Pracuj w Oponeo

Felgi do Chrysler

Wybierz parametry swojego Chrysler i dobierz odpowiednie felgi

Chrysler

Wybierz rok produkcji

Wybierz generację

Chrysler

Chrysler to legendarna amerykańska marka motoryzacyjna, która powstała w 1925 roku. Spod jej skrzydeł wyszło wiele słynnych modeli aut m.in. Airflow, Town&Country, 300, Windsor i Le Baron. W ostatnich latach szczególną popularnością cieszyły się: nawiązujący stylistycznie do aut z lat 30-tych PT Cruiser, elegancki 300C oraz multivan Grand Voyager. Obecnie nowe samochody tego producenta nie są dostępne w Europie.

Chrysler – felgi oryginalne i oferta producentów zamienników

W autach marki Chrysler instalowane są obręcze w wielu rozmiarach i z różnych materiałów. W modelach z ostatnich lat standardem są obręcze aluminiowe w bogatej palecie wzorów i stylów wykończenia. Do samochodów Chysler można też dobrać zamienniki oryginalnych obręczy. Mają je w ofercie m.in. marki Ronal, DEZENT, Alutec i ATT.

Jakie felgi pasują do Chryslera?

Przy wyborze felgi liczy się nie tylko jej wygląd. Zwróćmy też uwagę na dopuszczalne przez producenta parametry techniczne: średnicę, szerokość, głębokość osadzenia (ET) oraz rozstaw śrub w piastach. Powinny zostać prawidłowo dobrane, by samochód zachował odpowiednie właściwości jezdne.

  • Jaka jest średnica felgi Chryslera?

Zakres dopuszczalnych średnic obręczy kół w autach marki Chrysler zależy od modelu oraz jego generacji. Może obejmować przedział od 15 do nawet 20 cali.

  • Chrysler – rozstaw śrub

W poszczególnych modelach marki Chrysler stosowane są różne rozstawy śrub. Wśród dostępnych kombinacji są m.in. 5x115, 5x114,3 i 5x127.

  • Jaka szerokość felgi do Chryslera?

Do różnych modeli Chrysler pasują obręcze kół o zróżnicowanej szerokości. Przykładowo w niektórych wariantach Chryslera Grand Voyager można instalować felgi o szerokościach od 6,5 cala do 9 cali, a w Chrysler 300c od 7 cali do 9 cali.

  • Jakie jest ET felgi w Chryslerze?

Każdy z modeli i wariantów Chryslera może mieć inną dopuszczalną wartość parametru ET (określa głębokość osadzenia obręczy z nadkolu). Przykładowo do modelu 300 C dobierzemy felgi z oznaczeniem od ET 20 do ET 50, a do drugiej odsłony modelu Pacifica – od ET 45 do ET 53.