Pracuj w Oponeo

Felgi do BMW M8

Sprawdź rozmiar felg do BMW M8 i wybierz odpowiedni produkt dla siebie i Twojego samochodu

BMW

M8

Wybierz rok produkcji

Rok produkcji auta

Wybierz generację

BMW M8

BMW M8 jest sportową odmianą luksusowego coupe serii 8. To jeden z najbardziej ekskluzywnych pojazdów w ofercie niemieckiej marki. Auto weszło do sprzedaży w 2019 roku. Ma 4,4-litrowy silnik V8 TwinPower Turbo o mocy 600 lub 625 KM (w zależności od wersji), napęd na cztery koła, adaptacyjne zawieszenie oraz szereg nowoczesnych rozwiązań technologicznych.

BMW M8 – felgi oryginalne

BMW M8 opuszcza linie montażowe z felgami o średnicy 20 cali i różnej szerokości z przodu i z tyłu. Ich wzory zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o tym modelu (w zależności od wersji stosuje się obręcze typu Bicolour z oznaczeniami 810M, 811M, 813M i 814M).

Parametry felg do BMW M8 – rozmiary, ET, rozstaw śrub

Każdy model samochodu ma określony przez producenta, dopuszczalny zakres rozmiarowy obręczy kół. W specyfikacji pojazdu wskazane są opcjonalne zakresy średnic, szerokości i głębokości osadzenia (ET). By felga pasowała do auta, musi też mieć prawidłowo dobrany rozstaw śrub montażowych.

  • Jaka średnica felgi BMW M8?

W BMW M8 można instalować obręcze o średnicach od 19 do 21 cali. Auto przystosowano do jazdy na oponach niskoprofilowych.

  • Jaki rozstaw śrub w BMW M8?

Do BMW M8 pasują obręcze z oznaczeniem 5x112. Parametr określa liczbę śrub oraz średnicę okręgu, na którym są ustawione.

  • Jaka szerokość felg do BMW M8?

W BMW M8 stosuje się zwykle mieszane komplety felg, jeśli chodzi o szerokość. Do auta pasują obręcze o szerokości 9 cali lub 9,5 cala.

  • Jakie ET felgi BMW M8?

Parametr ET musi być prawidłowo dobrany, by koło nie wystawało poza obrys auta lub nie ocierało o nadkole. Dla modelu BMW M8 jest on określony w zakresie od ET 25 do ET 28.

Felgi aluminiowe z rozstawem śrub do BMW M8

Felgi stalowe

Osoby jeżdżące autem BMW M8 najczęściej wybierają: