Felgi do Renault Kadjar

Zmień model

Wyszukaj typ pojazdu

Nie znaleziono auta

Podaj

Renault Kadjar

Renault Kadjar to produkowany od 2015 roku pierwszy crossover w historii francuskiej marki. Model zbudowano na bazie platformy podłogowej CMF, charakterystycznej dla większych SUV-ów od Nissana. Dodatkowo model otrzymał 19-centymetrowy prześwit.


Pojazd zaprezentowano w trakcie targów w Genewie. Jest to kolejny reprezentant rodziny Renault-Nissan, powstający przy współpracy francuskiego oraz japońskiego koncernu. Zastąpił w katalogu pierwszą generację modelu Renault Kaleos, która przeszła wraz z drugą generacją do innego segmentu.


Renault Kadjar od początku miał być samochodem przede wszystkim przystosowanym do trudów ruchu miejskiego, oferującym dużo przestrzeni bagażowej (472 litry) i obszerną, przestronną kabinę. Przełączany z poziomu kabiny dwuosiowy napęd świetnie współgra z wydajnymi silnikami benzynowymi 1,2l (130 KM), 1,6l (163 KM) oraz wysokoprężnymi 1,5l (110 KM) i 1,6l (130 KM), zapewniając dobry moment obrotowy oraz wystarczającą moc do przyjemnej jazdy.


Samochód dostępny jest w czterech wersjach wyposażenia: Life, Zen, Easy Life oraz Intens. Zależenie od wybranego wariantu Renault Kadjar oferuje m.in. panoramiczny dach, system multimedialny z pilotem, czy dotykowy ekran. Na wyposażeniu Kadjara znajdziemy również standardowe felgi aluminiowe 16- lub 17-calowe. Dla osób pragnących wyróżnić swój samochód dostępnych jest wiele wariantów felg zamiennych od różnych producentów.