Pracuj w Oponeo

Felgi do MG

Wybierz parametry swojego MG i dobierz odpowiednie felgi

MG

Wybierz model

Wybierz rok produkcji

Wybierz generację

MG

MG (Morris Garages) to brytyjska marka samochodowa z bogatą historią sięgającą 1924 roku. Firma jest doskonale znana z produkcji charakterystycznych samochodów sportowych, zyskując na przestrzeni jednego całego wieku miłośników na całym świecie dzięki swemu unikalnemu połączeniu brytyjskiego stylu i sportowej dynamiki. Przez dekady MG wyróżniało się wytwarzaniem niewielkich, ale zwinnych modeli, które były synonimem przyjemności z jazdy. Po przejęciu przez chiński koncern SAIC MG przeszło transformację, wprowadzając na rynek nowoczesne SUV-y i elektryczne pojazdy miejskie, które nadal odzwierciedlają ducha oryginalnych, klasycznych modeli MG, łącząc tradycję z nowoczesnością. Tym, co je wyróżnia, jest natomiast bardzo niska cena, dzięki której zakup auta tego producenta jest znacznie przystępniejszy niż kiedykolwiek. W naszym sklepie znajdziesz różne felgi do MG – przejrzyj wszystkie i zamów dla siebie już dziś!

Atrakcyjne i trwałe felgi MG

Oferujemy felgi do MG, które wyróżniają się nie tylko wysoką trwałością i solidnością, ale i różnorodnością wzorów, idealnie uzupełniających dość dynamiczne linie samochodów tej cenionej marki. Wszystkie zostały starannie dobrane, aby zadowolić gusta i potrzeby naszych klientów, dlatego są dostępne w wielu opcjach kolorystycznych. Dla tych, którzy szczególnie cenią sobie dopasowanie, dostępne są felgi aluminiowe do MG w intensywnych kolorach, doskonale pasujące do sportowej natury.

Najważniejsze parametry felg do MG

Nasz asortyment felg do MG obejmuje wyłącznie modele, które w pełni zgadzają się ze specyfikacjami producenta, oferując dokładne dopasowanie średnicy, szerokości i offsetu. Przekłada się to na łatwość montażu i idealne dopasowanie do pojazdu.

Jaka jest średnica felg w MG?

Średnica felgi do MG definiuje wygląd całego pojazdu, wpływając na jego prezencję i charakter. W naszym sklepie dostępne są felgi do MG w rozmiarach zgodnych z wytycznymi producenta, tj. mieszczących się w zakresie 16-20". Wartości te umożliwiają dopasowanie wyglądu auta do indywidualnych preferencji klienta. Pamiętaj – większa średnica przyciąga wzrok i zapewnia lepszy efekt wizualny, mniejsza natomiast podwyższa komfort jazdy z uwagi na potrzebę zastosowania opon o większym profilu.

Jaki jest rozstaw śrub w felgach MG?

Dla felg do MG wartość rozstawu śrub powinna wynosić 5x112 / 5x120. Pozwala to na dopasowanie felg do piasty koła w taki sposób, aby podczas montażu obyło się bez jakichkolwiek problemów natury technicznej.

Jaka jest szerokość felg MG?

Szerokość felgi do MG powinna wynosić od 6,5" do 9". Parametr ten odgrywa kluczową rolę w dopasowaniu opony do obręczy. Stanowi wymiar, który odpowiada za optymalne działanie pojazdu i właściwą estetykę.

Jakie jest ET felgi w MG?

ET, czyli odsadzenie felgi, determinuje położenie felgi na piaście i bezpośrednio wpływa na zachowanie samochodu na drodze. Wartościami zalecanymi dla felg do MG jest wartość w zakresie 35-50.