Pracuj w Oponeo

Felgi do Chrysler PT Cruiser

Sprawdź rozmiar felg do Chrysler PT Cruiser i wybierz odpowiedni produkt dla siebie i Twojego samochodu

Chrysler

PT Cruiser

Wybierz rok produkcji

Rok produkcji auta

Wybierz generację

Chrysler PT Cruiser

Chrysler PT Cruiser klasyfikowany jest w grupie kompaktowych minivanów (segment C). Jego charakterystyczne nadwozie nawiązuje stylistycznie do pojazdów z lat 30. XX wieku. Model pojawił się rynku w 2000 roku, siedem lat później przeszedł gruntowną modernizację, a jego produkcja zakończyła się w roku 2013.

Oryginalne felgi Chrysler PT Cruiser

Opuszczając linie montażowe, Chrysler PT Cruiser był oryginalnie wyposażony w stalowe felgi o średnicy 15 cali lub obręcze 16-calowe z aluminium. Felgi ze stopów lekkich występowały w wersji pięcioramiennej z wykończeniem matowym lub błyszczącym.

Jakie felgi pasują do Chryslera PT Cruiser?

Obręcz pasuje do piasty tylko wówczas, gdy rozstaw otworów montażowych pokrywa się rozstawem śrub. Dobierając zamienniki oryginalnych obręczy do auta weźmy też pod uwagę dopuszczalną średnicę, szerokość oraz parametr ET, który określa głębokość mocowania felgi w nadkolu.

  • Jaka średnica felg w Chryslerze PT Cruiser?

We wszystkich wersjach wyposażeniowych Chrysler PT Cruiser - także egzemplarzach po face liftingu - można instalować felgi o średnicach od 15 cali do 19 cali.

  • Chrysler PT Cruiser - rozstaw śrub

W Chryslerze PT Cruiser koła przykręca się do piast na 5 śrub. Elementy rozlokowane są na okręgu o średnicy 100 milimetrów. Do auta pasują zatem felgi z oznaczeniem 5x100.

  • Jaka szerokość felg w Chryslerze PT Cruiser?

Dopuszczalny zakres szerokości felg w Chryslerze PT Cruiser wynosi od 6 cali do 8,5 cala.

  • Jakie ET felgi Chrysler PT Cruiser?

Parametr określający głębokość osadzenia obręczy dla modelu Chrysler PT Cruiser został wyznaczony w zakresie od ET 28 do ET 40.

Felgi aluminiowe z rozstawem śrub do Chrysler PT Cruiser

Rozwiń

Zwiń

Osoby jeżdżące autem Chrysler PT Cruiser najczęściej wybierają: