Pracuj w Oponeo

Felgi do DS Automobiles

Wybierz parametry swojego DS Automobiles i dobierz odpowiednie felgi

DS Automobiles

Wybierz rok produkcji

Wybierz generację

DS Automobiles

DS Automobiles to marka stworzona w 2014 roku przez motoryzacyjny koncern PSA. Nowy projekt francuskiego przedsiębiorstwa jest próbą umocnienia swojej pozycji w segmencie aut luksusowych. DS Automobiles powstało wskutek przekształcenia kultowej serii Citroen DS w osobną markę premium.


Projektanci odpowiedzialni za tworzenie nowych modeli marki DS Automobiles nawiązują swoimi pracami do legendarnego Citroëna DS – samochodu, który w latach 50. zrewolucjonizował europejską motoryzację. Odwołanie do auta uznawanego za jeden z najpiękniejszych w historii przejawia się w szczególnym przywiązaniu do atrakcyjnego i eleganckiego designu. Do produkcji samochodów DS wykorzystywane są wyłącznie specjalnie wyselekcjonowane materiały wysokiej jakości.


Nowa marka francuskiej grupy PSA została bardzo dobrze przyjęta przez kierowców. Przez pierwsze cztery lata sprzedano ponad 400 000 nowych pojazdów DS Automobiles.


Efektownym dodatkiem do aut tej nowoczesnej marki mogą okazać się obręcze o oryginalnym wzorze. Felgi do DS Automobiles mogą podkreślić sportowy i luksusowy charakter auta. Interesujący wygląd kół można uzyskać poprzez założenie felg stalowych lub aluminiowych. Najważniejsze, żeby ich wzór podkreślał detale nowoczesnego wzornictwa pojazdu.