Felgi do Renault Megane

Zmień model

Wyszukaj typ pojazdu

2015 - obecnie (gen. IV)

2012 - 2016 (gen. III FL)

2008 - 2013 (gen. III)

1996 - 2003 (gen. I)

Nie znaleziono auta

Podaj

Renault Megane

Produkowany od 1995 roku samochód Renault Megane ma za sobą wiele metamorfoz. Niezmienna jest jednak jego popularność, do której przyczynia się jakość, kryjąca się pod logo francuskiej marki.


Model, choć konstrukcyjnie czerpał z charakterystycznego Renault 19, został zaprojektowany od podstaw. Na pierwszy rzut oka widać, że sylwetka auta została nieco złagodzona, zgodnie z panującą modą. Początkowo produkowano wersje typu coupe oraz hatchback, jednak szybko do rodziny Megane dołączały kolejne nadwozia, w tym sedan czy kombi.


Lata rozwoju pozwoliły na kolejne modernizacje oryginalnego projektu. Nie bez przyczyny druga generacja nagrodzona została tytułem Europejskiego Samochodu Roku (2003), a bezsprzecznie uroku temu modelowi dodawały zamontowane felgi. Renault Megane 2 posiadało również różne wersje wyposażeniowe.


Paryskie targi motoryzacyjne w Paryżu były doskonałą okazją do zaprezentowania trzeciej generacji Megane. Wersja ta rozwinęła się do serii hatchback, coupé, kombi, coupé –cabrio oraz sedan ze zmienioną nazwą Fluence. Doczekała się ona również wersji RS, której charakteru dodają sportowe felgi. Renault Megane 3 RS to czysta moc koni mechanicznych!


Ostatnia, czwarta odsłona Megane zaprezentowana była w 2015 roku.


Aluminiowe felgi do Renault Megane będą niezastąpione – uzupełnią auto nie tylko swoim wyglądem, ale i właściwościami. Obręcze stalowe są natomiast bardziej ekonomicznym rozwiązaniem. Pamiętajmy, że podczas wyboru warto mieć na uwadze nie tylko odpowiedni rozmiar, ale i design felgi. Renault Megane 4 czy z niższych generacji będzie miało wówczas idealnie podkreśloną linię samochodu.