certyfikowany sprzedawca

Michelin Primacy 4+

Miniatura 1
Miniatura 2
Miniatura 3
certyfikowany sprzedawca
Model dostępny
w wielu rozmiarach
Od 269 szt.
Wybierz rozmiar opony
Sprawdź cenę
Szukaj wg auta Sprawdź cenę

Dostawa od 24h

14 dnina zwrot

Dostawa GRATIS

Możliwość montażu w serwisie

Zakupyna raty

4,8

1340 opinii

Testy opony

Zobacz wyniki
Parametry opony
Typ:
Osobowe
Sezon:
Gwarancja:
5 lat od daty zakupu
Kup opony Michelin i otrzymaj kod na paliwo oraz skorzystaj z rat 10 x 0%

Promocja Michelin

Kup opony Michelin - otrzymaj kod na paliwo oraz skorzystaj z Rat 10 x 0%

Kup opony Michelin i otrzymaj kod na paliwo oraz skorzystaj z rat 10 x 0%

Zasady:

Kup komplet (4 szt.) całorocznych lub letnich opon marki Michelin w okresie kampanii.

Otrzymaj kod QR do wykorzystania na paliwo na stacjach benzynowych*.

Wartość nagrody uzależniona jest od rozmiaru zakupionego kompletu opon Michelin:

Odbierz kod na paliwo o wartości 60 zł

Opony w rozmiarze 16” i 17”

Odbierz kod na paliwo o wartości 120 zł

Opony w rozmiarze 18” i większe

Zapoznaj się ze szczegółami promocji dostępnymi w regulaminie.

Opony biorące udział w promocji oznaczone są poniżej w zakładce oferta
 • Opis produktu
 • Opinie
 • Oferta
 • Raty
 • Gwarancja
 • Certyfikat
Opis produktu
Opis produktu

Michelin Primacy 4+

Testy opony Michelin Primacy 4+:

Test

Rozmiar

Nota

Miejsce

2024
ÖAMTC 215/55 R17 szczególnie polecana 2
TCS 215/55 R17 szczególnie polecana 2
Auto Bild 205/55 R16 wzorowa 1
Auto Bild 225/55 R17 wzorowa -
ACE/ARBÖ/GTÜ 225/45 R17 szczególnie polecana 3
ADAC 215/55 R17 dobra 2
Auto, Motor und Sport 235/55 R18 dobra -

Test

Rozmiar

Nota

Miejsce

2023
ÖAMTC 205/55 R16 szczególnie polecana 3
TCS 205/55 R16 szczególnie polecana 3
ADAC 205/55 R16 dobra 3
Skala not: najwyższa najniższa

Michelin primacy 4+

LatoMichelin Primacy 4+

Opona Michelin Primacy 4+
Ruszaj w drogę z michelin primacy 4+ i ciesz się większym bezpieczeństwem przez cały czas[1], jednocześnie chroniąc siebie i swoich pasażerów od pierwszego do ostatniego kilometra[5].
 • Dla większego, długotrwałego bezpieczeństwa wybierz letnią oponę MICHELIN
 • W czołówce pod względem hamowania na mokrej nawierzchni przu zużyciu bieżnika do minimalnej dopuszczalnej głębokości [1]
 • Panowanie nad pojazdem przy aquaplaningu na najwyższym poziomie[2][3]
 • Znakomita trwałość bieżnika[4]
 • Stworzona z wykorzystaniem technologii MICHELIN EverGrip
Cudzysłów

Jakość potwierdzona przez kierowców

 • Po wymianie opon z Continentala na Michelin zdecydowanie poprawił się komfort jazdy. Wydaje się jakby jazda była bardziej miękka i zdecydowanie cichsza. Jestem jedynym użytkownikiem auta i jestem bardzo zadowolona ze zmiany i jako kobieta potrafiłam tę zmianę odczuć :). Jak dla mnie to najlepsze opony . Ze 100 proc pewnością jak przyjdzie czas wymiany opon na zimowe to również wybiorę opony Michelin. Cena warta jest tego komfortu i bezpieczeństwa. Zdecydowanie polecam. O tego jeszcze usluga warsztatowa przez oponeo i czlowiek w pelni zadowolony. Nie dziwga i wszystko ma na czas. Szkoda czasu na szukanie innych wariantów zakupu i kombinowanie.

  Ewa

 • Jeździłem na wielu oponach. Moje ostatnie to były Energy Saver, przejechały blisko 100 tys. km i nadal mogłyby jeździć, ale już drżały przy wysokich prędkościach. Zakupiłem Primacy 4 + żeby przetestować tą opisywaną przyczepność. No i nie zawiodłem się. Trzymają się asfaltu jak wściekłe. Bardzo trudno jest zerwać przyczepność przy ruszaniu na suchym asfalcie. Można zdecydowanie bardziej agresywnie startować bez strachu, że koła zaczną mielić. W zakręty można wchodzić szybciej i pewniej. Trzymają i dają znać, że zbliża się niebezpieczna granica. W mokrych warunkach również świetnie sobie radzą. Naprawdę udane opony i polecam je nawet do samochodów z większą mocą niż mój. Na razie pozostaję przy tym modelu opony. Jest cicha, chętna do dynamicznej jazdy i podnosi komfort bo jest cicha.

  Sławomir Marszałek

 • Opony te zapewniają niesamowite wrażenia z jazdy, charakteryzując się wyjątkową przyczepnością, trwałością i wydajnością. Ich innowacyjna konstrukcja zapewnia znakomitą stabilność i komfort jazdy w różnych warunkach pogodowych, zarówno na mokrej, jak i suchej nawierzchni. Ponadto, opony te są bardzo ciche, co znacznie poprawia komfort podróżowania.

  Jacek W

 • Opona bardzo przyjemna w użytkowaniu, cicha, bardzo dobrze się trzyma drogi, nie jest wrażliwa na koleiny. Miękka, ale nie piszczy w upały. Stabilna i cicha przy każdej prędkości od toczenia się do prędkości autostradowych. W sytuacji nagłego hamowania trzyma znakomicie, mam wrażenie, że mój dość ciężki samochód hamuje dużo lepiej niż na poprzednich oponach. Odporna na aquaplaning. Gdy na drodze szybkiego ruchu miałem niespodziewane spotkanie z kałużą na lewym pasie za zakrętem, opony bezproblemowo poradziły sobie z wyrzuceniem wody. Utrzymały przyczepność, nie było aquaplanigu. Jedyna niedogodność: gdy są nowe intensywnie pachną świeżą gumą. Nie testowałem na śniegu i lodzie, ale to opona letnia. Ogólnie jestem zadowolony. Nie mówię, że nie ma lepszych, ale chyba najlepsze opony na jakich kiedykolwiek jeździłem. Ocena końcowa - banan na gębie :)

  Psycho

Wyższy poziom bezpieczeństwa na każdym kilometrze Ciesz się wyższym poziomem bezpieczeństwa na każdym kilometrze [1].

Wybierz oponę MICHELIN PRIMACY 4+ zapewniającą najwyższą skuteczność hamowania na mokrej nawierzchni przy zużyciu bieżnika do minimalnej dopuszczalnej głębokości[1] oraz kontrolę przy aquaplaningu[2][3]. Jedną z technologii MICHELIN EverGrip jest najnowsza generacja mieszanki gumowej z samoregenerującym się bieżnikiem, która niezmiennie zapewnia bezpieczeństwo do całkowitego zużycia opony[1].

Wewnętrzny spokój przez cały czas Wewnętrzny spokój przez cały czas[4].

Ciesz się wysoką trwałością[4] opony MICHELIN PRIMACY 4+, z którą będziesz czuć się pewnie i bezpiecznie przez cały czas[1]. Technologia MaxTouch Construction optymalizuje obszar kontaktu opony z drogą dla bardziej równomiernego rozkładu sił podczas hamowania, przyspieszania i na zakrętach dla przedłużenia trwałości opony.

Wewnętrzny spokój przez cały czas

Sprawdź letnią oponę MICHELIN PRIMACY 4+ i chroń siebie i swoich pasażerów od pierwszego do ostatniego kilometra[5]. Ambicją Michelin jest zapewnianie bezpieczeństwa przez cały okres eksploatacji opon. Dlatego opona oferuje znakomite hamowanie na mokrej nawierzchni przy zużyciu bieżnika do minimalnej dopuszczalnej głębokości[1], najlepszą kontrolę przy aquaplaningu[2][3] i znakomitą trwałość[4]. Ta letnia opona została opracowana z użyciem technologii MICHELIN EverGrip dzięki czemu, wybierając ją, wybierasz dużą trwałość, która pozwoli Ci cieszyć się każdą podróżą.

Zaprojektowana dla użytkowników sedanów, 4x4, SUV-ów i samochodów elektrycznych poszukujących trwałej i bezpiecznej opony o doskonałych osiągach w zakresie hamowania na mokrej nawierzchni.
 • Technologie MICHELIN EverGrip
 • MaxTouch Construction
 • samoregenerująca się mieszanka gumowa bieżnika
OPONY MICHELIN – STWORZONE, BY ZAPEWNIAĆ DŁUGOTRWAŁE OSIĄGI

Cenisz osiągi i bezpieczeństwo – dlatego Michelin dba o trwałość tych cech. Michelin zapewnia wyjątkową trwałość oferowanych opon oraz wysokie osiągi niezależnie od warunków na drodze. Użytkownicy doceniają pełny potencjał tej opony dzięki wysokim osiągom przez cały okres jej eksploatacji.

Wspieramy Cię innowacjami. Już od 130 lat
WSPIERAMY CIĘ INNOWACJAMI.
JUŻ OD 130 LAT

Począwszy od roku 1889 Michelin nieprzerwanie przedstawia światu kolejne innowacje, które powstają, by czynić mobilność ludzi i towarów bezpieczniejszą, bardziej wydajną i przyjazną środowisku. Francuski koncern jest nie tylko producentem opon uznawanych często za produkty referencyjne, ale cieszy się także nieposzlakowaną reputacją w świecie sportów motorowych, w branży turystycznej i gastronomicznej. Michelin jest jedną z wiodących światowych marek, która za swój cel przyjęła dawanie wszystkim lepszej drogi do postępu. To fundament misji Michelin.

Zaangażowanie w zrównoważony rozwój
Michelin podejmuje działania mające na celu ograniczenie wpływu działalności koncernu na środowisko naturalne

Michelin nieustannie podnosi osiągi swoich opon w zakresie efektywności paliwowej. Celem Michelin jest nie tylko zmniejszenie wpływu opon na zużycie paliwa, ale także zwiększenie autonomii pojazdów elektrycznych. Redukcja emisji CO2 związanej ze stosowaniem produktów koncernu jest integralną częścią jego strategii rozwoju. Ale jest nią także dążenie do ograniczenia liczby produkowanych opon poprzez przedłużenie ich trwałości przy utrzymaniu osiągów.

W wielu krajach Michelin angażuje się w działania związane ze zbiórką opon trafiających następnie do recyklingu. Poszukiwanie efektywnych i innowacyjnych sposobów odzysku surowców z zużytych opon to również obszar, w który Michelin inwestuje w swoich ośrodkach badawczo-rozwojowych. Materiały pozyskiwane z zużytych opon MICHELIN są moga byc ponownie wykorzystywane do produkcji nowych opon, mas bitumicznych bądź stanowią paliwo w kotłowniach i zakładach.

(1) Wyniki przeprowadzonych przez TÜV SÜV Product Service na zlecenie Michelin (czerwiec 2021) testów hamowania na mokrej nawierzchni od 80 km/h do 20 km/h opon nowych i o dopuszczalnym zużyciu w rozmiarze 205/55 R16 91V zamontowanych w VW Golf 8 („dopuszczalne zużycie” oznacza opony z bieżnikiem startym maszynowo do głębokości wskaźnika zużycia bieżnika zgodnie z regulaminem nr 30 EKG ONZ (ECE R30r03f)). Porównanie opon MICHELIN Primacy 4+ (nowa: 22,8 m - zużycie: 31,5 m) z BRIDGESTONE TuranzaT005 (nowa: 22,6 m - zużycie: 36,4 m), CONTINENTAL PremiumContact 6 (nowa: 23,1 m - zużycie: 35,3 m), GOODYEAR EfficientGrip Performance 2 (nowa: 23,8 m - zużycie: 35,5 m). Wyniki mogą się różnić w zależności od warunków drogowych i atmosferycznych.

(2) Wyniki zewnętrznych testów przeprowadzonych przez TÜV SÜD Product Service na zlecenie Michelin (czerwiec 2021) na oponach w rozmiarze 205/55 R16 91V zamontowanych w VW Golf 8 2.0l TDI. Grubość warstwy wody: 8 mm. Porównanie opon MICHELIN Primacy 4+ (100%) z BRIDGESTONE TuranzaT005 (87,6%), CONTINENTAL PremiumContact 6 (81,2%), GOODYEAR EfficientGrip Performance 2 (94%). Wyniki mogą się różnić w zależności od warunków drogowych i atmosferycznych.

(3) Wyniki zewnętrznych testów przeprowadzonych przez TÜV SÜD Product Service na zlecenie Michelin (czerwiec 2021) na oponach w rozmiarze 205/55 R16 91V zamontowanych w VW Golf 7 1.5 TSI. Grubość warstwy wody: 9 mm. Porównanie opon MICHELIN Primacy 4+ (100%) z BRIDGESTONE TuranzaT005 (97,7%), CONTINENTAL PremiumContact 6 (98,4%), GOODYEAR EfficientGrip Performance 2 (97,9%). Wyniki mogą się różnić w zależności od warunków drogowych i atmosferycznych.

(4) Wyniki zewnętrznych testów przeprowadzonych przez DEKRA TEST CENTER na zlecenie Michelin (lipiec 2021), na oponach w rozmiarze 205/55 R16 91V zamontowanych w VW Golf. Porównanie opon MICHELIN Primacy 4+ (wartość referencyjna) z BRIDGESTONE TuranzaT005 (-15 998 km), CONTINENTAL PremiumContact 6 (-5655 km), GOODYEAR EfficientGrip Performance 2 (+2093 km).

(5) „Ostatni kilometr” należy rozumieć jako zużycie do minimaln ej dopuszczalnej głębokości bieżnika (1,6 mm).

Kopiowanie treści surowo wzbronione.

Zobacz konsekwencje prawne
Opinie
Opinie

Michelin Primacy 4+

4,8 Średnia ważona poszczególnych osiągów
 • 4,8/5 Sucha nawierzchnia
 • 4,7/5 Mokra nawierzchnia
99%
99% klientów poleca tę oponę
1340 ocen
 • 5
  1109
 • 4
  225
 • 3
  5
 • 2
  0
 • 1
  1
Więcej statystyk Mniej statystyk

Zbieramy informacje o tej oponie od
819 dni

W tym czasie zebraliśmy aż
1340 opinii

Nasi klienci przejechali na tej oponie 19356000 km

Dominujący styl jazdy

umiarkowany

 • Wyniki : 1340 z 1340 opinii

  205/60 R16

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Jeździłem na wielu oponach. Moje ostatnie to były Energy Saver, przejechały blisko 100 tys. km i nadal mogłyby jeździć, ale już drżały przy wysokich prędkościach. Zakupiłem Primacy 4 + żeby przetestować tą opisywaną przyczepność. No i nie zawiodłem się. Trzymają się asfaltu jak wściekłe. Bardzo trudno jest zerwać przyczepność przy ruszaniu na suchym asfalcie. Można zdecydowanie bardziej agresywnie startować bez strachu, że koła zaczną mielić. W zakręty można wchodzić szybciej i pewniej. Trzymają i dają znać, że zbliża się niebezpieczna granica. W mokrych warunkach również świetnie sobie radzą. Naprawdę udane opony i polecam je nawet do samochodów z większą mocą niż mój. Na razie pozostaję przy tym modelu opony. Jest cicha, chętna do dynamicznej jazdy i podnosi komfort bo jest cicha. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  powyżej 15000km
  Styl jazdy:
  dynamiczny
  Samochód:
  Opel Astra Sedan J 1.4 (74kW) (5/105)

  Ocena łączna:

  4,6

  Sucha nawierzchnia 5/5

  Mokra nawierzchnia 4/5

  Czy opinia jest pomocna?

  20 11

  Sławomir Marszałek

  2 lata temu
 • 205/55 R16

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Komplet opon Michelin Primacy 4+ zakupiłem w marcu 2023 roku. Od tamtego czasu przejechałem na nich około 5 tys. kilometrów w różnych warunkach. Szukając opon letnich, sam sugerowałem się opiniami innych kierowców, bardzo przychylne opinie dotyczące tego modelu skłoniły mnie właśnie do ich wyboru. Opony zachowują bardzo dobrą przyczepność zarówno na suchej, jak i mokrej nawierzchni. Zakręty pokonuje się bardzo pewnie, do tego są dosyć ciche. Po przejechanych przeze mnie dotychczas kilometrach nie zauważyłem dotąd jakiegokolwiek zużycia. Podsumowując, jeśli ktoś szuka dobrych opon, warto wybrać model Michelin Primacy 4+, mając na uwadze, że odpowiednie ogumienie zwiększa nasze bezpieczeństwo na drodze w różnych warunkach, dlatego nie można na tym oszczędzać. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  10000 - 15000km
  Styl jazdy:
  umiarkowany
  Samochód:
  Honda Civic Hatchback VIII 1.4 (73kW) (100KM)

  Ocena łączna:

  5,0

  Sucha nawierzchnia 5/5

  Mokra nawierzchnia 5/5

  Czy opinia jest pomocna?

  6 0

  Maciej

  pół roku temu
 • 245/45 R18

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Pomimo tego, że opon Michelin Primacy 4+ używam dopiero od 3 miesięcy jestem z nich bardzo zadowolony i szczerze mogę je polecić. Jeżdżąc samochodem muszę czuć się pewnie na drodze i takie uczucie dają mi te opony. W warunkach deszczowych nie ma problemu z odprowadzaniem wody nawet przy większych prędkościach, co przy poprzednich oponach pozostawiało wiele do życzenia przez co bałem się tym samochodem jeździć w deszczu. Na suchej nawierzchni jazda na tych oponach to sama przyjemność. Auto świetnie się trzyma drogi, choć testu łosia na nich nie wykonywałem :). Jest to mój drugi samochód na oponach Michelin i z pewnością przy tej marce pozostanę. Choć po zakupie kieszeń trochę zabolała, to po pierwszej jeździe śmiało można stwierdzić, że płaci się za jakość. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  powyżej 15000km
  Styl jazdy:
  umiarkowany
  Samochód:
  Opel Insignia 4/5 drzwi I FL 2.0 CDTI (120kW)

  Ocena łączna:

  5,0

  Sucha nawierzchnia 5/5

  Mokra nawierzchnia 5/5

  Czy opinia jest pomocna?

  1 2

  Arek

  rok temu
 • 215/60 R16

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Długo zastanawiałem się nad zakupem odpowiednich opon - jaką klasę, markę wybrać oraz jaki budżet przeznaczyć. Z uwagi na to, że na co dzień jeżdżę z roczną córką, ostatecznie zdecydowałem się na klasę premium. Przy wyborze opon kierowałem się przede wszystkim bezpieczeństwem oraz niskim poziomem emisji hałasu. Dzięki pomocy sklepu Oponeo.pl wybór padł na Michelin Primacy 4+(zakupu dokonałem w atrakcyjnej cenie). Po przejechaniu kilku tysięcy kilometrów szczerze przyznaję, że był to strzał w dziesiątkę! Opony są bardzo ciche, dobrze zachowują się zarówno na suchej, jak i również na mokrej nawierzchni, a do tego świetnie reagują na nagłe hamowanie. Zakup uważam za bardzo udany - wiem, że bezpiecznie podróżuję z rodziną. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  powyżej 15000km
  Styl jazdy:
  umiarkowany
  Samochód:
  VW Passat Sedan B8 1.8 TSI (132kW) (180KM)

  Ocena łączna:

  4,6

  Sucha nawierzchnia 5/5

  Mokra nawierzchnia 4/5

  Czy opinia jest pomocna?

  2 2

  Michał G

  rok temu
 • 225/40 R18

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Zmieniłem stare opony ze względu na spękania gumy, bo bieżnik byl jeszcze w porządku. Kolega polecił mi właśnie Michelin, gdyż używa od wielu lat i nigdy nie miał takiej sytuacji ze starzeniem się opony. Myślałem, że większej różnicy poza żywotnością nie odczuje. Jak bardzo się myliłem. Samochód otrzymał nowe życie. Tam, gdzie wcześniej auto traciło już przyczepność, teraz jedzie jak po szynach. Na mokrej nawierzchni nie zdarza mi się już zerwać przyczepności, ruszając spod świateł, gdzie przed zmianą opon (również marki premium) koła buksowały. Mogę z czystym sumieniem polecić opony Michelin Primacy 4+ każdemu co chce poczuć różnice podczas codziennej jazdy, zarówno jeżeli chodzi o komfort, jak i bezpieczeństwo. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  5000 - 10000km
  Styl jazdy:
  dynamiczny
  Samochód:
  Honda Accord Sedan VIII 2.4 (148kW)

  Ocena łączna:

  5,0

  Sucha nawierzchnia 5/5

  Mokra nawierzchnia 5/5

  Czy opinia jest pomocna?

  2 1

  Arkadio

  rok temu
 • 215/55 R16

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  To już kolejny używany przeze mnie komplet opon Michelin z serii Primacy na kolejnym z samochodów używanych od ponad 20 lat. Opony Michelin nigdy mnie nie zawiodły, czego nie mogę powiedzieć o oponach innych, równie renomowanych producentów, które zdarzało się eksploatować jako zamontowane fabrycznie przez innych od VW producentów. Opony Michelin eksploatowałem już nie tylko na samochodach produkcji niemieckiej, ale także francuskiej i USA. Po złych doświadczeniach z innymi oponami, kupując kolejne samochody, zawsze preferuję egzemplarze wyposażone w opony Michelin. Opony tej marki nie zawsze wygrywają różnorakie rankingi, ale dla mnie są najlepsze! Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  10000 - 15000km
  Styl jazdy:
  umiarkowany
  Samochód:
  VW Passat Sedan B7 2.0 BlueTDI (103kW) (140KM)

  Ocena łączna:

  5,0

  Sucha nawierzchnia 5/5

  Mokra nawierzchnia 5/5

  Czy opinia jest pomocna?

  0 0

  ZBIGNIEW

  4 miesiące temu
 • 225/45 R17

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Opony toczą się dziwnie, mimo że są wywarzone. Zbieżność zrobiona, a auto jest ściągane w czasie jazdy, czego nie było na starych oponach Dunlop Sport Maxx RT. Auto to skoda octawia z 2017 roku, która ma 150 koni i przebieg 50 tysięcy km. W zakrętach opony również dziwnie się zachowują. Nie ma tej pewności trzymania toru jazdy. Trzeba go korygować. Nie są też wielce ciche, jak zachwalali to ludzie na forach. Jedyny plus to jazda w czasie deszczu-tu faktycznie jest dobrze. Na chwilę obecną biję się z myślami, czy ich nie sprzedać. W to miejsce kupiłbym opony Pirelli. W fordzie focusie byłem bardzo zadowolony z opon Michelin Energy Saver Plus, a tutaj to ledwo przyznałem ocenę dostateczną. Koło opon premium to one nawet nie leżały. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Nie polecam tej opony

  Przejechany dystans:
  5000 - 10000km
  Styl jazdy:
  umiarkowany
  Samochód:
  Skoda Octavia Hatchback III FL 1.4 TSI (110kW) (150KM)

  Ocena łączna:

  3,0

  Sucha nawierzchnia 3/5

  Mokra nawierzchnia 3/5

  Czy opinia jest pomocna?

  7 5

  Marcin Kusyk

  pół roku temu
 • 205/55 R16

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Po wymianie opon z Continentala na Michelin zdecydowanie poprawił się komfort jazdy. Wydaje się jakby jazda była bardziej miękka i zdecydowanie cichsza. Jestem jedynym użytkownikiem auta i jestem bardzo zadowolona ze zmiany i jako kobieta potrafiłam tę zmianę odczuć :). Jak dla mnie to najlepsze opony . Ze 100 proc pewnością jak przyjdzie czas wymiany opon na zimowe to również wybiorę opony Michelin. Cena warta jest tego komfortu i bezpieczeństwa. Zdecydowanie polecam. O tego jeszcze usluga warsztatowa przez oponeo i czlowiek w pelni zadowolony. Nie dziwga i wszystko ma na czas. Szkoda czasu na szukanie innych wariantów zakupu i kombinowanie. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  powyżej 15000km
  Styl jazdy:
  umiarkowany
  Samochód:
  Skoda Octavia Hatchback II 1.6 TDI (77kW) (105KM)

  Ocena łączna:

  5,0

  Sucha nawierzchnia 5/5

  Mokra nawierzchnia 5/5

  Czy opinia jest pomocna?

  2 0

  Ewa

  pół roku temu
 • 205/55 R16

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Witam. Trochę czasu minęło od zakupu opon Michelin Primacy 4+. Chciałem przetestować opony przez dłuższy czas, żeby móc napisać rzeczywistą opinię o tym produkcie i teraz mogę potwierdzić z całą stanowczością jest zgodna z opisem. Jak dla mnie sprawdza się znakomicie, a przede wszystkim ciche i na tym najbardziej mi zależało. Warte swojej ceny. Posiadam opony zimowe Michelin, które używam już 6 sezon i to mnie przekonało do nabycia opon letnich. W tym roku znów kupię zimówki Michelin. Są idealne, chociaż te stare są jeszcze całkiem całkiem, ale ze względu na wiek trzeba jednak zmienić. Polecam wszystkim. Pozdrawiam. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  10000 - 15000km
  Styl jazdy:
  umiarkowany
  Samochód:
  brak informacji o pojeździe

  Ocena łączna:

  5,0

  Sucha nawierzchnia 5/5

  Mokra nawierzchnia 5/5

  Czy opinia jest pomocna?

  1 0

  Jan

  pół roku temu
 • 215/65 R16

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Opona bardzo przyjemna w użytkowaniu, cicha, bardzo dobrze się trzyma drogi, nie jest wrażliwa na koleiny. Miękka, ale nie piszczy w upały. Stabilna i cicha przy każdej prędkości od toczenia się do prędkości autostradowych. W sytuacji nagłego hamowania trzyma znakomicie, mam wrażenie, że mój dość ciężki samochód hamuje dużo lepiej niż na poprzednich oponach. Odporna na aquaplaning. Gdy na drodze szybkiego ruchu miałem niespodziewane spotkanie z kałużą na lewym pasie za zakrętem, opony bezproblemowo poradziły sobie z wyrzuceniem wody. Utrzymały przyczepność, nie było aquaplanigu. Jedyna niedogodność: gdy są nowe intensywnie pachną świeżą gumą. Nie testowałem na śniegu i lodzie, ale to opona letnia. Ogólnie jestem zadowolony. Nie mówię, że nie ma lepszych, ale chyba najlepsze opony na jakich kiedykolwiek jeździłem. Ocena końcowa - banan na gębie :) Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  2000 - 5000km
  Styl jazdy:
  umiarkowany
  Samochód:
  brak informacji o pojeździe

  Ocena łączna:

  5,0

  Sucha nawierzchnia 5/5

  Mokra nawierzchnia 5/5

  Czy opinia jest pomocna?

  2 2

  Psycho

  rok temu
 • 205/55 R16

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Opony Michelin Primacy 4+ to był mój dobry wybór. Już po założeniu opon na sezon letni, odczułem poprawę komfortu jazdy. W aucie było ciszej, a samochód prowadził się stabilnie i przewidywalnie. Z racji, że w roku pokonuję ok. 27 tys. km, wybieram opony premium, aby wiedzieć, że mam produkt, który w przypadku sytuacji awaryjnej zadziała możliwie jak najlepiej. Większą część km pokonuję po niemieckich autostradach z prędkościami do 200 km/h i, mimo że to tylko caddy, to lubię czuć się pewnie w każdych warunkach. Odczułem też nieznaczny spadek zużycia paliwa na tych samych przejazdach. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  powyżej 15000km
  Styl jazdy:
  umiarkowany
  Samochód:
  VW Caddy Maxi Dostawczy II 2.0 TDI (110kW) (150KM)

  Ocena łączna:

  5,0

  Sucha nawierzchnia 5/5

  Mokra nawierzchnia 5/5

  Czy opinia jest pomocna?

  2 0

  KD.

  pół roku temu
 • 225/45 R17

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Na oponach Michelin Primacy 4+ przejechałem do tej pory ok 2 tys. km. Połowa z tego została zrobiona w trasie, natomiast reszta to ruch miejski. Opony bardzo dobrze trzymają się nawierzchni, zarówno suchej, jak i mokrej, a w zakrętach auto zachowuje zadany tor jazdy. Potwierdzam to co pisał jeden z użytkowników na temat obserwowanego początkowo zwiększonego zużycia paliwa - u mnie również ono wystąpiło. Niemniej jednak po pokonaniu jakiś kilkuset km wszystko wróciło do normy i na tą chwilę auto spala mniej niż na poprzednio użytkowanych oponach. Generalnie polecam. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  5000 - 10000km
  Styl jazdy:
  umiarkowany
  Samochód:
  Honda Civic Hatchback IX 1.8 i-VTEC (104kW)

  Ocena łączna:

  5,0

  Sucha nawierzchnia 5/5

  Mokra nawierzchnia 5/5

  Czy opinia jest pomocna?

  2 5

  Czarek

  rok temu
 • 225/45 R17

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Odczuwalna lepsza przyczepność i komfort jazdy w porównaniu do wymienionej poprzedniej 3-4 letniej opony. Przednie opony w Mini zużywają się znacznie szybciej od tylnich. Uślizg opony w ostrzejszych zakrętach bezpiecznie i odpowiednio wcześnie informuje kierowcę o kończonej się przyczepności poprzez charakterystyczne piszczenie. Przy mokrej nawierzchni opona dość szybko boksuje się z asfaltem. Myślę, że w dużej mierze jest to związane z charakterystyką i napędem pojazdu. Ogólnie to dobre ogumienie z dobrą przyczepnością i dobrymi parametrami hałasu, które polecam. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  10000 - 15000km
  Styl jazdy:
  spokojny
  Samochód:
  Mini Clubman Hatchback F54 1.5 (100kW) (136KM)

  Ocena łączna:

  3,8

  Sucha nawierzchnia 4/5

  Mokra nawierzchnia 3/5

  Czy opinia jest pomocna?

  3 1

  Jakub

  pół roku temu
 • 205/55 R16

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Swoje PRIMACY 4+ kupiłem pod koniec października do zmiany na zimówki, zrobiłem około 2 tys. w cyklu mieszanym, więcej po mieście. W porównaniu do poprzedników zdecydowanie cichsze i zauważalny spadek zużycia paliwa. Bardzo dobrze zachowują się zarówno na suchej, jak i na mokrej nawierzchni. Zakręty pokonuje się bez obaw poślizgu. Droga hamowania wyraźnie krótsza w każdych warunkach. Nie sprawdziłem jeszcze jak będą się zużywać, myślę, że będzie ok, zwłaszcza że mają 5.cio letnią gwarancję. Nie żałuję wyboru i zdecydowanie polecam te świetne opony. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  2000 - 5000km
  Styl jazdy:
  umiarkowany
  Samochód:
  brak informacji o pojeździe

  Ocena łączna:

  5,0

  Sucha nawierzchnia 5/5

  Mokra nawierzchnia 5/5

  Czy opinia jest pomocna?

  5 6

  Kast

  rok temu
 • 225/45 R18

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Bardzo długo szukałem odpowiednich opon. Z racji dużych przebiegów jakie robię, ważnym kryterium była żywotność opon. Według wielu opinii i recenzji, właśnie te opony wiodą w tym temacie prym. Podczas pierwszej jazdy poczułem ogromną różnice. Mimo przejścia z r16 na r17 nie odczułem żadnych minusów - wręcz przeciwnie - odniosłem wrażenie, że jazda stała się bardziej kulturalna, cichsza. Podczas dynamicznej jazdy mam wrażenie, że mogę sobie pozwolić na więcej ;) Moje wcześniejsze opony to wielosezonowe Yokohama. Na ten moment bardzo polecam! Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  powyżej 15000km
  Styl jazdy:
  umiarkowany
  Samochód:
  Renault Laguna Coupe III 2.0 dCi (110kW)

  Ocena łączna:

  5,0

  Sucha nawierzchnia 5/5

  Mokra nawierzchnia 5/5

  Czy opinia jest pomocna?

  6 1

  Marcin

  2 lata temu
 • 205/55 R16

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Michelin Primacy 4+ jest wszechstronną i wydajną oponą letnią, która sprawdzi się w różnych warunkach pogodowych. Jej mocnymi stronami są doskonała przyczepność na mokrej nawierzchni, wysoka odporność na aquaplaning, niski poziom hałasu, wysoki komfort i długa żywotność. Jej słabymi stronami są nieco słabsza przyczepność na suchej nawierzchni, mniejsza ekonomiczność ( wieksze opry toczenia) niż w starszym modelu Primacy 4 i dość wysoka cena. Mimo to, jest to opona godna polecenia dla kierowców, którzy szukają bezpieczeństwa i niezawodności. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  10000 - 15000km
  Styl jazdy:
  spokojny
  Samochód:
  Hyundai i30 Kombi III FL 1.5 (81kW) (110KM)

  Ocena łączna:

  4,6

  Sucha nawierzchnia 4/5

  Mokra nawierzchnia 5/5

  Czy opinia jest pomocna?

  0 0

  seb

  pół roku temu
 • 235/45 R17

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Witam. Jeżdżę dynamicznie dwustukonną tylno napędówką. Od opony oczekiwałem, żeby była dosyć cicha, dobrze kleiła na suchej nawierzchni, ale przede wszystkim: jak najmniejszych uślizgów ma mokrej. W tym przedziale cenowym opona Michelin okazała się dobrym rozwiązaniem, w porównaniu do choćby Uniroyal Rainsport 5, którą również miałem okazję testować, a która to okazała się straszna porażka. Podsumowując, z całą świadomością mogę polecić oponę Michelin Primacy 4 i bez wątpienia kupiłbym ją ponownie. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  5000 - 10000km
  Styl jazdy:
  dynamiczny
  Samochód:
  Mercedes Klasa E Sedan W124 Sedan 280 (193KM)

  Ocena łączna:

  4,6

  Sucha nawierzchnia 5/5

  Mokra nawierzchnia 4/5

  Czy opinia jest pomocna?

  0 0

  Łukasz

  5 miesięcy temu
 • 225/40 R18

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Zakupiłem Michelin Primacy 4+ w związku z opiniami użytkowników. Bezpieczeństwo moje oraz moich pasażerów, jak i pieszych, jest najważniejsze. Po wprowadzeniu pierwszeństwa dla pieszego przy pasach nie miałem problemu z wyhamowaniem nawet przy większej prędkości, na śliskiej nawierzchni nie ma problemu z kontrolą trakcji. Opony warte swojej ceny. Jeździłem na konkurencyjnych oponach w podobnej cenie i jednak Michelin przez lata swoich doświadczeń wie, jak zadbać o kierowców i ich pojazdy. Polecam. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  powyżej 15000km
  Styl jazdy:
  dynamiczny
  Samochód:
  Skoda Octavia Hatchback II 2.0 TDI (125kW) (170KM)

  Ocena łączna:

  4,6

  Sucha nawierzchnia 5/5

  Mokra nawierzchnia 4/5

  Czy opinia jest pomocna?

