Pracuj w Oponeo

Felgi do Cadillac CTS

Sprawdź rozmiar felg do Cadillac CTS i wybierz odpowiedni produkt dla siebie i Twojego samochodu

Cadillac

CTS

Wybierz rok produkcji

Rok produkcji auta

Wybierz generację

Cadillac CTS

Cadillac CTS to model, który stanowił wielki powrót marki do samochodów tylnonapędowych i manualnej skrzyni biegów. Powstał jako zastępstwo dla niecieszącej się pozytywnymi opiniami serii Catera. General Motors podeszło bardzo poważnie do kwestii osiągów samochodu, poddając go wymagającym testom na niemieckim torze Nürburgring.


Pierwsza generacja serii powstała w 2002 na bazie płyty podłogowej Sigma GM i całkowicie niezależnego zawieszenia na wszystkich osiach. Wyposażono ją w silnik benzynowy 3,2I V6 225 KM, który zapewniał spory zapas mocy. W 2007 roku podczas targów motoryzacyjnych w Detroit zaprezentowano drugą, odświeżoną generację CTS, o zwiększonej mocy (3,0l silnik 274KM). Już po roku do sprzedaży trafiła wersja kombi, a w 2010 zaprezentowano także wzmocniony wariant coupé.


Aktualna, trzecia generacja serii CTS pojawiła się na rynku w 2013 roku. Zaprezentowano ją na prestiżowym New York Show. Dostępna jest w 3 wariantach: podstawowy silnik V6 3,6l o mocy aż 426KM, wersja 3,6l 321KM oraz rzędowy silnik R4 2l 272KM. W 2015 roku model przeszedł delikatny lifting, zmieniono nieco atrapę chłodnicy oraz dodano nowe możliwości wyposażenia.


W trakcie targów w Detroit w 2015 roku zaprezentowana najmocniejszą do tej pory wersję CTS-V, wyposażoną w 6.2-litrowy silnik o mocy 640KM. Do Cadillaca CTS dobrać można sporo wariantów felg aluminiowych, dostępnych w rozmiarach 17″, 18″, 19″, 20″.

Felgi aluminiowe z rozstawem śrub do Cadillac CTS

Felgi aluminiowe o średnicy i rozstawie śrub pasujące do Cadillac CTS

Osoby jeżdżące autem Cadillac CTS najczęściej wybierają: