Pracuj w Oponeo

Felgi do Renault Captur

Sprawdź rozmiar felg do Renault Captur i wybierz odpowiedni produkt dla siebie i Twojego samochodu

Renault

Captur

Wybierz rok produkcji

Rok produkcji auta

Wybierz generację

Renault Captur

Renault Captur jest małym crossoverem, zaprojektowanym przede wszystkim z myślą o jeździe miejskiej. Samochód ma wiele wspólnych cech z modelem Clio (m.in. wspólna płyta podłogowa). Auto obecne jest na rynku od 2013 roku (face lifting w 2017 roku), a jego druga wersja miała premierę w roku 2019.

Fabryczne felgi Renault Captur

Pierwsza wersja Renault Captur była oryginalnie wyposażona w felgi aluminiowe o średnicy 16 lub 17 cali. Obręcze oferowano kilku wersjach wykończenia (m.in. w pasującym do stylistyki nadwozia kolorze pomarańczowym). Nowa odsłona tego modelu dostępna jest z oryginalnymi felgami w rozmiarach 17 lub 18 cali.

Jakie felgi do Renault Captur?

Samochód zachowa odpowiednie właściwości jezdne tylko wówczas, jeśli zostanie wyposażony w obręcze o parametrach zgodnych z wytycznymi producenta. Uwagę należy zwrócić na średnicę, szerokość, głębokość osadzenia, a także rozstaw śrub, za pomocą których felgi są mocowane do piast. Dane na temat dopuszczalnych rozmiarów są określone w specyfikacji pojazdu.

  • Jaka średnica felg do Renault Captur?

Do Renault Captur pierwszej i drugiej generacji można zamontować felgi o minimalnej średnicy 16 cali. Maksymalny rozmiar wynosi: 18 cali dla wersji drugiej i 20 cali dla odsłony trzeciej.

  • Renault Captur – rozstaw śrub

W pierwszej wersji Renault Captur mocowano felgi z rozstawem śrub 4x100. Druga odsłona ma 5 śrub montażowych rozstawionych na okręgu o średnicy 114,3 (5x114,3).

  • Jaka szerokość felgi do Renault Captur?

Minimalna szerokość felgi w Renault Captur to 6,5 cala. Najszersza obręcz w autach generacji pierwszej może mieć 7,5 cala, a w drugiej 8,5 cala.

  • Jakie jest ET felgi w Renault Captur?

W Renault Captur pierwszej generacji głębokość mocowania felg określona jest w zakresie od ET 30 do ET 40 (w tej wersji standardowo instalowano obręcze z ET 40). W drugiej odsłonie auta parametr ten określono w przedziale od ET 30 do ET 37.

Felgi aluminiowe z rozstawem śrub do Renault Captur

Felgi aluminiowe o średnicy i rozstawie śrub pasujące do Renault Captur

Rozwiń

Zwiń

Osoby jeżdżące autem Renault Captur najczęściej wybierają: