Pracuj w Oponeo

Felgi do BMW iX3

Sprawdź rozmiar felg do BMW iX3 i wybierz odpowiedni produkt dla siebie i Twojego samochodu

BMW

iX3

Wybierz rok produkcji

Rok produkcji auta

Wybierz generację

BMW iX3

BMW iX3 – naturalna ewolucja

BMW iX3 to pierwszy w pełni elektryczny SUV w gamie modelowej BMW powstały w 2020 roku, który łączy znane i cenione zalety modeli wchodzących w skład serii X z korzyściami zastosowania napędu elektrycznego. Jako elektryczna wersja popularnego modelu X3, iX3 oferuje znakomite osiągi, zeroemisyjną jazdę oraz wszystkie cechy użytkowe, jakich można oczekiwać od SUV-a premium. Wśród nich można wymienić dużą kabinę, ładowność (nawet do 1600 l po złożeniu tylnej kanapy) oraz miękkie, komfortowe zawieszenie. Co więcej, dzięki wydajnemu napędowi elektrycznemu oraz dużemu zasięgowi na jednym ładowaniu, BMW iX3 jest doskonałym wyborem dla tych, którzy pragną połączyć przyjemność z jazdy z troską o środowisko. Auto przeszło dotychczas jeden lifting i cieszy się bardzo dużą popularnością z uwagi na stonowany charakter oraz minimalną liczbę różnic stylistycznych w stosunku do wersji spalinowych BMW X3. Wnętrze iX3 zachowuje wysoki standard jakości i komfortu. Jego użytkownicy mogą cieszyć się przestronną kabiną, luksusowymi materiałami wykończeniowymi, a także najnowszymi technologiami wspomagającymi kierowcę oraz systemami multimedialnymi opartymi na wyświetlaczu o przekątnej aż 12,5 cala.

Atrakcyjne obręcze – BMW iX3 przejrzyj je już dziś!

Wśród felg do BMW iX3 znajdziesz wiele wariantów różniących się w zasadzie wszystkim – począwszy od wykończenia, poprzez kolorystykę, aż na ogólnym kształcie kończąc. W ofercie Oponeo.pl znajdziesz zarówno klasyczne felgi aluminiowe do BMW iX3, jak i te, które całkowicie wyróżniają się na drodze. Zachęcamy do przejrzenia wszystkich!

Najważniejsze parametry felg do BMW iX3

W naszym sklepie dostępne są felgi do BMW iX3, które pasują do Twojego samochodu pod kątem wszystkich wymiarów technicznych, w tym średnicy, szerokości, ET oraz rozstawu śrub. To gwarancja, że po ich otrzymaniu z łatwością zamontujesz je na swoim pojeździe.

Jaka jest średnica felg w BMW iX3?

Średnica felgi do BMW iX3, mierzona w calach, jest jednym z podstawowych wymiarów koła, wpływającym nie tylko na właściwości jezdne, ale również na ogólny wygląd Twojego auta. Producent zaleca, aby parametr ten wynosił 19” lub 20”. Większy rozmiar będzie wyglądał znacznie lepiej przy masywnej sylwetce tego potężnego SUV-a, zaś mniejszy zapewni wyższy komfort jazdy.

Jaki jest rozstaw śrub w BMW iX3?

Odpowiedni rozstaw śrub w feldze aluminiowej do BMW iX3, określany przez liczbę otworów montażowych oraz średnicę okręgu, na którym są one umieszczone, jest niezwykle istotny w kwestii montażu. Parametr ten powinien wynosić zawsze 5x112.

Jaka jest szerokość felg w BMW iX3?

Szerokość felgi określa odległość między jej kołnierzami, dlatego ma ogromne znaczenie np. dla maksymalnej szerokości ogumienia oraz zachowania się auta na drodze, ale także ma wpływ na jego wygląd po przeprowadzeniu montażu. W BMW iX3 felgi aluminiowe powinny mieć szerokość od 8” do 9,5”.

Jakie jest ET felgi w BMW iX3?

Odsadzenie felgi (ET) decyduje o tym, jak daleko koło będzie wystawać z nadkola, co jest kluczowe dla uniknięcia kontaktu opony z elementami zawieszenia. By zapewnić właściwą pracę kola, parametr ten musi mieścić się w przedziale 26-43.

Felgi aluminiowe z rozstawem śrub do BMW iX3

Osoby jeżdżące autem BMW iX3 najczęściej wybierają: