Pracuj w Oponeo

Felgi do Renault Thalia

Sprawdź rozmiar felg do Renault Thalia i wybierz odpowiedni produkt dla siebie i Twojego samochodu

Renault

Thalia

Wybierz rok produkcji

Rok produkcji auta

Wybierz generację

Renault Thalia

Kompaktowy, miejski samochód Renault Thalia jest przedłużoną wersją (sedan) modelu Clio. To popularne również w Polsce auto było produkowane w latach 2001-2013. Jego druga generacja miała premierę w 2008 roku. Konstrukcję wyróżniała niewysoka cena (w porównaniu do innych modeli z tego segmentu), a także pojemny bagażnik.

Fabryczne felgi Ranault Thalia

W Renault Thalia instalowano standardowo felgi stalowe, a konstrukcje z aluminium dostępne były jako opcja. W pierwszej wersji auto wyposażano w obręcze o średnicy 13 lub 14 cali. W drugiej generacji standardem były felgi 14- i 15-calowe.

Felgi do Renault Thalia: wymiary, ET i rozstaw śrub

By obręcze pasowały do danego modelu auta, należy wziąć pod uwagę nie tylko określoną przez producenta dopuszczalną średnicę i szerokość, ale także parametry dotyczące rozstawu śrub oraz głębokości osadzenia obręczy w nadkolu.

  • Jaka jest średnica felg w Renault Thalia?

Renault Thalia, jako samochód kompaktowy, wyposażony jest w felgi o niewielkiej średnicy. Producent przewidział opcję mocowania w nim konstrukcji 13-, 14- i 15 -calowych.

  • Renault Thalia - rozstaw śrub

Liczba śrub i średnica okręgu, na którym umiejscowione są otwory montażowe w felgach, jest taka sama dla wszystkich wersji Renault Thalia. To obręcze wyposażone w 4 punkty mocowania z rozstawem 100 mm (4x100).

  • Jaka jest szerokość felg Renault Thalia?

Do tego model będą pasować felgi o szerokości od 5 do 7 cali. Najszersze obręcze to również konstrukcje o największej średnicy.

  • Jakie jest ET felgi Renault Thalia?

Za pomocą parametru ET można określić, jak głęboko felga ma być osadzona w nadkolu. Dla modelu Renault Thalia wynosi on od 30 do 38 mm.

Felgi aluminiowe z rozstawem śrub do Renault Thalia

Rozwiń

Zwiń

Felgi aluminiowe o średnicy i rozstawie śrub pasujące do Renault Thalia

Rozwiń

Zwiń

Osoby jeżdżące autem Renault Thalia najczęściej wybierają: