Pracuj w Oponeo

Felgi do BMW i8

Sprawdź rozmiar felg do BMW i8 i wybierz odpowiedni produkt dla siebie i Twojego samochodu

BMW

i8

Wybierz rok produkcji

Rok produkcji auta

Wybierz generację

BMW i8

BMW i8 to rewolucyjny samochód hybrydowy z 2014 roku (produkowany do 2020 roku), który od momentu swojego debiutu zachwycał zarówno wyjątkowymi osiągami, jak i futurystycznym designem. Jako jeden z pierwszych sportowych samochodów plug-in hybrid na rynku, i8 oferował niezwykłe połączenie dynamicznej jazdy z ekologicznym napędem elektrycznym, ustanawiając nowe standardy w dziedzinie motoryzacji. Aerodynamiczna sylwetka, nisko położony środek ciężkości oraz lekkie materiały konstrukcyjne przyczyniły się do osiągnięcia imponującej efektywności. Auto nie doczekało się jednak następcy. Było jednostkowym pokazem możliwości technologicznym marki. Model i8 powstał na bazie LifeDrive, architektury zapewniającej perfekcyjny rozkład masy pojazdu. Duży wpływ na jego osiągi ma dopracowana aerodynamika – auto osiągnęło współczynnik oporu równy jedynie 0,26. Nie bez wpływu na prowadzenie miało także lekkie nadwozie, które zostało wyprodukowane z tworzywa sztucznego i włókna węglowego. Samochód był wyposażony w jednostkę benzynową o pojemności 1,5 l i mocy 231 KM oraz silnik elektryczny o mocy 131 KM. Przejrzyj koniecznie wszystkie felgi aluminiowe do BMW i8!

Atrakcyjne i zróżnicowane felgi BMW i8 – przejrzyj wszystkie!

W naszym sklepie oferujemy różnorodne felgi do BMW i8, które będą świetnym uzupełnieniem stylistyki tego nowoczesnego, futurystycznego auta. Proponujemy modele strukturalne, szprychowe oraz wieloramienne, różniące się odcieniem czy wykończeniem. Wszystkie felgi aluminiowe do BMW i8 łączy jednak to, że są świetnie wykonane i pochodzą wyłącznie od uznanych producentów.

Najważniejsze parametry felg do BMW i8

W naszym asortymencie znajdziesz felgi do BMW i8, które nie tylko pięknie wkomponują się w jego estetykę, ale także będą zgodne z jego fabrycznymi specyfikacjami. Obejmuje to średnicę, szerokość, ET oraz rozstaw śrub. Wszystkie felgi aluminiowe do BMW i8 zostały wybrane przez naszych ekspertów i są kompatybilne z tym modelem auta.

Jaka jest średnica felg w BMW i8?

Rozmiar średnicy felgi do BMW i8 jest określany w calach i ma bezpośredni wpływ na to, jak samochód prezentuje się na drodze. Wartość ta ma wpływ na jego wizualny odbiór. W przypadku tego sportowego coupé średnicą zgodną z wymogami producenta to 20”.

Jaki jest rozstaw śrub w BMW i8?

Właściwe dopasowanie felgi aluminiowej do BMW i8 do piasty zależy od precyzyjnego doboru rozstawu śrub, zdefiniowanego przez liczbę otworów montażowych oraz średnicę ich rozstawu na okręgu. Parametr ten powinien wynosić w przypadku tego auta 5x112.

Jaka jest szerokość felg w BMW i8?

Szerokość felgi do BMW i8 to wymiar określający przestrzeń pomiędzy przeciwległymi kołnierzami felgi, dlatego ma ogromne znaczenie dla wyglądu całego koła po montażu. Parametr ten powinien wynosić, zgodnie z wytycznymi producenta, od 7,5” do 8,5”.

Jakie jest ET felgi w BMW i8?

Odsadzenie felgi (ET) jest parametrem określającym, jak felga będzie osadzona na piaście, co bezpośrednio wpływa na zachowanie samochodu na drodze oraz wpływa na jego wygląd. Do samochodu BMW i8 felgi aluminiowe powinny mieć wymiar równy 36-50.

Felgi aluminiowe z rozstawem śrub do BMW i8