys km. od lipca nie miałem ani razu problemu z przyczepnością zarówno na suchym asfalcie, jak podczas dość sporego deszczu. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  10000 - 15000km
  Styl jazdy:
  dynamiczny
  Samochód:
  VW Golf Variant VII FL 1.5 TSI BlueMotion (110kW) (150KM)

  Ocena łączna:

  6,0

  Sucha nawierzchnia 6/6

  Mokra nawierzchnia 6/6

  Czy opinia jest pomocna?

  0 0

  Daniel

  6 dni temu
 • 225/45 R17

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Na tyle, na ile pozwala moc 120 koni + przycisk sport opony bardzo dobrze się sprawują na suchej, jak i mokrej nawierzchni. Na suchej to wiadomo, że tak będzie, a co do mokrej to można śmiało wchodzić nawet w ciaśniejsze zakręty, nie zauważyłem, żeby opony traciły przyczepność, aquaplaningu też nie doświadczyłem. Hamowanie na mokrym również bez utraty kontroli nad autem. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  powyżej 15000km
  Styl jazdy:
  dynamiczny
  Samochód:
  brak informacji o pojeździe

  Ocena łączna:

  5,5

  Sucha nawierzchnia 6/6

  Mokra nawierzchnia 5/6

  Czy opinia jest pomocna?

  0 0

  Witek

  42 dni temu
 • 205/60 R16

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Chciałbym podzielić się moją opinią na temat opon Michalin Primancy4, używam ich od 4 miesięcy. Opony te zapewniają doskonałą przyczepność, bardzo dobrze trzymają się drogi w zakrętach i zapewniają doskonały komfort jazdy. Inwestycja w wysokiej jakości opony przyniosła mi wiele korzyści (bezpieczeństwo i komfort). Uważam, że warto zwrócić na nie uwagę przy wyborze opon. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  powyżej 15000km
  Styl jazdy:
  umiarkowany
  Samochód:
  brak informacji o pojeździe

  Ocena łączna:

  6,0

  Sucha nawierzchnia 6/6

  Mokra nawierzchnia 6/6

  Czy opinia jest pomocna?

  0 0

  Michał

  154 dni temu
 • 205/55 R16

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Nigdy nie miałam tak cichych bezpiecznych i wytrzymałych opon, które amortyzują bardzo dobrze samochód, który przekłada się na bardzo dobry komfort jazdy. Do tej pory korzystałam z zimówek waszej firmy i postanowiłam zakupić letnie, ponieważ z zimówek byłam ja i moja rodzina bardzo zadowolona, z każdą jazdą przekonuje się, że są to najlepsze opony, jakie mogłam wybrać. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  5000 - 10000km
  Styl jazdy:
  umiarkowany
  Samochód:
  Opel Zafira Van B 1.9 CDTI (88kW)

  Ocena łączna:

  6,0

  Sucha nawierzchnia 6/6

  Mokra nawierzchnia 6/6

  Czy opinia jest pomocna?

  0 5

  Angelika Jankowska

  Ponad rok temu
 • 205/55 R16

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Bardzo dobre opony. Miękkie, ale trzymają się drogi jak powinny, zarówno na deszczu, jak i na suchym asfalcie. Bardzo ciche, pomimo swojego rozmiaru. Zapewniają duże poczucie bezpieczeństwa podczas jazdy, na co właśnie liczyłem decydując się na zakup. Poprzednio miałem primacy 4, z uwagi na co ponownie zdecydowałem się na ich zakup i nie żałuję. Gorąco polecam. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  powyżej 15000km
  Styl jazdy:
  dynamiczny
  Samochód:
  Audi A3 Hatchback 8P 2.0 TDI (100kW)

  Ocena łączna:

  6,0

  Sucha nawierzchnia 6/6

  Mokra nawierzchnia 6/6

  Czy opinia jest pomocna?

  8 3

  Bartłomiej

  Ponad rok temu
 • 225/40 R18

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Opona rewelacyjnie spisuje się na mokrej nawierzchni. Żadnych ruchów kierownicy przy wjeździe w kałuże, super hamowanie. Na suchej nawierzchni auto świetnie się trzyma w zakrętach. Żadnych uślizgów, pewne prowadzenie auta jak po sznurku. Przy dużych prędkościach opona zachowuje się cicho, żadnych niepokojących szumów. Czuć, że jest to opona wyższej klasy. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  powyżej 15000km
  Styl jazdy:
  dynamiczny
  Samochód:
  Hyundai i30 Fastback III FL 1.4 T-GDI (103kW)

  Ocena łączna:

  6,0

  Sucha nawierzchnia 6/6

  Mokra nawierzchnia 6/6

  Czy opinia jest pomocna?

  0 0

  Mariusz

  Ponad rok temu
 • 215/50 R17

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Opony dobrze trzymają się na nawierzchni zarówno suchej jak i mokrej. Przez kałuże samochód przejeżdża bez wyczuwalnego aquaplaningu oczywiście przy normalnych prędkościach. W porównaniu z poprzednimi innej Polskiej marki bardzo ciche. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  5000 - 10000km
  Styl jazdy:
  umiarkowany
  Samochód:
  Volvo V60 Cross Country II D4 AWD (140kW) (191KM)

  Ocena łączna:

  6,0

  Sucha nawierzchnia 6/6

  Mokra nawierzchnia 6/6

  Czy opinia jest pomocna?

  0 0

  Wojciech

  129 dni temu
 • 205/60 R16

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Opony te zapewniają niesamowite wrażenia z jazdy, charakteryzując się wyjątkową przyczepnością, trwałością i wydajnością. Ich innowacyjna konstrukcja zapewnia znakomitą stabilność i komfort jazdy w różnych warunkach pogodowych, zarówno na mokrej, jak i suchej nawierzchni. Ponadto, opony te są bardzo ciche, co znacznie poprawia komfort podróżowania. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  10000 - 15000km
  Styl jazdy:
  umiarkowany
  Samochód:
  brak informacji o pojeździe

  Ocena łączna:

  6,0

  Sucha nawierzchnia 6/6

  Mokra nawierzchnia 6/6

  Czy opinia jest pomocna?

  0 0

  Jacek W

  6 dni temu
 • 205/55 R16

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  To mój drugi, taki sam komplet opon zakupiony na obecny sezon letni. Te opony sprawdziły się w stu procentach w jeździe podczas ulewy jak i na suchej nawierzchni. Droga hamowania też jest super. Po prostu opony Michelin są najlepsze. Samochód prowadzi się znakomicie i bezstresowo, bez względu na warunki jakie mogą wystąpić w czasie naszej podróży. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  2000 - 5000km
  Styl jazdy:
  umiarkowany
  Samochód:
  brak informacji o pojeździe

  Ocena łączna:

  6,0

  Sucha nawierzchnia 6/6

  Mokra nawierzchnia 6/6

  Czy opinia jest pomocna?

  5 3

  Michał

  Ponad rok temu
 • 225/45 R17

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Można polecić, opona jest cicha i dobrze trzyma się drogi. Wady to po pierwsze niski bieżnik. Nowa opona ma 7 mm, kiedy Dunlop ma 9 mm i ogromne zużycie paliwa przez pierwsze 500 km po założeniu opony. Trzeba się liczyć z wzrostem o około litr na 100 km. Po dotarciu wszystko wraca do normy, ale przy innych oponach takiego zjawiska nie widziałem. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  powyżej 15000km
  Styl jazdy:
  umiarkowany
  Samochód:
  Skoda Octavia Hatchback III FL 1.4 TSI (110kW)

  Ocena łączna:

  6,0

  Sucha nawierzchnia 6/6

  Mokra nawierzchnia 6/6

  Czy opinia jest pomocna?

  7 0

  Wojtek

  Ponad rok temu
 • 225/65 R17

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Przede wszystkim opony są ciche o małych oporach toczenia. Spalanie przy nich na widocznie niskim poziomie w porównaniu z moimi poprzednimi oryginalnie stosowanymi przez Mazdę oponami. W czasie deszczu dobrze odprowadzają wodę, gładko "przechodzą" przez kałuże na drodze. Godne polecenia. Gdybym miał ponownie wybierać, to wybrałbym tak samo. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  5000 - 10000km
  Styl jazdy:
  umiarkowany
  Samochód:
  Mazda CX-5 SUV I FL 2.0 SKYACTIV-G AWD (118kW) (160KM)

  Ocena łączna:

  6,0

  Sucha nawierzchnia 6/6

  Mokra nawierzchnia 6/6

  Czy opinia jest pomocna?

  0 0

  Pawik

  6 dni temu
 • 215/55 R17

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Opony wspaniale trzymają sie nawierzchni. Ciche, ładnie wyglądają, Nie buczą. Czuć, że to opona premium. Powiem szczerze, że opony spełniły moje oczekiwania. Na suchej nawierzchni droga hamowania oraz trzymanie w zakrętach jest bardzo dobre, jak równiez na mokrej nawierzchni trzymają również bardzo dobrze. Nie odczułem efektu aquaplaningu. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  powyżej 15000km
  Styl jazdy:
  umiarkowany
  Samochód:
  Toyota Avensis Touring Sports III FL 1.8 (108kW) (147KM)

  Ocena łączna:

  6,0

  Sucha nawierzchnia 6/6

  Mokra nawierzchnia 6/6

  Czy opinia jest pomocna?

  1 0

  AS

  74 dni temu
 • 205/55 R16

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Opony jak zwykle Michelin i zamawiane z oponeo są świetne, nie szukam nawet alternatyw. Super jazda w każdych warunkach. Wybierając je mam pewność, że to "pewniak", bo są bezpieczne, ekonomiczne, ciche i co bardzo ważne - są trwałe. Opinię popieram kilkunastoma kompletami i setkami tysięcy kilometrów zrobionych przeze mnie i moją rodzinę. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  powyżej 15000km
  Styl jazdy:
  umiarkowany
  Samochód:
  Skoda Octavia Hatchback III 1.4 TSI (110kW)

  Ocena łączna:

  6,0

  Sucha nawierzchnia 6/6

  Mokra nawierzchnia 6/6

  Czy opinia jest pomocna?

  0 0

  Marcin

  Ponad rok temu
 • 225/40 R18

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Opony przewyższyły moje oczekiwania. W każdych warunkach atmosferycznych świetnie się trzymają nawierzchni. Stosunkowo niski profil ale mimo wszystko nie dają efektu "twardego" wybierania nierówności. Dzięki miękkiej mieszance i charakterystycznemu bieżnikowi są bardzo ciche. Mam zamiar zakupić opony na sezon zimowy tej samej marki. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  10000 - 15000km
  Styl jazdy:
  dynamiczny
  Samochód:
  Skoda Octavia Hatchback III FL 1.5 TSI (110kW) (150KM)

  Ocena łączna:

  6,0

  Sucha nawierzchnia 6/6

  Mokra nawierzchnia 6/6

  Czy opinia jest pomocna?

  0 0

  Krzysztof Cz

  60 dni temu
 • 215/60 R16

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Świetne opony. Cichutkie, bardzo ciężko stracić przyczepność nawet przy ostrzejszym hamowaniu. Zastanawiałem się czy spadnie spalanie. Na razie spadło z 6.4 na 5.8-5.9 może dlatego, że inna pogoda, ale za to jeżdżę cały czas z włączoną Klimatyzacją. Jedyny minimalny minusik jaki zauważyłem to wysokość bieżnika na krawędziach opony. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  powyżej 15000km
  Styl jazdy:
  umiarkowany
  Samochód:
  Ford Mondeo Kombi V 1.5 TDCI (88kW)

  Ocena łączna:

  6,0

  Sucha nawierzchnia 6/6

  Mokra nawierzchnia 6/6

  Czy opinia jest pomocna?

  1 0

  Szymon Andrzejak

  Ponad rok temu
 • 205/55 R17

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Opony po przejechaniu już kilkunastu tysięcy kilometrów sprawują się bardzo dobrze. Świetnie trzymają się drogi na suchej oraz mokrej nawierzchni. Również na prostej drodze jak i w zakrętach nie ma żadnych problemów z pokonywaniem kolejnych kilometrów. Polecam każdemu szuka dobrej wzmacnianej opony idealnej na każdą nawierzchnię. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  5000 - 10000km
  Styl jazdy:
  umiarkowany
  Samochód:
  Seat Leon ST III 1.4 TSI (92kW)

  Ocena łączna:

  6,0

  Sucha nawierzchnia 6/6

  Mokra nawierzchnia 6/6

  Czy opinia jest pomocna?

  0 0

  Andrzej

  Ponad rok temu
 • 205/55 R16

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Bardzo ciche. Jazda bardzo komfortowa. Najpierw myślałem, że drogie, ale pomyślałem, że nad komfort i bezpieczeństwo jest najważniejsze. Czasami parę cm krótsze hamowanie to mniejsze koszty i stres. Poza tym jak będę chciał sprzedać opony to Michelin zawsze sprzedam w dobrej cenie. Opony wyprodukowane w Polsce - to też plus. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  2000 - 5000km
  Styl jazdy:
  umiarkowany
  Samochód:
  Seat Leon Hatchback IV 1.0 TSI (81kW) (110KM)

  Ocena łączna:

  6,0

  Sucha nawierzchnia 6/6

  Mokra nawierzchnia 6/6

  Czy opinia jest pomocna?

  0 0

  Grzegorz

  104 dni temu
 • 225/60 R17

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Witam, ze wszystkich dotychczas użytkowanych najlepsze opony jakie mialem. Bardzo ciche dobrze się trzymają jezdni na suchej jak i na mokrej nawierzchni. Gwarantują spokój przy wolniejszej jak i bardziej agresywnej jeździe. Opony bezdźwięczne, za jazdę wdzięczne i mimo ceny bardzo polecam je wszystkim wahającym się kupującym. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  5000 - 10000km
  Styl jazdy:
  spokojny
  Samochód:
  Kia Sportage SUV IV 1.6 GDI (97kW) (132KM)

  Ocena łączna:

  5,5

  Sucha nawierzchnia 6/6

  Mokra nawierzchnia 5/6

  Czy opinia jest pomocna?

  0 0

  ManualneSkrzynieStrusia70

  75 dni temu
 • 205/55 R16

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Po udanych zimowkach od Micheline przyszedł czas na letnie. Nie zawiodłem się. Bardzo polecam. Trzymają się mega drogi. Kupiłem je do prywatnego auta, gdzie jeździ ze mną moja rodzina i jestem spokojny. Czuć różnice, w tygodniu jeżdżę dużo służbowym i czuć różnice w jakości opony, gdzie tam mam już mam opony średniej klasy. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  10000 - 15000km
  Styl jazdy:
  umiarkowany
  Samochód:
  Volvo V40 Hatchback II D3 (110kW) (150KM)

  Ocena łączna:

  6,0

  Sucha nawierzchnia 6/6

  Mokra nawierzchnia 6/6

  Czy opinia jest pomocna?

  0 0

  Jacek

  137 dni temu
 • 215/55 R17

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Wymiana opon na Michelin Primaxy to najlepsza decyzja, jaką podjęłam w tym roku! Niesamowita różnica. Auto sunie jak po szynach, trzyma się drogi nawet na mokrych wiaduktach, nie wypada z kolein w deszczu. Przy tym są naprawdę ciche i nagle zasięg kilometrów na baku wzrósł o prawie 100km! Zimowe też wymieniam na Michelin! Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  powyżej 15000km
  Styl jazdy:
  umiarkowany
  Samochód:
  Suzuki Vitara SUV III 1.4 BoosterJet (95kW) (130KM)

  Ocena łączna:

  6,0

  Sucha nawierzchnia 6/6

  Mokra nawierzchnia 6/6

  Czy opinia jest pomocna?