  0 0

  Mati

  pół roku temu
 • 205/55 R16

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Od 2004 r jeżdżę na oponach Michelin, różnych. Teraz na Michelin Primacy +, opona jest cichsza niż się spodziewałem. Jest miękka i komfortowa. Hamowania na mokrym i na suchym nie mogę ocenić, bo nie miałem okazji, aby być zmuszonym do gwałtownego hamowania. Przed zakupem czytałem testy tych opon, testy robili specjaliści mam zaufanie do opon i wyników testów, a to ma też wpływ na poczucie komfortu psychicznego. Ważnym elementem jest to, że opony Michelin które kupiłem są wyprodukowane w Polsce. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  10000 - 15000km
  Styl jazdy:
  spokojny
  Samochód:
  Renault Laguna Kombi II 2.2 dCi (5/108)

  Ocena łączna:

  5,0

  Sucha nawierzchnia 5/5

  Mokra nawierzchnia 5/5

  Czy opinia jest pomocna?

  15 8

  Wojciech G

  2 lata temu
 • 235/50 R18

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Do zakupu opon Michelin przekonały mnie wcześniej opony zimowe, które zakupiłem wraz z samochodem. Obecnie mam zimówki innej wiodącej firmy, ale już nie jestem z nich tak zadowolony. W ubiegłym roku w połowie sezonu postanowiłem zmienić opony letnie i znane mi uczucie pewności jazdy, praktycznie w każdych warunkach, powróciło. Opony ciche, oszczędne i dobrze trzymające się drogi. Jeśli zaś chodzi o trwałość, niewiele mogę w obecnej chwili napisać, bo to dopiero 6000 km. przebiegu. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  powyżej 15000km
  Styl jazdy:
  dynamiczny
  Samochód:
  brak informacji o pojeździe

  Ocena łączna:

  4,2

  Sucha nawierzchnia 4/5

  Mokra nawierzchnia 4/5

  Czy opinia jest pomocna?

  0 0

  Piotruś Pan

  rok temu
 • 225/40 R18

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Opony Michelin Primacy 4+ to idealny wybór dla osób cenionych sobie dobrą przyczepność w każdych warunkach. Idealnie sprawuje się do jazdy w mieście nawet na śliskiej kostce. Nie ma problemów także na autostradzie. Opony to jeden z najważniejszych elementów samochodu i to on ma kontakt z nawierzchnią. Dzięki serwisowi Oponeo i możliwości wyboru swojego ulubionego serwisu oponowego. Zakup i wymiana opon to czysta przyjemność. Polecam najlepszy sklep Oponeo i opony Michelin. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  poniżej 2000km
  Styl jazdy:
  spokojny
  Samochód:
  Mercedes Klasa A Hatchback W176 Hatchback 160 CDI BlueEFFICIENCY

  Ocena łączna:

  4,6

  Sucha nawierzchnia 5/5

  Mokra nawierzchnia 4/5

  Czy opinia jest pomocna?

  0 0

  Sebastian

  rok temu
 • 235/45 R17

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Od samego początku nie byłem do końca zadowolony z wyników, bo po zmianie opon na nowe tej marki sytuacja niewiele się poprawiła. Ale po wymianie niektórych elementów samochodu jazda stała się znacznie łatwiejsza. Polecam więc między innymi zrobić czasem generalny przegląd auta, może problem nie tkwi w oponach. W tej chwili przejechałem nie tyle - około 5-7 tysięcy kilometrów. Jestem w pełni zadowolony z opon, myślę, że cena odpowiada jakości. Polecam. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  5000 - 10000km
  Styl jazdy:
  umiarkowany
  Samochód:
  BMW Seria 3 Coupe E46 Coupe 320Ci (110kW) (150KM)

  Ocena łączna:

  4,6

  Sucha nawierzchnia 5/5

  Mokra nawierzchnia 4/5

  Czy opinia jest pomocna?

  0 0

  Danil

  pół roku temu
 • 205/55 R16

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Decydowanie polecam opony! Zdecydowanie polecam opony! W samochodzie podczas dłuższych podróży w aucie cisza. W mieście na nierównościach nadal cisza. Naprawdę mała rewolucja w oponach, a mam samochód ładnych kilka lat i to jest mój najlepszy wybór. W szczególności, że auto generalnie nie jest dobrze wyciszone, a po założeniu opon, o Panie jak nie ten samochód - idealnie wreszcie można muzyki posłuchać. Ze szczerym sumieniem polecam każdemu, kto ceni sobie te cechy. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  poniżej 2000km
  Styl jazdy:
  umiarkowany
  Samochód:
  Skoda Octavia Kombi II 1.9 TDI 4WD (77kW)

  Ocena łączna:

  5,0

  Sucha nawierzchnia 5/5

  Mokra nawierzchnia 5/5

  Czy opinia jest pomocna?

  20 7

  Marek

  2 lata temu
 • 225/50 R17

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Na tych oponach w sezonie zrobiłem 40 tys. km, zużycie opon minimalne! W większości przebieg autostradowy. Ale do rzeczy, opony świetnie trzymają drogi, nawet ciężkie auto, przy czym nie hałasują, nawet przy prędkościach autostradowych 160-180 km/h. Jeżeli chodzi o mokrą nawierzchnię, dobrze odprowadzają wodę. Jednak marka Michelin, to profesionalista w oponach i warto dołożyć trochę do opon, by być pewnym swojego bezpieczeństwa i komfortu. Szczerze polecam. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  powyżej 15000km
  Styl jazdy:
  dynamiczny
  Samochód:
  Audi A6 Allroad C6 FL 3.0 TDI Quattro (176kW) (239KM)

  Ocena łączna:

  4,6

  Sucha nawierzchnia 5/5

  Mokra nawierzchnia 4/5

  Czy opinia jest pomocna?

  0 0

  Jimi

  pół roku temu
 • 225/60 R17

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Kupiłem te opon,y patrząc na opinię innych użytkowników, i jak najbardziej jestem z nimi zgodny. Opony, jak najbardziej są prawidłowe. Świetnie trzymają się drogi na suchym, jak i mokrym podłożu. Zdecydowanie idzie również pojeździć na nich dynamicznie (oczywiście przepisowo) i być w pełni zadowolonym. Spalanie pozostało u mnie na takim samym poziomie, a hałas z opon jest na bardzo dobrym poziomie i nie przeszkadza nawet przy większych prędkościach. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  powyżej 15000km
  Styl jazdy:
  umiarkowany
  Samochód:
  BMW X3 SUV F25 xDrive20d (135kW) (184KM)

  Ocena łączna:

  4,2

  Sucha nawierzchnia 4/5

  Mokra nawierzchnia 4/5

  Czy opinia jest pomocna?

  0 0

  Niquick

  pół roku temu
 • 225/45 R17

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  W moim niewielkim doświadczeniu z samochodami byłem uczony przez rodzinę że opony nie mają znaczenia więc przed zakupem obecnych Michelin miałem doczynienia z półką eko. Różnice zauważyłem od puerwszych minut jazdy, brak problemy z trakcją podczas jazdy jak i startu, mniejsze stalanie o ok 3 litry na 100 km, zniwelowane do minimum poślizgi na mokrej nawierzchni... Opony rewelacyjne, za rok kupię również komplet zimówek od Michelin Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  5000 - 10000km
  Styl jazdy:
  dynamiczny
  Samochód:
  Honda Civic Hatchback VIII 1.8 (103kW) (140KM)

  Ocena łączna:

  4,6

  Sucha nawierzchnia 5/5

  Mokra nawierzchnia 4/5

  Czy opinia jest pomocna?

  6 8

  Patryk Abramski

  rok temu
 • 215/55 R18

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Bardzo dobre trzymają się drogi. Trasa - 50% szybkiego ruchu, 30% międzymiastowe, 20% duże miasto. Dają poczucie bezpieczeństwa. Dodatkowo dobrze wyglądają. Wyciszenie jest całkiem dobre, jedynie gdy nawierzchnia ma dużą granularność (chropowaty asfalt), stają się dość głośne - jednostajny, ale niski dźwięk, który nie przeszkadza w jeździe. W moim aucie przy 140 km/h nie mam problemów z głośnymi odgłosami szumów z nadkoli. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  10000 - 15000km
  Styl jazdy:
  umiarkowany
  Samochód:
  Mazda CX-30 SUV I 2.0 SKYACTIV-X AWD (132kW) (180KM)

  Ocena łączna:

  4,6

  Sucha nawierzchnia 5/5

  Mokra nawierzchnia 4/5

  Czy opinia jest pomocna?

  1 0

  Tomasz

  pół roku temu
 • 205/55 R16

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Polecam tę opony. Mimo iż cena dość wysoka to rekompensuje to pewnością prowadzenia w każdych warunkach. Nie uświadczyliśmy żadnych negatywnych skutków w zachowaniu auta nawet na chłodnej mokrej nawierzchni, a jeździmy dość dynamicznie. Droga hamowania także pozytywnie zaskakuje, często nie wymagając załączenia systemów bezpieczeństwa w aucie. To samo przy dynamicznym ruszaniu. Opony kleją niesamowicie. Pozdrawiam. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  powyżej 15000km
  Styl jazdy:
  dynamiczny
  Samochód:
  Seat Leon Hatchback III 1.0 TSI (85kW) (116KM)

  Ocena łączna:

  5,0

  Sucha nawierzchnia 5/5

  Mokra nawierzchnia 5/5

  Czy opinia jest pomocna?

