Pracuj w Oponeo

Felgi do Tata

Wybierz parametry swojego Tata i dobierz odpowiednie felgi

Tata

Wybierz model

Wybierz rok produkcji

Wybierz generację

Tata

Tata Motors, wydzielona część giganta przemysłowego Tata Group istniejącego od 1868 roku jest wiodącym indyjskim producentem samochodów, który z powodzeniem rozszerzył swoją działalność na rynki międzynarodowe. Firma została założona w 1945 roku, a jej nadrzędnym celem jest produkcja szerokiej gamy pojazdów – od samochodów osobowych i sportowo-użytkowych, przez vany i ciężarówki, aż po autobusy. Tata Motors słynie z przystępnych cen oraz dużej dostępności, dlatego jest obecna praktycznie na każdym kroku w państwach rozwijających się. Marka na przestrzeni wielu dziesięcioleci istnienia przejęła wiele doskonale znanych firm, takich jak Jaguar i Land Rover, co jeszcze bardziej umocniło jej pozycję na globalnym rynku motoryzacyjnym. W naszym sklepie znajdziesz felgi do aut Tata Motors, które z całą pewnością zmienią wizerunek Twojego samochodu.

Atrakcyjne i trwałe felgi Tata Motors

W naszej ofercie felg aluminiowych do Tata Motors znajdują się wyłącznie modele wybrane z myślą o zapewnieniu maksymalnej trwałości i estetyki. Stawiamy przede wszystkim na szeroki wybór rozmiarów, wzorów i kolorów, dzięki czemu każdy klient znajdzie idealne rozwiązanie dla siebie, które podkreśli wyjątkowość jego pojazdu. Oferujemy modele jasne, ciemne, a nawet kolorowe, o konstrukcji szprychowej czy też wieloramiennej.

Najważniejsze parametry felg do Tata Motors

Felgi aluminiowe do Tata Motors dostępne w naszym sklepie spełniają wszelkie kryteria określone przez producenta samochodu pod kątem ich parametrów. Dzięki starannemu doborowi średnicy, szerokości czy offsetu, felgi są łatwe w montażu, nie wymagają także przeprowadzenia modyfikacji i dodatkowych prac, co sprawia, że ich zakup stanowi gwarancję komfortu i bezpieczeństwa jazdy.

Jaka jest średnica felg w Tata Motors?

Średnica felg do aut Tata Motors musi mieścić się w zakresie od 14 do 16", gdyż powinna zostać ściśle dopasowana do specyfikacji producenta. Parametr ten określa odległość pomiędzy dwoma naprzeciwległymi punktami na zewnętrznym rancie, i ma bezpośredni wpływ na prezencję auta po przeprowadzeniu montażu.

Jaki jest rozstaw śrub w felgach Tata Motors?

Rozstaw śrub w felgach do aut Tata Motors wynosi 4x108 lub 5x160 i jest niezwykle istotny dla właściwego montażu. Odpowiada bowiem za określenie liczby śrub (pierwszy parametr) oraz odległość pomiędzy dwiema leżącymi naprzeciw siebie.

Jaka jest szerokość felg Tata Motors?

Szerokość felgi do samochodów Tata Motors definiuje odległość pomiędzy zewnętrznym a wewnętrznym rantem, dlatego ma bezpośredni wpływ na możliwość przeprowadzenia prawidłowego montażu. Dla obręczy przeznaczonych do samochodów tej marki zalecany zakres szerokości wynosi od 5,5" do 6,5".

Jakie jest ET felgi w Tata Motors?

ET jest wskaźnikiem, który określa umiejscowienie obręczy po jej montażu względem osi pojazdu. Zalecane wartości ET felgi do aut Tata Motors mieszczą się w zakresie 35-43, aby zapewnić odpowiednie dopasowanie felg i utrzymanie stabilności pojazdu.