  0 0

  Gosia T

  114 dni temu
 • 225/55 R17

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Michelin Primacy 4 to jedna z najlepszych opon, jakich kiedykolwiek używałem w kilku samochodach. Doskonałe warunki jazdy na suchej i mokrej nawierzchni, przewidywalna droga hamowania i "długa żywotność" skłoniły mnie do wypróbowania Michelin Primacy 4+. Przejechałem już ~7000 km - jak dotąd tak dobrze! Gorąco polecam. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  powyżej 15000km
  Styl jazdy:
  umiarkowany
  Samochód:
  Audi A6 Sedan C7 FL 2.0 TDI quattro (140kW) (191KM)

  Ocena łączna:

  6,0

  Sucha nawierzchnia 6/6

  Mokra nawierzchnia 6/6

  Czy opinia jest pomocna?

  0 0

  Dzianis P.

  104 dni temu
 • 205/55 R16

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Jedne z lepszy opon. Na suchej nawierzchni zachowują się idealnie, na mokrej sprawnie odprowadzają wodę. Brak zjawiska aquaplaningu. W przypadku, gdy na jezdni stoi więcej wody, to zdarzało się, że załączył się ESP podczas dynamicznego ruszania spod świateł. Były to pojedyncze sporadyczne sytuacje. Gorąco polecam! Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  5000 - 10000km
  Styl jazdy:
  dynamiczny
  Samochód:
  VW Golf Hatchback VII 1.4 TSI BlueMotion Technology (92kW) (125K

  Ocena łączna:

  5,5

  Sucha nawierzchnia 6/6

  Mokra nawierzchnia 5/6

  Czy opinia jest pomocna?

  0 0

  Mycha

  6 dni temu
Oferta
Oferta
Ceny i rozmiary Michelin Primacy 4+

Zastosuj

Zastosuj

Dostępne rozmiary i warianty
16" 16 dostępnych rozmiarów
 • Nazwa opony:
 • Rok produkcji:
 • Dostawa:
 • Cena za szt:
 • Ilość:

Dostawa 12 dni roboczych

Cena katalogowa 1 022

732 zł
Kup

Dostawa 10 dni roboczych

Cena katalogowa 943

612 zł
Kup

Dostawa 8 dni roboczych

Cena katalogowa 1 042

680 zł
Kup

Dostawa 10 dni roboczych

Cena katalogowa 1 105

693 zł
Kup

Dostawa 10 dni roboczych

Cena katalogowa 901

601 zł
Kup

Dostawa 10 dni roboczych

Cena katalogowa 906

619 zł
Kup

Dostawa 10 dni roboczych

Cena katalogowa 1 009

625 zł
Kup

Dostawa 10 dni roboczych

Cena katalogowa 1 054

652 zł
Kup

Dostawa 12 dni roboczych

Cena katalogowa 1 056

687 zł
Kup

Dostawa 12 dni roboczych

Cena katalogowa 1 302

899 zł
Kup

Dostawa 12 dni roboczych

Cena katalogowa 988

680 zł
Kup
Rok produkcji: 2022

Dostawa 3-4 dni robocze

412 zł
Kup

Ostatnie 2 szt. Następne od 454 zł/szt.

Rok produkcji: 2023

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 715

429 zł
Kup
Rok produkcji: 2022

Dostawa 3-4 dni robocze

488 zł
Kup

Ostatnia 1 szt. Następne od 517 zł/szt.

Dostawa 10 dni roboczych

Cena katalogowa 723

511 zł
Kup

Dostawa 10 dni roboczych

Cena katalogowa 840

533 zł
Kup
Rok produkcji: 2023

Dostawa 10 dni roboczych

571 zł
Kup

Ostatnie 3 szt. Następne od 700 zł/szt.

Rok produkcji: 2023

Dostawa 10 dni roboczych

614 zł
Kup

Ostatnie 2 szt. Następne od 675 zł/szt.

Rok produkcji: 2023

Doręczymy już jutro!

637 zł
Kup

Ostatnia 1 szt. Następne od 0 zł/szt.

Dostawa 10 dni roboczych

Cena katalogowa 1 029

624 zł
Kup

Dostawa 12 dni roboczych

Cena katalogowa 1 098

693 zł
Kup

Dostawa 10 dni roboczych

Cena katalogowa 1 205

688 zł
Kup

Dostawa 10 dni roboczych

Cena katalogowa 1 188

710 zł
Kup

Dostawa 10 dni roboczych

Cena katalogowa 1 236

714 zł
Kup

Dostawa 10 dni roboczych

Cena katalogowa 1 194

650 zł
Kup

Dostawa 10 dni roboczych

Cena katalogowa 1 232

677 zł
Kup

Dostawa 3-4 dni robocze

Cena katalogowa 1 200

761 zł
Kup

Dostawa 5-6 dni roboczych

Cena katalogowa 1 154

827 zł
Kup
Rok produkcji: 2023

Dostawa 10 dni roboczych

672 zł
Kup

Ostatnie 2 szt. Następne od 676 zł/szt.

Dostawa 8 dni roboczych

Cena katalogowa 1 063

731 zł
Kup

Dostawa 8 dni roboczych

Cena katalogowa 1 063

746 zł
Kup
Rok produkcji: 2023

Dostawa 10 dni roboczych

772 zł
Kup

Ostatnie 2 szt. Następne od 822 zł/szt.

Dostawa 10 dni roboczych

Cena katalogowa 1 212

691 zł
Kup

Dostawa 10 dni roboczych

Cena katalogowa 1 301

737 zł
Kup

Dostawa 10 dni roboczych

Cena katalogowa 1 267

781 zł
Kup
Rok produkcji: 2023

Dostawa 10 dni roboczych

772 zł
Kup

Ostatnie 2 szt. Następne od 814 zł/szt.

Dostawa 10 dni roboczych

Cena katalogowa 1 375

845 zł
Kup
Zobacz więcej
17" 20 dostępnych rozmiarów
 • Nazwa opony:
 • Rok produkcji:
 • Dostawa:
 • Cena za szt:
 • Ilość:

Dostawa 10 dni roboczych

Cena katalogowa 1 088

468 zł
Kup

Dostawa 8 dni roboczych

Cena katalogowa 998

691 zł
Kup
Rok produkcji: 2023

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 1 011

599 zł
Kup

Dostawa 10 dni roboczych

Cena katalogowa 994

607 zł
Kup

Dostawa 10 dni roboczych

Cena katalogowa 1 014

624 zł
Kup

Dostawa 8 dni roboczych

Cena katalogowa 1 034

680 zł
Kup
Rok produkcji: 2023

Dostawa 10 dni roboczych

581 zł
Kup

Ostatnia 1 szt. Następne od 660 zł/szt.

Dostawa 10 dni roboczych

Cena katalogowa 1 018

660 zł
Kup

Dostawa 10 dni roboczych

Cena katalogowa 1 051

695 zł
Kup

Dostawa 10 dni roboczych

Cena katalogowa 909

569 zł
Kup

Dostawa 10 dni roboczych

Cena katalogowa 935

580 zł
Kup

Dostawa 8 dni roboczych

Cena katalogowa 897

600 zł
Kup
Rok produkcji: 2023

Dostawa 10 dni roboczych

624 zł
Kup

Ostatnie 2 szt. Następne od 716 zł/szt.

Dostawa 10 dni roboczych

Cena katalogowa 1 067

674 zł
Kup
Rok produkcji: 2022

Doręczymy już jutro!

668 zł
Kup

Ostatnie 2 szt. Następne od 0 zł/szt.

Rok produkcji: 2023

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 1 122

720 zł
Kup

Dostawa 10 dni roboczych

Cena katalogowa 1 116

719 zł
Kup

Dostawa 10 dni roboczych

Cena katalogowa 1 043

640 zł
Kup

Dostawa 10 dni roboczych

Cena katalogowa 1 025

664 zł
Kup
Rok produkcji: 2023

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 983

604 zł
Kup
Rok produkcji: 2023

Dostawa 10 dni roboczych

659 zł
Kup

Ostatnie 3 szt. Następne od 711 zł/szt.

Rok produkcji: 2023

Dostawa 10 dni roboczych

459 zł
Kup

Ostatnia 1 szt. Następne od 491 zł/szt.

Rok produkcji: 2023

Dostawa 10 dni roboczych

469 zł
Kup

Ostatnia 1 szt. Następne od 502 zł/szt.

Rok produkcji: 2023

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 760

489 zł
Kup

Dostawa 10 dni roboczych

Cena katalogowa 799

490 zł
Kup

Dostawa 12 dni roboczych

Cena katalogowa 758

525 zł
Kup
Rok produkcji: 2023

Dostawa 10 dni roboczych

654 zł
Kup

Ostatnia 1 szt. Następne od 659 zł/szt.

Dostawa 12 dni roboczych

Cena katalogowa 1 047

618 zł
Kup

Dostawa 10 dni roboczych

Cena katalogowa 1 046

640 zł
Kup

Dostawa 10 dni roboczych

Cena katalogowa 1 083

658 zł
Kup

Dostawa 10 dni roboczych

Cena katalogowa 1 065

665 zł
Kup

Dostawa 10 dni roboczych

Cena katalogowa 1 054

671 zł
Kup

Dostawa 10 dni roboczych

Cena katalogowa 1 044

669 zł
Kup

Dostawa 10 dni roboczych

Cena katalogowa 1 091

676 zł
Kup

Dostawa 10 dni roboczych

Cena katalogowa 1 138

689 zł
Kup

Dostawa 12 dni roboczych

Cena katalogowa 1 157

714 zł
Kup
Rok produkcji: 2023

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 1 256

724 zł
Kup

Dostawa 12 dni roboczych

Cena katalogowa 1 030

642 zł
Kup

Dostawa 10 dni roboczych

Cena katalogowa 886

574 zł
Kup

Dostawa 10 dni roboczych

Cena katalogowa 920

583 zł
Kup

Dostawa 10 dni roboczych

Cena katalogowa 900

589 zł
Kup
Rok produkcji: 2023

Doręczymy już jutro!

729 zł
Kup

Ostatnia 1 szt. Następne od 0 zł/szt.

Dostawa 12 dni roboczych

Cena katalogowa 1 102

714 zł
Kup

Dostawa 10 dni roboczych

Cena katalogowa 1 172

773 zł
Kup

Dostawa 10 dni roboczych

Cena katalogowa 1 128

716 zł
Kup

Dostawa 10 dni roboczych

Cena katalogowa 1 231

753 zł
Kup
Rok produkcji: 2023

Dostawa 3-4 dni robocze

Cena katalogowa 1 224

767 zł
Kup
Rok produkcji: 2023

Dostawa 3-4 dni robocze

689 zł
Kup

Ostatnie 3 szt. Następne od 783 zł/szt.

Zobacz więcej
18" 16 dostępnych rozmiarów
 • Nazwa opony:
 • Rok produkcji:
 • Dostawa:
 • Cena za szt:
 • Ilość:
Rok produkcji: 2022

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 1 158

558 zł
Kup

Dostawa 10 dni roboczych

Cena katalogowa 1 249

708 zł
Kup

Dostawa 10 dni roboczych

Cena katalogowa 1 230

757 zł
Kup

Dostawa 3-4 dni robocze

Cena katalogowa 1 188

691 zł
Kup
Rok produkcji: 2023

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 815

497 zł
Kup

Dostawa 3-4 dni robocze

Cena katalogowa 1 192

695 zł
Kup

Dostawa 3-4 dni robocze

Cena katalogowa 1 210

718 zł
Kup

Dostawa 10 dni roboczych

Cena katalogowa 1 351

829 zł
Kup
Rok produkcji: 2023

Doręczymy już jutro!

769 zł
Kup

Ostatnie 2 szt. Następne od 0 zł/szt.

Rok produkcji: 2023

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 1 043

633 zł
Kup
Rok produkcji: 2023

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 1 348

849 zł
Kup

Dostawa 10 dni roboczych

Cena katalogowa 1 326

801 zł
Kup
Rok produkcji: 2023

Dostawa 3-4 dni robocze

729 zł
Kup

Ostatnie 2 szt. Następne od 834 zł/szt.

Rok produkcji: 2023

Doręczymy już jutro!

Cena katalogowa 1 335

845 zł
Kup

Dostawa 10 dni roboczych

Cena katalogowa 1 302

768 zł
Kup

Dostawa 10 dni roboczych

Cena katalogowa 1 054

646 zł
Kup
Rok produkcji: 2023

Doręczymy już jutro!

734 zł
Kup

Ostatnie 3 szt. Następne od 0 zł/szt.

Rok produkcji: 2023

Dostawa 12 dni roboczych

874 zł
Kup

Ostatnie 2 szt. Następne od 877 zł/szt.

Dostawa 8 dni roboczych

Cena katalogowa 1 525

1 100 zł
Kup

Dostawa 12 dni roboczych

Cena katalogowa 1 151

671 zł
Kup
Zobacz więcej
19" 4 dostępne rozmiary
 • Nazwa opony:
 • Rok produkcji:
 • Dostawa:
 • Cena za szt:
 • Ilość:

Dostawa 12 dni roboczych

Cena katalogowa 1 185

765 zł
Kup

Dostawa 10 dni roboczych

Cena katalogowa 1 123

735 zł
Kup

Dostawa 10 dni roboczych

Cena katalogowa 1 126

744 zł
Kup
Rok produkcji: 2022

Dostawa 3-4 dni robocze

882 zł
Kup

Ostatnie 2 szt. Następne od 970 zł/szt.

Dostawa 8 dni roboczych

Cena katalogowa 1 609

711 zł
Kup

Dostawa 12 dni roboczych

Cena katalogowa 1 538

802 zł
Kup
Zobacz więcej
20" 3 dostępne rozmiary
 • Nazwa opony:
 • Rok produkcji:
 • Dostawa:
 • Cena za szt:
 • Ilość:

Dostawa 10 dni roboczych

Cena katalogowa 966

767 zł
Kup

Dostawa 10 dni roboczych

Cena katalogowa 1 773

1 132 zł
Kup

Dostawa 3-4 dni robocze

Cena katalogowa 2 062

1 185 zł
Kup
* Cena katalogowa – cena wyznaczona przez producenta, przed zastosowaniem rabatów, stanowi kalkulację ceny pomiędzy producentem a dystrybutorem. Nie jest to cena sprzedaży dla konsumenta. Cena katalogowa dostępna tylko dla wybranych produktów.
Raty
Raty
Gwarancja
Gwarancja

Gwarancja na opony Michelin Primacy 4+

Pełna treść gwarancji
 • gwarancja obejmuje użytkowanie opon przez 5 lat od daty zakupu lub do momentu całkowitego zużycia,
 • gwarancja obejmuje wady materiałowe i produkcyjne,
 • jeśli w momencie uznanej reklamacji stopień zużycia opony nie przekracza 20% to opona zostanie wymieniona na nową,
 • w przypadku uznanej reklamacji opony o większym zużyciu, wysokość rekompensaty jest zależna od stopnia zużycia reklamowanej opony.
Certyfikat
Certyfikat

Jesteśmy certyfikowanym sprzedawcą opon marki Michelin

Certyfikat Michelin

Dostawa z montażem

Zobacz jakie to proste
 • Kup

  i wybierz dostawę
  z montażem

 • Zarezerwuj

  termin montażu po złożeniu
  zamówienia

 • Zamontuj

  opony w wybranym
  serwisie!