  0 0

  Artur

  pół roku temu
 • 205/50 R17

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Na razie niewiele jeszcze przejechałem na tych letnich oponach (1000 km), ale w różnych warunkach (jezdnia sucha/mokra) i już mogę z przyjemnością stwierdzić, że opony są świetne, dobrze trzymają pojazd na zakrętach, świetnie sobie radzą przy hamowaniu na mokrej nawierzchni. Są dość ciche. Teraz zima, więc odpoczywają w zaciszu garażu (zdjęcia) i nie mogą się doczekać wiosny! Opony warte polecenia! Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  5000 - 10000km
  Styl jazdy:
  umiarkowany
  Samochód:
  Mazda 3 4/5 drzwi II 1.6 (77kW) (105KM)

  Ocena łączna:

  5,0

  Sucha nawierzchnia 5/5

  Mokra nawierzchnia 5/5

  Czy opinia jest pomocna?

  0 0

  Jerzy

  4 miesiące temu
 • 225/45 R17

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Bardzo, ale to bardzo cieszę się z zakupionych letnich opon. Trzymają się drogi rewelacyjnie, a jeżdżę bardzo dużo zarówno trasą szybkiego ruchu jak i w dużym mieście, gdzie jest kilka rodzajów nawierzchni (bruk, kostka, asfalt i droga szutrowa).Zarówno po deszczu jak i przy słonecznej pogodzie, opony zachowują się niezawodnie. Polecam niezdecydowanym - kierowca z długoletnim doświadczeniem. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  powyżej 15000km
  Styl jazdy:
  umiarkowany
  Samochód:
  Honda Civic Hatchback VIII 1.8 (103kW) (140KM)

  Ocena łączna:

  5,0

  Sucha nawierzchnia 5/5

  Mokra nawierzchnia 5/5

  Czy opinia jest pomocna?

  2 0

  M.Garcz

  pół roku temu
 • 205/55 R16

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Opony kupiliśmy wiosną i jeździliśmy latem-jesienią na tych oponach do Hiszpanii i z powrotem, testowaliśmy opony zarówno w ulewnym deszczu na autostradzie, jak i w ekstremalnych upałach. Jesteśmy bardzo zadowoleni z opon, zarówno w mieście jak i na trasie, samochód trzyma się drogi idealnie, nie hałasuje. Trudno powiedzieć o odporności na zużycie, teraz opony wyglądają całkiem normalnie. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  5000 - 10000km
  Styl jazdy:
  umiarkowany
  Samochód:
  Peugeot 308 Hatchback I 1.6 (103kW) (140KM)

  Ocena łączna:

  4,2

  Sucha nawierzchnia 4/5

  Mokra nawierzchnia 4/5

  Czy opinia jest pomocna?

  3 2

  Anna

  rok temu
 • 215/60 R17

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Opony bardzo dobrze kleją się drogi. Nie piszczą na zakrętach nawet jak wchodzę w nie z ciut większą prędkością niż powinienem i nie ma żadnego uślizgu. Kontrola nad autem w każdych warunkach Mam porównanie z innymi, tańszymi oponami, ale również z wyższej półki i Michelin Primacy 4+ bije je na głowę. Miałem Primacy 3, teraz mam Primcy 4+ i pewnie za parę lat kupię kolejną generację. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  10000 - 15000km
  Styl jazdy:
  umiarkowany
  Samochód:
  Jeep Renegade SUV I 1.4 (103kW)

  Ocena łączna:

  5,0

  Sucha nawierzchnia 5/5

  Mokra nawierzchnia 5/5

  Czy opinia jest pomocna?

  0 0

  Jan Kowalski

  rok temu
 • 235/55 R18

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Zawsze do wszystkich moich samochodów kupujemy opony Michelin, Z ostatnio zakupionych Primacy 4+ jestem zadowolony. Nie do końca przetestowałem je na mokrej nawierzchn,i bo jak do tej pory, nie było okazji. Polecam tę serię jak i inne od Michelina. Polecam także OPONEO, nie dość, że duży wybor to i zawsze można porozmawiac z doradcami. Dlatego MCHELIN i Primacy 4+, no i OPONEO ! Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  powyżej 15000km
  Styl jazdy:
  umiarkowany
  Samochód:
  Toyota RAV4 SUV V 2.5 Hybrid (131kW) (179KM)

  Ocena łączna:

  4,6

  Sucha nawierzchnia 5/5

  Mokra nawierzchnia 4/5

  Czy opinia jest pomocna?

  0 0

  Zenek Pawlak

  rok temu
 • 225/45 R17

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Opony świetnie sobie radzą na mokrej, jak i na suchej nawierzchni. Konstrukcja bieżnika pozwala na szybkie odprowadzenie wody i przy silnych opadach oraz zalegającej na drodze wodzie nie ma obaw przed utratą przyczepności. Zużycie opon postępuje bardzo powoli co jest w zasadzie domeną marki. Warto zapłacić więcej, bo rzeczywiście opony służą dłużej niż od innych producentów. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  powyżej 15000km
  Styl jazdy:
  dynamiczny
  Samochód:
  Skoda Octavia Hatchback III FL 1.6 TDI (85kW) (116KM)

  Ocena łączna:

  5,0

  Sucha nawierzchnia 5/5

  Mokra nawierzchnia 5/5

  Czy opinia jest pomocna?

  0 0

  Marcin D

  pół roku temu
 • 205/55 R16

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Wcześniej jeździłem na Hankookach Prime4, z których byłem bardzo zadowolony, ale tutaj komfort jazdy wskakuje poziom wyżej. Opony bardzo ciche, zapewniają pewne prowadzenie przy dynamicznej jeździe, po przejechaniu 8 tys km. od lipca nie miałem ani razu problemu z przyczepnością zarówno na suchym asfalcie, jak podczas dość sporego deszczu. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  10000 - 15000km
  Styl jazdy:
  dynamiczny
  Samochód:
  VW Golf Variant VII FL 1.5 TSI BlueMotion (110kW) (150KM)

  Ocena łączna:

  5,0

  Sucha nawierzchnia 5/5

  Mokra nawierzchnia 5/5

  Czy opinia jest pomocna?

  0 1

  Daniel

  pół roku temu
 • 225/45 R17

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Na tyle, na ile pozwala moc 120 koni + przycisk sport opony bardzo dobrze się sprawują na suchej, jak i mokrej nawierzchni. Na suchej to wiadomo, że tak będzie, a co do mokrej to można śmiało wchodzić nawet w ciaśniejsze zakręty, nie zauważyłem, żeby opony traciły przyczepność, aquaplaningu też nie doświadczyłem. Hamowanie na mokrym również bez utraty kontroli nad autem. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  powyżej 15000km
  Styl jazdy:
  dynamiczny
  Samochód:
  brak informacji o pojeździe

  Ocena łączna:

  4,6

  Sucha nawierzchnia 5/5

  Mokra nawierzchnia 4/5

  Czy opinia jest pomocna?

  0 1

  Witek

  pół roku temu
 • 205/60 R16

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Chciałbym podzielić się moją opinią na temat opon Michalin Primancy4, używam ich od 4 miesięcy. Opony te zapewniają doskonałą przyczepność, bardzo dobrze trzymają się drogi w zakrętach i zapewniają doskonały komfort jazdy. Inwestycja w wysokiej jakości opony przyniosła mi wiele korzyści (bezpieczeństwo i komfort). Uważam, że warto zwrócić na nie uwagę przy wyborze opon. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  powyżej 15000km
  Styl jazdy:
  umiarkowany
  Samochód:
  brak informacji o pojeździe

  Ocena łączna:

  5,0

  Sucha nawierzchnia 5/5

  Mokra nawierzchnia 5/5

  Czy opinia jest pomocna?

  1 0

  Michał

  pół roku temu
 • 205/55 R16

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Nigdy nie miałam tak cichych bezpiecznych i wytrzymałych opon, które amortyzują bardzo dobrze samochód, który przekłada się na bardzo dobry komfort jazdy. Do tej pory korzystałam z zimówek waszej firmy i postanowiłam zakupić letnie, ponieważ z zimówek byłam ja i moja rodzina bardzo zadowolona, z każdą jazdą przekonuje się, że są to najlepsze opony, jakie mogłam wybrać. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  5000 - 10000km
  Styl jazdy:
  umiarkowany
  Samochód:
  Opel Zafira Van B 1.9 CDTI (88kW)

  Ocena łączna:

  5,0

  Sucha nawierzchnia 5/5

  Mokra nawierzchnia 5/5

  Czy opinia jest pomocna?

  0 5

  Angelika Jankowska

  rok temu
 • 215/50 R17

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Opony użytkuję od kilku miesięcy, przejechałem na nich dotychczas około 6 000 kilometrów. Po wypróbowaniu w moim życiu kilkunastu innych producentów zostaję z Michelin. Michelin Primacy 4+ będzie idealnym rozwiązaniem dla osób wymagających od opony najlepszych osiągów w swojej klasie. Ciche, przewidywalne, umilające jazdę, a przede wszystkim bezpieczne. Polecam. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  10000 - 15000km
  Styl jazdy:
  umiarkowany
  Samochód:
  brak informacji o pojeździe

  Ocena łączna:

  5,0

  Sucha nawierzchnia 5/5

  Mokra nawierzchnia 5/5

  Czy opinia jest pomocna?

  0 0

  Piotr

  pół roku temu
 • 205/55 R16

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Bardzo dobre opony. Miękkie, ale trzymają się drogi jak powinny, zarówno na deszczu, jak i na suchym asfalcie. Bardzo ciche, pomimo swojego rozmiaru. Zapewniają duże poczucie bezpieczeństwa podczas jazdy, na co właśnie liczyłem decydując się na zakup. Poprzednio miałem primacy 4, z uwagi na co ponownie zdecydowałem się na ich zakup i nie żałuję. Gorąco polecam. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  powyżej 15000km
  Styl jazdy:
  dynamiczny
  Samochód:
  Audi A3 Hatchback 8P 2.0 TDI (100kW)

  Ocena łączna:

  5,0

  Sucha nawierzchnia 5/5

  Mokra nawierzchnia 5/5

  Czy opinia jest pomocna?

  8 3

  Bartłomiej

  2 lata temu
 • 205/55 R16

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Bardzo zadowolony z jazdy - toczą się bardzo cicho (rzecz jasna wszędzie tam, gdzie jezdnia jest w akceptowalnym stanie). Doskonałe odprowadzanie wody (zaliczony aquaplaning jedną stroną pojazdu przy prędkości ok. 100 km/h). Nie piszczą na szybko negocjowanych rondach, nie ucieka tył, ogólnie jestem zdania, że warto było wskoczyć na ciut wyższy poziom cenowy. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  poniżej 2000km
  Styl jazdy:
  umiarkowany
  Samochód:
  Peugeot 308 Hatchback I 1.6 (80kW) (109KM)

  Ocena łączna:

  5,0

  Sucha nawierzchnia 5/5

  Mokra nawierzchnia 5/5

  Czy opinia jest pomocna?

  0 0

  1Idoru

  pół roku temu
 • 225/40 R18

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Opona rewelacyjnie spisuje się na mokrej nawierzchni. Żadnych ruchów kierownicy przy wjeździe w kałuże, super hamowanie. Na suchej nawierzchni auto świetnie się trzyma w zakrętach. Żadnych uślizgów, pewne prowadzenie auta jak po sznurku. Przy dużych prędkościach opona zachowuje się cicho, żadnych niepokojących szumów. Czuć, że jest to opona wyższej klasy. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  powyżej 15000km
  Styl jazdy:
  dynamiczny
  Samochód:
  Hyundai i30 Fastback III FL 1.4 T-GDI (103kW)

  Ocena łączna:

  5,0

  Sucha nawierzchnia 5/5

  Mokra nawierzchnia 5/5

  Czy opinia jest pomocna?

  0 0

  Mariusz

  rok temu
 • 205/60 R16

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Długo myślałem nad zakupem opon na sezon letni, z pomocą przyszedł mi znajomy, który doradził co nieco. Opona bezapelacyjna, w żadnej sytuacji nie miałem odczucia niepewności. Trakcja przy dynamicznym ruszaniu zachowana. Trakcja na mokrej nawierzchni tak samo. Czy kupiłbym ponownie? Na ten moment myślę, że tak, zobaczymy jednak, co pokażą kolejne sezony. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  10000 - 15000km
  Styl jazdy:
  dynamiczny
  Samochód:
  BMW Seria 3 Touring F31 FL Touring 320d xDrive (140kW) (190KM)

  Ocena łączna:

  4,2

  Sucha nawierzchnia 4/5

  Mokra nawierzchnia 4/5

  Czy opinia jest pomocna?

  0 0

  Damian

  pół roku temu
 • 215/50 R17

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Opony dobrze trzymają się na nawierzchni zarówno suchej jak i mokrej. Przez kałuże samochód przejeżdża bez wyczuwalnego aquaplaningu oczywiście przy normalnych prędkościach. W porównaniu z poprzednimi innej Polskiej marki bardzo ciche. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  5000 - 10000km
  Styl jazdy:
  umiarkowany
  Samochód:
  Volvo V60 Cross Country II D4 AWD (140kW) (191KM)

  Ocena łączna:

  5,0

  Sucha nawierzchnia 5/5

  Mokra nawierzchnia 5/5

  Czy opinia jest pomocna?

  0 0

  Wojciech

  pół roku temu
 • 205/60 R16

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Opony te zapewniają niesamowite wrażenia z jazdy, charakteryzując się wyjątkową przyczepnością, trwałością i wydajnością. Ich innowacyjna konstrukcja zapewnia znakomitą stabilność i komfort jazdy w różnych warunkach pogodowych, zarówno na mokrej, jak i suchej nawierzchni. Ponadto, opony te są bardzo ciche, co znacznie poprawia komfort podróżowania. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  10000 - 15000km
  Styl jazdy:
  umiarkowany
  Samochód:
  brak informacji o pojeździe

  Ocena łączna:

  5,0

  Sucha nawierzchnia 5/5

  Mokra nawierzchnia 5/5

  Czy opinia jest pomocna?

  0 0

  Jacek W

  pół roku temu
 • 205/55 R16

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  To mój drugi, taki sam komplet opon zakupiony na obecny sezon letni. Te opony sprawdziły się w stu procentach w jeździe podczas ulewy jak i na suchej nawierzchni. Droga hamowania też jest super. Po prostu opony Michelin są najlepsze. Samochód prowadzi się znakomicie i bezstresowo, bez względu na warunki jakie mogą wystąpić w czasie naszej podróży. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  2000 - 5000km
  Styl jazdy:
  umiarkowany
  Samochód:
  brak informacji o pojeździe

  Ocena łączna:

  5,0

  Sucha nawierzchnia 5/5

  Mokra nawierzchnia 5/5

  Czy opinia jest pomocna?

  5 3

  Michał

  2 lata temu
 • 225/45 R17

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Można polecić, opona jest cicha i dobrze trzyma się drogi. Wady to po pierwsze niski bieżnik. Nowa opona ma 7 mm, kiedy Dunlop ma 9 mm i ogromne zużycie paliwa przez pierwsze 500 km po założeniu opony. Trzeba się liczyć z wzrostem o około litr na 100 km. Po dotarciu wszystko wraca do normy, ale przy innych oponach takiego zjawiska nie widziałem. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  powyżej 15000km
  Styl jazdy:
  umiarkowany
  Samochód:
  Skoda Octavia Hatchback III FL 1.4 TSI (110kW)

  Ocena łączna:

  5,0

  Sucha nawierzchnia 5/5

  Mokra nawierzchnia 5/5

  Czy opinia jest pomocna?

  7 0

  Wojtek

  2 lata temu
 • 225/65 R17

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Przede wszystkim opony są ciche o małych oporach toczenia. Spalanie przy nich na widocznie niskim poziomie w porównaniu z moimi poprzednimi oryginalnie stosowanymi przez Mazdę oponami. W czasie deszczu dobrze odprowadzają wodę, gładko "przechodzą" przez kałuże na drodze. Godne polecenia. Gdybym miał ponownie wybierać, to wybrałbym tak samo. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  5000 - 10000km
  Styl jazdy:
  umiarkowany
  Samochód:
  Mazda CX-5 SUV I FL 2.0 SKYACTIV-G AWD (118kW) (160KM)

  Ocena łączna:

  5,0

  Sucha nawierzchnia 5/5

  Mokra nawierzchnia 5/5

  Czy opinia jest pomocna?

  0 0

  Pawik

  pół roku temu
 • 215/55 R17

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Opony wspaniale trzymają sie nawierzchni. Ciche, ładnie wyglądają, Nie buczą. Czuć, że to opona premium. Powiem szczerze, że opony spełniły moje oczekiwania. Na suchej nawierzchni droga hamowania oraz trzymanie w zakrętach jest bardzo dobre, jak równiez na mokrej nawierzchni trzymają również bardzo dobrze. Nie odczułem efektu aquaplaningu. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  powyżej 15000km
  Styl jazdy:
  umiarkowany
  Samochód:
  Toyota Avensis Touring Sports III FL 1.8 (108kW) (147KM)

  Ocena łączna:

  5,0

  Sucha nawierzchnia 5/5

  Mokra nawierzchnia 5/5

  Czy opinia jest pomocna?

  2 0

  AS

  pół roku temu
 • 205/55 R16

  Opinia
  potwierdzona zakupem

  Opony jak zwykle Michelin i zamawiane z oponeo są świetne, nie szukam nawet alternatyw. Super jazda w każdych warunkach. Wybierając je mam pewność, że to "pewniak", bo są bezpieczne, ekonomiczne, ciche i co bardzo ważne - są trwałe. Opinię popieram kilkunastoma kompletami i setkami tysięcy kilometrów zrobionych przeze mnie i moją rodzinę. Czytaj więcej Zwiń

  Podsumowanie: Polecam tę oponę

  Przejechany dystans:
  powyżej 15000km
  Styl jazdy:
  umiarkowany
  Samochód:
  Skoda Octavia Hatchback III 1.4 TSI (110kW)

  Ocena łączna:

  5,0

  Sucha nawierzchnia 5/5

  Mokra nawierzchnia 5/5

  Czy opinia jest pomocna?

  0 0

  Marcin

  rok temu
Oferta
Oferta
Ceny i rozmiary Michelin Primacy 4+

Zastosuj

Zastosuj

Dostępne rozmiary i warianty
16" 17 dostępnych rozmiarów
 • Nazwa opony:
 • Rok produkcji:
 • Dostawa:
 • Cena za szt:
 • Ilość:

Dostawa 10 dni roboczych

Cena katalogowa 966

696 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 918

549 zł
Kup

Dostawa 2-3 dni robocze

Cena katalogowa 980

676 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 038

654 zł
Kup
Rok produkcji: 2024

Dostawa 10 dni roboczych

533 zł
Kup

Ostatnie 3 szt. Następne od 578 zł/szt.

Dostawa 10 dni roboczych

Cena katalogowa 970

621 zł
Kup

Dostawa 6-7 dni roboczych

Cena katalogowa 819

626 zł
Kup

Dostawa 10 dni roboczych

Cena katalogowa 914

627 zł
Kup

Dostawa 10 dni roboczych

Cena katalogowa 945

644 zł
Kup

Dostawa 5-6 dni roboczych

Cena katalogowa 1 200

726 zł
Kup

Dostawa 10 dni roboczych

Cena katalogowa 957

682 zł
Kup

Dostawa 10 dni roboczych

Cena katalogowa 979

718 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 669

397 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 670

401 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 677

403 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2023

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 766

453 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 758

469 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 860

529 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 903

574 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 963

589 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 064

634 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 028

649 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 068

647 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 116

677 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 135

683 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 077

671 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 084

682 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 123

697 zł
Kup

Dostawa 1-2 dni robocze

Cena katalogowa 1 112

724 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 973

597 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 975

623 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2023

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 970

579 zł
Kup
Rok produkcji: 2023

Dostawa 10 dni roboczych

757 zł
Kup

Ostatnie 2 szt. Następne od 910 zł/szt.

Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 224

729 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 135

733 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 197

737 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 266

764 zł
Kup
Rok produkcji: 2023

Dostawa 5-6 dni roboczych

799 zł
Kup

Ostatnie 2 szt. Następne od 842 zł/szt.

Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 998

599 zł
Kup
Zobacz więcej
17" 20 dostępnych rozmiarów
 • Nazwa opony:
 • Rok produkcji:
 • Dostawa:
 • Cena za szt:
 • Ilość:
Rok produkcji: 2021

Dostawa 8 dni roboczych

269 zł
Kup

Ostatnie 2 szt. Następne od 324 zł/szt.

Dostawa 2-3 dni robocze

Cena katalogowa 907

585 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 910

579 zł
Kup

Dostawa 2-3 dni robocze

Cena katalogowa 910

588 zł
Kup

Dostawa 10 dni roboczych

Cena katalogowa 902

625 zł
Kup

Dostawa 5-6 dni roboczych

Cena katalogowa 921

655 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy 01.07.2024

596 zł
Kup

PRZEDSPRZEDAŻ - Doręczymy 01.07.2024

Dostawa 5-6 dni roboczych

Cena katalogowa 918

632 zł
Kup
Rok produkcji: 2024

Dostawa 4-5 dni roboczych

618 zł
Kup

Ostatnie 2 szt. Następne od 684 zł/szt.

Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 830

518 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 829

521 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 833

544 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 964

589 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 962

594 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 002

637 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 000

642 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 020

649 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 918

587 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 919

595 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 900

559 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 980

629 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 702

432 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 713

437 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 724

439 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 715

451 zł
Kup
Rok produkcji: 2024

Dostawa 10 dni roboczych

455 zł
Kup

Ostatnie 3 szt. Następne od 521 zł/szt.

Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 954

585 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 963

588 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 967

595 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 978

629 zł
Kup

Dostawa 1-2 dni robocze

Cena katalogowa 967

642 zł
Kup

Dostawa 10 dni roboczych

Cena katalogowa 967

650 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 000

622 zł
Kup
Akcja promocyjna

Doręczymy 01.07.2024

637 zł
Kup

PRZEDSPRZEDAŻ - Doręczymy 01.07.2024

Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 021

693 zł
Kup

Dostawa 10 dni roboczych

Cena katalogowa 1 021

702 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 149

695 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 930

575 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 825

515 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 828

519 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 834

535 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 020

639 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 027

659 zł
Kup
Rok produkcji: 2023

Doręczymy w poniedziałek!

669 zł
Kup

Ostatnia 1 szt. Następne od 0 zł/szt.

Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 048

659 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 138

721 zł
Kup

Dostawa 1-2 dni robocze

Cena katalogowa 1 134

735 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 138

679 zł
Kup
Zobacz więcej
18" 16 dostępnych rozmiarów
 • Nazwa opony:
 • Rok produkcji:
 • Dostawa:
 • Cena za szt:
 • Ilość:
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2022

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 158

438 zł
Kup
Rok produkcji: 2024

Dostawa 2-3 dni robocze

634 zł
Kup

Ostatnie 2 szt. Następne od 653 zł/szt.

Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 050

699 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 039

658 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 759

473 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 087

696 zł
Kup

Dostawa 1-2 dni robocze

Cena katalogowa 1 016

688 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 200

769 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 090

689 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 980

649 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 161

714 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 170

749 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 090

685 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2023

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 208

755 zł
Kup

Dostawa 1-2 dni robocze

Cena katalogowa 1 167

721 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 005

657 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 073

715 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 347

834 zł
Kup
Rok produkcji: 2023

Doręczymy w poniedziałek!

879 zł
Kup

Ostatnie 2 szt. Następne od 0 zł/szt.

Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 066

689 zł
Kup
Zobacz więcej
19" 5 dostępnych rozmiarów
 • Nazwa opony:
 • Rok produkcji:
 • Dostawa:
 • Cena za szt:
 • Ilość:

Dostawa 10 dni roboczych

Cena katalogowa 1 027

512 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 025

647 zł
Kup

Dostawa 8 dni roboczych

Cena katalogowa 1 028

713 zł
Kup
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 262

816 zł
Kup

Dostawa 5-6 dni roboczych

Cena katalogowa 1 326

613 zł
Kup

Dostawa 10 dni roboczych

Cena katalogowa 1 317

768 zł
Kup

Dostawa 10 dni roboczych

Cena katalogowa 1 393

1 374 zł
Kup
20" 4 dostępne rozmiary
 • Nazwa opony:
 • Rok produkcji:
 • Dostawa:
 • Cena za szt:
 • Ilość:
Rok produkcji: 2023

Dostawa 5-6 dni roboczych

557 zł
Kup

Ostatnie 2 szt. Następne od 616 zł/szt.

Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2024

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 1 637

988 zł
Kup

Dostawa 2-3 dni robocze

Cena katalogowa 1 619

1 016 zł
Kup

Dostawa 2-3 dni robocze

Cena katalogowa 1 774

1 116 zł
Kup

Dostawa 1-2 dni robocze

Cena katalogowa 1 732

1 054 zł
Kup
Zobacz więcej
21" 1 dostępny rozmiar
 • Nazwa opony:
 • Rok produkcji:
 • Dostawa:
 • Cena za szt:
 • Ilość:
Akcja promocyjna
Rok produkcji: 2023

Doręczymy w poniedziałek!

Cena katalogowa 2 060

1 239 zł
Kup
Cena katalogowa – cena wyznaczona przez producenta, przed zastosowaniem rabatów, stanowi kalkulację ceny pomiędzy producentem a dystrybutorem. Nie jest to cena sprzedaży dla konsumenta. Cena katalogowa dostępna tylko dla wybranych produktów.
Raty
Raty
Gwarancja
Gwarancja

Gwarancja na opony Michelin Primacy 4+

Pełna treść gwarancji
 • gwarancja obejmuje użytkowanie opon przez 5 lat od daty zakupu lub do momentu całkowitego zużycia,
 • gwarancja obejmuje wady materiałowe i produkcyjne,
 • jeśli w momencie uznanej reklamacji stopień zużycia opony nie przekracza 20% to opona zostanie wymieniona na nową,
 • w przypadku uznanej reklamacji opony o większym zużyciu, wysokość rekompensaty jest zależna od stopnia zużycia reklamowanej opony.
Certyfikat
Certyfikat

Jesteśmy certyfikowanym sprzedawcą opon marki Michelin

Certyfikat Michelin

Dostawa z montażem

 • 1
  Kup opony i wybierz dostawę
  z montażem
 • 2
  Zarezerwuj terminmontażu po złożeniu
  zamówienia
 • 3
  Zamontuj oponyw wybranym serwisie! Do wyboru aż 1041 serwisów!