Menu

Felgi do Renault Kadjar

Zmień model

Wyszukaj typ pojazdu

Nie znaleziono auta

Podaj

Renault Kadjar

Renault Kadjar to produkowany od 2015 roku pierwszy crossover w historii francuskiej marki. Model zbudowano na bazie platformy podłogowej CMF, charakterystycznej dla większych SUV-ów od Nissana. Dodatkowo model otrzymał 19-centymetrowy prześwit.


Pojazd zaprezentowano w trakcie targów w Genewie. Jest to kolejny reprezentant rodziny Renault-Nissan, powstający przy współpracy francuskiego oraz japońskiego koncernu. Zastąpił w katalogu pierwszą generację modelu Renault Kaleos, która przeszła wraz z drugą generacją do innego segmentu.


Renault Kadjar od początku miał być samochodem przede wszystkim przystosowanym do trudów ruchu miejskiego, oferującym dużo przestrzeni bagażowej (472 litry) i obszerną, przestronną kabinę. Przełączany z poziomu kabiny dwuosiowy napęd świetnie współgra z wydajnymi silnikami benzynowymi 1,2l (130 KM), 1,6l (163 KM) oraz wysokoprężnymi 1,5l (110 KM) i 1,6l (130 KM), zapewniając dobry moment obrotowy oraz wystarczającą moc do przyjemnej jazdy.


Samochód dostępny jest w czterech wersjach wyposażenia: Life, Zen, Easy Life oraz Intens. Zależenie od wybranego wariantu Renault Kadjar oferuje m.in. panoramiczny dach, system multimedialny z pilotem, czy dotykowy ekran. Na wyposażeniu Kadjara znajdziemy również standardowe felgi aluminiowe 16- lub 17-calowe. Dla osób pragnących wyróżnić swój samochód dostępnych jest wiele wariantów felg zamiennych od różnych producentów.

Oponeo na świecie
Belgique
(français)
België
(nederlands)
Česká republika
Deutschland
Éire
España
France
Italia
Magyarország
Nederland
Österreich
Slovenská republika
United Kingdom