Felgi do Renault Laguna

Zmień model

Wyszukaj typ pojazdu

Nie znaleziono auta

Podaj

Renault Laguna

Renault Laguna to cieszący się niezwykłą popularnością projekt francuskiego koncernu, produkowany w latach 1994-2015. Jest to kompaktowe auto średniej klasy. Samochód zastąpił Renault 21, a jego następcą jest Renault Talisman. W podstawowej wersji był to 5-drzwiowy liftback, wkrótce gamę uzupełniło kombi (Grandtour), a kilka lat później także coupé. Model cechował się bogatym wyposażeniem. W pierwszej generacji, w zależności od wybranej opcji, znalazły się takie elementy jak m.in. centralny zamek sterowny pilotem, immobilizer, klimatyzację czy szyberdach.


Druga odsłona modelu (2001-2007) była całkowicie zmodernizowana, więc można było wybierać już różnego stylu felgi. Renault Laguna 2 przeszło dużą zmianę w kwestii płyty podłogowej, dzielonej z Nissanem Primerą. Poszerzono także gamę silników do wyboru. Co najważniejsze, był to pierwszy samochód z maksymalną oceną w testach bezpieczeństwa Euro NCAP, co dawało Lagunie dużą przewagę nad konkurencją. Rok 2007 przyniósł trzecią generację modelu, a wraz z nią usportowiona wersję GT, do której pasowały typowo sportowe felgi. Renault Laguna 3 zyskiwało dzięki temu zupełnie nowego wglądu.


Szukając felg do Renault Laguny warto mieć na uwadze nie tylko techniczne parametry, takie jak chociażby rozmiar, ale nie można pominąć kwestii estetyki. Za pomocą obręczy można bardzo szybo odmienić wygląd auta.