Pracuj w Oponeo

Felgi do Chrysler Pacifica

Sprawdź rozmiar felg do Chrysler Pacifica i wybierz odpowiedni produkt dla siebie i Twojego samochodu

Chrysler

Pacifica

Wybierz rok produkcji

Rok produkcji auta

Wybierz generację

Chrysler Pacifica

Chrysler Pacifica to średnich rozmiarów auto rodzinne. Pierwsza wersja była produkowana w latach 2003-2007, a druga generacja miała premierę w 2016 roku. Linia nadwozia tego modelu wyraźnie nawiązuje do charakterystycznej stylistyki dużych aut zza oceanu, choć poszczególne generacje znacznie się od siebie różnią – pierwsza przypomina bardziej crossover, druga jest typowym minivanem. Auto jest bogato wyposażone i pomieści do 7 osób.

Fabryczne felgi Chrysler Pacifica

Modele pierwszej generacji Chrysler Pacifica standardowo opuszczały salony na felgach 17-calowych. W nowszej wersji oferta producenta jest podobna, choć w lepiej wyposażonych modelach opcją są też obręcze w rozmiarach 18 i 20 cali.

Rozmiary felgi Chrysler Pacifica

Szerokość, średnica, rozstaw śrub i parametr ET – to najważniejsze atrybuty opisujące rozmiary felgi. Wybierając obręcze do konkretnego modelu, kierujmy się danymi ze specyfikacji producenta. Tylko wówczas felga będzie pasować do auta, a pojazd zachowa odpowiednie właściwości jezdne.

  • Jaka jest średnica felg Chrysler Pacifica?

Pierwsza wersja Chrysler Pacifica (nadwozie typu crossover) może być wyposażona w felgi w rozmiarze od 17 do 19 cali. W drugiej odsłonie (minivan) konstruktorzy przewidzieli opcję montażu obręczy o średnicy od 17 do 20 cali.

  • Jaki jest rozstaw śrub w Chrysler Pacifica?

W przypadku obydwu generacji modelu Chrysler Pacifica rozstaw śrub, na których mocowane są felgi, jest taki sam i wynosi 5x127 mm. Do auta pasują wyłącznie obręcze z 5 otworami montażowymi.

  • Jaka jest szerokość felgi w Chrysler Pacifica?

W pierwszej wersji Chrysler Pacifica możemy zainstalować obręcze o szerokości od 7,5 do 8 cali. Modele drugiej generacji mogą jeździć z felgami o szerokości od 7,0 do 8,5 cala.

  • Jakie jest ET felg w Chrysler Pacifica?

Parametr ET, który określa głębokość mocowania obręczy w nadkolu, jest różny dla poszczególnych generacji Chrysler Pacifica. W pierwszej mieści się w przedziale ET 49 – ET 53 mm, a w drugiej ET 45 – ET 53 mm.

Felgi aluminiowe z rozstawem śrub do Chrysler Pacifica

Osoby jeżdżące autem Chrysler Pacifica najczęściej wybierają: