Opony samochodowe
  • Szukaj opon wg rozmiaru
  • Szukaj opon wg auta

Opony zimowe 19 cali

  • Wg rozmiaru
  • Wg auta
Opony samochodowe

D

F

G

H

I

K

L

M

N

O

P

R

S

T

V

W

Zastosuj

Zastosuj

Zastosuj

Zastosuj

Zastosuj

Cena za szt. od - do

-
Pomoc
Więcej filtrów Mniej filtrów
Szukaj opon
Szukaj opon

Chętnie wybierane modele 19-calowych opon zimowych

Yokohama BluEarth Winter V905
4,5

1359 opinii

Od 299 szt.
Pirelli SottoZero Serie 3
4,6

1259 opinii

Od 479 szt.
Imperial Snowdragon 3
4,1

1775 opinii

Od 194 szt.

Opony zimowe 19" – wybór jest szeroki

Na polskich ulicach coraz częściej można spotkać opony zimowe 19-calowe. Nie jest to już produkt zarezerwowany jedyne dla posiadaczy drogich aut lub fanów tuningu, a z korzyści płynących z sezonowej wymiany korzysta coraz więcej kierowców. Ci, mogą wybierać spośród wielu modeli o odmiennych parametrach, a także w różnych segmentach cenowych.

Osoby o dużych oczekiwaniach i wymaganiach, bez problemu znajdą na Oponeo opony zimowe 19 cali klasy premium. Modele te cechują się wysoką jakością i rozwiązaniami czerpiącymi z najbardziej zaawansowanych technologii. Nasza oferta na tym się nie kończy. W segmencie ekonomicznym znajdziesz opony na każdą kieszeń o wciąż satysfakcjonujących osiągach. Natomiast ogumienie ze średniej półki wyróżnia się bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości. Na Oponeo zakupisz również łańcuchy na koła 19 cali. Taki zestaw będzie najlepszym rozwiązaniem na wszelakie górskie wyjazdy w najbardziej zaśnieżone regiony.

Wybrałem opony zimowe 19" – czy będą pasować?

Przed zakupem opon należy upewnić się, jakiego rozmiaru potrzebujemy. Istnieje możliwość zastosowania tzw. zamienników, czyli opon w innym rozmiarze niż fabrycznie montowany w danym aucie, ale mieszczących się w granicach odchylenia -2% a +1,5%. Decydując się na taką zmianę, zawsze warto wcześniej skonsultować się z fachowcem, ponieważ nasza decyzja może mieć duży wpływ na bezpieczeństwo podczas jazdy. Możesz także skorzystać z naszego kalkulatora zamienników opon.

Czy mogę zamówić opony z opcją montażu?

Nie stój w kolejkach u wulkanizatora i już podczas zakupów w sklepie Oponeo umów się na wymianę opon samochodowych w wybranym przez siebie warsztacie. Za darmo dostarczymy zamówienie do jednego z ponad tysiąca serwisów partnerskich, a Ty będziesz mógł cieszyć się nowymi oponami nawet następnego dnia.

  • Dostawa do wybranego serwisu GRATIS
  • 1101 warsztatów w całym kraju
  • Rezerwacja dnia i godziny - nawet jutro!
Dowiedz się więcej