Opony
zimowe 19 cali

Przygotuj się na chłodne miesiące i wyposaż swoje auto w opony zimowe 19".

Najpopularniejsze rozmiary opon zimowych 19 cali

Chętnie wybierane modele 19-calowych opon zimowych

Pirelli SottoZero Serie 3
5,4

988 opinii

Od 399 szt.
Nokian Tyres WR A4
5,3

393 opinie

Od 971 szt.
Imperial Snowdragon 3
4,9

1451 opinii

Od 221 szt.

Opony zimowe 19" – wybór jest szeroki

Na polskich ulicach coraz częściej można spotkać opony zimowe 19-calowe. Nie jest to już produkt zarezerwowany jedyne dla posiadaczy drogich aut lub fanów tuningu, a z korzyści płynących z sezonowej wymiany korzysta coraz więcej kierowców. Ci, mogą wybierać spośród wielu modeli o odmiennych parametrach, a także w różnych segmentach cenowych.

Osoby o dużych oczekiwaniach i wymaganiach, bez problemu znajdą na Oponeo opony zimowe 19 cali klasy premium. Modele te cechują się wysoką jakością i rozwiązaniami czerpiącymi z najbardziej zaawansowanych technologii. Nasza oferta na tym się nie kończy. W segmencie ekonomicznym znajdziesz opony na każdą kieszeń o wciąż satysfakcjonujących osiągach. Natomiast ogumienie ze średniej półki wyróżnia się bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości. Na Oponeo zakupisz również łańcuchy na koła 19 cali. Taki zestaw będzie najlepszym rozwiązaniem na wszelakie górskie wyjazdy w najbardziej zaśnieżone regiony.

Wybrałem opony zimowe 19" – czy będą pasować?

Przed zakupem opon należy upewnić się, jakiego rozmiaru potrzebujemy. Istnieje możliwość zastosowania tzw. zamienników, czyli opon w innym rozmiarze niż fabrycznie montowany w danym aucie, ale mieszczących się w granicach odchylenia -2% a +1,5%. Decydując się na taką zmianę, zawsze warto wcześniej skonsultować się z fachowcem, ponieważ nasza decyzja może mieć duży wpływ na bezpieczeństwo podczas jazdy. Możesz także skorzystać z naszego kalkulatora zamienników opon.

Szybka wymiana opon? Z nami to proste

Zamów opony przez telefon lub Internet. Zrób to samodzielnie lub z pomocą naszego eksperta.

Wybierz adres dostawy lub najbliższy serwis montażu. Do wyboru masz 1150 warsztatów w całym kraju.

Odbierz opony od kuriera lub zamontuj w wybranym serwisie w dogodnym dla Ciebie terminie.