Pracuj w Oponeo

Felgi do Saab

Wybierz parametry swojego Saab i dobierz odpowiednie felgi

Saab

Wybierz model

Wybierz rok produkcji

Wybierz generację

Saab

Saab to szwedzki koncern założony w 1937 roku. Nowopowstała firma służyła z początku wyłącznie jako producent samolotów, lecz już w 1947 roku, kiedy to powstała marka Saab Automobile, szybko zdobyła uznanie na rynku motoryzacyjnym. Firma stała się pionierem we wprowadzaniu zaawansowanych rozwiązań technicznych skutkujących przede wszystkim zwiększeniem bezpieczeństwa pasażerów. Saab zawsze kładł nacisk także na ergonomię i komfort jazdy, tworząc modele wyposażone np. w Night Panel, czyli funkcję wygaszenia wszystkich świateł w kabinie poza prędkościomierzem. Pomimo zakończenia produkcji samochodów, dziedzictwo Saaba nadal żyje dzięki jego innowacjom, które wyznaczyły standardy w branży, jak i wielbicielom szwedzkiej motoryzacji. W naszym sklepie oferujemy felgi do Saaba, które zdecydowanie warto zastosować do swojego auta.

Niezawodne i atrakcyjne felgi aluminiowe Saab

Interesują Cię felgi do Saaba wysokiej klasy? Jeśli tak, postaw na modele, które łączą w sobie niezawodność, trwałość i estetyczne walory. Wszystkie obręcze dostępne w naszym sklepie nie tylko zwiększą atrakcyjność Twojego pojazdu, ale również podniosą bezpieczeństwo jego eksploatacji. Oferujemy ponadto modele w różnych stylach, od klasycznych po nowoczesne, w paletach kolorystycznych, które zaspokoją każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta.

Najważniejsze parametry felg do Saaba

Felgi aluminiowe do Saaba dostępne w naszym sklepie spełniają wszelkie niezbędne wymogi tego producenta względem poszczególnych parametrów. Wszystkie z nich – średnica, szerokość i offset – są zgodne z wytycznymi tego szwedzkiego producenta, dzięki czemu można je zamontować na pojeździe bez konieczności wprowadzania dodatkowych zmian technicznych.

Jaka jest średnica felg w Saabie?

Średnica felg do Saaba stanowi kluczowy aspekt, który kształtuje wizerunek pojazdu, wpływając na jego estetykę i aerodynamikę. Szwedzki producent dość precyzyjnie określił średnice kompatybilne z jego autami – ich zakres to 15-20". Na jaką warto się zdecydować? To zależy głównie od gustu. Duże obręcze są preferowane przez tunerów samochodowych, podczas gdy mniejsze przez oszczędnych klientów.

Jaki jest rozstaw śrub w felgach Saab?

Felgi do Saaba muszą mieć dokładnie sprecyzowany rozstaw śrub, który powinien wynosić, wedle producenta, 5x110 / 4x108 / 5x120. Jest to parametr niezmienny i stały, dlatego bezwzględnie należy zwrócić na niego uwagę podczas dokonywania zakupu.

Jaka jest szerokość felg Saab?

Dla felg aluminiowych do Saaba szerokość obręczy powinna mieścić się w zakresie 6-9". Ten parametr ma decydujący wpływ na możliwość montażu oraz kompatybilność z daną oponą.

Jakie jest ET felgi w Saab?

Wartość ET określa, jak obręcz będzie pasować do konstrukcji pojazdu i współpracować z nim podczas jazdy. Dla aut marki Saab, felgi aluminiowe muszą mieć ET, oscylujące w przedziale od 25 do 45.