Opony
zimowe 19 cali

Przygotuj się na chłodne miesiące i wyposaż swoje auto w opony zimowe 19".

Najpopularniejsze rozmiary opon zimowych 19 cali

Chętnie wybierane modele 19-calowych opon zimowych

Pirelli SottoZero Serie 3
5,4

978 opinii

Od 389 szt.
Nokian WR A4
5,3

393 opinie

Od 397 szt.
Imperial Snowdragon 3
4,9

1447 opinii

Od 274 szt.

Opony zimowe 19" – wybór jest szeroki

Na polskich ulicach coraz częściej można spotkać opony zimowe 19-calowe. Nie jest to już produkt zarezerwowany jedyne dla posiadaczy drogich aut lub fanów tuningu, a z korzyści płynących z sezonowej wymiany korzysta coraz więcej kierowców. Ci, mogą wybierać spośród wielu modeli o odmiennych parametrach, a także w różnych segmentach cenowych.

Osoby o dużych oczekiwaniach i wymaganiach, bez problemu znajdą na Oponeo opony zimowe 19 cali klasy premium. Modele te cechują się wysoką jakością i rozwiązaniami czerpiącymi z najbardziej zaawansowanych technologii. Nasza oferta na tym się nie kończy. W segmencie ekonomicznym znajdziesz modele na każdą kieszeń o wciąż satysfakcjonujących osiągach. Natomiast ogumienie ze średniej półki wyróżnia się bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości.

Wybrałem opony zimowe 19" – czy będą pasować?

Przed zakupem opon należy upewnić się, jakiego rozmiaru potrzebujemy. Istnieje możliwość zastosowania tzw. zamienników, czyli opon w innym rozmiarze niż fabrycznie montowany w danym aucie, ale mieszczących się w granicach odchylenia -2% a +1,5%. Decydując się na taką zmianę, zawsze warto wcześniej skonsultować się z fachowcem, ponieważ może ona mieć duży wpływ na bezpieczeństwo podczas jazdy. Możesz także skorzystać z naszego kalkulatora zamienników opon.

Szybka wymiana opon? Z nami to proste

Zamów opony przez telefon lub Internet. Zrób to samodzielnie lub z pomocą naszego eksperta.

Wybierz adres dostawy lub najbliższy serwis montażu. Do wyboru masz 1176 warsztatów w całym kraju.

Odbierz opony od kuriera lub zamontuj w wybranym serwisie w dogodnym dla Ciebie terminie.