Pracuj w Oponeo

Felgi do BMW i5

Sprawdź rozmiar felg do BMW i5 i wybierz odpowiedni produkt dla siebie i Twojego samochodu

BMW

i5

Wybierz rok produkcji

Rok produkcji auta

Wybierz generację

BMW i5

BMW i5 to świeża, choć niezwykle popularna propozycja w rodzinie elektrycznych pojazdów bawarskiego producenta BMW, która ma za zadanie zdefiniować nowe standardy w segmencie samochodów elektrycznych klasy średniej. Auto zostało zaprezentowane w połowie 2023 roku. Z uwagi na rodzaj jednostki napędowej samochód skutecznie łączy innowacyjne technologie napędu elektrycznego z charakterystycznym dla BMW designem i dynamiką jazdy, oferując wysoki komfort podróżowania oraz imponujące osiągi. A to wszystko bez emisji spalin. Auto występuje w kilku wariantach mocy, od 355 KM do nawet 608 KM w przypadku wersji M60. W słabszych wersjach jest wyposażone w jeden silnik, podczas gdy w najmocniejszych – w dwa. Wnętrze BMW i5 jest przestronne, jak i pełne luksusowych, pięknych materiałów – począwszy od skóry naturalnej, a kończąc na drewnie i aluminium. Ciekawostką jest wersja kombi, która jest pierwszym elektrycznym samochodem w tym nadwoziu firmy BMW. Jeśli interesują Cię felgi do BMW i5, koniecznie przejrzyj naszą ofertę!

Jakie felgi BMW i5 znajdziesz w naszej ofercie?

Posiadamy w ofercie różnorodne typy felg do BMW i5, w tym modele strukturalne, szprychowe i wieloramienne. Każdy kierowca znajdzie z pewnością wśród nich model idealny dla siebie. Oferta obejmuje obręcze o różnych typach wykończenia oraz w bogatej palecie kolorów, dzięki czemu z łatwością dopasujesz felgi aluminiowe do BMW i5 wpasowujące się w Twój styl.

Najważniejsze parametry felg do BMW i5

Nasze felgi do BMW i5 są starannie dobrane w taki sposób, aby odpowiadać oryginalnym wymogom tego producenta względem ich parametrów. To pozwala na łatwy montaż obręczy na Twoim pojeździe oraz eliminuje potrzebę przeprowadzenia dodatkowych modyfikacji, z których część może okazać się złym rozwiązaniem dla bezpieczeństwa.

Jaka jest średnica felg w BMW i5?

Średnica felgi do BMW i5 to kluczowy parametr, który wpływa zarówno na estetykę, jak i funkcjonalność samochodu. Auta z większymi felgami zyskują na sportowym wyglądzie, co często jest pożądane przez właścicieli. Wpływają jednak na zmniejszenie nieco komfortu jazdy, choć poprawiają „czucie” auta w zakrętach. W przypadku BMW i5 felgi aluminiowe powinny mieć średnicę od 19” do 21”.

Jaki jest rozstaw śrub w BMW i5?

Aby felga do BMW i5 została prawidłowo osadzona na piastę w trakcie montażu, kluczowe jest zastosowanie obręczy z rozstawem śrub zgodnym z wymogami producenta. Określa ona ilość otworów montażowych i średnicę okręgu ich rozstawu. W przypadku BMW i5 felgi aluminiowe powinny mieć rozstaw równy 5x112.

Jaka jest szerokość felg w BMW i5?

Szerokość felgi do BMW i5, wyrażana w calach, definiuje odległość między jej wewnętrznym a zewnętrznym kołnierzem, co jest kluczowe przede wszystkim dla rozmiaru ogumienia oraz wyglądu koła już po przeprowadzeniu montażu. Parametr ten powinien wynosić od 8,5” do 10”.

Jakie jest ET felgi w BMW i5?

ET, znane również jako offset, to miara przesunięcia centrum felgi, która odpowiada za właściwe dopasowanie koła do geometrii pojazdu. Parametr ten jest niezmienny i wynosi 28-47.

Felgi aluminiowe z rozstawem śrub do BMW i5

Osoby jeżdżące autem BMW i5 najczęściej wybierają: