Pracuj w Oponeo

Felgi do Renault

Wybierz parametry swojego Renault i dobierz odpowiednie felgi

Renault

Firma Renault to jeden z czołowych francuskich producentów samochodów, który od ponad 100 lat kształtuje europejski oraz globalny rynek motoryzacyjny. Koncern został założony przez braci Renault w 1899 roku, dość szybko stając się synonimem innowacyjności, bezpieczeństwa i stylu. Renault zasłynęło z wprowadzania na motoryzacyjny rynek wielu przełomowych technologii i projektowania samochodów, które odpowiadają na zmieniające się potrzeby konsumentów. W jej ofercie, na przestrzeni lat, znalazł się szereg kompaktowych modeli miejskich, funkcjonalne samochody rodzinne, imponujące modele sportowe, a nawet elektryczne pojazdy przyszłości. W naszym sklepie znajdziesz różne felgi do Renault, których celem jest poprawa wizerunku Twojego auta i jego właściwości jezdnych.

Jakie oferujemy felgi Renault?

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą felg do Renault. Każdy dostępny model charakteryzuje się trwałością oraz pełnym bezpieczeństwem użytkowania. Poszczególne modele występują we wielu rozmiarach i wzorach, umożliwiając idealne dopasowanie do każdego samochodu tej luksusowej marki. Dostępne felgi aluminiowe do Renault występują w wielu barwach. To pozwoli Ci spersonalizować wygląd Twojego pojazdu zgodnie z własnymi upodobaniami.

Najważniejsze parametry felg do Renault

Proponujemy felgi aluminiowe do Renault, które doskonale spełniają wymogi względem parametrów określonych przez producenta. Każdy model ma prawidłowy wymiar pod kątem średnicy, szerokości oraz offsetu, dzięki czemu wszystkie felgi do samochodów Renault będą idealnie pasować do Twojego pojazdu. Dzięki temu montaż felg jest bezproblemowy i nie wymaga dodatkowych modyfikacji, co czyni naszą ofertę niezastąpionym wyborem dla każdego, kto ceni sobie niezawodność i jakość.

Jaka jest średnica felg w Renault?

Średnica felgi wpływa na ogólny design i dynamikę samochodu, niezależnie od tego, czy chodzi o auto sportowe, czy może rodzinne. Doskonale o tym wiemy, dlatego w naszej ofercie znajdują się felgi do aut Renault o średnicach 13-20", co odpowiada zaleceniom producenta pod kątem tego parametru. Duże obręcze wyglądają luksusowo i sportowo, mniejsze natomiast mogą spowodować podwyższenie komfortu jazdy z uwagi na potrzebę zastosowania ogumienia o większym profilu.

Jaki jest rozstaw śrub w felgach Renault?

Rozstaw śrub w felgach do Renault jest bardzo istotny pod kątem przeprowadzenia prawidłowego montażu, dlatego został ściśle określony przez producenta. Odpowiednia wartość zależy jednak od rocznika auta i jego modelu, z autami tej francuskiej firmy zgodne są rozstawy: 4x100 / 6x114,3 / 5x108 / 5x114,3 / 5x170 / 5x130 / 6x200.

Jaka jest szerokość felg Renault?

Wymiary szerokości felgi do Renault są niezbędne dla poprawnego montażu opony. Zalecane przez tego francuskiego wartości producenta mieszczą się w zakresie 5-9,5". Spełnienie tych wytycznych stanowi gwarancję, że felga będzie pasować do specyfikacji pojazdu, zapewniając łatwą instalację i bezpieczne użytkowanie.

Jakie jest ET felgi w Renault?

ET jest wskaźnikiem odległości między płaszczyzną montażową a środkiem felgi. Zalecane odsadzenie dla tych modeli wynosi od 18 do 66, co gwarantuje, że felga będzie odpowiednio dopasowana do piasty, wpływając na właściwe działanie kół.