Pracuj w Oponeo

Felgi do BMW i4

Sprawdź rozmiar felg do BMW i4 i wybierz odpowiedni produkt dla siebie i Twojego samochodu

BMW

i4

Wybierz rok produkcji

Rok produkcji auta

Wybierz generację

BMW i4

BMW i4, zaprezentowane i produkowane od pierwszej połowy 2021 roku, to nowy rozdział w świecie sportowych sedanów. Auto to, łączące klasyczne linie BMW serii 4 z innowacyjnym napędem elektrycznym, okazało się dużym rynkowym sukcesem. Wyznaczyło bowiem nowe standardy w zakresie wydajności i ekologicznej mobilności. Zależnie od wersji silnikowej, moc auta wynosi od 330 KM do nawet 525 KM, z czego wersje słabsze mają napęd wyłącznie na tylne koła, podczas gdy najmocniejsze – na obie osie. Dzięki zaawansowanej technologii baterii i napędu, i4 zapewnia imponujący zasięg na jednym ładowaniu, co sprawia, że jest idealnym wyborem dla osób szukających połączenia sportowego charakteru z troską o środowisko. Firma podczas produkcji auta nie zapomniała także o wnętrzu. W kabinie czeka na kierowcę i pasażerów eleganckie wykończenie, wysokiej jakości materiały podkreślające luksusowy charakter tego modelu, w tym jego klasę oraz sportowe zacięcie. Do BMW i4 felgi aluminiowe powinny jak najlepiej uzupełniać stylistykę tego auta, dlatego zachęcamy do przejrzenia wszystkich modeli już dziś!

Jakie felgi BMW i4 oferujemy?

Nasza różnorodna oferta felg do BMW i4 obejmuje modele strukturalne, szprychowe oraz wieloramienne, dzięki czemu każdy może znaleźć idealne rozwiązanie dla swojego pojazdu. Wszystkie gustownie poprawią wygląd Twojego modelu auta, niezależnie od jego koloru, a także będą stanowiły ciekawy dodatek stylistyczny. Tym bardziej że w naszej ofercie znajdziesz felgi aluminiowe do BMW i4 w różnej toniacji. Dostępne są modele matowe, satynowe i błyszczące, zarówno jasne, jak i ciemne.

Najważniejsze parametry felg do BMW i4

Nasz asortyment felg do BMW i4 charakteryzuje się pełną zgodnością z wytycznymi tego bawarskiego producenta. Wszystkie mają homologowane wartości średnicy, szerokości, ET oraz rozstawu śrub, co zapewnia perfekcyjne pasowanie do Twojego samochodu. Felgi o odpowiednich parametrach są niezwykle ważne, gdyż błędne wymiary aluminiowych felg do BMW i4 mogą źle wpływać na komfort, wydajność oraz bezpieczeństwo jazdy.

Jaka jest średnica felg w BMW i4?

Wybór średnicy felgi to decyzja, która bezpośrednio przekłada się na estetykę Twojego samochodu, podkreślając jego dynamikę lub odwrotnie – luksusową duszę. Felgi o większej średnicy mogą nadać autu bardziej dynamiczną postawę, jak też zwiększyć jego atrakcyjność wizualną, co jest istotne dla wielu kierowców. Wybór mniejszego rozmiaru z kolei wpłynie na wygodę jazdy. Felgi do BMW i4 powinny mieć ten parametr równy 17-20".

Jaki jest rozstaw śrub w BMW i4?

Aby felga do BMW i4 mogła być prawidłowo zamontowana na piastę koła, konieczne jest dobranie odpowiedniego rozstawu śrub: liczba otworów oraz odległości pomiędzy dwiema naprzeciwległymi. W przypadku i4 wartość rozstawu powinna wynosić 5x112.

Jaka jest szerokość felg w BMW i4?

Wartość szerokości felgi wyznacza odległość między jej kołnierzami (zewnętrznym i wewnętrznym), co ma bezpośredni wpływ na dopasowanie felgi do opony. W przypadku BMW i4 felga aluminiowa powinna mieć tę wartość mieszczącą się w przedziale 7,5-9".

Jakie jest ET felgi w BMW i4?

Offset (ET) felgi jest wskaźnikiem przesunięcia osi felgi do BMW i4 w stosunku do jej punktu mocowania, co ma bezpośredni wpływ na pozycję kół po montażu. W przypadku tego modelu auta odsadzenie powinno wynosić 30-44.

Felgi aluminiowe z rozstawem śrub do BMW i4

Felgi aluminiowe o średnicy i rozstawie śrub pasujące do BMW i4

Osoby jeżdżące autem BMW i4 najczęściej wybierają: