Pracuj w Oponeo

Felgi do Renault Modus

Sprawdź rozmiar felg do Renault Modus i wybierz odpowiedni produkt dla siebie i Twojego samochodu

Renault

Modus

Wybierz rok produkcji

Rok produkcji auta

Wybierz generację

Renault Modus

Renault Modus to kompaktowy minivan opracowany z myślą o jeździe po mieście oraz trasach podmiejskich. Ta 5-drzwiowa konstrukcja była produkowana w latach 2004-2012. W 2008 roku przeszła facelifting. Francuski koncern oferował ją w kilku wersjach wyposażenia: Authentique, Expression, Dynamique oraz Expression.

Renault Modus – felgi fabryczne

Model Modus opuszczał fabrykę na obręczach 15-calowych – stalowych lub aluminiowych. Jedną z opcji były konstrukcje o średnicy 16-cali. Klienci mieli do wyboru różne wzory felg. Wszystkie miały logo producenta w centrum.

Jak wybrać felgi do Renault Modus?

Poszukując felg do danego modelu auta, należy zwrócić uwagę na ich szerokość, średnicę, parametr ET oraz liczbę i rozstaw śrub. Producent pojazdu określa w specyfikacji, które rozmiary można w nim zainstalować. Stosując się do wytycznych, mamy pewność, że obręcze będą pasować oraz że auto zachowa odpowiednie parametry użytkowe.

  • Renault Modus - rozmiar felg

Renault Modus może być wyposażony w felgi o różnej średnicy. Do auta pasują konstrukcje w rozmiarze 15, 16, 17 i 18 cali. Montaż większych obręczy wymaga zastosowania opon o niższym profilu.

  • Renault Modus - rozstaw śrub

Piasty w Renault Modus wyposażone są w 5-śrubowe mocowania rozstawione na okręgu o średnicy 100 mm. Felgi do tego auta powinny mieć otwory dopasowane do tej specyfikacji, czyli 5x100.

  • Jaka jest szerokość obręczy w Renault Modus?

Szerokość felg w Renault Modus zależy od ich średnicy. W przypadku obręczy 15-calowych może wynosić od 5,5” do 7”. Felgi 17-calowe mogą mieć szerokość do 8”.

  • Jakie jest ET felg Renault Modus?

ET jest parametrem wyznaczającym głębokość osadzenia felgi w nadkolu. Dla modelu Modus wynosi od ET 35 do ET 45 mm.

Felgi aluminiowe z rozstawem śrub do Renault Modus

Rozwiń

Zwiń

Felgi aluminiowe o średnicy i rozstawie śrub pasujące do Renault Modus

Rozwiń

Zwiń