Felgi do Renault Scenic

Zmień model

Wyszukaj typ pojazdu

Nie znaleziono auta

Podaj

Renault Scenic

Renault Scenic to minivan, często wybierany przez kierowców poszukujących samochodu rodzinnego. Jest on komfortowy oraz zapewnia dużą przestrzeń – tak w kabinie, jak w bagażniku, co jest niezwykle ważne podczas podróży z większą liczbą pasażerów oraz przewożenia ich pakunków.


Auto początkowo produkowane było jako jedna z wersji nadwoziowych modelu Renault Megane. Szybko doceniono zalety francuskiego projektu, a samochód niedługo po premierze otrzymał tytuł Samochodu Roku 1997. W 2000 roku ukazała się także bardziej uterenowiona wersja Scenic RX4.


W drugiej generacji skupiono się na poprawieniu bezpieczeństwa jazdy. Stąd dodatkowe poduszki powietrzne czy wykorzystanie nowoczesnych systemów. Zaowocowało to maksymalną liczbą pięciu gwiazdek w testach zderzeniowych. W 2006 Scenic przeszedł kolejne transformacje. Wprowadzono nowe silniki, zmieniono lampy oraz zmodyfikowano przód pojazdu. Pojawiła się także 5- lub 7-osobowa wersja Grand z większym bagażnikiem, który miał być ułatwieniem dla rodzin z małymi dziećmi. W kolejnych latach projekt auta zaczął ewoluować w stronę crossovera, co udowadnia czwarta generacja, zaprezentowana w 2016 roku.


Ten francuski model stworzony został z myślą o bezpiecznej i komfortowej jeździe, dlatego felgi m.in. do Renault Scenic, jak i felgi do Renault Scenic 2 również powinny charakteryzować się jakością wykonania i dobrymi parametrami. Wybierając np. felgi do Renault Scenic 2 zarówno stalowe, jak i aluminowe, warto mieć na uwadze efekt, jaki chce się osiągnąć – niekoniecznie tylko ten wizualny.