Pracuj w Oponeo

Felgi do Chrysler Sebring

Sprawdź rozmiar felg do Chrysler Sebring i wybierz odpowiedni produkt dla siebie i Twojego samochodu

Chrysler

Sebring

Wybierz rok produkcji

Rok produkcji auta

Wybierz generację

Chrysler Sebring

Chrysler Sebring był produkowany w latach 1995-2010. Auto zaliczane jest do klasy średniej i początkowo występowało wyłącznie w wersji coupe i cabrio. Wraz z premierą drugiej generacji tego modelu (2001) w ofercie znalazła się także odmiana z nadwoziem sedan. Trzecia odsłona auta została zaprezentowana w 2006 roku.

Fabryczne felgi Chryslera Sebring

W pierwszej wersji modelu Chrysler Sebring instalowano standardowo aluminiowe obręcze 14-calowe, a felgi w rozmiarach 15 i 16 cali dostępne były jako opcja. Auta drugiej generacji samochody zjeżdżały z linii montażowych na obręczach w rozmiarach od 15 (standard) do 17 cali. W trzeciej odsłonie w ofercie znalazły się felgi o średnicach od 16 (standard) do 18 cali.

Jakie felgi do Chryslera Sebring?

By felgi spełniały normy bezpieczeństwa, a samochód prowadził się komfortowo, ich parametry powinny być zgodne z wymaganiami producenta pojazdu. Przy wyborze obręczy należy wziąć pod uwagę dopuszczalną średnicę, szerokość, głębokość osadzenia (ET), a także rozstaw śrub montażowych.

  • Jaka średnica felgi do Chryslera Sebring?

Do drugiej wersji Chryslera Sebring pasują felgi w rozmiarach od 15 do 19 cali. W odsłonie trzeciej pojazdu można zamocować obręcze o średnicach od 17 do 20 cali.

  • Chrysler Sebring – rozstaw śrub

Druga wersja Chryslera Sebring ma rozstaw śrub w piastach 5x100. W odsłonie trzeciej auta zastosowano układ 5x114,3.

  • Jaka szerokość felgi do Chryslera Sebring?

Szerokość minimalna felgi w drugiej wersji Chryslera Sebring to 6 cali, a w trzeciej 6,5 cala. Maksymalna szerokość obręczy dla osłony drugiej i trzeciej modelu wynosi 8,5 cala.

  • Jakie jest ET felgi Chryslera Sebring?

Parametr określający głębokość osadzenia felgi Chryslera Sebring drugiej generacji jest wyznaczony w zakresie od ET 30 do ET 44. Dla drugiej odsłony auta obejmuje przedział od ET 30 do ET 40.

Felgi aluminiowe z rozstawem śrub do Chrysler Sebring

Felgi aluminiowe o średnicy i rozstawie śrub pasujące do Chrysler Sebring

Osoby jeżdżące autem Chrysler Sebring najczęściej wybierają: