Felgi do BMW

Zmień markę

Wyszukaj model pojazdu

Nie znaleziono auta

Podaj

BMW

BMW to marka, która kojarzy się z autami łączącymi w sobie elegancję i sportowy styl. Aby w pełni podkreślić ich charakter, konieczne są odpowiednio dobrane felgi, sprawiające, że walory pojazdu będą jeszcze bardziej uwydatnione. Do wyboru są rozmaite wzory – od klasycznych, pięcioramiennych, po szprychowe i mesh. Dostępne są także zróżnicowane kolory, pozwalające dopasować barwę obręczy do karoserii. Atrakcyjne koła o nietuzinkowym wyglądzie z pewnością będą przyciągały spojrzenia.

Parametry techniczne felg wykorzystywanych w poszczególnych BMW różnią się od siebie nie tylko średnicą, ale także rozstawem śrub. Przed dokonaniem zakupu należy się upewnić, czy dany rozmiar będzie kompatybilny z użytkowanym przez nas modelem samochodu.

Aluminiowe felgi do BMW

Jeżeli zależy Ci na podkreśleniu charakteru samochodu albo jego całkowitej zmianie, to nowa obręcz będzie doskonałym wyborem. Wykorzystywane w BMW felgi powinny być odpowiednio dobrane do designu posiadanego modelu auta. Dzięki temu w prosty sposób sprawisz, że jego wygląd znacznie zyska na atrakcyjności. Jeśli chodzi o aluminiowe felgi, BMW to marka pojazdów, do których doskonale będą one pasowały. Duża liczba dostępnych wzorów i kolorów sprawia, że z pewnością znajdziesz opcję spełniającą Twoje wymagania. Decydując się na zakup alufelgi, warto wybierać produkty od znanych producentów. Wyróżniają się one trwałością i wysoką jakością wykonania.

Rozstaw śrub BMW

Zakupiona do Twojego BMW felga musi mieć odpowiedni, kompatybilny z danym pojazdem, rozstaw śrub. Oznacza to, że powinna posiadać określoną liczbę otworów montażowych rozstawionych na okręgu o konkretnej średnicy. Pozwoli to na właściwy montaż i bezpieczną eksploatację produktu. Na przestrzeni lat standardowe dla samochodów BMW rozstawy śrub ulegały zmianie. Stosowany przez długi czas rozstaw 5x112 został zastąpiony przez 5x120. Dlatego nowe felgi BMW do młodszych modeli będą inne, niż te dedykowane starszym.

Felga BMW – jaka średnica?

Podobnie jak rozstaw śrub, także i średnica obręczy powinna być dobrana w taki sposób, aby pasować do danego modelu samochodu. Dostępne są felgi bmw 18”, felgi bmw 19”, a także wersje 20” i mniejsze – 16” i 17”. Im większa, tym bardziej rzuca się w oczy i nadaje pojazdowi unikalnego, przyciągającego spojrzenia wyglądu.