Felgi do BMW Seria 3

Zmień model

Wyszukaj typ pojazdu

1998 - 2007 (gen. E46)

1990 - 2001 (gen. E36)

Nie znaleziono auta

Podaj

BMW Seria 3

„Trójka” to bardzo popularna seria samochodów marki BMW. Stosowane w poszczególnych modelach felgi zawsze były dopasowywane w taki sposób, aby podkreślić ich elegancki, a jednocześnie sportowy styl. Jeżeli chcesz sprawić, że Twój pojazd będzie prezentował się jeszcze bardziej luksusowo i dostojnie, albo uwydatnić dynamiczny akcent jego designu, w asortymencie Oponeo.pl znajdziesz wiele obręczy, które pozwolą Ci w prosty i niedrogi sposób osiągnąć zamierzony cel. Do wyboru są rozmaite wzory, a także kolory. Od Ciebie zależy, czy postawisz na felgi szprychowe w kontrastującej z karoserią barwie, czy może klasyczne obręcze pięcioramienne dopasowane do odcienia nadwozia. Pamiętaj jednak, aby przed dokonaniem zakupu sprawdzić, jaka średnica i rozstaw śrub będą kompatybilne z użytkowaną przez Ciebie wersją auta. W ten sposób zapewnisz sobie gwarancję zadowolenia z nabytego produktu.

Felgi BMW e36

Zastosowane w BMW e36 felgi powinny mieć średnicę o wartości od 15” do 18”. To popularne rozmiary, do dyspozycji kierowców jest więc wiele modeli. Z pewnością wybiorą taki, który najbardziej trafi w ich gust. Z łatwością podkreślisz dynamiczny charakter swojego auta!

BMW e36 rozstaw śrub

Rozstaw śrub w obręczach przeznaczonych do BMW e36 wynosi 5x120 mm. Oznacza to, że na okręgu o średnicy 120 mm zlokalizowanych jest 5 otworów montażowych. Na stronie Oponeo.pl bez problemu znajdziesz obręcze o takich parametrach.


Felgi BMW e46

W BMW e46 Felgi 17” lub 18” będą najlepszym wyborem, jeżeli zależy Ci na odmłodzeniu samochodu i nadaniu mu sportowego charakteru. Jeśli jednak najważniejszy jest dla Ciebie komfort prowadzenia pojazdu, możesz postawić na mniejsze – 15” i 16” obręcze.

BMW e46 rozstaw śrub

Felgi do BMW e46 mają standardowy rozstaw śrub – 5x120 mm. Bez problemu znajdziesz modele o takim rozmiarze, które będą idealnie pasowały do Twojego samochodu. To, jaki wzór czy barwę wybierzesz, zależy tylko od Ciebie.


Felgi BMW e90

Felga BMW e90 występuje w popularnych rozmiarach. Do dyspozycji kierowców są mniejsze obręcze – 16” i 17”, a także nieco większe 18” oraz 19”. Te drugie doskonale sprawdzą się u osób modyfikujących swoje pojazdy i dążących do nadania im, jak najbardziej sportowego charakteru. To prawdziwa gratka dla fanów tuningu!

BMW e90 rozstaw śrub

Montowane w BMW e90 felgi nie wyróżniają się pod względem rozstawu śrub. Jest to standardowe 5x120 mm. Dzięki temu osoby posiadające dwa pojazdy o takich samych parametrach, będą mogły wymieniać między nimi obręcze, odświeżając ich wygląd bez ponoszenia dodatkowych kosztów.


Felgi BMW F30

W samochodach BMW f30 felgi mogą mieć mocno zróżnicowane rozmiary. Najpopularniejsze obręcze mają średnice mieszczące się w zakresie od 16” do 20”. Te mniejsze są mniej wrażliwe na nierówną nawierzchnię, co przekłada się na wyższy komfort jazdy. Większe natomiast sprawiają, że auto prezentuje się naprawdę efektownie i dynamicznie. Jeżeli szukasz kompromisu między wyglądem a wygodą jazdy, możesz zdecydować się na 17” lub 18”.

BMW F30 rozstaw śrub

BMW F30 nie odbiega od innych modeli i przystosowany jest od pracy z felgami o rozstawie śrub 5x120. Zakup takich obręczy umożliwi Ci ich prawidłowy montaż i właściwą eksploatację. W serwisie Oponeo.pl znajdziesz szeroką gamę odpowiednich modeli.


Felgi BMW G20

BMW G20 to model o typowo sportowym designie, dlatego najlepiej prezentują się na nim felgi o dużej średnicy. Podkreślą one dynamikę pojazdu i sprawią, że będzie przyciągał spojrzenia innych kierowców i przechodniów. Do wyboru są obręcze 16”, 17”, 18”, 19” i 20”. Bez problemu wybierzesz taką, która najlepiej odpowiada Twoim preferencjom.

BMW G20 rozstaw śrub

W porównaniu do innych modeli, w BMW G20 rozstaw śrub jest nieco inny. Konstruktorzy zdecydowali się na zastosowanie rozmiaru 5x112, co oznacza, że środek felgi może być nieco mniejszy. Nie zmienia to jednak faktu, że wiele obręczy będzie idealnie pasowało do auta, a wybór dostępnych wariantów jest szeroki.