Pracuj w Oponeo

Felgi do BMW M4

Sprawdź rozmiar felg do BMW M4 i wybierz odpowiedni produkt dla siebie i Twojego samochodu

BMW

M4

Wybierz rok produkcji

Rok produkcji auta

Wybierz generację

BMW M4

BMW M4 to topowa wersja sportowego auta BMW serii 4. Dwudrzwiowe coupe (dostępne także w wersji cabrio) jest przedstawicielem średniej klasy D – ma smukłą sylwetkę, mocne silniki i świetne parametry jezdne. Pojawiając się w sprzedaży w 2014 roku (oznaczenie F82), samochód zastąpił modele BMW serii 3 w wersji coupe. Od 2020 roku w sprzedaży jest druga generacja tego pojazdu (G82).

Oryginalne felgi BMW M4

BMW M4 jest fabrycznie wyposażone w felgi aluminiowe w różnych wzorach i wersjach wykończenia. Do najpopularniejszych należą obręcze z pięcioma podwójnymi ramionami. W autach pierwszej generacji (F82) standardem były felgi 19-calowe, ale w ofercie producenta znalazły się też obręcze w rozmiarach 18 i 20 cali. Mocowano wyłącznie komplety mieszane (inna szerokość z przodu i z tyłu). W drugiej odsłonie modelu (G82) w ofercie znalazły się także felgi o średnicy 21 cali.

Jakie felgi do BMW M4?

Przy wyborze zamienników oryginalnych felg do samochodu, kierujmy się dopuszczonym przez konstruktorów danego modelu zakresem rozmiarowym obręczy. W specyfikacji określono takie parametry jak średnica, szerokość, głębokość mocowania, a także rozstaw śrub montażowych.

  • Jaka średnica felg do BMW M4?

Obie wersje BMW M4 (F82 i G82) mogą być wyposażone w felgi o średnicach od 18 do 21 cali. Większe obręcze wymagają instalacji opon o niższym profilu.

  • BMW M4 – rozstaw śrub

W pierwszej generacji BMW M4 (F82) felgi mają rozstaw śrub 5x120. W drugiej wersji auta (G82) zastosowano układ 5x112.

  • Jaka szerokość felg w BMW M4?

Minimalna szerokość felgi w BMW M4 pierwszej generacji (F82) to 8,5 cala, a maksymalna – 9,5 cala. W tej odsłonie modelu mocowano wyłącznie komplet mieszanych obręczy. Do drugiej wersji tego modelu (G82) pasują felgi o szerokościach od 9 cali do 10,5 cala.

  • Jakie ET felgi BMW M4?

W BMW M4 pierwszej generacji (F82) głębokość mocowania obręczy została wyznaczona w zakresie od ET 24 do ET 45. W drugiej odsłonie auta (G82) parametr ten określono w przedziale od ET 20 do ET 45.

Felgi aluminiowe z rozstawem śrub do BMW M4

Rozwiń

Zwiń

Felgi aluminiowe o średnicy i rozstawie śrub pasujące do BMW M4

Rozwiń

Zwiń

Osoby jeżdżące autem BMW M4 najczęściej wybierają: