Opony
zimowe 13 cali

Sprawdź ofertę opon zimowych 13″ i wybierz najlepsze rozwiązanie do swojego samochodu!

Najpopularniejsze rozmiary opon zimowych 13 cali

Chętnie wybierane modele 13-calowych opon zimowych

4,9
92% użytkowników poleca tę oponę

(5377 opinii)

5,1
98% użytkowników poleca tę oponę

(2834 opinie)

5,3
97% użytkowników poleca tę oponę

(1769 opinii)

Jakie wybrać opony zimowe 13″?

Opony zimowe R13 dostępne są na naszym portalu w zróżnicowanych segmentach cenowych. W katalogu znajdują się wyroby od najlepszych producentów premium, oferujące najwyższe dostępne osiągi i najświeższe rozwiązania technologiczne. Klienci ceniący oszczędności, mogą zdecydować się na opony R13 z klasy ekonomicznej, w ofercie której znajduje się kilka uznanych marek. Równowagę pomiędzy znakomitymi parametrami premium a niską ceną sektora budżetowego oferuje klasa średnia, łącząca w sobie cechy obu segmentów.

Czy opony zimowe 13″ sprawdzą się w Twoim samochodzie?

Opony zimowe 13" przeznaczone są do samochodów miejskich oraz kompaktowych. Świetnie sprawdzają się w trakcie codziennych podróży. Montowane są w autach nastawionych na ekonomię jazdy, takich jak: Seat Ibiza, Opel Corsa, Fiat Tipo, Volkswagen Caddy, Nissan Micra czy Renault Clio. Opony 13 cali spotykane są także w mniejszych autach dostawczych.

Odpowiednia synergia między rozmiarami opon oraz felg jest kluczowa dla poprawnego funkcjonowania samochodu. Niewłaściwe dopasowanie może wiązać się z poważnymi konsekwencjami, dlatego zawsze powinniśmy stosować się do homologacji udostępnianych przez producenta pojazdu. Możliwe jest jednak stosowanie zamienników opon, pod warunkiem, że różnica nie będzie przekraczać zakresu +1,5% do -2%. Jeśli nie masz pewności, jakie zamienniki możesz założyć na swoją felgę, zachęcamy do skorzystania z naszego wygodnego w użyciu kalkulatora.

Szybka wymiana opon? Z nami to proste

Zamów opony przez telefon lub Internet. Zrób to samodzielnie lub z pomocą naszego eksperta.

Wybierz adres dostawy lub najbliższy serwis montażu. Do wyboru masz 1208 warsztatów w całym kraju.

Odbierz opony od kuriera lub zamontuj w wybranym serwisie w dogodnym dla Ciebie terminie.