Pracuj w Oponeo

Felgi do BMW X4

Sprawdź rozmiar felg do BMW X4 i wybierz odpowiedni produkt dla siebie i Twojego samochodu

BMW

X4

Wybierz rok produkcji

Rok produkcji auta

Wybierz generację

BMW X4

BMW X4 to dynamiczny, kompaktowy SUV w nadwoziu przypominającym coupé, zaprezentowany po raz pierwszy w 2014 roku. Auto wprowadziło zupełnie nową koncepcję w gamie modelowej BMW. Samochód, charakteryzujący się płynnymi liniami nadwozia, które zaprojektował Christopher Weil (1. generacja) oraz Adrian van Hooydonk (2. generacja), zyskał uznanie za swoją sportową sylwetkę oraz doskonałe właściwości jezdne. W ofercie dostępne były różne jednostki napędowe, w tym silniki benzynowe i diesla, począwszy od ekonomicznego 2.0-litrowego silnika czterocylindrowego, po mocniejszy 3.0-litrowy silnik V6 w układzie rzędowym. Samochód był oferowany od drugiej generacji wyłącznie z automatyczną skrzynią, która zapewniała dzięki ośmiu przełożeniom niezwykle płynne, szybkie zmiany biegów. Pierwsza generacja modelu była produkowana do 2018 roku, kiedy to zadebiutowała druga generacja, kontynuująca filozofię sportowego designu, połączonego z doskonałymi osiągami.

Obręcze do BMW X4, które zachwycą Cię tak wyglądem, jak i jakością

W naszym sklepie znajdziesz wyselekcjonowane felgi aluminiowe do BMW X4, które z całą pewnością spełnią Twoje oczekiwania pod kątem stylistyki. Oferujemy warianty różniące się konstrukcją, kolorem oraz wykończeniem, pochodzące z oferty cenionych producentów. Wszystkie jednak, niezależnie od wyboru, cechują się najwyższą jakością oraz perfekcją wykonania.

Najważniejsze parametry felg do BMW X4

Wszystkie felgi do BMW X4 dostępne w naszej ofercie są w pełni zgodne z tym modelem auta. Mają zatem odpowiednie średnice, ET oraz szerokość, dzięki czemu będą pasować do tego samochodu bez żadnych modyfikacji.

Jaka jest średnica felg w BMW X4?

Średnica felgi do BMW X4 wpływa na wygląd auta po jej montażu, gdyż określa realną odległość pomiędzy dwoma końcami zewnętrznego kołnierza obręczy. W przypadku BMW X4 felgi aluminiowe powinny mieć od 17” do 21”. Modele o większej średnicy lepiej uzupełnią zgrabną, choć niezwykle muskularną sylwetkę tego auta.

Jaki jest rozstaw śrub w BMW X4?

Rozstaw śrub określa ich liczbę oraz odległość pomiędzy dwiema naprzeciwległymi otworami. W przypadku BMW X4 felgi aluminiowe, aby mogły być zamontowane na piaście bez żadnej modyfikacji, powinny mieć rozstaw równy 5x120 lub 5x112, zależnie od wersji i rocznika.

Jaka jest szerokość felg w BMW X4?

W BMW X4 felgi aluminiowe powinny mieć optymalną szerokość, która odpowiada za odległość pomiędzy zewnętrznym a wewnętrznym rantem obręczy. Parametr ten powinien wynosić od 7” do 10,5”.

Jakie jest ET felgi w BMW X4?

ET felgi odpowiada za to, jak dana obręcz wystaje poza obrys auta lub chowa się w nadkolu. W BMW X4 felga aluminiowa wartość ta powinna mieścić się w wielkości 22-45.

Felgi aluminiowe z rozstawem śrub do BMW X4

Felgi aluminiowe o średnicy i rozstawie śrub pasujące do BMW X4