Pracuj w Oponeo

Felgi do Renault Espace

Sprawdź rozmiar felg do Renault Espace i wybierz odpowiedni produkt dla siebie i Twojego samochodu

Renault

Espace

Wybierz rok produkcji

Rok produkcji auta

Wybierz generację

Renault Espace

Renault Espace jest produkowany od 1984 roku. Samochód był pierwszym rodzinnym minivanem w historii nie tylko francuskiej marki, ale całej motoryzacji. Pierwsze cztery generacje tego modelu zaliczane są właśnie do tego segmentu aut. Od piątej wersji (premiera w 2014 roku) pojazd poddano radykalnym zmianom – to zaliczany do klasy średniej crossover, który łączy cechy terenowego SUV-a i minivana.

Oryginalne felgi Renault Espace

Pierwsza wersja Renault Espace była fabrycznie wyposażona w felgi stalowe w rozmiarach 13 lub 14 cali. W autach drugiej generacji w ofercie producenta znalazły się obręcze o średnicach 14 i 15 cali (także z aluminium). Trzecia odsłona modelu opuszczała salony na felgach 15- i 16-calowych, a czwarta 17-calowych. W piątej wersji można było wybierać wśród aluminiowych obręczy w rozmiarach od 17 do 19 cali.

Jakie felgi do Renault Espace?

Rozmiary i inne parametry felg, które będą pasować do auta, zależą od modelu, generacji, a także wersji wyposażeniowej danego egzemplarza. Informacje o dopuszczalnej średnicy, szerokości, głębokości osadzenia (ET), a także rozstawie śrub znajdziemy w specyfikacji.

  • Jaka średnica felg do Renault Espace?

W drugiej odsłonie Renaulta Espace można zainstalować obręcze o średnicach od 14 do 16 cali. Trzecia wersja może jeździć na felgach w rozmiarach od 15 do 17 cali, czwarta od 16 do 21 cali, a piąta od 17 do 21 cali.

  • Renault Espace – rozstaw śrub

Druga generacja Renaulta Espace występuje w dwóch wariantach mocowania obręczy – 4x100 i 5x108. Trzecia i czwarta wersja jeżdżą z felgami z oznaczeniem 5x108. W piątej odsłonie tego modelu zastosowano układ 5x114,3.

  • Jaka szerokość felgi do Renault Espace?

Dopuszczalna szerokość obręczy w Renault Espace zmienia się wraz z kolejnymi wersjami tego modelu. Auta drugiej generacji mogą jeździć z felgami o szerokości od 5,5 cala do 7,5 cala, trzeciej – od 6,5 cala do 8 cali, czwartej – od 6,5 cala do 8,5 cali, a piątej – od 7 cali do 9,5 cala.

  • Jakie jest ET felgi Renault Espace?

Maksymalna wartość parametru określającego głębokość osadzenia obręczy w Renault Espace dla drugiej, trzeciej, czwartej i piątej wersji auta wynosi ET 50. Wartości minimalne są różne dla poszczególnych generacji i wynoszą: ET 30 dla odsłony drugiej i piątej; ET 35 – dla trzeciej i ET 40 – dla czwartej.

Felgi aluminiowe z rozstawem śrub do Renault Espace

Felgi aluminiowe o średnicy i rozstawie śrub pasujące do Renault Espace

Rozwiń

Zwiń